Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Nikolase na jednom místě. Vyberte si!

Tvoříte přání k svátku Nikolasovi na poslední chvíli? 

Nevíte, jak začít, zda do textu zakomponovat vtip nebo slova, která vyjádří lásku, kterou k oslavenci cítíte? 

Najděte inspiraci v našich tipech a vytvořte tu nejkrásnější gratulaci!

Blahopřání ke jmeninám Nikolasovi

Pogratulujte oslavenci upřímně a od srdce.

Inspirujte se při tvorbě přáníčka následujícími větami, které můžete změnit tak, aby vám stoprocentně vyhovovaly a byli jste si jistí, že přesně vyjádří, co chcete oslavenci sdělit.

Všechno nejlepší k svátku někomu stejně prohnanému a záludnému, jako jsem já. Jsi dokonalý parťák ve zločinu. Ať spolu zažijeme spoustu dalších bláznivých dobrodružství. Vše nej, Nikolasi!
Vyhrál/a jsem v loterii! A rozhodl/a jsem se, že ti polovinu z výhry dám. Takže ti posílám 25 Kč. Neutrať to všechno najednou! Užij si dnešní výjimečný sváteční den!
Niku, jsi někdo, koho bych chtěl za řidiče, kdybych se někdy rozhodl vyloupit banku. To jen tak na okraj. Ať je tvůj den neobyčejný. Všechno nejlepší k svátku!
Od jednoho úžasného člověka druhému – všechno nejlepší ke jmeninám! Máš neuvěřitelné štěstí, že máš tak skvělého kámoše, jako jsem já.
Nikolasi, všechno nejlepší! Ať je tvůj sváteční den plný štěstí, smíchu, lásky a samozřejmě toho nejdůležitějšího – vína!
Přeji nejkrásnější jmeniny nejšťastnějšímu a neupovídanějšímu člověku, jakého jsem kdy potkal/a!
Ať jsou tvé jmeniny vysněným svátkem plným šťavnatých drbů a klepů. Vše nej, Niky!
Přeji ti, aby ses dneska přejedl sladkostmi a vším, co ti chutná, a to tak, abys na to dlouho nezapomněl. Všechno nejlepší k svátku, Nikolasi!
Bylo pro mě velmi těžké najít pro tebe nějakou tu sladkost na dnešní oslavu, která by neobsahovala lepek, byla ze sóje a vyhovovala tvému veganskému životnímu stylu. Takže přinesu lahodnou mraženou vodu, běžně nazývanou led a pořádně to rozjedeme. Vše nejlepší ke jmeninám!
Chtěl/a jsem tě dneska vzít do ZOO, ale na cedulích píší, že zvířata do areálu nesmějí, takže budeme muset vymyslet něco jiného, protože by tě tam nepustili. Všechno nejlepší k svátku, smraďochu!
Nikolasi, posílám ti k svátku lásku a pohlazení. Všichni tě máme moc rádi. Všechno nejlepší!
Jsem šťastný/á, že s tebou mohu dnes oslavit tvůj svátek. Je to výjimečný den, výjimečného člověka, proto dnes dělej jen to, co tě činí šťastným. Všechno nejlepší!

Z uvedených přáníček jste si nevybrali? Prohlédněte si tedy další blahopřání k svátku pro muže.

Sváteční přáníčka pro Nikiho z lásky

Milujete Nikolase? 

Už dlouho mu chcete říct, co k němu cítíte, ale stále nebyla vhodná příležitost?

Teď je ta pravá chvíle, kdy se můžete se svým vyvoleným o své city podělit.

Vyznejte Nikolasovi lásku prostřednictvím gratulace ke jmeninám! 

Ve chvílích vyčerpání jsi mou silou, jsi také mou útěchou v čase hladu, mou přikrývkou v čase chladu a mým oslepujícím světlem, když přijde tma. Všechno nejlepší k svátku, lásko moje!
Nikísku, všechno je s tebou jasnější a já jsem s tebou šťastnější. Jsi ten, koho miluji a nedokážu si představit, že bych byla bez tebe. Všechno nejlepší k svátku!
Protože ptáci jsou majiteli oblohy a rostliny majiteli planety, chci ti jen připomenout, že v tento výjimečný den je každá část mého těla tvoje. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejrozkošnějšímu a nejkrásnějšímu klukovi na světě. Mám tě moc ráda a modlím se, aby ses měl jen a jen dobře. Všechno nejlepší, Nikolasi!
Niku, mým dnešním snem je, abys ve svůj výjimečný den zářil jasněji než diamant. Jsi světlem pro všechny, kteří tě znají. Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Tvůj sladký úsměv je na tobě hezký, ale nejlepší na tobě je, jak mě rozesměješ pokaždé, když tě vidím. Přeji ti všechno nejlepší. Miluji tě!
Všechno nejlepší k svátku mému hrdinovi, který při mně vždycky stál. Cítím se tak vděčná, že jsem tvoje a ty jsi můj. Krásné jmeniny, Niky!
Můj měsíc, moje planeta, moje hvězdy a můj svět jsi ty. Všechno nejlepší k svátku tomu nejsilnějšímu chlapovi na světě!
Kvůli tobě mám pořád motýly v břiše. Miláčku, všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku tomu, kdo splnil všechna má přání. Ty jsi totiž mé největší přání. Přijmi moji gratulaci k svátku, Nikolasi a užij si dnešní den! Miluji tě!
Přeji ti zdraví, prosperitu a štěstí. Užij si opravdu nádherné jmeniny, miláčku!
Tady je přání k svátku pro mého prince, který pro mě znamená celý svět. Bez tebe by byl můj život obyčejný a můj dům by nebyl palácem. Krásné jmeniny, Niku!

Při tvoření sváteční gratulace se můžete inspirovat také narozeninovými přáními z lásky.

Vtipná přání k svátku Nikolasovi

Víte o Nikolasovi, že se rád směje? 

Potěšte ho na jeho jmeniny vtipnou gratulací!

Všechno nejlepší k svátku, Nikolasi! Dělejme si společně pořád legraci z našich ostatních kámošů za jejich zády.
Musím ocenit, že i přes to, kolik svátků jsi už oslavil, se pořád snažíš vypadat a chovat jako mladík. Musíš mít opravdu spoustu práce s tím každodenním barvením vlasů. Všechno nejlepší!
Udělejme si, na počest tvých jmenin, večer akci a pořádně oslavme tvé jméno, Nikolasi! Pojďme pít a pařit celou noc. A samozřejmě doufejme, že neskončíme v nemocnici. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší kámo! Ať se ti daří a staneš se tím nejstarším mužem se jménem Nikolas, kterého budu znát. Měj dlouhý a šťastný život!
Možná bys mohl použít část svého platu, abys naplnil můj žaludek dneska večer. Co ty na to? Pojďme slavit! Vše nejlepší k svátku, Nikolasi!
Čím více svátků oslavíš, tím jsi starší, ale také váženější. Takže si ze stárnutí nedělej vrásky, staříku. Vše nej, kamaráde!
Rozhodl/a jsem se dneska ráno, že ti koupím k svátku obrovský a slaďoučký dort. Pak jsem si to ale rozmyslel/a. Taky jsi mi nic nedal. Všechno nejlepší ke jmeninám, Niky!
Nikdo nezůstane mladý navždy, ale ty si s tím hlavu nedělej, protože neslavíš narozeniny, ale svátek! Takže si pořádně užij své dnešní jmeniny! Starosti s věkem si můžeš dělat jindy.
Užij si dnešní jmeniny naplno, dokud jsi ještě mladý a krásný. Za pár let se už za každou oslavu budeš stydět, protože strašně zestárneš a zošklivíš. Všechno nejlepší k svátku!
Nikolasi, víš, proč jsi mým nejoblíbenějším kamarádem? Protože jsi o něco hloupější než já, takže si připadám chytřejší a ty o tom ani nevíš. Vše nej, chytrolíne!
Z tvého života uběhl další rok a zdá se, že sis dal za úkol být tlustější než loni. Dneska to s dortíky nepřeháněj. Všechno nejlepší, Niku!
Dávej si pozor. Dnešní přání ke jmeninám jsou tak plná lží. Pravda je taková, že nejsi krásnější, mladší ani bystřejší než loni. Všechno nejlepší od upřímného skvělého kamaráda!

Prozkoumejte také další vtipná blahopřání ke jmeninám, která oslavence pobaví a mile překvapí.

Sváteční gratulace v obrázcích

Obrázek vaše přáníčko rozzáří a udělá jej zajímavějším. 

Navíc, výhodou obrázkové gratulace je, že ji můžete poslat také elektronickou formou, a to e-mailem, MMSkou nebo například skrze sociální síť.

Přání k svátku Nikolasovi na modrém pozadí se zlatými konfetami ve tvaru hvězdiček.
zdroj: unsplash.com
Zářivé růžové srdce, vytvořené ze světla prskavky, na černém pozadí s blahopřáním ke jmeninám Nikolasovi.
zdroj: unsplash.com
Tác se sklenicemi šampaňského a s přáním krásných jmenin Nikolasovi na černém pozadí.
zdroj: unsplash.com
Dva ananasy s narozeninovými čepičkami, před nimiž leží další ananas s narozeninovou čepičkou a s nafukovacími balónky.
zdroj: unsplash.com
Černé přáníčko k svátku Nikoláskovi se stříbrnými konfetami ve tvaru hvězdiček.
zdroj: unsplash.com

Líbí se vám gratulace v obrázcích? Najděte inspiraci také v dalších obrázkových blahopřáních ke jmeninám!

Gif blahopřání ke jmeninám 

Nikolas určitě ocení vtipný a zajímavý pohyblivý obrázek, ke kterému bude přiloženo vaše blahopřání. 

Odlište se od jiných gratulantů a popřejte originálním gifem!

Kreslená pohyblivá animace se třemi zpívajícími muži v obleku, před nimiž leží hromada prázdných sklenic od vína a jiného alkoholu.
zdroj: giphy.com
Gif se třemi rucemi, které drží sklenice se šampaňským a připíjejí si.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s pohyblivou opicí s kšiltovkou foukající na narozeninovou frkačku s padajícími konfetami.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se zvláštními postavičkami jdoucími v průvodu.
zdroj: giphy.com
Gif s kresleným ležícím a slintajícím buldokem s narozeninovou čepičkou, nad nímž se objevuje duha s nápisem Yeah!!!
zdroj: giphy.com

Zalíbila se vám myšlenka svátečního blahopřání ve formě gifu? Pak si můžete vybrat ještě z dalších pohyblivých obrázků.

Zajímavosti o jméně Nikolas

Jméno Mikuláš, od kterého je jméno Nikolas odvozeno, pochází z řečtiny a znamená “vítězství lidu”. Jedná se o složeninu slov “nike – vítězství” a “laos – lid”. 

Mikuláš bylo jméno, velmi oblíbeného a hojně uctívaného, světce. Svatý Mikuláš, známý také jako Nikolaos z Myry, byl řecký biskup ze 4. století, předobraz postavy Santa Clause, který o Vánocích nosí dárky. 

Podle legendy se jednou setkal s mužem, který neměl na věno pro své tři dcery a byl nucen je prodat do otroctví (podle jiných zdrojů do nevěstince). Když Mikuláš viděl jeho bídu, tajně v noci vstoupil do jeho domu a vložil do něj tři pytle zlata, pro každou dceru jeden. 

Díky Mikulášově proslulosti bývalo toto jméno v Evropě velmi oblíbené. Nosilo ho pět papežů a dva ruští carové. 

Přezdívky a zdrobněliny pro jméno Nikolas jsou, Niko, Niki, Niky, Nik, Nikolásek, Nikolík, Nikos a další. 

Číslem, které řadíme k Nikolasům, je číslo 9 a barvami jsou oranžová, červená a hnědá

Nikolasové jsou lidé, kteří mají silně vyvinutou intuici a umějí předvídat budoucnost. Když tyto své vlastnosti zdokonalí, mají velkou šanci včas rozpoznat skvělé příležitosti a dosáhnout všeho, po čem touží. 

A kdy má svátek Nikolas? Záleží na každém jednotlivci, kdy jmeniny slaví. Jmeniny mohou Nikolasové slavit na Mikuláše (6. 12.) nebo v den, kdy slaví svátek Nikola (20. 11.). 

Potřebujete popřát někomu, kdo neumí česky? Využijte cizího jazyka a popřejte k svátku v angličtině.

Přání k svátku Nikolasovi s námi napíšete opravdu jednoduše. 

Nebojte se do svého textu vložit vlastní pocity a vyberte si takové přáníčko, které co nejpřesněji vystihne to, co chcete oslavenci poblahopřát.

Inspirujte se kratšími i delšími texty, které jsou plné lásky a vtipu!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X