Nejlepší blahopřání k narozeninám pro kámoše! Inspirujte se těmi nejoriginálnějšími texty a narozeninovými videi

Chcete vytvořit přání k narozeninám kamarádovi, které ho pobaví a mile překvapí? 

Nevíte, čím byste ho rozveselili a hledáte nějakou inspiraci? 

Vybírejte z našich veselých i vážnějších narozeninových textů a videí! 

Vtipné narozeninové gratulace pro kamaráda

Víte o svém kamarádovi, že má rád smích a gratulace ve formě vtipu by ho potěšila? 

Snese oslavenec mírnou ironii týkající se jeho vzhledu nebo věku? 

Pak se pusťte do čtení a vyberte si text, který se vám bude nejvíce líbit a pobaví nejen oslavence, ale také vás a případné hosty na oslavě.

Kéž se dožiješ takového věku, že pouhý pohled na tebe bude děsit malé děti a bývalé milenky. Přeji ti ty nejzábavnější narozeniny!
Budu ti dneska zpívat “Všechno nejlepší” tak moc, že si budeš přát, aby ses nikdy nenarodil. Všechno nejlepší!
Poznání někoho tak báječného, jako jsem já, by mělo být jediným dárkem, který potřebuješ. Vše nej, kámo!
Všechno nejlepší k narozeninám jednomu z mála lidí, jehož narozeniny si pamatuju i bez připomenutí Facebooku. Měj krásný narozeninový den!
Doufám, že jsou tvé narozeniny stejně tak úžasné, jako byly tvoje vlasy na střední škole. Krásné prožití narozenin!
Všechno nejlepší k narozeninám osobě, která je okouzlující, talentovaná, vtipná a hodně mi připomíná mě samotného/samotnou!
Krásné narozeniny, kamaráde! Děkuju ti, že jsi vždycky starší než já.
Ať je tvá facebooková zeď plná narozeninových přání od lidí, které jsi nikdy nepotkal, neviděl jsi je celé roky, nebo ti na nich ani tak moc nezáleží. Všechno nejlepší, kamaráde!
Máš narozeniny! Nezapomeň, že vědci dokázali, že narozeniny jsou dobré pro naše zdraví, jelikož ti, co jich slaví více, žijí déle. Užij si príma narozeninový den!
Přál/a bych si, aby se ti splnily všechny sny, ale pak by pro mě bylo těžké vymyslet pro tebe přání na narozeniny, které budeš slavit příští rok. Takže ti přeji jen všechno nejlepší!

Zaujala vás myšlenka humorné gratulace? Nenašli jste větu, která by se vám stoprocentně líbila? Prozkoumejte tedy naše další vtipná přání k narozeninám!

Blahopřání pro kamaráda nebo kamarádku

Kamarád je někdo, kdo je s námi v dobrých i zlých chvílích. 

Oslava narozenin je skvělou příležitostí poděkovat mu za jeho přátelství. 

Využijte této chvíle a pošlete svému příteli tu nejupřímnější gratulaci!

Všechno nejlepší k narozeninám! Modlím se, aby se ti dnes a každý den splnila přání tvého srdce. Ať nad tebou dnes i vždy bdí andělé strážní. Všechno nejlepší, příteli/přítelkyně!
Každý rok si v tento den připomínám, jak jsem požehnaný/požehnaná, že tě mohu nazývat svým přítelem / svou přítelkyní. Ať jsou tvé narozeniny plné štěstí, radosti a požehnání!
Měl/a jsem obrovské štěstí, že nás vesmír svedl dohromady. Všechno nejlepší k narozeninám, kamaráde/kamarádko!
Cítím se požehnaně, že se mohu přátelit s někým tak chytrým, vtipným a laskavým, jako jsi ty! Tvůj život je darem od Boha a já mu děkuji za všechno, co mi do života přinášíš. Všechno nejlepší, kamaráde/kamarádko!
Přeji ti klid a štěstí dnes i po celý tvůj život. Ať tě v životě provází jen ty nejkrásnější věci. Všechno nejlepší!
Doufám, že budeš žít ještě mnoho šťastných let a že budeme všechny další narozeniny stále slavit společně. Mám tě moc rád/a, nejlepší kamaráde/kamarádko!
Modlím se, aby tvůj následující rok byl plný radosti a tvůj život plný štěstí. Krásné narozeniny!
Dneska oslavujeme úžasného člověka, kterého mohu nazývat svým nejlepším přítelem / svou nejlepší přítelkyní. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
Jsi zase o rok starší a moudřejší a já jsem opravdu moc rád/a, že jsi mým kamarádem / mou kamarádkou, na kterého/kterou se mohu vždy spolehnout. Mám obrovské štěstí a děkuji ti. Užij si nádherný narozeninový den!
Všechno nejlepší k narozeninám, příteli/přítelkyně! Ať jsi obdarován/a vším stejně úžasným a krásným, jako jsi úžasný/úžasná a krásný/krásná ty.

Slaví někdo z vašich kamarádů třicetiny? Pak se inspirujte krásnými blahopřáními k 30. narozeninám!

Pro muže

Drahý, jsem hrdý/hrdá na to, co se z tebe stalo. Přeji ti tu nejmimořádnější a nejbáječnější oslavu dnešních narozenin. Ať jsi vždy šťastný! Všechno nejlepší, kamaráde!
Jsi ten nejpohodovější kámoš, kterého mám a za nic na světě bych tě nevyměnil/a. Přeji ti krásné narozeniny – užij si den jen podle svého!
Všechno nejlepší k narozeninám skvělému člověku! Děláš toho pro ostatní tolik a já doufám, že si ve svůj velký den najdeš čas také pro sebe. Zasloužíš si to!
Posílám přání k narozeninám jednomu z mých nejoblíbenějších chlapů! Doufám, že tvůj den bude stejně úžasný jako ty. A ano, vím, že z těch sentimentálních věcí se ti dělá špatně. Ale ne vždycky dostaneme k narozeninám to, co si přejeme. Že?
Všechno nejlepší k narozeninám úžasnému muži! Doufám, že až budeš slavit další rok, ohlédneš se za svým životem s pocitem hrdosti. Vím, že tví přátelé a rodina jsou na tebe pyšní už teď – a právem.

Podívejte se na další přání k narozeninám pro muže!

Pro ženy 

Není nutné mít stovky přátel, když ve skutečnosti stačí jedno přátelství, které se dotýká srdce. Jsem ráda, že jsem v tobě našla jedinou opravdovou nejlepší přítelkyni. Všechno nejlepší k narozeninám!
Přeji ti ty nejšťastnější narozeniny a rok, který máš před sebou, ať je plný radosti a blaha. Moje kamarádko, inspiruješ mě každý den a já ti děkuji za všechno, co jsem s tebou mohla prožít. Krásný narozeninový den!
Není lepšího dne, než jsou tvé narozeniny, abych ti řekla, jak významné a dojemné je pro mě tvé přátelství. Chci, abys věděla, že jsi mnohem víc než jen kamarádka. Jsi jako moje sestra. Vše nej!
Vždycky budu vděčný/vděčná za to, že mám ve svém životě tak výjimečnou ženu, jako jsi ty. Přeji ti, aby sis užila dnešní den podle svého a celý další rok, aby tě provázely jen úžasné věci. Měj nádherné narozeniny!
Jsi opravdu výjimečná žena! Jsi pro mě zdrojem inspirace, štěstí a všeho pozitivního, co na tomto světě může být. Těším se na dnešní oslavu tvých narozenin. Všechno nejlepší!

Prozkoumejte další narozeninové gratulace pro ženy!

SMS přání k narozeninám kamarádovi

Chcete příteli pogratulovat, ale nemáte rádi dlouhé rozepisování? 

Využijte možnosti poslání krátké textovky a popřejte oslavenci narozeninovou SMS!

Všechno nejlepší k narozeninám mému nejlepšímu příteli! Jsi ten nejlepší chlap, kterého znám. Nikdy se neměň.
Dnes se narodil opravdový král a já jsem šťastný/šťastná, že mohu být na tvém dvoře. Jsi jedinečný a zasloužíš si vše, co tento výjimečný den přináší. Vše nejlepší!
Přeji ti ty nejlepší narozeniny! Jsi osoba, která o mě ví to zlé i dobré a nikdy mě neopustila. Díky!
Doufám, že se ti dnes splní všechna přání, kamaráde! Užij si den podle svého. Vše nej!
Děláš svět lepším a světlejším místem. Všechno nejlepší k narozeninám, kamaráde!
Všechno nejlepší k narozeninám mému moudrému a věrnému příteli! Žij svůj život naplno!
Dneska slavíme narozeniny toho nejsprávnějšího chlapa, co znám. Zůstaň stále tak férovým mužem! Krásné prožití narozenin!
Vytvořili jsme spolu tolik krásných vzpomínek. Některé bych si možná raději ani nepamatoval/a. Všechno nejlepší!
Přeji ti fantastické narozeniny a krásný rok před sebou. Každý den se počítá. Měj nádherný narozeninový den! Vše nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám jednomu z nejvýznamnějších lidí v mém životě! Doufám, že se ti všechna přání splní. Jsem moc vděčný/vděčná za naše přátelství.

Zaujala vás možnost gratulace prostřednictvím textovky? Inspirujte se při tvorbě svého blahopřání dalšími SMS přáníčky k narozeninám!

Video pro kamaráda

Srandy není nikdy dost a takové narozeninové video pobaví zaručeně. 

Vybírejte z uvedených videí a pošlete je kamarádovi společně se svou textovou gratulací! 

Překvapte kamaráda a vyrobte mu gratulaci vlastníma rukama! Postupujte podle video návodu níže.

Přání k narozeninám kámošovi můžete pojmout jako vtip nebo vážnější text. 

Gratulaci můžete napsat na papír, nebo ji poslat elektronickou cestou, například prostřednictvím e-mailu nebo SMS zprávy.

Rozhodněte se, co nejvíce by vašeho kamaráda potěšilo a přizpůsobte tomu svou gratulaci.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X