Inspirativní přáníčka k dvacátým narozeninám – textová i s obrázky

Jak vyslovit přání ke 20. narozeninám?

Někdy je těžké vymyslet něco zábavného a významného. 

Pokud nemáte slova na jazyku, pomůžeme vám. 

Máme hned několik nápadů na blahopřání k narozeninám pro dvacátníky.

Textová přání k narozeninám 

Jak formulovat své narozeninové přání pro vaše nejbližší? Ať už jej budete chtít odeslat nebo předat oslavenci osobně, máme pro vás pár vět, které si můžete zdarma zkopírovat nebo přepsat. 

Kéž je Tvým dvacátým narozeninám a zbytku Tvých dnů požehnáno všechno, co v životě miluješ, a dodává Ti to štěstí, zdraví a klid v duši. Všechno nejlepší ke 20. narozeninám.
Je těžké uvěřit, že Ti už je 20. Doufám, že i příštích 10 let bude nejlepší dekádou ve Tvém životě. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k 20. narozeninám! Po dvacítce se ocitneš v oceánu. Někdy se musíš ponořit přímo dovnitř, abys viděli nekonečné možnosti, které leží pod povrchem.
Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám! Doufám, že se všechna Tvá přání a sny k narozeninám splní.
Nepočítej svíčky, ale podívej se na světlo, které vydávají. Nepočítej roky, ale život, který žiješ. Přeji Ti krásný čas v dalším roce. Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám.
Tvé narozeniny jsou prvním dnem další 365 dní trvající cesty. Staň se zářící nití v nádherné tapisérii světa a udělejte tento rok nejlepším v historii. Všechno nejlepší k tvým dvacátým narozeninám.
Možná nebudu oslavovat Tvůj zvláštní den po Tvém boku, ale chci, abys věděl, že na Tebe myslím a přeji Ti krásné dvacáté narozeniny.
Přeji si, aby se všechna Tvá přání splnila. Všechno nejlepší k Tvým 20. narozeninám!
Dnes není konec dalšího roku, ale začátek nového. Všechno nejlepší k Tvým 20. narozeninám.
Radost je ve vzduchu, protože je tu Tvůj speciální den! Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám.
K dvacetinám Ti přeji zdraví, neboť je vzácné, štěstí, neboť je krásné a lásku, neboť je její málo.
Tvůj teenagerovský věk vypršel. Ale to nevadí. Otevírá se nový prostor dospělosti a ten je úplně jiný. Vydej se do něj s radostným očekáváním. Všechno nejlepší k dvacátým narozeninám.
Dvacetiny jsou jako, když se odrazíš od břehu a pluješ do oceánů. Poprvé sám za sebe. Přeji Ti, abys objevil nové ostrovy plné pokladů. Všechno nejlepší.
Přeji Ti, aby tento den byl jedním z Tvých nejlepších. Hodně štěstí, zdraví a lásky. Všechno nejlepší k narozeninám!

Veršovaná blahopřání k narozeninám pro dvacátníky

Pokud milujete veršíky a básně, a víte, že by je ocenil i oslavenec, pak neváhejte vybírat. Třeba naleznete právě to, co byste nejraději vyjádřili. 

Rok po roce léta běží, zastavíš je ale těžko. Nedělej si z toho nic, že ​​je Ti zas o rok víc. Hodně štěstí, hodně zdraví, jídla, peněz, kde je práce, tak tam zalez. Láska ať tě provází, ve štěstí i v potížích. Krásné 20. narozeniny.
Nejkrásnější přání mé k Tobě letí, ať poskládá Ti z lásky, zdraví nejlepší věty. A štěstí také přinese Ti k 20. narozeninám to nejlepší.
Ať je vidět úsměv na tvé tváři, tak ať z tebe radost září. Ať slyšet je tvé srdce bít, aby mohlo stále v lásce žít. Ať roste štěstí ve tvých očích, ať v tobě hvězda života stále září, aby nevyhasla, tak měj stále krásný úsměv na tváři. Všechno nejlepší ke 20. narozeninám.
Ať láska a štěstí provází Tě jen, ať Tvůj úsměv provází každý den, ať se Ti splní každý sen, k narozeninám chci přát Ti jen.
Snad toto mé přáníčko, potěší tvé srdíčko, že vzpomněla jsem si teď, právě když slavíš dvacet let.
A tak líbám tě na nos, ústa, na čelo, aby vše, po čem toužíš, se ti splnilo. Přeji ti štěstí, lásku, přátel ať máš dost a přes každou překážku vždy najdeš ten správný most.
Dnes máš 20 let krásných, proto ti přeji v této básni hodně štěstí, zdraví, lásky, ať na srdci nemáš vrásky.
Posílám Ti velký dárek přes SMS, protože bych jej neunes. Plné nebe polibků, mnoho krásných zážitků. Zdraví jako rybička, aby v něm nebyla chybička. A ještě celou louku květů, co třpytí se i v letu. A také ať k Tobě míří, láska, co všechnu bouři usmíří. Vše nejlepší k Tvým 20. narozeninám.
Snad je Ti zcela jasné, že Ti přeji vše krásné, hodně zdraví, štěstíčka, sladké polibky na líčka. Měj vždy štěstí celé hory, zdraví jak vody v moři, ať ti tolik lásky patří, kolik mají štítů hory.
K Tvým dvacetinám přeji Ti, jak už bývá, ať splní se Ti vše, co srdce Tvé ukrývá.
Narozeninová oslava přátel.
womansday.com

Vtipná narozeninová přání

Přáníčko k narozeninám by mohlo být klidně i vtipné. Přece jen to potěší a rozesměje, zejména pokud je humor správně mířený. 

Jelikož máš ty narozeniny, tak jsem ti chtěla dát něco originálního, ale nevím jak zabalit hospodu.
Dnes už končí Tvůj teenagerovský věk. Nikdo už Ti nemůže nadávat, že jsi puberťák. Teď už vše dělej jen rozumně a rozvážně. Všechno nejlepší.
Víš, co je na tomto dni speciální? Ani nevím, ale mám pocit, že Ti mám napsat, abys byl šťastný, zdravý a věčně miloval a byl milovaný. Všechno nejlepší k Tvým narozeninám.
To, že už máš o rok více, není žádná tragédie. Vem to z té lepší stránky. Jsi o rok moudřejší, o rok krásnější a o rok blíže k lepším zítřkům. Krásné dvacetiny.
Dnes jsi starší než včera, ale mladší než zítra. Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám!
Když stárneme, stávají se tři věci. První je zhoršující se paměť a další dvě si už nepamatuji. Všechno nejlepší k dvacetinám!
Dnes jsi o rok starší, o další rok moudřejší a o další rok silnější. Přeji Ti hodně lásky, úspěchů a zdraví. Všechno nejlepší k 20. narozeninám.
Měj úžasné, neuvěřitelné, úžasné, výjimečné, vzrušující a ohromující 20. narozeniny!

Blahopřání ke dvacetinám přítele

Nebo byste ocenili přání k narozeninám pro kamaráda? Zde je pár tipů. A pokud se vám něco líbí, můžete si to jednoduše zkopírovat a poslat jako SMS nebo sdílet na sociálních sítích.

Vítej do klubu dvacátníků. Přeji Ti, abys nalezl osobní štěstí, úspěch v práci a láskyplný vztah se svými nejbližšími. Všechno nejlepší!
Říká se, že jako mladí pouze sníme, ale se stárnutím se to mění. Gratuluji Ti ke vstupu do toho sladkého místa, kde začínáš konečně žít. Užij si 20. narozeniny naplno.
Byl bych rád, kdybys měl nejlepší 20. narozeniny vůbec. Větší než kterékoliv jiné narozeniny v historii! Vše nejlepší.
Všechno nejlepší k narozeninám! Vítej v jedné z nejlepších dekád svého života – té druhé!
Přeji Ti hodně štěstí a lásky. Ať se všechny Tvé sny promění v realitu a nechť štěstí dnes navštíví Tvůj domov. Všechno nejlepší k dvacátým narozeninám jednomu z nejsladších človíčků, jaké jsem kdy poznal.
Doufám, že Ti Tvůj speciální den přinese vše, po čem Tvé srdce touží! Přeji Ti den plný příjemných překvapení! Všechno nejlepší k Tvým dvacátým narozeninám!
Všechno nejlepší ke 20. narozeninám mému nejlepšímu příteli, na kterém mi záleží nejvíce!
Můj drahý příteli, ať je Tvůj speciální den a celý rok plný krásných, magických a nezapomenutelných okamžiků! Všechno nej k Tvým dvacátým narozeninám.

Obrázkové pohlednice ke 20. narozeninám

Narozeninové přání s obrázky je také další z alternativ, kterou můžete využít. Vámi vyhlídnuté obrázky si jednoduše stáhněte a přepošlete pomocí MMS, Facebooku nebo WhatsUpu.

Přání s narozeninovým dortem.

Obrázkové narozeninové přání s dortem.
pixabay.com

Inspirativní pohlednice k 20. narozeninám.

Pohled s textem a dárkem.
pixabay.com

Přání s citátem od CS Lewise.

Narozeninová pohlednice s citátem.
pixabay.com

Obrázkové přáníčko pro dobrodruhy.

Dobrodružné blahopřání k narozeninám.
pixabay.com

Obrázek s textovým přáním a dárkem.

Pohlednice s textem narozeninového přání.
pixabay.com

Blahopřání s anglickým textem.

Anglické narozeninové přání k 20. narozeninám.
pixabay.com

Přání k narozeninám udělá jistě radost. 

Můžete tak svým nejbližším prokázat svou náklonnost. 

Dokažte jim, že na ně myslíte!

Uvedené texty klidně napište i na papírové přání, dnes se to už tolik nevidí. 

Obdarovaný si přání nejspíše nechá a po letech si jej může přečíst znovu.

A pokud jste šikovní a zruční, vytvořte si přáníčko sami. Bude to ještě hodnotnější.

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X