Nejlepší blahopřání k mezinárodnímu dni žen na jednom místě. Vyberte si!

Hledáte originální přáníčko k Mezinárodnímu dni žen pro nejlepší kamarádku nebo kolegyně z práce? 

Stáhněte si vtipné i romantické texty přání k MDŽ. 

Můžete je napsat na klasické papírové přání, nebo poslat formou sms či emailu. 

Udělejte radost ženám ve vašem okolí, vždyť Mezinárodní den žen je jen jednou za rok!

Krásná přání k Mezinárodnímu dni žen

Upřímné přání k MDŽ potěší třeba vaši maminku nebo babičku. Pokud si nepotrpíte na vtipné básničky, ale hledáte originální text blahopřání, využijte naši databázi. Všechna přání ke Dni žen jsou originálně napsaná a ke stažení zcela zdarma.

Dnes je Mezinárodní den žen. Být ženou znamená mít sílu čelit překážkám, rozdávat lásku, nabízet hřejivou náruč, ale také nebát se ukázat křehkost, jemnost a krásu. Buď hrdá na to, že jsi žena! Přeji ti krásný Den žen.
Milá ženo, přeji ti k dnešnímu svátku hodně síly, abys překonala všechny překážky, grácie, s jakou proplouváš životem a lásky, bez které život nestojí za nic. Všechno nejlepší k Mezinárodnímu dni žen ti přeje…
Žena je jako květina, silná a křehká zároveň. Umí rozzářit úsměv na rtech i poškrábat svými trny. Když ji zahrneš láskou a péčí, rozkvete ti nádhernými květy, když na ni zapomeneš, uschne. Přeji ti krásný Den žen, ať dál kveteš a záříš tak jako dnes.
Být ženou je náročné i krásné. Znamená to být silnou kotvou v přístavu i nekonečnou studnicí lásky. Raduj se z toho, že jsi žena! Všechno nejlepší k MDŽ.
Nejlepším přítelem ženy nejsou diamanty, ale dobrá přítelkyně. Děkuji ti za to, že jsi tu pro mne když se chci podělit o svůj smích i sdílet svůj pláč. Přeji ti krásný Mezinárodní den žen.
Dnes slaví svůj svátek ženy malé, velké, silné i křehké. Rozpustilé i vážné, váhavé i jisté. Oslav i ty tento den protože jsi jedna z nich. Krásný MDŽ!
K Mezinárodnímu dni žen ti přeji, ať jsi silná, velkorysá a milovaná. Měj ráda sama sebe a věř si tak, jak věříš, že zítra vyjde slunce. Všechno nejlepší k MDŽ přeje…
Dnes svůj svátek slaví všechny ženy světa. Maminky, babičky, sestry, dcery i přítelkyně. Přeji ti k Mezinárodnímu dni žen všechno nejlepší a radost z toho, že jsi ženou!
Někdy je těžké se v nás vyznat, někdy to neumíme ani my samy. Někdy je složité nás potěšit, jindy dokážeme rozdávat radost po hrstech. Není to s námi jednoduché, ale bez nás je to nemožné. Přeji ti krásný Mezinárodní den žen!
Každá žena je krásná, dokonalá bytost sama o sobě. Miluj sama sebe tak, jak chceš aby tě miloval muž a buď šťastná za všechny dary, které ti příroda nadělila. Krásný Mezinárodní den žen přeje…
Ženy byly stvořeny k tomu, aby svět krášlily. Najdou se sice i výjimky, ale ty k nim naštěstí nepatříš. Pohodový Mezinárodní den žen přeje…
Kdyby byly všechny ženy na světě jako ty, neexistovali by nešťastní muži. Všechno nejlepší k dnešnímu MDŽ ti přeje…

Veršovaná přání k MDŽ

Nevíte, jak napsat přání k MDŽ? Gratulace na Mezinárodní den žen mohou být někdy pořádný oříšek, proto využijte naše rýmovaná přání, která stačí jen zkopírovat do zprávy nebo napsat na kupované přáníčko, které jistě potěší každou ženu.

Ženy jsou silné, ženy jsou své, ženy jsou někdy náročné. Ženy jsou krásné, hloupý je ten, který jim nepřeje krásný Den žen. Všechno nejlepší k Mezinárodnímu dni žen!
Ženy slaví v celém světě květinový den, přijmi proto skromné přání od ostatních žen. Přejeme ti hodně zdraví, lásku, úspěch, smích, a splnění všech těch přání nejtajnějších tvých. Krásný Mezinárodní den žen přejí
Den žen je jen jednou za rok, to má každá žena nárok na květinu, pusu, bál, aby za ní muž vždy stál. Užij si ten dnešní den, vždyť je právě svátek žen.
Žena chce být milována, chválena a chráněna. Když se bojí, potřebuje silná chlapská ramena. Sama ale zvládne hravě všem výzvám se postavit, tak to koukej dneska, ženo, řádně všechno oslavit! Krásný Mezinárodní den žen přeje…
Nejlepší přítelkyně, sestra nebo maminka slaví den žen.
pixabay.com

Vtipné přání

Pokud chcete poslat blahopřání na Den žen kamarádce nebo kolegyni, můžete bez obav vsadit na vtipné básničky. Napište je třeba na přáníčko a přidejte její oblíbenou čokoládu, Mezinárodní den žen je třeba oslavit!

Ženy slaví velmi rády, s dortem, kávou, kamarády. Užívej si života, k tomu patří dobrota. Zapomeň dnes na dietu, měj se taky trochu k světu. Jeden den už nezachrání celoroční tvoje žraní. Tak si dneska dopřej, ženo, dnes máš všechno povoleno! Všechno nejlepší k MDŽ přeje
Dej si ženo sklenku vína, po víně jsi vždycky jiná. Milá, svěží, přítulnější, prostě ze všech nejskvělejší. Krásný Mezinárodní den žen ti přeje…
Ženské mají dneska svátek, to zas bude velký zmatek. Víno, dorty, kafe, rum, hlavně ať nezboří dům. Oslav, že se máte rády, ať má párty řádné grády. Zítra jako každý den, úklid zbude na tě jen. Všechno nejlepší k MDŽ!
Ženu musíš milovat, i když se dnes mračí, věř, že trocha lichotek ke štěstí jí stačí. K tomu pevné obejmutí nebo pusa velká, hned ti snese modré z nebe, jako pilná včelka. Všechno nejlepší k MDŽ!
Byla jednou jedna žena, ta svůj svátek slavila. Když se trochu přiopila, pro sebe si tančila. Toto není sci-fi žádné, toto není žádný sen, zaslouží oslavy řádné, Mezinárodní den žen!
Celý rok si pozor dáváš, na to co sníš, vypiješ. Dneska to dej všechno stranou, ať si trochu užiješ. Za hlavu hoď předsevzetí, diety a zákazy, jediný den veselení, postavu ti nezkazí. Krásný Mezinárodní den žen přeje…

Nevybrali jste si? Pošlete své nejdražší krásné přání z lásky, které potěší každou ženu!

DIY přáníčko k Mezinárodnímu dni žen

Proč nepotěšit kamarádku nebo maminku klasickým přáním? Ručně vyrobené blahopřání k MDŽ zvládnete během chvilky a můžete do něj vepsat třeba některý z připravených textů.

Papírové přání se srdíčky – varianta 1

Krásné DIY přání ke dni matek.
nobiggie.net

Budete potřebovat:

 • dvě bílé čtvrtky
 • kousky barevného papíru nebo pěnovky (seženete v kreativních potřebách)
 • tenký černý fix
 • nůžky
 • lepidlo na papír
 • šicí stroj nebo jehlu a bílou nit

Postup:

 1. Obě čtvrtky přehněte na polovinu. Z jedné z nich odstřihněte jednu stranu a na druhé ustřihněte všechny okraje v šířce cca 1cm.
 2. Z barevných papírů nebo pěnovky vystřihněte malá srdíčka. Ty pečlivě poskládejte na menší čtvrtku tak, aby tvořily pravidelné rozestupy. Přilepte malým množstvím lepidla tak, aby držely na místě, ale pouze za středovou část.
 3. Prošijte čtvrtku ve svislých řadách tak, abyste přišili všechna srdíčka.
 4. Konce nití zavažte na zadní straně čtvrtky.
 5. Přilepte celý obrázek na přední stranu větší čtvrtky a napište text přání. 

Papírové přání se srdíčky – varianta 1

Návod na výrobu přání ke dni matek.
nobiggie.net

Budete potřebovat:

 • bílou čtvrtku
 • hnědý nebo balící papír
 • tužku, nůžky, černý fix
 • lepidlo na papír
 • kousek provázku
 • odstřižky barevných a vzorovaných papírů

Postup:

 1. Čtvrtku přehněte napůl.
 2. Z barevných papírů vystříhejte různě velká srdíčka.
 3. Z hnědého nebo balícího papíru vytvořte malou obálku a přilepte ji na přední stranu přání tak, aby zůstala otevřená. 
 4. Vystřihněte papírovou cedulku, napište na ni přání a provlékněte provázek. Druhý konec provázku nalepte do otevřené obálky. 
 5. Přilepte barevná srdíčka.

Máte raději tvoření podle videa? Vyzkoušejte některý z videonávodů na jednoduché přáníčko k MDŽ i dalším příležitostem:

Den žen je jediný den v roce, kdy se i ti nejostýchavější z nás nemusí stydět projevit své city. Popřejte mamince, kamarádce nebo kolegyni všechno nejlepší, stačí jen vybrat některý z připravených textů přání a velká radost je na světě!

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X