Poblahopřejte k 85 narozeninám těmi nejdojemnějšími texty! Vybírejte z toho nejlepšího

Chcete vytvořit přání k 85. narozeninám tak, aby si jej oslavenec chtěl přečíst několikrát za sebou?

Potěšilo by vás napsat takovou gratulaci, kterou by si chtělo přečíst i oslavencovo okolí? 

Pak jste na správné adrese! 

Pusťte se do tvorby toho nejzajímavějšího blahopřání!

Vtipná blahopřání k pětaosmdesátinám

Srandy není nikdy dost a už vůbec ne, když člověk stárne. 

Právě na stará kolena je potřeba co nejvíce se usmívat a duševně mládnout. 

Potěšte oslavence nebo oslavenkyni vtipnou narozeninovou gratulací!

Že jsi starý/stará, poznáš, když ti lidé začnou říkat, ať si dáváš pozor na to, kam šlapeš, kam jdeš, kam si sedáš, co jíš apod. Poznáváš se v tom? Všechno nejlepší k pětaosmdesátinám!
Všechno nejlepší k narozeninám někomu, kdo si zaslouží být ceněn! Koneckonců, fosilie tvé éry se hledají těžko.
Všechno nejlepší k narozeninám, starý páprdo / stará babko! Chci vědět jen jednu věc. Co jsi míval/a na vrcholu narozeninového dortu před objevením ohně?
Vítej v letech, kdy už jsi opravdu starý/stará, kamaráde/kamarádko! Všechno nejlepší k narozeninám relikvii z minulé éry.
Chtěl/a jsem si z tebe v den tvých narozenin udělat legraci. Naštěstí pro tebe mě naučili mít úctu a respekt ke starším. Všechno nejlepší k 85. narozeninám!
Lepší být moudrý starý páprda než mladý blbec. Všechno nejlepší, starouši!
Narozeniny jsou na hovno, když je člověk starý, ale aspoň se může utěšit tím, že už jich nemá tolik před sebou. Vše nej k pětaosmdesátinám!
Všechno nejlepší, staříku/babko! Doufám, že si užiješ vzrušující narozeninovou oslavu… a pak si budeš moct pěkně dlouho zdřímnout.
Klid. Přežil/a jsi už tolik diskoték, že přežiješ taky další narozeniny. Všechno nejlepší! Haloo, slyšíš? VŠECHNO NEJLEPŠÍ!
Víš, jak chlapi s věkem vypadají líp? Jo, netrvá to věčně. Všechno nejlepší, ty sexy starej parchante!

Prozkoumejte také další vtipná narozeninová blahopřání!

Dojemné gratulace

Černobílá fotografie s detailem na starou ženskou ruku, kterou drží ručka malého dítěte.
zdroj: unsplash.com

Máte na srdci spoustu krásných slov, která byste chtěli oslavenci sdělit? 

Chcete, aby slova vyzněla upřímně a dojala příjemce k slzám? 

Inspirujte se následujícími narozeninovými větami, které jsou plné toho správného sentimentu.

Všechno nejlepší k narozeninám! Vzpomínám si, jak jsi mi sahal jen po kolena a sotva jsi stál na nohou. Teď jsi o hlavu a ramena vyšší než já a slavíš už 85. narozeniny. Nemůžu tomu uvěřit. Krásný narozeninový den, bráško/kamaráde!
Vždy jsi byl pro mě jedinečný a jsi výjimečný i nadále. Mám tě moc rád/a a přeji ti ty nejkrásněji prožité 85. narozeniny!
Dosáhl/a jsi velkého životního milníku. Děkuji ti za veškerou podporu a povzbuzení, které jsi mi po celý život poskytoval/a. Přeji ti hodně zdraví a štěstí. Vše nejlepší k 85. narozeninám!
Slibuji, že se budu držet hlubokých životních lekcí, které jsi mi dal/a. Děkuji ti za to, že jsi tak starostlivý a úžasný člověk. Život bez tebe by byl nudný. Přeji ti, abys měl/a i nadále radost ze života a štěstí. Krásné pětaosmdesátiny!
Po celý život jsi dokazoval/a, jak moc nás máš rád/a. Děkujeme ti za tvou trpělivost a podporu. Vždycky jsi tady byl/a, abys nám pomohl/a, když jsme potřebovali. Vážíme si tvé ohleduplnosti a přejeme ti, abys měl/a opravdu úžasné 85. narozeniny!
Vždy jsem tě obdivoval/a a vždy budu. Jsi pro mě velkou inspirací a já jsem moc rád/a, že mám někoho, za kým mohu chodit pro cenné rady. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny, které, věřím, budou plné příjemných chvil!
Slovy nelze plně popsat, jak moc pro mě znamenáš. Děkuji, že mě vždycky rozesměješ. Přeji ti všechno nejlepší k tvým úctyhodným 85. narozeninám!
Jsi jedinečným průvodcem / jedinečnou průvodkyní a velkou inspirací nejen pro mě, ale pro všechny, které potkáš. Děkuji ti za všechno a přeji ti krásný narozeninový den, kdy slavíš úžasných 85 let!
Ať máš před sebou mnoho krásných dnů! Přeji ti tak nezapomenutelnou narozeninovou oslavu, jako jsi nezapomenutelný/nezapomenutelná ty sám/sama! Všechno nejlepší!
Chtěl/a bych využít příležitosti tvých narozenin a ocenit tvou tvrdou práci a veliký přínos, který jsi měl/a pro naši rodinu. Přeji ti všechno nejlepší, protože jen to si zasloužíš. Gratuluji ti a přeji ti všechno nejlepší!

Víte o oslavenci, že má rád moderní technologie? Potěšte jej SMS přáním k narozeninám!

Pro tatínka

Můj sladký tatínku, byl jsi pro mě takovým požehnáním a jsi stále velkým vzorem. Přeji ti, abys v životě zažíval jen radost, klid, pohodu a měl kolem sebe jen lidi, které máš rád a se kterými je ti dobře. Všechno nejlepší k 85. narozeninám!
Drahý tatínku, mám tě moc rád/a za všechno, co jsi dělal a stále děláš pro celou naši rodinu. Přeji ti v životě jen to nejlepší, protože si nic míň nezasloužíš. Krásné 85. narozeniny!
Nejdražší tatínku, s velkou radostí ti přeji ty nejšťastnější a nejkrásnější narozeniny! Opravdu děkuji Bohu, že jsi zrovna ty mým tátou. Přeji ti jen to nejlepší a modlím se, aby se ti splnily všechny touhy a sny, které nosíš ve svém srdci. Všechno nejlepší k 85. narozeninám!
Tati, mám tě rád/a a jsem šťastná, že i navzdory tomu, co ti život přichystal, stále stojíš vzpřímený a silný. Jsi mým velkým vzorem. Přeji ti všechno nejlepší!
Tatínku, děkuji Bohu, že jsi tady s námi a můžeme společně oslavit tvé už 85. narozeniny. Jsi úžasný muž a já se modlím, aby ti dal Bůh tolik života, abychom spolu oslavili ještě spoustu narozenin. Krásný narozeninový den ti přeji!

Chcete tatínkovi popřát a poděkovat, ale z uvedených vět jste si nevybrali? Pusťte se tedy do čtení přání ke Dni otců, ve kterých možná najdete tu pravou větu pro vaše blahopřání.

Pro maminku

Moje krásná maminko, miluji tě a chci ti popřát to nejlepší k tvému výjimečnému dni. Jsi ta nejlepší máma, jakou si kdo může přát. Dávej na sebe pozor a užij si ty nejlepší narozeniny. Všechno nejlepší k 85. narozeninám!
Moje nejmilejší maminko, mám tě moc ráda a děkuji ti, že mi celý život dáváš najevo, že ty mě také. Moc pro mě znamenáš a vždy, když si na tebe vzpomenu, vzpomenu si i na věci, které jsi pro mě udělala. Děkuji ti za vše. Přeji ti krásné prožití 85. narozenin!
Moje milá a krásná maminko, je ti 85 let a ty stále vypadáš nádherně a mladě. Víš, čím to je? Protože jsi mladá a nádherná na duši. Zůstaň taková, jaká jsi. Mám tě moc ráda a přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
Huráááá! Moje maminka dnes slaví 85 let. Jsem moc rád/a, že ti mohu popřát k tomuto výjimečnému dni. Byla a jsi pro mě úžasnou maminkou, která mě vždy podpoří a povzbudí. Děkuji ti za vše, co jsi pro mě udělala. Mám tě moc rád/a!
Mami, s velkou radostí ti přeji vše nejlepší k tvým 85. narozeninám! Jsi milá, hodná a já nikdy nezapomenu na všechny hezké chvíle, které jsme spolu strávily. Užij si svůj den naplno!

Chcete ještě více vyjádřit díky mamince, která se o vás celý život starala? Pak prozkoumejte také poděkování mamince, která můžete zahrnout do svého blahopřání!

Textová přání k 85. narozeninám

Slova umějí divy, a to zvláště, pokud jsou upřímná a předáte je člověku ve výjimečný den, kterým narozeniny určitě jsou. 

Inspirujte se našimi narozeninovými texty a vytvořte to nejkrásnější blahopřání všech dob!

Mám moc rád/a pohled na tvůj sladký moudrý obličej, ze kterého stále číší radost ze života. Užij si své narozeniny podle svého. Všechno nejlepší k pětaosmdesátinám!
S přibývajícím věkem se lidé stávají cennějšími, jako je tomu u dobrého vína. Ty, můj drahý / má drahá, jsi diamant, který září mezi všemi ostatními. Krásné 85. narozeniny!
Stárnutí není tak špatné, když se zamyslíš nad tím, co všechno můžeš ještě podnikat. Zůstaň stále tak inspirativně optimistický/optimistická! Všechno nejlepší k 85. narozeninám!
Přeji ti pro dnes a do dalších dnů hodně lásky, zdraví, příjemných chvil a klidu. Užij si ten nejkrásnější narozeninový den!
Věk je jen číslo. Prožil/a jsi dlouhý, plný život, a ještě tě v životě čeká spousta skvělých chvil. Všechno nejlepší k narozeninám!
S přibývajícím věkem sýr získává na chuti i vzhledu. Ber to v úvahu, protože stejně také ty, s každým dalším dnem, nabýváš na kráse a moudrosti. Všechno nejlepší k 85. narozeninám!
Možná už jsi navenek vrásčitý/vrásčitá, ale uvnitř jsi stále stejně silný a na duchu mladý člověk jako po celý život. Užij si svůj výjimečný den, protože se už nikdy nemusí opakovat. Přeji ti ty nejúžasnější 85. narozeniny!
Věk je něco, co nás nutí dávat přednost hmotě před myslí. Pokud ti nevadí, že je ti 85 let, pak na věku nezáleží. Krásné narozeniny!
Ke hvězdám můžeš stoupat pouze, pokud žiješ dneškem. Žij přítomností a užívej si každou vteřinu svého úžasného života. Přeji ti nádherný narozeninový den!
Doufám, že si dnešek užíváš a užiješ si také svou oslavu 85 let. Mám tě moc rád/a, a to hlavně proto, že jsi tak jiný/jiná než ostatní. Nikdy se neměň, jsi mou inspirací. Všechno nejlepší k pětaosmdesátinám!

Znáte někoho, kdo slaví osmdesátiny? Popřejte této osobě ke kulatinám originálními přáními k 80. narozeninám!

Gratulace pro muže

Všechno nejlepší, příteli! Sdílíš se mnou už tak dlouho jak radost, tak smutek a já ti za to moc děkuji. Přeji ti do dalšího roku mnoho zdraví, sil, štěstí a lásky.
Kamaráde, nemůžu uvěřit, že slavíš už 85 let. Ušel jsi už dlouhou cestu a já jsem moc rád/a, že jsem mohl/a vidět, jak jsi svým životem kráčel se zdviženou hlavou. Přeji ti nádherné prožití 85. narozenin!
Všechno nejlepší k 85. narozeninám člověku, kterému se nic nevyrovná! Mám tě moc rád/a a jsem šťastný/šťastná, že jsi nejen naživu, abys mohl oslavit svůj den, ale také čilý a zdravý, abys jej mohl oslavit se vší pompou a pořádným rachotem. Přeji ti, abys byl i nadále tak vitální.
Všechno nejlepší k pětaosmdesátinám jedinečnému člověku, který se žádnému jinému nevyrovná. Přeji ti požehnaný den a jen to nejlepší, co ti život může nabídnout. Krásné prožití 85. narozenin!
Všechno nejlepší k dosažení 85 let nejlepšímu příteli, jakého jsem kdy mohl/a mít! Děkuji ti, že jsi tady pro mě vždycky byl.

Gratulace pro ženy

Drahá a krásná, (doplňte jméno), byla jsi vždy mou nejlepší přítelkyní a důvěrnicí. Mám tě moc ráda a přeji ti k tvým narozeninám jen to nejlepší. Užij si svůj den, jak se patří, a hlavně jen a jen podle sebe!
Milá, (doplňte jméno), s velkou radostí ti přeji krásné a šťastné 85. narozeniny. Vzpomínám na všechny chvíle, které jsme spolu strávili/strávily a na úžasné věci, které jsi pro mě udělala. Modlím se, abychom se oba/obě dožili/dožily i dalších narozenin. Vše nej!
Své krásné kamarádce přeji šťastné a nádherné narozeniny! Přeji ti, aby se ti dostalo požehnání a lásky z nebes mnohem více, než se ti dostalo za posledních 84 let, co jsi na tomto světě. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k 85. narozeninám, má drahá! Modlím se, aby ti Pán dopřál všechno, po čem tvé srdce touží, a ještě mnohem víc, než si vůbec dokážeš představit. Mám tě rád/a a těším se, že s tebou oslavím další narozeniny.
Mé milované (doplňte jméno) přeji všechno nejlepší k pětaosmdesátinám! Modlím se, aby ti nebesa žehnala láskou a péčí po zbývající roky, které ti na této zemi zbývají – a věřím, že jich bude ještě mnoho. Krásný narozeninový den!

Chcete oslavence překvapit? Pošlete, nebo ukažte této osobě veselé narozeninové video níže.

Znáte někoho, kdo slaví sedmdesátiny? Pošlete oslavenci krásné blahopřání k 70. narozeninám!

Přání k 85. narozeninám můžete napsat ve vážnějším, dojemném nebo vtipném duchu. 

Pokud chcete, můžete ke své gratulaci připojit také narozeninové video, které oslavenci či oslavenkyni pustíte nebo jej, používá-li tato osoba moderní technologie, pošlete.

Ať už máte k oslavenci jakýkoliv vztah, nezapomeňte nikdy na upřímnost a láskyplná slova, která každého jedině potěší.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X