Ta nejlepší blahopřání synovi k narozeninám, kterými ohromíte! Jaké vyberete?

Chcete vytvořit přání k narozeninám pro syna, kterým jej pobavíte?

Chcete svého syna dojmout a říct mu, jak moc vám na něm záleží?

Inspirujte se naším článkem, který vám nabízí nejrůznější možnosti, jak oslavenci pogratulovat opravdu originálním způsobem!

Narozeninové gratulace synovi podle věku

Rozhodli jste se, že synovi vytvoříte přání “šité na míru” jeho věku?

Níže uvádíme několik narozeninových textů, ze kterých si jistě vyberete!

K 16. narozeninám

Milý synu, vážíme si tě za všechnu radost a štěstí, které nám přinášíš. Dnes slavíš 16. narozeniny a my ti přejeme v životě jen samé úspěchy a štěstí. Krásné narozeniny!
Přináší mi to mnoho radosti a štěstí, když vím, že ti je dnes 16 let. Užij si tento den a dávej na sebe dobrý pozor, synu. Všechno nejlepší k narozeninám!
Dnes slavíš 16. narozeniny a tento den tě také uvádí do náročnější životní etapy. Nikdy jsem nepochyboval/a o tvé schopnosti činit správná rozhodnutí a věřím, že i v následujících letech budeš činit mnoho dalších skvělých rozhodnutí. Všechno nejlepší k narozeninám, synu!
K tvým šestnáctým narozeninám ti přeji, aby tě radost a štěstí provázely ve všem, co děláš. Buď odvážný a překonávej všechny výzvy, které ti život přichystá. Všechno nejlepší, synu!
Vyrostl z tebe mladý muž, kterého by si přál mít každý rodič. K tvým sladkým šestnáctým narozeninám ti chci popřát ty nejkrásnější dny v životě, který máš před sebou. Všechno nejlepší k narozeninám!
V průběhu let se z tebe vyvinul úžasný gentleman. Až vstoupíš do ambicióznější životní etapy, modlím se, aby tě všechny dobré síly vedly ve všem, co děláš. Všechno nejlepší k šestnáctým narozeninám, synu!
Všechno nejlepší k šestnáctinám, synu! Mé srdce naplňuje velká radost, že ti dnes bylo šestnáct. Dávej na sebe pozor a užívej si tento jedinečný den ve svém životě, který se už nebude opakovat.
Chci, abys věděl, že ti budu vždy nablízku. Jsem tím nejpyšnějším rodičem na světě. Všechno nejlepší k šestnáctým narozeninám, synu!
Vyrostl z tebe velmi krásný a inteligentní mladý muž a já ti k šestnáctým narozeninám, které jsou pro tebe výjimečným dnem, přeji hodně pohody a zdraví. Všechno nejlepší, synku!
Užij si dnešní nádherné šestnácté narozeniny, můj krásný mladý princi. Kéž ti Bůh dá moudrost a sílu překonat přísnost této nové etapy tvého života. Užij si krásné narozeniny, drahý!

Nenašli jste větu, která by vystihla, co chcete oslavenci popřát? Podívejte se na další narozeninová přání k 16. narozeninám!

K 20.  narozeninám

Všechno nejlepší k 20. narozeninám! Milý synu, v životě jsi toho už tolik dokázal. Jsem na tebe tak pyšný/pyšná. Chci, aby ses stal výjimečným dospělým člověkem a zářil dál. Ať najdeš ve svém životě štěstí!
Jsem tak požehnaný/požehnaná, že je mému drahému synovi dnes 20 let. Urazil jsi dlouhou cestu. Teď jsi dospělý a můžeš si jít ještě více odhodlaně za svými sny. Jsem na tebe moc pyšný/pyšná, drahý synu. Všechno nejlepší!
Milý synu, ať si užíváš každou vteřinu svého života. To je moje přání pro tebe. Jsi skvělý mladý muž a já jsem za tebe vděčný/vděčná. Vše nejlepší k 20. narozeninám!
V tomto mladém věku jsi toho pro rodinu už tolik udělal. Jsem moc rád/a, že jsem dostal/a tak úžasného syna. Dnes je ti 20 let a já jsem ten nejšťastnější otec / ta nejšťastnější matka! Všechno nejlepší k tvým narozeninám!
Tomu nejúžasnějšímu synovi, kterému je dnes 20 let, posílám všechnu lásku a přání všeho dobrého. Je pro mě potěšením být rodičem někoho tak úžasného, jako jsi ty. Všechno nejlepší k tvým dvacetinám, drahoušku!
Jak je možné, že je ti už dvacet let? Připadá mi to, jako bys do mého života vstoupil teprve před pár lety. Jsi zlatý chlapec a já jsem požehnaný/požehnaná, že tě mám ve svém životě. Dnes, v den tvých 20. narozenin, ti chci poslat všechnu lásku a přání všeho dobrého. Vše nej, synu!
Dnes je ti 20 let a my tvé narozeniny oslavíme, jak se patří! Ať je tvůj život plný radosti a štěstí. Posílám ti všechnu lásku světa. Krásné narozeniny, synáčku můj!
Všechno nejlepší k 20. narozeninám nejlepšímu synovi na světě! Mám z tebe radost, drahý.
Všechno nejlepší k narozeninám tomu nejhezčímu a nejchytřejšímu dvacátníkovi na světě! Jsem na tebe nesmírně hrdý/hrdá, synku!
Jsi tak mladý, ale už sis poradil se spoustou nepříjemných věcí, které ti zkřížily cestu. Ty jsi ale všechno zvládl na výbornou. Přeji ti pevné nervy a zůstaň stále tak silný, jako doposud. Všechno nejlepší, k 20. narozeninám, synu!

Prozkoumejte další gratulace k 20. narozeninám!

K 30. narozeninám

Vítej v klubu třicátníků, drahý synu a přeji ti, abys prožil co nejlépe celý nadcházející rok. Všechno nejlepší k narozeninám!
Můj milý synu, při této zvláštní příležitosti tvých třicátin ti přeji, aby byl tvůj následující rok skvělý a úspěšný. Vše nejlepší!
Ať pocítíš všechnu radost a teplo, které přicházejí s novým věkem. Na zdraví! Všechno nejlepší k 30. narozeninám, můj synu!
Nějak cítím v kostech, že s tímhle věkem se něco láme a přichází ten nejlepší rok tvého života. Ať se ti daří, synku! Vše nejlepší!
Přišel další nádherný rok, kdy slavíme tvé narozeniny. A letos to jsou nádherné třicátiny, ke kterým ti přeji jen to nejlepší. Jsi úžasný syn a nikdy bych tě za nic nevyměnil/a! Vše nejlepší!
Stejně, jak jasný umí být den, tak jasnou a zářivou budoucnost ti přeji. Krásné třicáté narozeniny, synáčku!
Přeji svému úžasnému synovi krásné 30. narozeniny. Budoucnost je tvoje, tak do ní vnikni a pořádně ji prozkoumej. Všechno nejlepší!
Můj synu, stárnutí je součást života a ty bys ho měl přijmout s nadšením a duchem dobrodružství.
Stejně jako v den, kdy jsem tě poprvé uviděl, tak i dnes jsi můj nejdrahocennější syn. Všechno nejlepší k 30. narozeninám, drahý! Ať se ti v následujících letech vyhýbá vše zlé.
Život může být tvrdý, ale ty, můj synu, jsi ještě tvrdší. Doufám, že ti třicítka dá všechno, co potřebuješ, abys byl šťastný. Všechno nejlepší!

Chcete poblahopřát k třicetinám, ale z uvedených gratulací jste si nevybrali? Prozkoumejte tedy další várku přání k 30. narozeninám, kde jistě najdete, co hledáte!

Obecná textová přání k narozeninám pro syna

Nechcete gratulaci přizpůsobit konkrétnímu věku a nenapadají vás ta správná slova, jak své blahopřání zobecnit? 

Pusťte se do výběru té nejlepší gratulace z narozeninových textů níže.

Mám radost, když tě vidím šťastného a úspěšného. Když vidím, že jsi zdravý a spokojený. Přeji ti jen to nejlepší k tvým narozeninám. Pořádně si je užij!
V průběhu let se z tebe stal výjimečný muž a já ti přeji výjimečné narozeniny, synu!
Posílám svému nejlepšímu chlapci všechny srdečné myšlenky a modlitby! Když začínáš další rok svého života, nechť tě nepotká nic, co by tě zastavilo na tvé cestě za úspěchem!
Jsi fantastický syn a s velkou radostí ti přeji, abys měl před sebou ten nejúžasnější rok. Všechno nejlepší!
Jsem šťastný/šťastná, že jsem tatínkem/maminkou tak úžasného mladého muže. Všechno nejlepší k tvým narozeninám, synu! Přeji ti hodně úspěchů a šťastných chvil.
Mám tě rád/a, synu a nemůžu se dočkat, až v tomto roce uděláš další neuvěřitelně úžasné věci. Přeji ti skvělé narozeniny!
Věz, že tvůj narozeninový den bude úžasný a další rok bude plný šťastných chvil a obohacujících okamžiků. Všechno nejlepší, synu!
Přeji ti, abys naplno prožil své sny a touhy. Přeji ti fantastické narozeniny!
Přeji ti co nejpozoruhodnější období tvého života. V mém srdci máš navždy své místo. Všechno nejlepší, synáčku! Mám tě rád/a!
Stárnutí může být i zábava, pokud se rozhodneš to tak vnímat. Krásné narozeniny ti přeji, synu!
Všechno nejlepší k narozeninám, synku! Jsi pohodář anebo se cítíš už trochu starý? Na věk kašli a užij si svůj den.
Nevypadáš ani o rok starší, drahoušku. Jak jen to děláš, že jsi každým rokem úžasnější? Všechno nejlepší k narozeninám, můj milovaný synáčku!

Při vytváření své gratulace se inspirujte také dalšími narozeninovými blahopřáními pro muže!

SMS narozeninová blahopřání

Oceníte vy i oslavenec stručnost? 

Nemáte možnost být s touto osobou v osobním kontaktu? 

Chcete poblahopřát jednoduše, pohodlně a rychle? 

Pak je pro vás skvělou volbou SMS narozeninová gratulace. Začněte vybírat!

Šťastné a zdravé narozeniny, můj drahý synu! Doufám, že tvůj den bude stejně krásný jako ty.
Možná nejsme dokonalí rodiče, ale máme štěstí, že máme dokonalého syna. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám, můj drahý synu! Miluji tě dnes a budu navždy.
Každý rok rozjasňuješ naše životy svým úsměvem a laskavostí. Děkujeme. Vše nejlepší, synku!
Tvé narozeniny přinášejí šťastné vzpomínky a připomínají, jak nám stále přinášíš radost do života. Vše nej, synu!
Vždycky budeš mým sluníčkem, můj andílku. Mám tě moc rád/a a přeji ti vše nejlepší, synáčku!
Každý den děkuji Bohu za to, že mi dal tak úžasného syna. Jsem na tebe neskutečně pyšný/pyšná. Všechno nejlepší!
Děkuji ti, že jsi tak skvělý syn! Jsem na tebe opravdu hrdý/hrdá. Krásné narozeniny!
Jsi poklad shůry, který mi přináší moře radosti a lásky. Všechno nejlepší k narozeninám, synu!
Jsi moje pýcha a radost, jsi muž, jaký má být. Navždy tě budu mít v srdíčku. Mám tě moc rád/a a přeji ti jen to nejlepší k narozeninám, synku!
Každý den si najdeš způsob, jak mi vykouzlit úsměv na tváři a štěstí v srdci. Vše nejlepší, můj nejdražší synu!
Moje láska a obdiv k tobě jsou nekonečné, navždy si tě budu vážit. Všechno nejlepší, můj synáčku!

Líbí se vám myšlenka krátkého textového blahopřání, poslaného mobilem? Prohlédněte si tedy náš velký přehled SMS přání k narozeninám!

Svého syna můžete potěšit také barevnou video gratulací! Inspirujte se videem níže.

Obrázky do gratulace

Nechcete synovi předat přání jen s pouhým textem? 

Vložte do své gratulace narozeninový obrázek! 

Muž nesoucí dítě na ramenou s přáním krásných narozenin synovi.
Zena, tisknoucí své čelo na čelo malého chlapce na pozadí louky a zapadajícího slunce s přáním k narozeninám synovi.
zdroj: unsplash.com
Přání k narozeninám synovi na pozadí černé siluety muže držícího malé dítě ukazující prstem do prostoru.
zdroj: unsplash.com
Narozeninové přání synovi na pozadí moře, slunce a muže vedoucího malé dítě za ruce směrem k horizontu.
zdroj: unsplash.com

Další obrázková přání k narozeninám vás možná budou inspirovat k dalším nápadům, jak by mohla vypadat vaše gratulace. Prozkoumejte je!

Přání k narozeninám pro syna můžete pojmout jako pouhý text, ale také jako gratulaci s obrázkem. 

Přáníčko můžete napsat obecně, nebo jej můžete přizpůsobit konkrétnímu věku oslavence. 

Máte-li rádi stručnost, pošlete oslavenci SMS gratulaci, kterou ocení především mladší oslavenci nebo ti, kteří s danou osobou, v den narozenin, nemohou být osobně, třeba kvůli vzdálenosti.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X