Ty nejlepší gratulace k 17. narozeninám na jednom místě! Vybírejte ze skvělých klasických i veršovaných textů

Chcete napsat přání k 17. narozeninám, kterým oslavence nebo oslavenkyni naprosto ohromíte? 

Už vás nebaví nudná blahopřání, která se neustále opakují? 

Pusťte se do čtení a vyberte takový text nebo obrázek, který přesně vystihne, co chcete mladému muži či dámě popřát!

Textové narozeninové gratulace 

Slaví někdo z vašeho blízkého okolí krásných 17 let a vy byste této osobě rádi poblahopřáli nějakými milými a moudrými slovy? 

Vyberte si z našich textů, které vám pomohou vytvořit to nejkrásnější přáníčko k narozeninám! 

Při příležitosti tohoto výjimečného dne ve svém životě si nezapomeň moudře vybírat své přátele a co nejlépe si užít dospívání. Všechno nejlepší k sedmnáctinám!
Přeji nejzajímavějšímu teenagerovi / nejzajímavější teenagerce, kterého/kterou znám, všechno nejlepší k narozeninám! Být sedmnáctiletý/sedmnáctiletá je jedno z nejlepších období v životě člověka. Užívej dne!
Všechno nejlepší k 17. narozeninám! Děkuji ti za všechno štěstí a radost, které jsi mi vnesl/a do života. Přeji ti dnes a navždy štěstí a duševní klid, které tě, doufám, budou provázet po celý život.
Jsi pro mě stejně důležitý/důležitá jako život sám. Užívej si své sedmnácté narozeniny na maximum. Vše nejlepší, drahoušku!
V sedmnácti letech se právě metamorfuješ v dospělého člověka. Modlím se, abys byl/a obdarovaný/obdarovaná vším úžasným, co život může nabídnout a abys dosáhl/a všech svých vytoužených cílů. Krásné narozeniny!
Šťastné sedmnáctiny! I když je dnešní svět pro tebe možná obyčejný, dnešek obyčejným určitě není. Přeji ti, abys dnes prožil/a jen to nejlepší a abys dostal/a víc, než sis vůbec dokázal/a představit.
Děkuji ti, že na tebe mohu být tak pyšný/pyšná! Všechno nejlepší k sedmnáctým narozeninám!
Sedmnáctiny jsou vzrušujícím obdobím v životě každého teenagera. Můj drahý / má drahá, sedmnáct je ti jen jednou za život, tak si dnešek pořádně užij. Všechno nejlepší!
Hurá! Dnes slavíš narozeniny a já ti přeji, abys byl/a obklopen/a jen lidmi, které máš rád/a. Dělej dnes jen to, co tě baví a jez jen to, na co máš chuť. Krásné prožití sedmnáctin!
Už dávno nejsi dítě a je vzrušující sledovat, jaký muž / jaká žena z tebe roste. Jsi úžasný člověk a já ti děkuji, že tě mohu nazývat svým dítětem. Všechno nejlepší, andílku!

K narozeninám patří moudré rady. Přidejte do svého blahopřání k sedmnáctinám přání do života, které bude vašeho teenagera doprovázet na cestě životem!

Přání k 17. narozeninám pro holku 

Slaví úžasné sedmnáctiny dívka a vy byste tomu chtěli přizpůsobit své přáníčko? 

Zde je několik tipů na narozeninové texty pro mladou oslavenkyni. Začněte vybírat!

Snažil/a jsem se pro tebe najít ten nejúžasnější dárek, ale nic mi pro tebe nebylo dost dobré. Posílám ti tedy všechnu svou lásku a slib, že tady pro tebe vždycky budu, a to za všech okolností! Krásné narozeniny, princezno!
Těžko uvěřit, že jsi dnes ještě úžasnější než včera. Už teď se těším, až uvidím, o kolik krásnější budeš za další měsíc. Všechno nejlepší k sedmnáctinám!
Jednou z tebe bude bohatá a úspěšná podnikatelka, ale pro mě budeš pořád ta malá sladká holčička, kterou budu ochraňovat, ať se děje cokoliv. Všechno nejlepší k narozeninám, drahoušku!
Tento den není výjimečný tím, že se prostě narozeniny slavit musí, ale spíš proto, že skutečně oslavujeme jednu úžasnou mladou dámu, která si zaslouží všechnu pozornost světa. Milujeme tě a přejeme ti ty nejkrásnější 17. narozeniny!
V uplynulém roce jsi toho opravdu hodně dokázala, proto by sis pro dnešek, na své narozeniny, měla vzít volno a pořádně si užít den. A mimochodem, pokud ti to dneska ještě nikdo neřekl, jsi opravdu úžasná. Všechno nejlepší k sedmnáctinám!
Jednou ti budu moct k narozeninám koupit zlato a diamanty, ale mám silný pocit, že v té době budeš až příliš úspěšná a bohatá na to, abys to potřebovala. Krásné sedmnácté narozeniny!

Narozeninová přání pro dceru

Ať je ta horší tvář života stejně sladká jako poleva na tvém narozeninovém dortu, zlatíčko. Jsi kárný anděl a já ti přeji nebeské narozeniny. Všechno nejlepší, dceruško!
Jsi úžasná, laskavá a milující mladá dáma. Ať je tvůj život plný požehnání a štěstí! Máme tě moc rádi, zlatíčko a přejeme ti nádherné prožití sedmnáctin!
Už od malička jsi byla velice odvážná, dceruško naše. Ať tě při tvém dospívání potkávají jen dobré věci a na tvé cestě životem tě provází pouze láska a štěstí! Milujeme tě!
Všechno nejlepší k 17. narozeninám, dcerko! Teenagerem můžeš být jen jednou za život a věř mi, že to uteče hodně rychle. Užij si toto báječné období života.
Andílku náš, přejeme ti s tatínkem tu nejkrásnější oslavu sedmnáctých narozenin! Ať je každá vteřina tohoto dne naplněna štěstím, smíchem, radostí a láskou tvých blízkých. Všechno nejlepší k 17. narozeninám!
V 17 letech k tobě přichází spousta příležitostí a učíš se mnoha životním zkušenostem. Přeji ti, abys tento čas využila co nejlépe a vyhnulo se ti všechno zlé. Přeji ti ty nejúžasnější sedmnácté narozeniny!

Prozkoumejte také další narozeninová přání pro ženy. Třeba právě v nich najdete ta pravá slova, která se budou skvěle vyjímat ve vašem blahopřání pro dceru.

Přání k narozeninám pro kluka

Slaví narozeniny váš syn nebo nějaký chlapec z blízkého okolí, kterému byste chtěli pogratulovat k jeho sedmnáctinám? 

Níže uvádíme několik vět, kterými jistě zaujmete!

Při všech rošťárnách, kterých se dopouštíš, jsem opravdu velmi rád/a, že ses dočkal oslavy svých sedmnáctin. Dávej na sebe, prosím, větší pozor, ale nepřestávej být sám sebou a užívej si života. Krásné narozeniny, chlapče!
Kéž bys s přibývajícími léty stoupal stále výš a výš a dosahoval svých vysněných cílů. Jsi ten nejodvážnější kluk, kterého znám. Prosím neměň se. Všechno nejlepší k 17. narozeninám!
Dnešní den je vyvrcholením šestnácti let houževnatosti, statečnosti a ohromující inteligence. Jen tak dál! Můžeš dokázat vše, co si usmyslíš. Všechno nejlepší k sedmnáctinám!
Cesta, vedoucí k dnešnímu dni, nebyla snadná, takže doufám, že se shodneme na tom, že by sis měl své narozeniny opravdu užít. Krásné prožití oslavy svých 17 let!
Už teď jsi překonal všechna naše největší očekávání. Kéž tvoje kroky povedou ještě k větším úspěchům. Všechno nejlepší, drahoušku!
Ať je tvá budoucnost tak zářivá, že tě to samotného překvapí. Přeji ti úspěch a hladkou cestu při dosahování svých cílů. Krásné sedmnáctiny, chlapče!

Přání k narozeninám pro syna

V průběhu let je stále zřejmější, že mládí netrvá věčně, a tak se dneska pořádně bav, dokud to jde. Přeji ti nádhernou oslavu sedmnáctin, náš úžasný synu!
Synáčku, všechno nejlepší k narozeninám! Ať se ti podaří překonat všechny výzvy, soupeře a překážky, které tě na cestě životem potkají. Máme tě rádi!
Ať se ti dneska podaří zažít tak dokonalý narozeninový den, že na něj budeš vzpomínat ještě za 100 let. Jsi tím nejúžasnějším synem, zlatíčko naše a děkujeme ti, že jsi, jaký jsi. Všechno nejlepší k narozeninám!
Kdyby byl život školou, byl bys tím nejlepším žákem ve třídě. Doufám, že budou tvé sedmnáctiny těmi, zatím, nejlepšími, které jsi zažil. Vše nejlepší, synu!
Kéž ti Bůh v krysím závodě, kterému se říká život, dopřeje schopnost vždy předběhnout svého konkurenta. Drž se, zlatíčko. Všechno nejlepší tomu nejlepšímu synovi na světě!
Synu, jsme na tebe tak moc hrdí! Ať už tě v životě potká cokoliv, věř, že tady pro tebe s maminkou vždycky budeme jako dva majáky, které tě navedou na správnou cestu. Milujeme tě! Všechno nejlepší k 17. narozeninám! Užij si dnešní den!

Chcete ještě více přání? Podívejte se na další přáníčka k narozeninám pro muže!

Obrázky k narozeninám ZDARMA

Ať už chcete svou narozeninovou gratulaci předat osobně, nebo ji poslat elektronickou cestou, je možné k ní přidat obrázek s tématikou sedmnáctých narozenin. 

Inspirujte se obrázky níže a překvapte oslavence svou nápaditostí!

Přání k 17. narozeninám s červenobílým nápisem "This is what an awesome 17 year old princess looks like".
zdroj: fineartamerica.com
Dopravní značka s číslem 17 a nápisem Happy Birthday.
zdroj: amazon.co.uk
Stůl s dortem a dobrotami, nad nímž visí plakát se zlatým nápisem "Happy 17th birthday" a zlatými nafukovacími balónky.
zdroj: ubuy.vn
Černý kruh s matematickými vzorečky, geometrickými obrazci a velkým nápisem s odmocninou z čísla 289 a slovy "years old".
zdroj: teepublic.com
Černé přání k 17. narozeninám s bílým nápisem "Happy 17 birthday".
zdroj: amazon.com

Líbí se vám obrázkové gratulace? Pak můžete vybírat také z dalších obrázkových narozeninových přání!

Přání k 17. narozeninám lze pojmout jako radu do života, ale také jako poděkování nebo povzbuzení k ještě lepším životním výkonům.

Gratulaci pošlete psanou klasicky na kartičce, nebo využijte moderních technologií, jako je e-mail, MMS, SMS nebo zpráva na sociální síti, které teenager ocení asi více. 

V takovém případě můžete k blahopřání přidat také obrázek s tématikou sedmnáctin, díky kterým bude vaše přáníčko živější a zajímavější.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X