Nejlepší přáníčka ke třicátým narozeninám. Máme kopec inspirace!

Jste už unavení pouhými frázemi?

Ani se nedivíme. 

Připravili jsme pro vás ta nejoriginálnější přání k 30. narozeninám. 

Vybrat si můžete vámi preferovanou podobu.

Krásná textová přání k narozeninám

Jedním ze způsobů, jak popřát k narozeninám, je napsat SMS, příspěvěk na Facebooku nebo kdekoliv na sociálních sítích. Pro originálnější způsob můžete zvolit přáníčka psané vlastní rukou nebo si z těchto textů vytvořit vlastní e-přání.

Všechno nejlepší ke Tvým třicátým narozeninám! Doufám, že se všechna Tvá přání a sny k narozeninám stanou skutečností.
Nepočítej množství svíček na dortu, ale podívej se na světlo, které vydávají. Nepočítej roky, které máš za sebou, ale měj radost ze života, který je před Tebou. Přeji Ti krásný čas v dalším roce. Všechno nejlepší k Tvým třicátým narozeninám.
Tvé narozeniny jsou prvním dnem ze 365denní dlouhé cesty. Staň se zářící nití v nádherné tapisérii světa a udělej tento rok nejlepším v celé historii. Všechno nejlepší ke Tvým třicátým narozeninám.
Doufám, že Ti tento speciální den přinese vše, po čem Tvé srdce touží! Přeji Ti den plný příjemných překvapení! A nejen tento den, ale i všechny následující. Všechno nejlepší k Tvým třicetinám!
Někteří lidé věří, že nejdůležitější události v životě nastanou před 30. rokem. Ty i já víme, že každý život je jedinečný a často to nejlepší teprve přijde. Ať Tvoje 30. narozeniny přinesou více možností pro budoucnost!
Oslava 30. narozenin je milníkem, který Ti umožní cítit se více sebejistě ve svých schopnostech a pokračovat v tom, co chceš. Mým přáním pro Tebe, drahý příteli, je, aby byla uznána Tvá hodnota a snaha, a abys to nikdy nevzdal!
Největší lidé, kteří kdy žili, zahájili cestu své významnosti po 30 roce. To je i Tvá příležitost. Všechno nejlepší k 30. narozeninám!
Toto je Tvá 3. dekáda na planetě Zemi, velký milník, který stojí za oslavu. Přeji Ti, abys mohl prožít ještě mnoho dalších desetiletí. Všechno nejlepší k narozeninám!

Zamilovaná přání k narozeninám

Pro zamilované páry se jistě budou hodit tato blahopřání k narozeninám z lásky. Potěšte svého milého nebo milou originálním textem. 

Přeji Ti hodně štěstí a lásky. Ať se všechny Tvé sny promění v realitu a nechť štěstí navštíví Tvůj domov. Všechno nejlepší ke třicátým narozeninám jednomu z nejsladších človíčků, jaké jsem kdy poznal.
Možná nemůžu být po Tvém boku a oslavovat tento jedinečný den s Tebou, ale chci, abys věděla, že na Tebe myslím a přeji Ti krásné třicáté narozeniny.
Šťastné 30. narozeniny mému nejlepšímu příteli a opravdové lásce. Náš společný život teprve začíná a moje láska k Tobě nikdy neumře.
Všechno nejlepší k narozeninám jedné krásné, zábavné a mladistvé třicetileté ženy.
Jak mohu nechat tento den uplynou nepozorovaně? Je nemožné zapomenout na Tvé 30. narozeniny, protože jsi pro mě tak výjimečná! Všechno nejlepší ke 30. narozeninám.
Zlatíčko, nechci Ti dát květinu, protože nakonec uschne. Dávám Ti něco, co v tento zvláštní den nikdy neuschle, a to je moji nehynoucí lásku. Všechno nejlepší k 30. narozeninám, miláčku.
Narozeninová přání z lásky.
momjunction.com

Vtipné gratulace k 30. narozeninám

Humor nikdy neuškodí a údajně i prodlužuje život. Touto cestou se jistě můžete vydat, pokud chcete vyjádřit přání na narozeniny svým přátelům a jiným blízkým.

Vítej mezi třicátníky. Jsi dost starý na to, abys byl moudřejší. Na druhou stranu jsi stále dost mladý na to, aby sis nedělal vrásky.
Nedělej si obavy z toho, že už Ti je 30 let. Neboj, stále budeš tak stejně nezodpovědný, jako jsi teď.
Užij si své narozeniny a nedělej příliš bláznivých kousků. Pamatuj na to, že už se nemůžeš vymluvit na to, že Ti je teprve dvacet.
Moje lásko, už je Ti 30 let. A právě z toho důvodu tu s Tebou musím být, protože už jsi starý a křehký.
Nedělej si obavy z toho, že Ti už je třicet. Říkej všem, že Ti je 29 let. Někteří tomu ještě uvěří. Všechno nejlepší!
Právě jsi vstoupil do nové fáze svého života. Neboj se prozkoumat, co má pro Tebe na skladě. Všechno nejlepší k 30. narozeninám!

Blahopřání pro muže

Přáníčka jsme si připravili i pro chlapy. Oceníte je zejména, pokud chcete popřát svému kamarádovi. 

Je čas na oslavu! Gratuluji k zahájení nového desetiletí a nové kapitoly Tvého života. Můžeš najít všechny věci, které stojí za to se jich držet. Šťastnou 30!
Všechno nejlepší k 30. narozeninám! Dobrá zpráva: kluci často vypadají lépe, když zestárnou. Špatná zpráva: existuje spousta výjimek!
Vítej do skupiny třicátníků! Věku, kdy bys měl všechno vědět lépe, ale ve skutečnosti to tak není! Všechno nejlepší!
Je tu den dobrého piva, skvělé hudby a nejlepších přátel. Všechno nejlepší k 30. narozeninám skvělému příteli!

Přáníčka pro ženy

Tak stejně si můžete vybrat i z těchto přání k narozeninám ženy. Naleznete zde texty, které se hodí pro sestru, kamarádku nebo dceru.

Říká se, že vaše dvacetiny jsou nejzábavnější doba v životě, ale třicetiny jsou nejšťastnější! Všechno nejlepší k narozeninám!
Život je o všech maličkostech, které naplňují naše dny. Kéž záměrně naplníš všemi věcmi, které Tě inspirují a dělají Ti radost. Všechno nejlepší k 30. narozeninám!
Někdo slaví 30 let a ty víš, co to znamená … je čas oslavovat! Všechno nejlepší k narozeninám velmi zvláštní osobě, která dělá každý den příjemným pro každého, koho potká!
Dnes máš 30! Ať jsou Tvoje narozeniny naplněny všemi nádhernými poklady, které život nabízí. Jsi úžasná, laskavá duše a zasloužíš si to nejlepší. Všechno nejlepší k narozeninám!

Obrázková narozeninová přání k třicetinám

Dalším vkusným způsobem je přání k narozeninám s obrázky. Můžete si je zdarma stáhnou, dle potřeby poslat přes sociální sítě, e-mail, MMS nebo je vytisknout a předat osobně.

Obrázkové přání s citátem.

Pohlednice k narozeninám s citátem.
pixabay.com

Pohled s výrokem CS Lewise.

Pohlednice s motivačním citátem.
pixabay.com

Obrázek k tisku s textem.

Pohlednice s textovým přáním.
pixabay.com

Narozeninový pohled k 30. narozeninám.

Narozeninový pohled s číslem 30.
pixabay.com

Obrázek s přáním šťastných narozenin.

Přáníčko s obrázkem narozeninové oslavy.
pixabay.com

Doufáme, že se vám blahopřání k 30. narozeninám líbila a nalezli jste nějaké k vašemu užitku. Můžete tak vyjádřit, že na danou osobu myslíte a zároveň jim dát své požehnání do dalšího roku života. 

Kromě těchto variant lze popřát i GIF obrázky nebo slovně, což je možná nejčastější variantou. Tyto texty si však klidně napište na malý papírek a oslavenci jej přečtěte. 

Všechna snaha se cení!

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X