Nejlepší blahopřání k svátku na jednom místě. Vyberte si!

Víte, kdo dnes slaví svátek?

Pokud je to někdo z vašich blízkých, určitě mu nezapomeňte popřát!

Vyberte si krásné, veršovaném vtipné nebo zamilované přání k svátku z naší databáze.

Všechny texty jsou volně ke stažení a je jen na vás, jestli je pošlete jako sms zprávu nebo třeba přepíšete do papírového přáníčka.

A co takhle překvapit oslavence vlastnoručně vyrobeným přáním podle našeho návodu?

Univerzální přání k svátku

Poslat milé blahopřání nikdy nebylo snadnější! Stačí vybrat text, který se vám líbí, zkopírovat a poslat třeba jako sms. Originální přáníčko tak máte vyřešené za pár minut. Vybírejte originální přání k svátku pro muže, pro ženy i pro děti, určitě uděláte velkou radost všem!

Milý oslavenče, dovol mi popřát ti k dnešním jmeninám všechno nejlepší, pevné zdraví, hodné děti, uznalého šéfa a pohodový život. Posíláme vzdušný přípitek na dálku!
Nastal čas pozvednout číše a připít si na tvoje zdraví! Proč? protože dnes přece svátek slavíš. Tak si dej jednu s námi, starosti nech za hlavou a užij si ten dnešní den s dobrou náladou. přejeme ti všechno nejlepší k jmeninám.
Kdo dnes slaví? Přece ty! Je to v kalendáři psáno a to je více než dáno. Tak se vrhni na oslavy, starosti nech za hlavou a dnes řeš všechno jen s dobrou náladou. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Milý oslavenče, všichni ví že dnes slavíš svátek právě ty. Já ti k němu přeji všechno nejlepší, ať máš každý den více radostí než starostí a život tě baví.
Dnes je krásný den a z kalendáře na mě svítí ještě krásnější jméno. Tak ti přeji k dnešnímu svátku všechno nejlepší a ať je tvůj život ten nejkrásnější.
Kalendář mi prozradil, že dnes slavíš svátek a protože já mám dobré vychování, posílám ti teď přání všeho nejlepšího. Ať jsi stále zdravá, šťastná a tvé přání ať se plní na počkání, nebo dříve. Krásné jmeniny ti přeje …
Milá oslavenkyně, přejeme ti k dnešním jmeninám, ať jsi šťastná, máš každý den důvod k radosti a věčně optimistický pohled na svět. Máme tě moc rádi a posíláme ti přání všeho nejlepšího.
Víš, kdo má dnes jmeniny? Přece ty! Tak zapomeň na povinnosti, nákupní seznamy i diety a dej si něco dobrého do trumpety. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …

Veršované sms přání k svátku

Dnešní rychlá doba si žádá rychlá řešení a gratulace jsou toho jasným důkazem. Neztrácejte čas a pošlete hotové blahopřání v sms zprávě komukoliv a kdykoliv. Uvidíte, že vtipná básnička k svátku potěší každého a vůbec nevadí, že není z vaší hlavy.

K dnešnímu svátku ti přeji všechno nej ať je ti tak jako dnes stále hej. Starosti hoď za hlavu a užívej si zábavu. Jmeniny jsou jednou za rok a to máš na oslavu nárok. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Dnes svůj svátek slavíš, snad se u nás stavíš. Na jednu či na dvě sklenky, dnes není čas na myšlenky, na problémy, starosti, teď jen samé radosti. Tak se s námi v klidu napij, jmeniny své hojně zapij. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Milý oslavenče, v kalendáři na mě dnes svítí tvoje jméno a tak mi dovol ti poslat přání toho nejlepšího. Ať ti slouží zdravíčko, starostí je jen maličko. Ať jsou na tě všichni hodní a na ty zlé se vybodni.
Nastal dnes slavný den, jmeniny slavíš tak rychle ven. Vyjdi do ulic a bav se s radostí, za sebou nechej všední starosti. Zítra zas přijdou, neboj se, dnes však do oslav zapoj se. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Velký den je tu jen, jednou za rok, tak to je. Tak se čiň, nalévej, ať se každý raduje. Dnes totiž slavíš jmeniny, a věř že jsi jediný toho jména nositel, tak buď dobrý hostitel. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Je pondělí či pátek? Dnes slavíš svůj svátek! Obléknem si krásné šaty, boty naleštíme, ať ten dnešní den řádně oslavíme. Ty si užij gratulace, přípitky a dárky, zítra budou starosti všední zase zpátky. Všechno nejlepší k jmeninám přeje …
Každý den je jiné jméno, tak fungují jmeniny, dneska na tebe to vyšlo, ty náš milý, jediný. Tak ti všechno dobré přejem, kupu peněz, zdraví dost, hlavně život co tě baví a dost času na radost. Všechno nejlepší k svátku!
Posílám ti na památku, všechno nejlepší dnes k svátku. Ať jsi šťastná, veselá, usměvavá docela. K tomu ještě pevné zdraví, ať tě život stále baví. Všechno nejlepší k svátku ti přeje…
Slavnostní kytice ve váze a přání.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Zamilované přáníčko pro miláčka

Každý moudrý člověk ví, že lásku je třeba neustále přiživovat a nevynechat žádnou šanci jak vyznat své city tomu druhému. Jmeniny jsou ideální příležitostí k pěknému přání, květině či malému dárečku. Chcete potěšit svou drahou polovičku jako první? Pošlete jí hned po ránu krásné přání k svátku z lásky, stačí si jen vybrat.

Chceš mít něco na památku? Posílám ti přání k svátku. Sice malé, ale z lásky, ať nemáš ze života vrásky. Všechno nejlepší k dnešnímu svátku ti přeje …
Že tě mám rád, každý ví, já se za to nestydím. Proto ti teď posílám přání k svátku z lásky dám. Tak jej oslav lásko moje, jmeniny jsou jenom tvoje.
Můj miláček dneska slaví, že má jméno v kalendáři. Připíjím ti na zdraví, ať máš krásné oslavy. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Dnešek je další příležitostí k tomu, abych ti řekla, jak moc tě mám ráda. Přeji ti všechno nejlepší k svátku a posílám velikánskou pusu :-*
Víš, proč se tak raduju? Dnes slaví ten, koho miluju! A co slaví? Svátek přec, to je pane velká věc. Tak vše nej a ať jsi šťastný, ať máš život stále krásný.
Od rána už zvony bijí, aby všichni věděli, že dnes slaví svátek můj milovaný. Tak všechno nejlepší má lásko a ať tě život baví!
Dnes je velký den, stavte slavobrány, narážejte sudy a pečte dorty! Vždyť máš jmeniny, ty můj milovaný a jediný! Tak všechno nejlepší a ať se ti dnes splní všechna přání.
Mám tě rád každý den, ale dnes ti chci jako první ze všech popřát všechno nejlepší k tvému svátku. První, abys věděla, jak moc pro mě znamenáš a jak krásné je být s tebou.

Hledáte ještě více přání z lásky? Podívejte se do naší databáze zamilovaných přání!

Dětské přání k svátku

Hledáte pěkné a veselé přání pro kamaráda, dceru či synovce? Vyberte si některé přání k svátku pro děti z naší databáze, určitě potěšíte malé i velké.

Víš kdo dnes svůj svátek slaví? Přece ten náš hošík hravý. Já mu přání pošlu hned, miluje ho celý svět! Všechno nejlepší k svátku a spoustu kamarádů ti přeje …
Všechny holky, kluci ví, kdo dnes svátek oslaví. Jsi to ty tak si můžeš přát, s čím by sis chtěl dneska hrát. My tě máme všichni rádi a jsme tvoji kamarádi. Všechno nejlepší k svátku!
Dnes je ten den jediný, kdy malá slečna slaví jmeniny. Převlékla se za princeznu, na čelo si dala hvězdu. Obula si střevíčky, k tomu prsten maličký. A teď hurá na oslavy, všichni ať se dobře baví. Všechno nejlepší k svátku.
Ať jsi velký nebo malý, tak dneska svůj svátek slavíš. My ti vše nej přejeme, rádi si s tebou hrajeme. Ať se pořád dobře máš a spokojeně vypadáš. Všechno nejlepší k svátku.
Milý oslavenče, dnes slavíš svůj svátek a my ti posíláme přání, ať se ti splní všechny sny, rodiče tě mají pořád tak rádi a ať máš spoustu skvělých kamarádů.
Dnes je slavný den a my už se těšíme, až ti budeme moci osobně popřát k dnešnímu svátku. Měj se dobře, ať tě hraní stále baví a rodiče ani kamarádi moc nezlobí.
Milá oslavenkyně, k dnešnímu svátku ti přeji, ať se máš stále dobře ve tvém růžovém království a ať ti nikdy nedojdou lízátka, zmrzlinky a dobré nápady na skvělé hry. Všechno nejlepší k svátku!
Dnes je velký den, všechny děti musí ven! Běhat, skákat, nezastavit, velký svátek všichni slavit. Rychlé špunty bouchneme a sladkostí si zobneme. Přejeme ti všichni teď, ať máš krásný svátek dnes. Všechno nejlepší k svátku!

Přání k svátku – obrázky

Obrázkové přání je skvělý způsob, jak potěšit vašeho blízkého na jeho jmeniny. Vybírejte vtipné obrázky nebo pošlete virtuální puget růží, fantazii se meze nekladou. Můžete se inspirovat třeba našimi obrázkovými gratulacemi:

Krásné přáníčko s ptáčkem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Milé blahopřání s květinami.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Přání k jmeninám akvarel.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Akvarelové přáníčko v modré.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Kreslené přání s květinami.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Přání z lásky se srdíčky a stromem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Romantické blahopřání s textem.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika
Blahopřání k svátku s kopretinou.
Zdroj obrázku: pixabay.com a vlastní grafika

GIF k svátku

Pokud vám textová přání i obrázky přijdou tak trochu nuda, co takhle poslat přátelům k svátku vtipný GIF? Můžete jej poslat jen tak, nebo doplnit humorným přáním, záleží jen na vás.

Tančící matky ve stylu oldies.
Zdroj obrázku: gfycat.com
Tančící muži v oblacích.
Zdroj obrázku: saqueadoresdepalabras.com
Animovaný přípitek k svátku.
Zdroj obrázku: wemp.app
Dámy si připíjejí velkými číšemi s vínem.
Zdroj obrázku: giphy.com
Černobílý pár si připíjí vínem.
Zdroj obrázku: giphy.com
Beatles připíjejí na zdraví.
Zdroj obrázku: tenor.com
Veselé tančící arašídy na oslavě.
Zdroj obrázku: docplayer.nl
Ohňostroje na noční obloze.
Zdroj obrázku: acegif.com

Vtipná gratulace

Hledáte vtipné přání k svátku pro kolegu, kamaráda nebo kohokoliv jiného? Nelamte si hlavu s vymýšlení textu a skládáním básní, všechnu práci už jsme udělali za vás! Tedy, skoro všechnu, poslat už to musíte vy…

Velký den je tady, radosti je všady! Pivo teče proudem všude, snad na tebe trocha zbude. Dnes ti totiž na zdraví přejí z Čech i Moravy. Tak všechno nejlepší k svátku!
Jmeniny jsou jen jednou za rok a to má každý na oslavu nárok. Tak si povol opasek a hoď do sebe zákusek. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Ať jsi zdravý, spokojený, sexuálně ukojený. Radostí měj pořád dosti, problémy jsou jenom k zlosti. Na to napijem se spolu a pak honem gatě dolů. Všechno nejlepší k svátku!
Jediné životní štěstí je, že čím více lidí znáš, tím vícekrát za rok máš příležitost si s někým připít na zdraví. Krásné jmeniny a ať ti zdraví slouží!
Žaloval mi kalendář, že dneska svůj svátek máš. Ty ses ani nepochlubil, a já bych se tak rád napil, třeba na tvé zdravíčko, lásku nebo štěstíčko, tak se pochlap a nalej aspoň maličko. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Hledáš příležitost k pití? Zapij svoje živobytí! Dnes máš na to nárok přeci, je tvůj svátek, takže žádné kecy. Do volátka dnes si dej, oslavičku pěknou měj. Jen pozor až ráno ulicí vracet se budeš s opicí. Všechno nejlepší k svátku.
Zastav se, slyšíš? Už cinkají skleničky jedna o druhou. Tak pospěš, ať můžeme začít s oslavou. Všechno nejlepší k dnešním jmeninám a ať tě život stále baví!
Nedávno byly Vánoce, dárky z narozenin ještě nestihl pokrýt prach a už se zase něco slaví? Vždyť máš dnes svátek, tak hoď práci za hlavu a naordinuj si dobrou náladu! Všechno nejlepší a ať máš vše, po čem toužíš.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na ta nejlepší přání hezkého dne, které zlepší náladu oslavenci třeba hned po ránu.

Návod na výrobu přáníčka

Pokud patříte mezi milovníky tradičních přání a chcete oslavence v jeho slavnostní den skutečně překvapit, darujte mu vlastnoručně vyrobené blahopřání k svátku. Podle jednoduchého návodu jej zvládne vyrobit každý a uvidíte, že uděláte velkou radost. Vyzkoušejte třeba tyto snadné postupy na výrobu přáníček z papíru:

Poděkování za přání k svátku

Dostali jste spoustu krásných přáníček a chtěli byste gratulantům jaksepatří poděkovat? Nelamte si hlavu s vymýšlením originálního textu a vyberte si některý z těch, které jsme napsali za vás. Poděkovat za blahopřání je přece nejen slušnost, ale i radost.

Děkuji za vaše přání, připíjím dnes bez ustání. Svátek je jen jednou za rok, to má každý slavit nárok. Krušné bude zítra ráno, to už je mi dneska dáno. Krásný den i vám!
Děkuji ti za milé přání, které mě zastihlo uprostřed slavnostního přípitku, zrovna když jsem se chystala krájet husu. Jen co sfoukneme svíčky na dortu a vylížeme talířky od kaviáru, pozorně si tvé přání přečtu ještě jednou. přeji krásný den!
Díky moc za vaše gratulace, díky nim je můj den krásnější a život šťastnější. přeji i vám dobrý den a těším se na osobní setkání.
Dnešní sváteční den by nebyl dokonalý bez vaší skvělé gratulace, která mě moc potěšila. Tak děkuji velice, vložili jste mi úsměv na líce.

Pokud jste vybrali to pravé přání, je jen na vás, jestli ho pošlete moderním elektronickým způsobem, nebo dáte přednost klasické poště. Záleží také na oslavenci- starší generace ocení spíše papírové přání, které si budou moci vystavit. Ať už se rozhodnete jakkoliv, jistě uděláte velkou radost!

Další zajímavé tipy

Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné databáze. Vyžadované informace jsou označeny *.