30 úžasných blahopřání k svátku dceři, kterými ohromíte! Vybírejte z těch nejlepších textů

Snažíte se vyrobit přání k svátku pro dceru, ale nedaří se vám to? 

Nenapadají vás ta správná slova a nevíte, jak to udělat, aby bylo vaše přání skutečně originální? 

Nechte se inspirovat uvedenými klasickými texty nebo rýmovanými gratulacemi!

Gratulace dceři ke jmeninám

Jmeniny jsou, stejně jako narozeniny, významnou událostí, ke které dochází jen jednou za rok. 

Dejte si s výrobou přáníčka načas a vyberte ta správná slova, která vaši dceři připomenou, jak moc ji máte rádi!

Všechno nejlepší ke jmeninám, má drahá dcero! Přeji ti krásný den. Užij si jej podle svého.
Všechno nejlepší ke jmeninám, dceruško! Ať se ti vždycky dostane toho nejlepšího ve všech oblastech tvého života.
Všechno nejlepší ke jmeninám mé sladké princezně! Ať ti tvůj výjimečný den přinese vše, o čem jsi v životě snila.
Všechno nejlepší ke jmeninám mé krásné dceři! Posílám ti všechnu svou lásku k tvému výjimečnému dni. Vždycky věz, že tě tvoje maminka má moc ráda!
Přeji své dceři oslavu jmenin plnou pohody a zábavy. Užij si svůj den, holčičko moje. Máme tě moc rádi!
Všechno nejlepší ke jmeninám, drahá! Máme štěstí, že jsi naše dcera. Přinesla jsi nám do života všechny radosti, o kterých jsme kdy snili. Přejeme ti mnoho šťastných dní.
Všechno nejlepší k svátku, holčičko! Slova nestačí k vyjádření mé lásky k tobě. Jsem tak šťastný/šťastná, že mám tak hodnou a veselou dceru, jako jsi ty.
Vždy se za tebe modlíme, aby se ti v životě dostalo všeho. Ani si nedokážeš představit, jak moc jsme šťastní, že tě máme ve svém životě. Všechno nejlepší ke jmeninám, naše drahá dceruško!
Bylo skvělé sledovat, jak z tebe vyrůstá krásná mladá dáma. Děkujeme, že na tebe můžeme být každý den pyšní. Přejeme ti radostné a šťastné jmeniny!
Jsi opravdu úžasná a inspirující žena! Nikdy se neměň, zlatíčko a užij si ty nejkrásnější jmeniny! Všechno nejlepší!
Jsi určitě ten nejkrásnější dar, který jsme za svůj život dostali. Všechno nejlepší ke jmeninám té nejúžasnější dceři na celém světě!
Všechno nejlepší ke jmeninám nejkrásnější dcery na světě! Ať společně oslavíme ještě spoustu svátků, drahoušku.
Každé tvé jmeniny mi dělají stejnou radost, jako když jsem se poprvé dozvěděla, že budu maminkou. Všechno nejlepší ke jmeninám, zlatíčko moje!
Jsi ten nejkrásnější a nejcennější dar našeho života a my ti za to budeme vždycky vděční. Přeji ti skvělé jmeniny, andílku!
Všechno nejlepší k svátku, moje sladká princezno! Přeji ti mnoho a mnoho šťastných dní. Ať se na tvé cestě životem nevyskytnou žádné překážky.

Je oslavenkyní žena hovořící slovensky? Pak jí popřejte některým z našich slovenských přání k svátku!

Obdivná textová přání k svátku pro dceru 

Vyrostla z vaší dcery úžasná dáma, která je hodna obdivu? 

Jedná se o šikovnou ženu, která ráda uslyší, jak skvělá je? 

Pogratulujte jí ke jmeninám některým z našich obdivných textů!

Dnes slaví jmeniny nejkrásnější, nejúžasnější a nejtalentovanější dívka na světě. Moje holčička! Vše nejlepší!
Nejlepší na tom, když dítě vyroste, je to, že ho rodiče už nemusí bezdůvodně rozmazlovat. Stejně s tím rozmazlováním ale nikdy nepřestaneme. Vše nejlepší k svátku!
Moje dcera je lvice. Divoká a věrná své rodině. Je vším, čím jsem si kdy představovala, že by mohla být. A věřím, že jsi schopná ještě větších věcí. Všechno nejlepší ke jmeninám, zlatíčko!
Děkuji ti, miláčku, že jsi do mého života přinesla štěstí, jaké jsem nikdy předtím necítil/a. Nesmírně tě miluji a přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám!
Největším přínosem je mít silnou a milou dceru. Všechno nejlepší, holčičko!
Jsi neocenitelný klenot v mém životě. Nikdy tě nikdo nemůže nahradit. Všechno nejlepší, můj poklade!
Přeji všechno nejlepší k svátku dívce, která naplnila náš život štěstím a budoucnost sny! Nic cennějšího než tebe bych si ani nemohl/a ve svém životě představit.
Milá dcero, dennodenně nám ukazuješ, co je to opravdové štěstí. Tím, že jsi přišla do našich životů jsi nás učinila těmi nejšťastnějšími rodiči na světě. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, zlatíčko! Vždycky budeš maminčina a tatínkova princezna. Jen pohled na tvůj úsměv z nás dělá ty nejšťastnější rodiče, jací kdy na světě žili.
Milá dceruško, jsi to, co jsme si vždycky přáli – milující dcera. Jsi naším největším životním úspěchem. Přeji ti nádherné prožití jmenin!
Všechno nejlepší k svátku mé sladké dceři! Žij život naplno. Tvé štěstí je pro nás na prvním místě. Užij si svůj den!
Rok se s rokem sešel a ty slavíš zase jmeniny. Musím říct, že jsi zase o něco krásnější a silnější, ale vždycky budeš naším malým děťátkem. Všechno nejlepší k svátku!
V budoucnu ještě jistě urazíš velké vzdálenosti a dokážeš velké věci. Pokračuj dál a měj před sebou nádherný život! Všechno nejlepší k svátku, moje princezno!
Dívám se na tebe a vidím tu nejsilnější ženu, kterou znám. Jsi obdivuhodná a přinášíš do mého, i do života jiných, mnoho inspirace. Nikdy se neměň! Vše nejlepší k svátku, zlatíčko!
Všechno nejlepší ke jmeninám, dcero! Jsi pro můj život tím největším požehnáním z nebes. Děkuji Bohu pokaždé, když mě oslovíš “tati/mami”. Při těch slovech se mé srdce vždy naplní pýchou.

Slaví vaše dcera zanedlouho také narozeniny? Chcete být mezi prvními, kteří jí pogratulují? Inspirujte se některým z našich SMS přání k narozeninám pro dceru!

Verše k svátku dceři

Rýmovaným přáníčkem svou dceru určitě ohromíte! 

Pokud je to vaším cílem, neváhejte a inspirujte se některou z našich krátkých básniček, ke kterým můžete navíc přidat ještě svá vlastní slova.

Uchvať svou krásou každého, buď hodná a spravedlivá. Nechť ti Pán žehná, Buď vždy úspěšná a šťastná!
Jsi krásnější než princezna, ztělesnění krásy. Nechť se ti přání plní dnes, zítra a po věčné časy!

Je vaše dcera profesí učitelka? Inspirujte se při tvorbě gratulace přáními pro paní učitelku.

Chcete svou dceru skutečně ohromit? Vyrobte jí přáníčko vlastníma rukama! Nechte se při tvorbě vést, krok po kroku, následujícím video návodem.

Přání k svátku pro dceru můžete poslat elektronicky, prostřednictvím SMS, MMS, e-mailu nebo zprávy či příspěvku na sociální síti. 

Můžete jí ale kartičku vyrobit vlastníma rukama a vložit do ní svůj text. Ten může být delší, kratší, zábavný nebo dokonce veršovaný. 

Ať už si zvolíte jakoukoliv formu přáníčka, nezapomeňte do něj přidat také slova vděčnosti za to, jak skvělá dáma z oslavenkyně vyrostla.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X