Ta nejnápaditější dětská narozeninová přání, kterými ohromíte! Vybírejte z toho nejlepšího

Hledáte přání k narozeninám pro děti, kterými byste malého oslavence potěšili, pobavili a překvapili? 

Chcete pogratulovat zábavnou a moderní formou? 

Inspirujte se našimi texty, obrázky a gify, které můžete předat osobně, na papírové kartičce nebo elektronickou cestou!

Roztomilá textová narozeninová blahopřání pro děti

Děti jsou jednoduše roztomilé a stejně taková by měla být i narozeninová gratulace. 

Vyberte si z našich krásných narozeninových textů, které dětskému oslavenci vykouzlí úsměv na tváři a bude si je pamatovat ještě za mnoho let!

K tvým narozeninám ti přeji, abys byl/a celý život obdařen/a spoustou sladkostí a zářivých úsměvů. Všechno nejlepší k narozeninám!
Malý/malá velikostí, ale velký/velká zázrakem. Všechno nejlepší k narozeninám geniálnímu dítěti. Ať v životě dosáhneš těch největších výšin.
Ne všichni superhrdinové/super hrdinky nosí pláštěnky. Někteří/některé jsou nenápadní/nenápadné, jemní/jemné a laskaví/laskavé jako ty. K tvým narozeninám ti přeji, abys svou laskavost šířil/a všude, kam přijdeš. Všechno nejlepší k narozeninám!
Až sfoukneš všechny svíčky na narozeninovém dortu, přeji ti, aby se ti splnila všechna přání, andílku. Krásné narozeniny!
Zlatíčko, přeji ti radostné narozeniny plné pohody, smíchu, přátel a rodiny. Všechno nejlepší!
Zpívej a tancuj radostí, protože máš narozeniny. Všechno nejlepší k tvému výjimečnému narozeninovému dni, broučku!
Užij si tu nejbáječnější oslavu narozenin, jakou si jen dokážeš představit! Ať je tvůj den plný zážitků, na které budeš rád/a vzpomínat! Vše nejlepší!
Uplynulo dalších 365 dní plných zábavných vzpomínek. Připíjím na zdraví a na dalších 365 dní plných srandy. Krásné prožití narozenin, chlapče/holčičko!
Posílám srdečné přání k narozeninám dítěti, které dokáže vykouzlit úsměv na tváři absolutně každému. Všechno nejlepší!
Hraj si v blátě a koupej se ve slunečních paprscích. Dny dětství jsou těmi nejlepšími v životě, proto si jich užívej plnými doušky. Všechno nejlepší k narozeninám, andílku!
Posílám ti objetí a sladké polibky. Ať se ti splní všechna přání, která nosíš v srdíčku. Užij si super zábavnou narozeninovou oslavu. Vše nejlepší!
Tvůj úsměv je jako kombinace sluníčka a duhy. Ať se tvé narozeniny násobí tvými úsměvy a smíchem. Všechno nejlepší k narozeninám!

Až přijde den, kdy budou slavit všechny děti svůj svátek, můžete popřát tomu svému některým z přání ke dni dětí!

Přání pro kluky

Všechno nejlepší, budoucí superstar! Jednoho dne se staneš celosvětovou ikonou!
Přeji ti narozeniny plné cukrovinek a limonády! Všechno nejlepší k narozeninám nejsladšímu chlapečkovi, kterého znám!
Gratuluji ti k tvému velkému dni! Ať tě Bůh, na tvé narozeniny, zasype svým požehnáním. Všechno nejlepší k narozeninám!
Posílám narozeninové blahopřání výjimečnému dítěti. Všechno nejlepší, ty statečný chlapče!
Přeji vědeckému géniovi všechno nejlepší k narozeninám! Ať je tvůj rok naplněný spoustou objevů a vynálezů!
Proč zapadat, když ses narodil, abys mezi ostatními vyčníval? Všechno nejlepší k narozeninám jedinečnému chlapci na světě!
Miř co nejvýše a dosáhni až ke hvězdám. Všechno nejlepší, rocková hvězdo!
K tvým narozeninám ti přeji, aby ses stal tou nejlepší verzí sebe sama. Buď soutěživý sám se sebou. Všechno nejlepší, chlapče!
Buď změnou, kterou chceš vidět ve světě. Všechno nejlepší, můj hrdino!
Batman i Superman byli jednou stejně tak malými dětmi, jako jsi teď ty. Pamatuj, že nic není nemožné! Všechno nejlepší k narozeninám tomu nejodvážnějšímu chlapci, kterého znám!

Slaví narozeniny váš syn a vy byste tomu chtěli přizpůsobit svou gratulaci? Použijte některé z našich narozeninových blahopřání pro syna!

Přání pro holky

Jsi zase o rok blíže k tomu, aby ses stala vším, po čem toužíš. Všechno nejlepší k narozeninám, princezno!
Jsi cukrem a kořením mého života. Jsi vše hezké, co naplňuje každý můj den. Všechno nejlepší k tvým narozeninám!
K tvým narozeninám ti přeji hojnost smíchu, sluníčka a požehnání. Užij si, zlatíčko, ty nejkrásnější narozeniny, protože si to zasloužíš!
Přeji ty nejkrásnější narozeniny té nejkrásnější dívce, co znám! Jdi si za svými sny a nikdy nevěř nikomu, kdo by ti říkal, že je něco nemožné. Vše nejlepší!
Jsi tak nádherná panenka! Užij si krásný narozeninový den se svými kamarády a rodinou, která tě moc miluje. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám nejstatečnější dívce, kterou znám! Jsi absolutní super hrdinka. Zůstaň pořád tak skvělá!
Zrcadlo, zrcadlo, kdo všechno dnes dostane ty nejlepší dobroty? No přece naše (doplňte jméno)! Užij si ty nejúžasnější narozeniny, zlatíčko!
Posílám miliardy polibků té nejkrásnější oslavenkyni, jaká se jen mohla kdy narodit. Všechno nejlepší k narozeninám, drahoušku!
Jsi dívka, obdařená náklaďákem kreativity a talentu. Přeji ti mnoho sil a štěstí při dosahování všech svých vytoužených cílů. Krásné narozeniny, princezno!
Zkoumej. Uč se. Objevuj. A dělej všechno, co chceš! Zvědavé a zvídavé mysli přeji všechno nejlepší k narozeninám!

Je oslavenkyní vaše dcera? Pak jí popřejte k narozeninám některým z našich narozeninových blahopřání pro dceru.

SMS přání k narozeninám pro děti

V dnešní době děti nedají mobil z ruky. Pošlete tedy gratulaci v podobě SMS zprávy – budete tak mít jistotu, že se váš narozeninový text k oslavenci stoprocentně dostane. 

SMS přáníčka ocení také ti, kteří s malým princem či princeznou nemohou být, v den jejich narozenin, osobně, a to například kvůli velké vzdálenosti.

K tvým narozeninám ti přeji, abys byl/a celý život veselý/veselá a měl/a kapsy plné sladkostí a tvář zalitou úsměvem. Všechno nejlepší k narozeninám!
Čas tak rychle letí. Tvé růžové tváře mi připomínají, jak moc jsi šťastné dítě. Ať je každý den tvého života výjimečný, jako ten dnešní. Všechno nejlepší!
Dnes slavíme tvůj výjimečný den, a to, i když jsi celý rok pořádně zlobil/a. Užij si krásné narozeniny, ty zlobivko! Máme tě rádi!
Přeji ti k narozeninám co nejvíc zmrzliny, dortíků a jiných sladkostí, které máš tak rád/a. Všechno nejlepší k narozeninám, mrňousku!
Gratuluji ti k narozeninám! Dnes jsi o další rok starší a blíží se ti také ztráta dalšího zoubku. Vše nejlepší ti přejeme my, rodiče a také zoubková víla!
Hodně štěstí při sfoukávání svíček a plnění přání! Krásné prožití narozenin, drahoušku! Užij si je po svém a s lidmi, které máš rád/a!
Směj se dneska tak, až se budeš za bříško popadat. Miláčku můj, přeji ti ty nejveselejší a nezapomenutelné narozeniny všech dob! Vše nejlepší!
Nikdy nekončící láska, hýčkání a neustálá pozornost, to jsou mé dárky pro tebe. Všechno nejlepší k narozeninám, naše zlatíčko!
Rozjasňuješ můj život na milion způsobů. Tvé úsměvy rozjasňují každý můj den. Všechno nejlepší k narozeninám, sluníčko mého života!
K tvým narozeninám ti přeji, abys byl/a požehnaný/požehnaná dnes, zítra a navždy. Krásné prožití narozeninového dne, andílku!
Jsi úžasné dítě a já jsem šťastný/šťastná, že patříš do mého života. Přeji ti den a celý život plný krásných překvapení a šťastných okamžiků. Mám tě rád/a! Vše nejlepší k narozeninám!
Naše rodina by nebyla úplná bez přítomnosti tak úžasného chlapečka / úžasné holčičky, jako jsi ty. Všechno nejlepší k narozeninám úžasnému dítěti s nevinným úsměvem a velmi laskavým srdcem!

SMSkou nemusíte gratulovat pouze k narozeninám. Prozkoumejte naše SMS přání k svátku!

Vtipné dětské gratulace

Děti se, snad raději než dospělí, baví a hlavně smějí. Proč jim tedy nevykouzlit úsměv na tváři prostřednictvím narozeninového blahopřání? 

Inspirujte se při tvorbě gratulace našimi humornými texty!

Co je zábavnější než rozbíjení hraček, které dostaneš k narozeninám? No, přece samotné narozeniny. Užij si svůj den, zlatíčko! Všechno nejlepší!
Víš, co se rýmuje s měsícem (doplňte měsíc narozenin dítěte)? No přece tvé narozeniny! Všechno nejlepší, šampióne/super hrdinko!
Sfoukni svíčky a zakousni se do narozeninového dortu. Ale nezapomeň se se mnou o tu dobrotu podělit, než ji všechnu sníš. Všechno nejlepší k narozeninám, zlatíčko!
Jsou tvé zoubky připravené na žvýkání a kousání? Pokud ne, připrav je. Budeš to dnes potřebovat. Krásné narozeniny plné dobrot, co máš rád/a!
Radost a chaos jdou s tebou ruku v ruce. Všechno nejlepší k narozeninám, nezbedníku/uličnice!
Všechno nejlepší k narozeninám dítěti, které miluje brokolici víc než karamelky a zeleninu víc než bonbony! To je ale divné přání, které na tebe vůbec nepasuje, co? Všechno nejlepší, andílku!
Nastala část roku, kdy můžeš dělat skopičiny a nikdo ti v tom nebude bránit. Máš totiž narozeniny a můžeš si je užít, jak jen budeš chtít. Blázni a směj se. Vše nejlepší, broučku!
Řeknu ti tajemství. Přání, vyslovené v den narozenin, se splní, a to opravdu brzy. Tak si dneska přej cokoliv a čekej, až se to stane. Všechno nejlepší, děťátko!
Dnes má narozeniny někdo velmi výjimečný, a to jsi ty! Měj ten nejfantastičtější den, miláčku!
Narozeniny jsou tou nejlepší záminkou k tomu, abychom si sedli a pustili si všechny filmy od Disneyho. Tak do toho! Všechno nejlepší!
Zapomeň dneska na domácí úkoly a hraj spoustu her. Užij si ve svůj velký den spoustu zábavy. Krásné narozeniny, zlatíčko!
Dnes je tvůj den, kdy se můžeš rozšoupnout. Jelikož ale ještě nemáš řidičský průkaz, tak zůstaň u sladkostí a nákupu hraček. Přeji ti veselé narozeniny!

Zalíbila se vám myšlenka humorné gratulace? Pak si prohlédněte také další vtipná SMS přání k narozeninám!

Animovaná dětská přání k narozeninám

Rozhodli jste se malému oslavenci poblahopřát elektronickou formou? 

Chcete svou gratulaci poslat e-mailem, MMSkou nebo prostřednictvím zprávy či příspěvku na sociální síti? 

Přidejte ke svým slovům originální pohyblivý gif!

Gif přání k narozeninám pro děti s vyskakujícím černobílým pejskem z dárečku.
zdroj: giphy.com
Animovaný pohyblivý obrázek se čtyřma radujícíma se dětma s narozeninovými čepičkami.
zdroj: giphy.com
Dětské narozeninové gif přání s kresleným tygříkem foukajícím do narozeninové frkačky.
zdroj: giphy.com
Růžový pohyblivý obrázek s holčičkou s křidélky a korunkou, sfoukávajíc svíčky na narozeninovém dortu.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s letícím papouškem, ovázaným narozeninovými balónky kolem bříška.
zdroj: giphy.com

Chcete pogratulovat děťátku, které dosáhlo druhého roku života? Popřejte mu některým z našich blahopřání ke 2. narozeninám!

Obrázková přáníčka k narozeninám pro děti

Dětské přání by mělo být plné veselých a milých slov a hlavně barev! 

Jak barvy do přáníčka dostat? 

Vložte ke svému narozeninovému textu barevný obrázek.

Začněte vybírat a stahujte obrázky zdarma!

Kreslené přání k narozeninám pro děti s chlapečkem a holčičkou stojícími kolem narozeninového dortíku se svíčkou a nápisem "Happy birthday".
zdroj: pinterest.com.au
Holčička Mickey Mouse s růžovou mašlí, vyskakující radostně do vzduchu, s nápisem "Happy birthday".
zdroj: happybirthdaypics.org
Růžové narozeninové přání pro děti s princeznou v šatech a s květinou v ruce a nápisem "Happy birthday princess!".
zdroj: pinterest.com
Kreslené přáníčko k narozeninám pro děti s žirafou s narozeninovou čepičkou a kravatou, s dárečky a nápisem "Happy birthday".
zdroj: happybirthdaypics.org
Usmívající se a těšící se žlutý ptáček Tweety se sepnutýma rukama a nápisem "Happy birthday".
zdroj: happybirthdaypics.org

Nenašli jste, co jste hledali? Prozkoumejte další obrázkové gratulace k narozeninám!

Video návody k výrobě dětského narozeninového přání

Chcete oslavence opravdu mile překvapit? 

Potěšte ho nebo ji vědomím, že jste si s výrobou gratulace dali opravdovou práci. Jak? 

Vyrobte přáníčko vlastníma rukama podle jednoduchých video návodů níže!

Je oslavencem věřící človíček? Chcete mu vyrobit vlastní blahopřání a vložit do něj gratulaci s náboženskou tematikou? Prohlédněte si další videa pro výrobu křesťanského blahopřání!

Přání k narozeninám pro děti mohou být textová, obrázková, vážnější, ale také vtipná. 

Zamyslete se nad tím, jaký vztah k dítěti máte – jedná se o vaše dítě nebo dítě někoho z rodiny či blízkých přátel? 

Zvažte také, zda chcete dítěti pogratulovat osobně nebo mu poslat blahopřání prostřednictvím moderních technologií a využít při tom e-mail, SMS, MMS nebo sociální síť. 

Na základě toho, si udělejte představu o formě vašeho přáníčka a začněte s tvorbou.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X