Ta nejkrásnější blahopřání k pětačtyřičeti letům na jednom místě! Vybírejte z toho nejlepšího

Vytvořte přání k 45. narozeninám, ze kterého se oslavenci podlomí kolena! 

Chcete překvapit, potěšit a pobavit? 

Inspirujte se našimi delšími i kratšími texty, obrázky a pohyblivými gify!

Vtipná přání k 45. narozeninám

Rozveselte oslavencův den hned zrána! 

Pošlete mu nebo jí vtipnou gratulaci, která vykouzlí úsměv na tváři!

Tedy, máš mě, takže nevím, co víc si ještě můžeš přát. Ale i přesto ti přeji, aby se ti splnily ty nejhlubší touhy. Všechno nejlepší k pětačtyřicetinám!
Dnes večer ti asi bude horko víc než obvykle. Víš proč? To bude tím množstvím svíček, co budeš mít na dortu. Všechno nejlepší!
Jsem vážně rád/a, že ses dneska narodil/a. Můj život by byl bez tebe vážně hrozně nudný, kdybych tě neměl/a tak často na očích. Krásný narozeninový den!
Tvé narozeniny se pomalu stávají velmi vážným nebezpečím požáru. Snad dneska na oslavě nevyletíme do vzduchu. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Všechno nejlepší k 45. narozeninám mého skutečného přítele / mé skutečné přítelkyně! Opravdoví přátelé se v dnešní době shánějí hůř než toaletní papír, takže by ses měl/a rozhodně cítit úspěšně a polichocen/a.
Všechno nejlepší k narozeninám! Chtěl/a jsem ti koupit nějaký alkohol, ale vzhledem k době, ve které žijeme, mi přišlo vhodnější použít dezinfekci na ruce. Zůstaň zdravý/zdravá, příteli/přítelkyně.
K tvému výjimečnému dni ti posílám opravdu krásný dárek. Je to upřímné pomyslné objetí! Nemůžeš ho sice cítit, ale vážně, je tam! Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Nevypadáš ani o den starší než v šestnácti… z dálky a se zavřenýma očima. Všechno nejlepší k pětačtyřicítce!
Přeji ti co nejšťastnější narozeniny z celého mého zadku! Proč bych ti říkal/a z celého svého srdce, když můj zadek je rozhodně o dost větší. Všechno nejlepší!
Starší? Určitě. Moudřejší? Hmm, diskutabilní. Všechno nejlepší k dosažení 45 let!

Slaví, shodou okolností, oslavenec narozeniny v období oslav nového roku? Přidejte do své gratulace některé z vtipných novoročních přání!

Originální narozeninová blahopřání k 45 letům

Chcete poslat skutečně originální gratulaci? 

Nedaří se vám nalézt ta správná slova do svého blahopřání? 

Inspirujte se následujícími jedinečnými narozeninovými větami!

Všechno nejlepší k 45. narozeninám, kamaráde! Každý rok, co jsi s námi všemi, je slunce jasnější. Užij si svůj den!
Líbí se mi, že mohu být v den tvých 45. narozenin s tebou, abych ti připomněl/a, jak úžasný jsi člověk. Máme tě všichni moc rádi! Vše nejlepší!
Jsi respektovaný a obdivovaný člověk. Máš spoustu zkušeností, které přicházejí s věkem. Nezáleží na tom, že stárneš, protože tvá moudrost a znalosti rostou také. Přeji ti k tvým 45. narozeninám mnoho štěstí!
Krása života se skrývá v rodině a vztazích. Nikdy nedopusť, aby se ti tví lidé vzdálili. Přeji ti spoustu štěstí a radosti. Všechno nejlepší k pětačtyřicátinám!
Jsi supermuž/superžena! Staráš se o spoustu věcí a lidí najednou. Pochybuji, že by Superman a Spiderman dokázali to, co ty. Všechno nejlepší k 45. narozeninám, drahý/drahá! Užij si svůj narozeninový den naplno. Zasloužíš si to!
Všechno nejlepší k narozeninám moudrému a duchovně vnímavému člověku! Nesmírně jsi přispěl/a k růstu celé řady mladých lidí, které jsem kolem tebe mohl/a vidět. Užij si své pětačtyřicetileté dobrodružství!
Máš skvělé myšlení a já se s tebou moc rád/a dělím o své myšlenky. Díky za úžasné přátelství. Přeji ti celoživotní štěstí. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Jsi kreativní, máš skvělý smysl pro módu a přesto, že je ti už 45 let, jsi stále ve formě. Přeji ti, aby se ti stále tak výborně dařilo. Všechno nejlepší!
Tvé morální hodnoty a disciplína jsou zcela odlišné od morálky a disciplíny všech ostatních. Řekl/a bych, že jsi téměř dokonalý/dokonalá a veškeré tvé nedokonalosti jsou důsledkem nepochopení ze strany ostatních. Všechno nejlepší k oslavě 45 let!
Podpora, které se mi od tebe dostalo, je pro mě velkou výhodou. Už tolikrát jsi mi pomohl/a. Děkuji ti za vše a doufám, že budeme v budoucnu stejně tak skvělými přáteli / skvělými přítelkyněmi. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!

Pro ženy

Doufám, že budeš mít šťastné narozeniny plné sladkých překvapení. Žádná žena na světě si je nezaslouží víc než ty. Všechno nejlepší!
Jsi úžasná, milující a skvělá žena. Tvé laskavé srdce se umí postarat o nejrůznější lidi a ty jsi tady vždy pro každého, kdo tě potřebuje. Děkuji ti za všechny. Krásný narozeninový den!
Kéž Bůh požehná tvému novému věku, kdy stárneš s grácií. To nemůže říct mnoho žen, ale ty stárneš jako ta nejkrásnější královna. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Všechno nejlepší k narozeninám nejkrásnější květině na celém světě! Ať se děje cokoliv, vždycky vypadáš mladě a krásně. Nevím, jak to děláš, ale je to inspirující.
Dnes je tvůj výjimečný den. Stačí se podívat do zrcadla a uvidíš krásnou ženu s úsměvem za milion dolarů. Měj ty nejkrásnější 45. narozeniny. Všechno nejlepší!

Chcete více blahopřání k narozeninám pro ženy? Prohlédněte si také další naše texty. Třeba právě v nich najdete, co hledáte!

Pro muže

Přeji ti dnes ty nejšťastnější narozeniny, kamaráde! Ať máš úžasný den, který si tolik zasloužíš. Vše nej!
Všechno nejlepší k narozeninám skvělému muži, který si zaslouží narozeniny plné radosti a které budou uznáním všeho dobrého, co děláš. Přeji ti hodně štěstí a vše nejlepší do dalšího roku!
Skvělý muž, jako jsi ty, si zaslouží ty nejkrásnější narozeniny. Doufám, že tvůj dnešní výjimečný den bude takový, v jaký jsi doufal. Všechno nejlepší k narozeninám!
Prožij své 45. narozeniny tak, jak si přeješ. Všechno nejlepší k narozeninám úžasnému muži, kterým jsi! Neměň se.
Ať už se rozhodneš strávit svůj letošní výjimečný den jakkoli, doufám, že bude naplněn spoustou lásky, spoustou smíchu a mnoha kouzelnými okamžiky, které v tobě zanechají krásně vzpomínky na tento den. Všechno nejlepší k pětačtyřicátinám!

Nenašli jste text, který by vystihl, co chcete oslavenci říci? Prozkoumejte další narozeninová přání pro muže!

Krátká přáníčka

Chcete vytvořit krátké přání k narozeninám? 45 let se slaví jen jednou za život, proto si dejte záležet, jaká slova použijete, abyste skutečně vystihli, co hezkého chcete oslavenci popřát! 

Krátké přání pak můžete poslat pohodlně prostřednictvím SMS zprávy.

Gratuluji ti k 45. narozeninám! Ať jsou 45x lepší než ty předchozí.
Všechno nejlepší k 24. výročí tvých 21. narozenin!
Od rebelujícího člověka ses dostal/a až k úctyhodným 45 letům. Všechno nejlepší k tvému výjimečnému dni!
Pětačtyřicet! To je ale parádní život. Ať je tvá oslava ostrá jako nůž. Užij si dnešní den naplno!
Po celých 45 let trpělivě řešíš nejrůznější problémové situace. Jsem rád/a, že je ti 45 let a stále jsi duševně zdráv/a. Vše nej!
Dnes slavíš 45 let a stále jsi mě nepřestal/a udivovat svým nasazením a vytrvalostí. Děkuji, že mě inspiruješ. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Říká se, že se pětačtyřicátníci už moc nesmějí, ale ve tvém případě to tedy opravdu není pravda. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Nevím, co bude zítra, ale vím, že právě teď je čas se bavit a užívat si každou vteřinu. Všechno nejlepší k 45. narozeninám!
Žij dnes, jako by nebylo zítřka, protože nikdy nevíme, co zítra bude. Dnes ale slavíme novou 45letou legendu. Vše nejlepší!
Ať je pro tebe tento den výjimečný a nejlepší, jaký jsi do dnes zažil/a. Přeji ti krásné 45. narozeniny!

Přáníčka k 45 letům v obrázcích

Oceníte-li vy i oslavenec něco jedinečného, můžete se inspirovat obrázkovými blahopřáními, která je možné předat osobně, ale také poslat jednoduše e-mailem, MMSkou nebo ve formě příspěvku či zprávy na sociální síti.

Přání k 45. narozeninám s černým anglickým nápisem "45th happy birthday" a dvěma žlutými balónky na tyrkysovém pozadí.
zdroj: occasionsmessages.com
Anglická gratulace k 45. narozeninám v anglickém provedení, zdobená korunkou, na černém pozadí.
zdroj: fineartamerica.com
Zlaté přáníčko k 45 narozeninám s konfetami a nápisem "Celebrating 45th birthday".
zdroj: depositphotos.com
Diamantový nápis "45 a fabulous" na bílém narozeninovém dortu.
zdroj: amazon.com
Modré nafukovací balónky obklopující nápise ze stříbrných balónků "45 happy birthday".
zdroj: amazon.com

Narozeninové gify

Narozeninový gif s létajícími zlatými konfetami a zlatým nápisem "Happy 45 birthday" na černém pozadí.
zdroj: funimada.com
Gif přání k 45. narozeninám se dvěma buldoky s legračními brýlemi sedícími na koženém křesle s nápisem "Happy birthday" a létajícími kreslenými balónky.
zdroj: giphy.com
Narozeninový gif s radující se kreslenou holčičkou vedle pohybujícího se čísla 45.
zdroj: giphy.com
Gif přání k 45. narozeninám s kresleným růžovým narozeninovým dortem a nápisem "Happy birthday mom" na světle modrém pozadí.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s tučňákem vyhazujícím konfety do vzduchu s nápisem "Happy birthday".
zdroj: giphy.com
Narozeninové gif přání k 45. narozeninám s číslem 45 a padajícími písmeny, dávající dohromady slovo "Power".
zdroj: giphy.com

Slaví narozeniny vaše dcera? Potěšte ji některým z dalších narozeninových gifů!

Přání k 45. narozeninám můžete napsat vtipně nebo ve vážnějším duchu. V každém případě si promyslete, komu je přáníčko určeno a jaký vztah k této osobě máte. 

Na základě toho pak můžete zvolit vhodnou podobu blahopřání, ke kterému můžete přidat obrázek nebo vtipný nápaditý gif.

Ať už zvolíte jakoukoliv formu gratulace, nikdy nezapomeňte být upřímní a myslet svá slova skutečně od srdce.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X