Nejlepší blahopřání ke křtu na jednom místě: vyberte si!

Čekají vás křtiny? 

Slaví někdo z vašich blízkých svátost křtu? 

Nevíte, co se dává ke křtinám když nejste v nejužším kruhu rodiny? 

Potěšte čerstvé rodiče originálním blahopřáním, které si mohou uschovat po celý život jako upomínku na tak významný den

Vyberte si text přání ke křtu s citáty z Bible nebo milou básničkou, všechny jsou ke stažení nebo přepsání zdarma.

Přání s textem ve verších

Pokřtění miminka je důležitá událost pro všechny věřící rodiče. Sdílejte s nimi svou radost a potěšte je krásnou gratulací ke křtinám s originálním textem. Přáníčko ke svátosti křtu je skvělá vzpomínka na tento významný den a zároveň milá pozornost, která udělá velkou radost.

Narození miminka, to je radost veliká. Jakmile se na svět kouká, rozkvétá i Boží louka. Ukažte teď rodinu, zvěstujte tu novinu. Pokřtěný je drobeček, Boží dítě, dáreček. gratulujeme ke svátosti křtu.
Lásku jste mu sami dali, život, péči, rodinu. Teď je čas mu Boha dáti, v tuto svatou hodinu. Vzpomínejte na den dnešní, na okamžik slavnostní, kdy jste dítko pokřtít dali, k pánu Bohu radosti. Gratulace ke svátosti křtu posílá…
Narodil se občánek, krásný jako beránek. Když se očka rozkoukaly, v kostele jej vykoupali. Buď děťátko šťastné s Bohem v radosti i nepohodě. Věř že jeho láska bude provázet tě vždy a všude. Hodně štěstí, zdraví a Božího požehnání ke svátosti křtu přeje…
Dnes je ten den radostný, okamžik to slavnostní. Křtí se dítě veselé, kde jinde než v kostele. Radujme se všichni spolu, však Bůh na nás hledí dolů, posílá nám lásky čas, příště se tu sejdem zas. Gratulujeme k pokřtění děťátka.
Veselý den nastal nám, miminko přijímá Pán. Radost jsme mu udělali, do kostela jsme ho vzali. Teď už bude žíti s Bohem, tak jako my všichni kolem. Lásku, štěstí rozdávati, jako jeho otec, máti. Blahopřejeme ke svátosti křtu.
Křtiny nejsou radost jen, je to také silný vjem. I když dítě trochu pláče, radostí mu srdce skáče. Setrvává v milosti, k naší velké radosti. Dali jsme mu život krásný, s Boží láskou navždy šťastný. Srdečné blahopřání ke svátosti křtu posílá…

Krásné přání ke křtu miminka

Křest malého dítěte je radostná událost pro celou rodinu. Pokud máte ve svém okolí někoho takového, jistě jej potěší milé blahopřání k pokřtění miminka s textem ve verších nebo citáty z Bible. Všechna přání ke křtu můžete stáhnout zdarma a odeslat nebo poslat napsaná na papírovém přáníčku.

Narození miminka je Boží požehnání a proto buďme vděční Bohu za to, že z nás udělal rodiče. Srdečné blahopřání ke křtinám posílají…
Není na světě krásnějšího daru než nový život. K dnešnímu významnému ti přejeme všechno nejlepší.
Srdečné blahopřání ke svátosti křtu a Boží požehnání posílá…
Bůh je láska, láska je darovat život druhému. Přejeme vašemu děťátku šťastný a požehnaný život a mnoho zdraví. Srdečné blahopřání ke svátosti křtu přejí…
Kdo nepoznal Boha, nezná skutečnou lásku. Gratulujeme ke svátosti křtu a přejeme mnoho štěstí, zdraví a božího požehnání do dalších let.
Když se křtí miminko, je to radostný okamžik. Vy jste mu dali život, Bůh mu dá lásku. Přejeme mnoho štěstí a posíláme srdečné blahopřání ke svátosti křtu.
Zlatý křížek jako upomínka na svátost křtu.
Zdroj obrázku: pixabay.com

Blahopřání ke svátosti křtu pro dospělého

Mnoho lidí dojde během života k poznání, že chtějí pokračovat ve svém životě společně s Bohem. Pokud se někdo z vašich blízkých chystá na svátost křtu, nebojte se vyjádřit svoji radost nad jeho rozhodnutím. Pošlete krásné blahopřání ke křtinám jako sms, email nebo napsané v papírovém přání ke křtu.

Život v Bohu je krásnější, naplněný a smysluplný. Gratulujeme k životnímu rozhodnutí a přejeme hodně štěstí na další cestě životem.
Rozhodl ses život žíti v Boží přítomnosti a věř, že i my máme z toho velkou radost. gratulujeme ke svátosti křtu a do dalších dní přejeme hodně štěstí, zdraví a Božího požehnání.
Lásku nelze poznat zrakem, ale skrze srdce. Láska k Bohu jej naplní, ale nechá i nekonečný prostor na milování všech, kteří přicházejí s otevřeným srdcem. Srdečné blahopřání ke svátosti křtu přeje…
Velký den nastal, každý si přivstal, chce slyšet novinu, že Boží rodinu rozšířil další člen, co chce býti spasen. Gratulujeme ke svátosti křtu.
Velká rozhodnutí se rodí v srdci a nikoliv v hlavě, tys toho příkladem. Blahopřejeme ke svátosti křtu a přejeme mnoho štěstí, zdraví a Božího požehnání na další cestě životem.
Miluj vždy Boha tak jako on rád tě má, dnešní den pro tebe přemnoho znamená. Gratuluji ke svátosti křtu.

Citáty z Bible na přání ke křtinám

Biblické verše patří ke svátosti křtu stejně jako svěcená voda, proto je neváhejte poslat jako blahopřání ke křtinám svým blízkým. Biblické texty s tématikou křtin se hodí jak do sms přání, tak na papírové blahopřání, které potěší všechny pyšné rodiče.

Obraťte se a každý z vás ať přijme křest ve jménu Ježíše Krista na odpuštění svých hříchů, a dostanete dar Ducha svatého. Neboť to zaslíbení platí vám a vašim dětem i všem daleko široko, které si povolá Pán, náš Bůh. (Skutky 2,38-39)
Nechte děti a nebraňte jim jít ke mně; neboť takovým patří království nebeské. (Matouš 19,14)
Kdo nemiluje, nepoznal Boha, protože Bůh je láska. (Jan 4,8)
Od dětství znáš svatá Písma, která ti mohou dát moudrost ke spasení, a to vírou v Krista Ježíše. (2 Timotej 3,15)
Povolal jsem tě tvým jménem, jsi můj. Protože jsi v očích mých tak drahý, vzácný, protože jsem si tě zamiloval. (Izajáš 43,1.4)
Hospodin tě povolal od mateřského lůna, již v mateřském životě tě nazval jménem. (Izajáš 49,1.4)
Kdo věří a je pokřtěn, bude spasen; ale kdo nevěří, bude zatracen. (Marek 16,16)
I řekli jemu: Můžeme. I řekl jim Ježíš: Budeš píti z poháru, z něhož piju; a křtem, kterýž jsem pokřtěn, budete pokřtěni. (Marek 10,39)

Podívejte se také na univerzální přání k narození miminka, které potěší všechny novopečené rodiče.

DIY přáníčko (návod na výrobu)

Vlastnoručně vyrobené blahopřání ke křtu je skvělý způsob, jak dodat vaší gratulaci na osobitosti. Vyzkoušejte jednoduché návody na přáníčka ke svátosti křtu, do kterých napíšete některý z textů.

Křtiny jsou v životě věřícího člověka významný okamžik a mnoho z nás si uchovává památku ze svátosti křtu na celý život. Staňte se součástí vzpomínek i vy a přispějte drobným dárkem- pošlete originální přání, které si bude moct pokřtěný uchovat na celý život.

Zdroj Biblických citátů: pastorace.cz, everydayprayerguide.com, vira.cz

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X