Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Adriana na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 26. června a svátek slaví Adrian.

Zajímá vás jak vytvořit to perfektní blahopřání? 

My víme, že milé přání k svátku Adriana velice potěší! 

Proto jsme napsali milé básničky, texty a dokonce i obrázky, které udělají radost každému oslavenci. 

Ať už má výjimečný den váš dědeček, kolega nebo třeba syn, každý z nich si zaslouží sladký úsměv na tváři. 

Vyberte si proto gratulaci právě teď! 

Všechna přání jsou navíc zcela zdarma. 

Klasická přání k svátku pro Adriana

Jste zastáncem jednoduchých a milých gratulací? Mysleli jsme si že ano! Sepsali jsme proto takových přáníček k svátku Adrianovi hned několik. Příjemce zahřejí u srdce a krásně se vám vejdou do SMS zprávy. V kombinaci s animovaným obrázkem bude vaše letošní gratulace nejoriginálnější ze všech!

Náš milovaný Adrianku, věci se mění, ale ty jsi po celé ty roky zůstal stejný. Jsi stále stejně úžasný člověk, jako jsi byl vždycky a za to tě obdivujeme. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přejí …
Drahý Adriane, tvé jmeniny nejsou pro mě ojedinělou příležitostí k oslavám… Kdyby bylo po mém, každý den by bych pořádal party na tvou počest. Každopádně si moc užij dnešní den! S přátelským pozdravem …
Aďo, za celou rodinu ti přeji všechno nejlepší k svátku! Nepřej si dnes jen jedno přání. Přej si tolik přání, kolik jen chceš, a já budu doufat, že se ti každé z nich splní. Ten nejkrásnější den ti přejí …
Adriane, přeji ti fantastický svátek jakožto chlapci, který je přímo úžasný. Jsi naprostá jednička v tomto obyčejném světě. Ať je tvůj velký den v každém ohledu stejně výjimečný, jako jsi ty. Krásné prožití dne ti přeje …
Náš nejdražší Adriane, rozzářil jsi život každého z nás. Na zdraví: a ať máš dnes jen ty nejzářivější jmeniny a před sebou ještě zářivější rok! Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přejí …
Adrianku, všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Jsi úžasný člověk, který umí milovat, inspirovat, posilovat, rozmazlovat a oceňovat každého ve svém životě. Ať se ti vše, co všem přinášíš, milionkrát vrátí. Ten nejkrásnější den ti přejí …
Přání k svátku s rukou natahující se za světlem.
pixabay.com

Přání pro syna

Ne každý má to požehnání vychovávat vlastní potomky, a proto pokud patříte mezi ty šťastlivce, nezapomeňte jim dát najevo své pocity i v jejich významné dny, jako je právě svátek. Ať už je to váš malý fotbalista nebo dospělý pracující muž, ukažte, že jste si na něj dnes vzpomněli! 

Adrianku, vždycky jsi po nás chtěl, abychom se k tobě chovali jako k dospělému, a tak jsme se rozhodli ti toto přání k tvému dnešnímu svátku splnit. Úklid a domácí práce jsou letos jen na tobě. Nemáš zač! Báječný den ti přejí …
Náš milovaný Adrianku, kdykoliv budeš prožívat těžké chvíle a cítit se na dně, vzpomeň si na lásku svých rodičů, protože bez ohledu na tvé životní problémy ti budeme vždycky krýt záda! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Můj milovaný synu, dnes je tvůj velký den a já doufám, že bude plný úžasu a radosti. Myslím si o tobě to nejlepší a chci, aby tvé jmeniny byly stejně dokonalé jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …
Adrianku, náš vztah možná nebyl vždycky nejhladší, ale vždycky v něm byla láska a úcta, takže nakonec se nám to podaří. Všechno nejlepší k jmeninám mému drahému synovi, který zkouší moje nervy, ale vždy ho budu milovat! S láskou …

Slavíte vy nebo někdo z vašeho okolí výročí svatby? Tak to nezapomeňte projevit radost s těmito krásnými výročními přáními!

Básničky k svátku pro Adriana

Kdo by neměl rád veršovaná blahopřání! Tyhle originální básničky jsme navíc napsali na míru pro Adriana a nikde jinde je skutečně nenajdete. Na vás bude jen vybrat, která se vám líbí nejvíce a mohla by oslavenci přinést mnoho úsměvů v jeho velký den.

Štěstí, zdraví, lásku a přátele přejeme ti k svátku vesele. Měj se dneska skutečně krásně a vyceň taky na svět občas dásně. Adriane, přejeme ti ty nejhezčí jmeniny!
Náš milovaný Adriane, jak tě máme rádi, to ani není možné. Přejeme ti všechno nejlepší k tvému svátku, a ať máš život jako tu nejkrásnější pohádku. Áďo, moc si užij dnešní den!
Vyslechni si přání mé, můj milovaný Adriane. Přeji ti ať se dnes bavíš, od rána se navnadíš, na to, co pak večer přijde… tak ať ti svátek skvěle vyjde! Adri, všechno nejlepší k svátku!
Přejeme ti přátelsky k svátku, když už ho teda dneska máš, ať dostane se ti lásky a nových statků, a žiješ život nejlíp jak ho znáš. Všechno nejlepší k jmeninám, Adriane!
K svátku ti, Adriane, přeji, ať tvé rty se vždy s důvodem smějí. Ať se dnes jen nádherně máš, lásku a radost v srdci zažíváš. Přeji ti báječný den, Adri!
Dnes máš svátek, Adrianku, proto přeji ti já z lásky k svátku. Ať šťastné je tvé srdíčko, a každý den usměješ se aspoň maličko. Áďo, přeji ti ten nejkrásnější svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky zaujaly vaši pozornost, ale přijdou vám moc obyčejné? To není nic, co by trocha dobrého humoru nespravila. Tohle blahopřání k svátku Adriana rozesměje a pobaví na celý den! Může navíc skvěle překvapit ve vyrobeném papírovém přáníčku.

Dnes opět Adriana slavíme, a společně se bavíme, že už opět uplynul rok, co bychom bez tebe nedali krok, proto přejeme ti všichni k svátku, třeba hezkou tmavovlásku! Adri, přejeme ti báječné jmeniny.
Když nelze stavět sněhuláka, k svátku pozveme tě na panáka. Jsou přece jmeniny našeho Adriana, proto setkáme se přímo u barmana! Všechno nejlepší, Áďo!
Když má svátek Adrian, neodejdeš, dokud nebudeš vyčerpán. Dnes taneční parket patří nám, tak pojď, přece tu nebudu tančit sám. Přeji ti ten nejkrásnější den, Adriane!
Přejeme ti lásku a mnohem více, ale prvně nechejme znít naše sklenice. Slavit budeme dlouho do noci, tak ne že nám zmizíš před půlnocí. Adriane, přejeme ti ten nejlepší svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Obyčejné přání nedokáží vyjádřit vaše nadšení pro Adrianův velký den? Třeba vám s tím pomůže jeden z těchto animovaných obrázků, které se perfektně hodí k jmeninám a oživí jakoukoliv gratulaci. 

Přání k svátku s nadšeným Homerem Simpsonem.
tenor.com
Přání k jmeninám s dívkou těšící se na oslavy.
giphy.com
Přání k jmeninám s balónky a konfety.
tenor.com
Blahopřání k svátku s Minionem posílající pusu.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Pokud si přejete svojí gratulací k svátku Adriana ohromit, co takhle mu přáníčko vlastnoručně vyrobit? Takový dárek rozhodně nebude čekat a můžeme vás ujistit, že úsměv na tváři mu chybět nebude. A jak na výrobu? Přichystejte si různé kancelářské potřeby, kreativitu a vaše malé pomocníky a uvidíte, jak velká zábava se z obyčejné činnosti může vyklubat. Pro inspiraci jsme vám našli krásné video, podle kterého vám to půjde jedna báseň. Tak s chutí do toho!

Zajímavosti o jméně Adrian

Adrian je jméno latinského původu.

Dříve se jméno používalo jako Hadrián, ale později bylo zkráceno na nynější podobu. 

Můžeme ho najít i zemích jako je Španělsko, Slovensko, Německo nebo třeba Itálie.

V České republice nalezneme 1549 stejnojmenných mužů a jméno se tedy dostává na 304. místo jmenného žebříčku.

Mezi významné nositele patřil například americký hudebník Adrian Belew nebo také sochař Adrian de Vries.

Doufáme, že se vám podařilo naleznout to perfektní blahopřání k jmeninám pro Adriana a nad jeho výběrem už netápete.

Svátky jsou přece dny lásky a pohody a přesně na to se musí myslet!

Tak co, které přání jste vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X