44 top životních přání, kterými se navždy zapíšete do paměti ostatních! Vybírejte z toho nejlepšího

Chcete napsat přání do života, které chytí za srdce, poradí a dojme?

Chcete někoho potěšit, rozveselit nebo se podělit o moudrá slova? 

Inspirujte se naším článkem a vytvořte text, který vás příjemci bude připomínat navždy!

Citáty do života

Na světě existuje taková spousta moudrých lidí. Proč si od nich nevzít poučení? 

Pusťte se do čtení krásných citátů o životě a vyberte takový, který bude do vašeho přáníčka perfektně zapadat!

Největší sláva života nespočívá v tom, že nikdy nepadneme, ale v tom, že pokaždé, když padneme, vstaneme. – Nelson Mandela
Nejlepší způsob, jak začít, je přestat mluvit a začít dělat. – Walt Disney
Vždy si uvědomuj, že jsi absolutně unikátní. Stejně tak, jako jsou unikátní ostatní. – Margaret Mead
Tvůj čas je omezený, tak ho nepromarni tím, že budeš žít život někoho jiného. Nenech se chytit do pasti dogmat – což je žití s výsledky myšlení jiných lidí. – Steve Jobs
Kdyby byl život předvídatelný, přestal by být životem a byl by bez chuti. – Eleanor Roosevelt
Když se budete dívat na to, co v životě máte, budete mít vždycky víc. Pokud se budete dívat na to, co v životě nemáte, nikdy nebudete mít dost. – Oprah Winfrey
Šiř lásku všude, kam jdeš. Ať k tobě nikdo nikdy nepřijde, aniž by odešel šťastnější. – Matka Tereza
Nesuďte každý den podle úrody, kterou sklidíte, ale podle semínek, která zasadíte. – Robert Louis Stevenson
Ty nejlepší a nejkrásnější věci na světě nelze vidět ani se jich dotknout – je třeba je cítit srdcem. – Helen Keller
Právě v nejtemnějších chvílích se musíme soustředit, abychom viděli světlo. – Aristoteles

Chcete-li, můžete svým blízkým poslat motivační video plné dalších nádherných citátů, ve kterých možná najdou moudro, které právě potřebují. Prohlédněte si video níže. 

Citáty jsou skvělou volbou, pokud tvoříte blahopřání novomanželům. Inspirujte se nejkrásnějšími svatebními citáty.

Přání do života novorozenci

Znáte někoho, komu se narodilo miminko? 

Chcete novému človíčkovi poradit něco moudrého, nebo mu jednoduše popřát šťastný život? 

Třeba právě v níže uvedených textech najdete větu, která vám pomůže vyjádřit, co chcete malému děťátku sdělit. 

Obecná přáníčka

Posílám ti všechna požehnání světa, malé zlatíčko. Vítej na světě!
Gratuluji ti k příchodu na svět! Přeji tobě i tvým rodičům hodně zdraví a štěstí!
Vítej na světě, andílku! Doufám, že budeš mít velké štěstí a se svými rodiči budeš jen dobře vycházet.
Vítej na světě, sluníčko! Čeká na tebe tolik lásky a tepla. Ničeho se neboj!
Není nic vzácnějšího než mít rodiče, kteří ti poskytnou všechnu lásku světa. Ty máš to štěstí, drobečku. Vítej na světě!

Přáníčka od rodičů

Vítej na světě, náš malý andílku. Tak dlouho jsme na tebe čekali a teď jsme těmi nejšťastnějšími rodiči na světě. Milujeme tě a nikdy tě nepřestaneme chránit!
Naše malá dceruško / náš malý synku, přeji ti, aby byl tvůj život plný lásky, zdraví, smíchu a štěstí. Milujeme tě!
Nemůžeme se s tatínkem dočkat, až budeme pozorovat, jak rosteš a den ode dne se směješ víc a víc. Jsme těmi nejšťastnějšími rodiči na světě!
Vítej u nás, malý zázraku. S tatínkem ti přejeme, aby byl tvůj život naplněn hřejivou láskou, smíchem a jen přátelskými lidmi. Nechť se ti vyhne vše zlé! Máme tě moc rádi.
Jsi na světě jen chviličku a už nám přinášíš tolik radosti a štěstí. Milujeme tě a přejeme ti, abys bylo jen šťastné, naše drobátko!

Verše k narození dítěte

Co je láska? To dávno víme. Co je štěstí? To zjistíme. S tím jak budeš stále růst nezažijeme nikdy štěstí půst.
Vítej na světě, lásko naše! Ať je tvá miska vždy plná kaše, ať nikdy nezažiješ žádný půst, ať život dovolí ti naplno růst! Krásný život, drahoušku!
Z ranní rosy, spektra barev, z vůně křehkých růží, přišlo na svět něco krásného, po čem člověk touží. Vítej tedy mezi námi úžasné naše dítě, nechť jen dobré sudby čekají tě. Nechť ti Pán Bůh požehnává všechny žití roky a buď šťastné ve světě krásném mnohé dlouhé roky.
Nesmělým polibkem začíná pohádka a končí úsměvem malého děťátka. To není pohádka, to je už život sám, nechť hodně štěstí přinese vám. Gratulujeme k narození miminka!

Chcete popřát k narození holčičky jménem Žofie? Inspirujte se rýmy pro Žofii.

Věnování do knihy

Kniha s prázdnými listy, s tužkou na psaní a brýlemi na stole zdobeném mapou.
zdroj: unsplash.com

Chcete někomu přáníčko do života předat společně s nějakou krásnou knihou?

Napište milý text na první stranu knihy a překvapte obdarovaného. 

Pro mou ženu, která mě vždy ve všem podporuje. Ať je tvůj život stejně tak úžasný, jak úžasná jsi ty!
Pro mého (doplňte jméno) / pro mou (doplňte jméno), který/á v sobě ukrývá neskutečnou sílu, kterou si mnohdy neuvědomuje. Štěstí je v tobě, na to nezapomeň! Nenech si nikdy nikým a ničím zkazit náladu!
Už jsi moc starý/á na pohádky, proto ti předávám tuto moudrou knihu, která ti ukáže životní pravdy, jež potřebuješ znát. Přeji příjemné čtení!
Pro mého úžasného syna / mou úžasnou dceru. Vím, že jsem udělal/a v životě spoustu chyb, ale když se podívám na tebe, vím, že jsem udělal/a něco správně. Přeji ti, abys v životě ničeho nelitoval/a! Konej podle toho.
Děkuji ti, že jsi mi pomohl/a najít sebe samotného / sebe samu. Přeji ti, abys měl/a v životě někoho, kdo ti bude tak dlouho zrcadlit tvé negativní povahové rysy, až je všechny odstraníš a staneš se opravdu svobodným člověkem!
Jsi silným mužem / silnou ženou, na kterého/kterou jsem nesmírně hrdý/á. Jsi mým vzorem a přál/a bych si, abys v životě také měl/a osobu, ke které můžeš vzhlížet stejně tak, jako já k tobě.
Ať je toto čtení plné zábavy a hlavně poučení, které je do života tolik potřeba. Nechť ti knižní postavy poskytnou rady, které ti ostatní nemohou dát. Přeji ti nádherné čtení plné ponaučení!
Život píše různé příběhy a já doufám, že jsem se tímhle trefil/a do tvého vkusu. Věřím, že v následujících řádcích najdeš, co hledáš a co ti pomůže udržet správný životní směr.
Jednou jsi za mnou přišel/přišla a říkal/a jsi, že chceš něco, co jsem nedal/a nikomu jinému. Proto ti dávám tuto knihu, která je plná bolesti i vzrušení, dobrého i špatného pocitu a zlých i dobrých myšlenek. Nechť tě kniha inspiruje k žití bohatého života. Inspiruj se následujícími řádky a žij mimo svou komfortní zónu, kde se dějí ty nejlepší věci!
Mám tě moc rád/a, a proto ti dávám tuto knihu, jelikož je v ní popsána radost z tvoření něčeho úžasného, a to je bohatý život. Mě tato kniha naučila lásce a vděčnosti, kterou chovám k ostatním lidem. Najdi v ní vlastní sdělení. Krásné čtení!

Věnování do knihy k narozeninám

Všechno nejlepší k narozeninám, čtenářko! Děkuji ti, že lidé ve tvém okolí mohli prožít tento rok ve znamení radosti, smíchu a chichotání. Jsem na tebe neskutečně pyšný/á! Nemůžu se dočkat, až uvidím, co všechno ještě dokážeš.
Krásné narozeniny! Do našich životů jsi přinesl/a tolik sluníčka. Doufám, že ti tato knížka přinese trochu těch slunečních paprsků také do tvého srdce. Přeji ti jen to nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám naší malé hvězdičce! Milujeme tě s tatínkem až na měsíc a zpět.
Ať už tě život zavede kamkoli, vždycky si nezapomeň věřit a nikdy nezapomeň, že jsi velmi milovaný/á. Krásné narozeniny a příjemné čtení!
Přeji ti, abys zažila ještě spoustu dobrodružství. Tato kniha je jen začátek. Všechno nejlepší k narozeninám!
Roste z tebe úžasně chytrý a zábavný človíček, na kterého jsme každý den o něco pyšnější. Buď nadále takový/á, jaký/á jsi. Krásné narozeniny a nádherný zážitek z tého knihy přejeme!
Vše nejlepší k narozeninám našemu malému dobrodruhovi / naší malé dobrodružce! Nezapomeň, že svět je tvůj. Můžeš být, čímkoliv jen budeš chtít.
Ať už půjdeš kamkoli a budeš dělat cokoliv, nezapomeň být vždy laskavý/á, odvážný/á a zvídavý/á. Tato kniha, doufám, odstartuje úžasné životní dobrodružství. Všechno nejlepší!
Doufám, že se ti tento příběh bude líbit a že se ti v průběhu života splní všechna tvá nejdivočejší a nejkrásnější přání! Krásné narozeniny!
Všichni, kdo tě znají, tě mají moc rádi. Sledovat, jak rosteš, je pro nás nejoblíbenějším dobrodružstvím a nemůžeme se dočkat, co skvělého ti přichystá budoucnost. Knihu si přečti s chutí, ale nezapomeň chodit ven a žít. Všechno nejlepší, drahý/á!

Je osoba, které chcete popřát, povoláním učitel? Najděte inspiraci pro své životní přání tomuto člověku v přáních paní učitelce.

Přání do života můžete pojmout nejrůznějšími způsoby. 

Zvažte, komu chcete popřát, v jaké situaci se daná osoba nachází a co přesně cítíte, že by příjemce potřeboval slyšet. 

Zvolte některý z uvedených inspirativních textů, které vaše blízké potěší, povzbudí a vytvoří jim úsměv na tváři.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X