Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Samantu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 6. února a svátek slaví Samanta.

Jistě si přejete oslavenkyni udělat obrovskou radost v její velký den.

Jsme si jisti, že milé přání k svátku Samantu velice potěší.

Nevíte však kde s tvorbou perfektního přání začít? U nás najdete spoustu inspirace!

Načerpejte kreativitu z našich klasických blahopřání, úsměvných básniček či animovaných obrázků, které zvednou náladu kamarádce i babičce!

Tohle všechno vás navíc nebude stát ani korunu.

Všechna přáníčka jsou totiž zcela zdarma!

Klasická přání k svátku pro Samantu

Občas jsou upřímná a jednoduchá blahopřání tou nejlepší volbou. Napsali jsme jich hned několik a to přímo pro vaši Samantu. Navíc vypadají krásně vypadají v papírovém blahopřání, které si můžete pomocí našeho návodu vyrobit.

Má milovaná Samanto, přeji ti, abys žila dlouho a já mohla tím pádem dlouho vídat tvou krásnou tvář. Užij si svůj den, mám tě moc ráda. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Samanto, kdykoli si myslím, že nemám důvod k úsměvu, tvoje legrační chůze a vtipný obličej mě přesvědčí o opaku. Cítím se tak šťastná, že mohu být tvou kamarádkou. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přeje …
Naše nejdražší Saminko, přejeme ti ať v tomto roce tvé srdce naplní radost až po okraj a ať tě dobro pronásleduje všude, kam se vydáš. Užij si dnešní den naplno. Fantastický svátek ti přejí …
Drahá Samanto, ze srdce se modlím, aby ti tvé jmeniny přinesly maximální pohodlí a štěstí, protože jsi pro mě tak úžasnou kamarádkou! Mám tě ze srdce ráda. Všechno nejlepší k svátku ti přeje…
Naše nejmilejší Samčo, ať to nejlepší, co jsi dosud zažila, není nic ve srovnání s tím, co tě v budoucnu čeká. Přejeme ti ty nejkrásnější jmeniny. Pozdrav a pusu posílá …
Samanto, upřímně ti přeji mnoho šťastných úspěchů! Kéž ti Bůh i nadále hojně žehná a povznáší tvůj život do úžasných výšin. Nádherné jmeniny ti přeje …
Přání k svátku s krásnou červenou růží.
pixabay.com

Přání pro kolegyni

Slaví vaše oblíbená kolegyně jmeniny a vy byste jí rádi udělali radost? Vyberte si jedno z těchto přáníček, které vám zajistí, že následující pracovní den vám Samanta věnuje hřejivý úsměv.

Všechno nejlepší k jmeninám, naše drahá kolegyňko! Chtěli jsme ti jen říct, že toho každý den děláš pro ostatní tolik a jsme vděční, že patříš mezi nás. Dnes si zasloužíš jen to nejlepší. S pozdravem …
Drahá Samanto, nikdo nedokáže odvést tak skvělou práci jako ty. Jsi naprosto nenahraditelná. Všechno nejlepší k jmeninám té nejlepší spolupracovnice! S přátelským pozdravem …
Milá Samčo, dnes máš svátek a ten si zasloužíš oslavit! Děkujeme ti za všechnu pozitivitu a skvělou náladu, kterou každý den přinášíš. Jsi ta nejlepší spolupracovnice na světě. Ten nejkrásnější den ti přeje …
Přeji všechno nejlepší k jmeninám té nejlepší spolupracovnici na světě! Každý den ze sebe vydáváš tisíc procent a zasloužíš si jen to nejlepší. Ať se ti splní všechna jmeninová přání. S pozdravem …

Víkend je čas odpočinku. Popřejte své oblíbené osobě pěkné prožití víkendového volna.

Básničky k svátku pro Samču

Rýmovaná blahopřání se výborně hodí pro každou oslavenkyni. Je jedno, jestli je to vaše dcera, kolegyně, kamarádka a nebo přítelkyně, tady si vyberete tu pravou gratulaci pro vaši milovanou Samantu. Která to asi bude?

Naše milovaná Saminko, milujeme tě už od doby, co jsi byla miminko. K svátku jen to nejlepší ze srdce ti přejeme, ať šťastlivec jsi největší a všechny tvé sny jsou brzy splněné. Samčo naše, moc si užij dnešní den!
Dnešní gratulaci posílám ti proto, protože tě mám rád, Samanto. Miluji tě ještě víc, než jde slovy říct, řeknu ti to tedy srdcem, jak moc zamilovaný do tebe jsem. Miláčku, moc užij si svůj svátek!
Dneska slavíš, Saminko! Proto užij si moc dnešní den, a ať splní se ti každý sen, naše milovaná slečinko. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Sami!
Naše milovaná Samča, není žádná káča. Je to opravdová kráska, na obličeji ani jedna vráska, a taky je to vskutku intelektuál, proto se špatnými úmysly se držte dál! Všechno nejlepší k svátku, Saminko!
Dneska slavíme Saminku? To abych utíkal koupit aspoň květinku! přeji si, moje milá, abys nejšťastnější byla. Miluji tě nekonečně a po tvém boku chci stát věčně. Lásko, přeji ti fantastický den!
Nestává se to často, abys měla svátek, Samanto. Užívej si ho stůj co stůj, ať kouzelný je den tvůj. Samanto, krásné jmeniny!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Sváteční básničky se vám líbí, ale přijdou vám přece jen až moc formální? Pokud hledáte něco veselejšího a chcete oslavenkyni nejen potěšit, ale i pobavit, tak budou tahle přáníčka to pravé. Navíc se vám krásně vejdou i do textové zprávy.

Teď není čas na to jančit, musíme připravit oslavu Samči! Přijď se s námi večer pobavit, a třeba si nějakého kocoura ulovit. Samčo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Když je svátek Samči, ono se to samo tančí! Jen tak se nedostaneš do pyžama, budeme spolu totiž tančit až do rána. Samanto, moc si užij dnešní den!
Připravují se dobrot kvanta, jmeniny má totiž Samanta! Domů se dostaneš možná až ráno, odejít dřív domů je přísně zakázáno. Přejme ti ten nejlepší svátek, Samanto!
Vždycky to je velká prča, když svátek slaví naše Samča. Proto to dneska oslavíme skvěle, snad ráno nebudeš muset mít kyblík u postele. Sami, všechno nejlepší!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Básničky ani texty nejsou to pravé a hledáte něco jiného? Blahopřání k svátku pro Samantu může být i v podobě obrázku! Jednoduše si vyberte ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírujte a vložte do zprávy. GIF obrázek můžete i doplnit o pár slov, která vám leží na srdíčku.

GIF přání k svátku s dívkou dávající si přípitek.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám s ženou skákající radostí.
giphy.com
GIF gratulace k svátku s oslavujícími pokémony.
tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám s pejskem s čepicí a foukačkou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové přání k jmeninám Samantu dostane! Uvidí, že jste si dali práci a vytvořili jí přání vlastní výroby. Sice vám to zabere pár minut, ale výsledek bude rozhodně stát za to. Pro inspiraci se můžete podívat na tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přání pak už stačí třeba hezkou básničku a překrásné přáníčko je na světě. Tak hurá do práce!

Zajímavosti o jméně Samanta

Samanta je ženské jméno hebrejského původu.

Význam jména se odvozuje od mužské varianty – Samuel. Vykládá se tedy jako “jméno boží”.

V České republice se vyskytuje 509 žen, čímž se jméno dostává na 536. místo ve jmenném žebříčku.

Domácími podobami jména jsou například Sama, Samka, Saminka, Samča.

Do historie se zapsala například Samanta Schweblin – argentinská spisovatelka nebo Samanta Janas, která působí jako herečka v Polsku.

S nadšením doufáme, že se budou naše blahopřání k jmeninám Samantě líbit.

Svátek máme je přece výjimečná událost a i vy jí ho můžete udělat mnohem hezčí s milou gratulací. 

A to za to přece stojí! 

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X