Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Sebastiana na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. ledna a svátek slaví Sebastian. 

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě pošlete gratulaci. 

Nevíte ale, jaké přání k svátku Sebastianovi poslat? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou navíc zdarma k dispozici, tak jdeme vybírat.

Básničky k svátku pro Sebastiana

Kdo by neměl rád veršovaná přáníčka! Udělají radost snad každému oslavenci ať už to bude váš kamarád, kolega, bratr a nebo manžel. Napsali jsme jich hned několik! Stačí si jen vybrat tu, kterou dneska budete chtít udělat radost.

Ty máš dneska svátek, náš milý Sebastiane, proto ti tohle milé přání posíláme. Přejeme ti lásku, pohodu a dobrou náladu, snad ti tohle přáníčko zvedne náladu. Sebastiane, moc si užij dnešní jmeniny!
Dneska je den všech Sebastianů, my ti přejeme ti nejlepší hned po ránu. Ať se celý den jen usmíváš, a ten nejlepší svátek prožíváš. Sebastiane, přejeme ti úžasné jmeniny!
Jen to nejlepší k svátku ti přejeme srdečně, už se těšíme, že ho oslavíme společně. Můžeš si i něčím sladkým zhřešit, a my se na tebe budeme moc těšit. Sebastiane, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska je svátek našeho Sebíka, přejeme mu ať oslava je veselá a veliká. Všechny starosti hoď za hlavu, a užívej si si jenom zábavu. Sebastiane, přejeme ti báječné jmeniny!
Ty máš dneska svátek, Sebastiane, chceme ti povědět jak moc tě rádi máme. Ať máš stále úsměv od ucha k uchu, a snad už se bude brzy vznášet i láska ve vzduchu. Sebastiane, přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny!
Svátek má ten nejlepší kluk z celé planety, no jasně, že jsi to přece ty! Proto k tobě letí tohle milé přáníčko, snad potěší tě aspoň maličko. Sebastiane, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Je Sebastian váš kamarád, který se rád baví, slaví a taky směje? To budou tyhle vtipné básničky přesně to, co hledáte. S tímto přáníčkem ho jak potěšíte, tak pobavíte. Navíc se vám krásně vejde i do textovky a můžete mu tak popřát klidně hned. 

Do hospody měl bys večer naklusat, slavit budeme tak, až se bude v základech otřásat. Musíme to pořádně roztočit, když slaví náš Sebouš, nejsi přece žádný starouš. Sebastiane, přejeme ti skvělý svátek!
Dlouho do noci bude hrát muzika, dneska oslavujeme našeho Sebíka. S pitím bys to ale dneska neměl přehánět, jestli nechceš ráno kocovinu vyhánět. Sebastiane, užij si dnešní svátek!
Ty máš dneska svátek, Sebouši, to přece nebudeme na souši. Tak ať už je to na stole, ať už to lítá, dneska bude ta vodka minimálně dvojitá. Sebastiane, přejeme ti báječné jmeniny!
Dneska je pořádná oslava třeba, když má svátek náš skvělý Seba. Tak ať už špunty létají vzduchem, a ty vypiješ přípitek jedním dechem. Sebastiane, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dárková krabice k svátku pro muže k svátku s kravatou a flaškou.
zdroj: gratefulgadget.com

Klasická přání k svátku pro Sebastiana

Dáváte přednost jednoduchým, decentním a milým gratulacím? Těch tady najdete také spoustu. Stačí jen vybrat tu, která se vám líbí nejvíce. Přáníčko můžete poslat v rychlé sms zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání.

Milý Sebastiane, tvoje jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme z celého srdce popřát jen to nejlepší a nejkrásnější! Moc si užij dnešní jmeniny!
Drahý Sebastiane, doufáme, že si dnešní svátek pořádně užiješ. Tento den je tady jen jedno do roka, tak by neměla chybět pořádná oslava! Krásné jmeniny ti ze srdce přejí …
Sebastiane, přejeme ti, aby se ti vždy jen dařilo jak v osobním životě, tak v práci a také aby se ti splnilo vše, co si přeješ. Báječný svátek ti srdečně přejí …
Milý Sebastiane, kalendář nám dneska připomněl tvoje jméno a proto ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a hlavně nekonečno dobré nálady. Ten nejlepší svátek ti přejí …
Dneska je den všech Sebastianů a my tomu našemu nejmilejšímu přejeme spoustu lásky, hromadu štěstí, moře lásky a tisíce splněných přání. Sebastiane, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Náš milý Sebastiane, k tvému dnešnímu významnému dni ti přejeme mnoho radosti, splněných snů a přání, spoustu úžasných výzev a tak moře lásky. Užij si dnešní jmeniny!
Milý Sebastiane, doufáme, že tvůj sváteční den bude plný dobré nálady, milých úsměvů a taky spousty nádherných chvilek s rodinou a kamarády. Skvělé jmeniny ti přejí …
Sebastiane, už k tobě letí tohle sváteční přáníčko! Posíláme ti radost, lásku, pohodu, štěstí a hlavně dobrou náladu a milé úsměvy. Úžasný svátek ti srdečně přejí …

Hledáte inspiraci na přáníčka na dobrou noc? Máme pro vás spoustu originálních nápadů, jak popřát příjemné snění vašim blízkým. 

Pohyblivé GIF obrázky

Nechce se vám letos nic psát? Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Sebastiana vtipné a originální? Tak to by se vám mohly hodit tyto pohyblivé GIF obrázky. Vybrali jsme ty, které se k tomuto významnému dni skvělé hodí. Vybraný obrázek už stačí jen zkopírovat a poslat. 

Sebastiane, pořádně to dneska oslav!

GIF přání k svátku skupinka oslavujících lidí.
zdroj: giphy.com

Tak na tebe, Sebastiane!

GIF přání k jmeninám přípitek tří holek v bazénu.
zdroj: giphy.com

Ať dnešní oslava stojí za to!

GIF blahopřání k jmeninám skupinka lidí s konfetami.
zdroj: giphy.com

Sebo, dneska to rozhodně zapij!

GIF přání k svátku přípitek s pivem.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní sváteční oslavu!

GIF blahopřání k svátku oslavující prasátko v autě.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové blahopřání k jmeninám Sebastiana určitě ohromí. Bude mu totiž hned jasné, že vám na něm opravdu záleží. A to za těch pár minut tvoření přece stojí. Pokud by se vám hodila inspirace, tak v tomto videu jí najdete spoustu. Až budete mít přáníčko hotové, tak už stačí jen doplnit vaše srdečné věnování a krásný dárek je na světě.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Sebastianovi líbit?

Doufáme, že mu i vy zpříjemníte den hezkým přáníčkem.

Svátek máme jen jednou za rok a to za to přece stojí.

Zajímavosti o jméně Sebastián

Tohle jméno v České republice používá 4694 osob. Jeho obliba začala prudce růst až po roce 2000 a průměrný věk jeho nositelů je pouhých 7 let. 

Sebastian je křestní jméno řeckého původu a vzniklo z latinského jména Sebastianus. Jméno můžeme vyložit jako „vznešený” a nebo „ctihodný”. 

Další varianty jsou Sebastián, Sebastien a Šebestián. 

Tohle jméno ale není oblíbené jen u nás. Najdeme ho na Slovensku, v Polsku, Francii, Španělsku, Itálii či anglicky mluvících zemích.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X