Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dianu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. ledna a svátek slaví Diana. 

Pokud nějakou znáte tak jí určitě popřejte! 

Nevíte ale jaké přání k svátku Dianě poslat? 

Následující řádky jsou plné inspirace a najdete tu jak básničky, tak texty a obrázky. 

Na závěr si ukážeme i to, jak vyrobit doma papírové blahopřání.

Všechna přání jsou navíc dostupná zdarma!

Básničky k svátku pro Dianu

Pokud chcete udělat radost, tak jsou veršovaná blahopřání k svátku pro Dianu tou pravou volbou! Originální přáníčka můžete poslat jako sms, případně můžete gratulaci napsat do papírového přání.

Svátek dneska slaví naše Diana, tahle báseň je tobě věnovaná. Myslíme na tebe celá rodina, snad z dnešku vydaří se ti každá hodina. Diano, přejeme ti nádherné jmeniny!
K svátku ti posíláme tohle přání, snad splní se všechna tvá očekávání. Dnešek měla bys hezky oslavit, a s kamarády se pořádně pobavit. Dianko, přejeme ti krásný svátek!
Dneska máš svátek Diano, tvé jméno je v kalendáři napsáno. Ať splní se ti vše co si budeš přát, a jsi spokojená napořád! Přejeme ti ty nejhezčí jmeniny, Diano!
K jmeninám ti přejeme hlavně radost, protože té nikdy není dost. Do toho taky spoustu štěstíčka, aby byla spokojená naše holčička. Diano, užij si dnešní svátek!
Když je tvůj den jmeninový, to nám vždy kalendář poví. Snad tě nikdy neopustí dobrá nálada, a den budeš trávit s těmi co máš ráda. Dianko, přejeme ti krásný svátek!
Nejraději bysme ti dali k svátku růžičku, ale posíláme zatím jen tuhle básničku. Osobně to budeme muset napravit, a zase se za tebou brzy vypravit. Moc si užij dnešní jmeniny, Dianko!
Když naše Dianka svátek slaví, přejeme jí hlavně spoustu zdraví! Jsi naše milované dítko, ale občas jsi taky pěkné kvítko. Naše milá Dianko, užij si dnešní jmeniny!
Přejeme ti lásku a taky smích, a jisku v tvých krásných očích. Jsi naše holčička nejmilejší, a my ti přejeme svátek nejkrásnější! Dianko, přejeme ti nádherný svátek!

Veselé verše k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale chcete poslat raději něco veselého? Na to jsme taky mysleli a napsali jsme verše i v trochu veselejší verzi, které rozhodně rozveselí všechny Diany. Kterou z nich si vyberete?

V lednici se nám chladí lahvičky, vypijeme vše do poslední kapičky. Užij si dnešní den velice, snad letos vyhne se ti opice. Diano, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska zase protančíme střevíce, a tvůj svátek oslavíme co nejvíce. Za chvilku už začne tvoje oslava, snad ráno nebude nás bolet hlava. Užij si dnešní svátek, Diano!
Jak jsou jmeniny naší Dianky, to zase budou cinkat všechny sklenky. Tvojí oslavy už se nemůžeme dočkat, vše ostatní bude muset počkat. Diano, přejeme ti nádherný svátek!
Kdo říká že noci jsou na spaní, čeká nás party do hodiny ranní. Za chvilku už za námi dorazí Dianka, už se na ni těší celá sebranka. Diano, moc si užij dnešní jmeniny!
Dárková kytice k svátku v bílé krabici.
zdroj: jadorelkesfleurs.com

Klasické blahopřání k svátku

Tahle přání k jmeninám pro Dianu jsou milá, decentní a řeknou za vás vše, co je v tento den říct chcete. Vybrané přáníčko pouze zkopírujete a pošlete. Můžete ho taky napsat do papírového přání a udělat tak vaši gratulaci více osobní.

Naše milá Diano, k tvému dnešnímu svátku ti přejeme spoustu radosti, lásky, štěstí a hlavně zdraví. Moc na tebe myslíme a přejeme ti aby se ti dnešní jmeniny vydařily!
Dianko, po roce jsou tady zase tvoje jmeniny a my ti k nim jako každý rok ze srdce chceme popřát aby se ti splnila všechna tvá přání a vždy ses měla jen dobře. Nádherný svátek ti přejí …
Drahá Diano, vidíme tvé jméno v kalendáři a přejeme ti k tvým dnešním jmeninám jen to nejlepší! Užij si dnešní den přesně tak, jak sis ho představovala! Krásný svátek ti přejí …
Diano, moc nás to mrzí, že ti dneska nemůžeme popřát k svátku osobně. Ale i tak tě máme moc rádi a přejeme ti k tvým jmeninám hodně zdraví, lásky, pohody a hlavně dobré nálady. Užij si dnešní jmeninový den naplno!
Dianko, tvůj sváteční den je zase tady a my ti i letos přejeme aby se ti ve všem dařilo a byla jsi úspěšná nejen dneska, ale po celý rok. Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Drahá Dianko, ani letos bysme na tebe nemohli zapomenout a chceme ti popřát jen to nejlepší k tvým dnešním jmeninám. Máme tě moc rádi a myslíme na tebe. Uži si dnešní jmeniny!
Milá Diano, doufáme, že dnešní den strávíš přesně tak, jak sis ho představovala a s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. K tomu ti přejeme taky spoustu radosti a spokojenosti nejen dneska, ale po celý rok. Nádherný svátek ti přejí …
Diano, tento sváteční den je tady jen jednou za rok, ale my na tebe myslíme neustále. Snad se ti splní všechny tvoje tužby, přání a ty budeš stále spokojená a šťastná. Přejeme ti nádherné jmeniny!


Vtipné obrázkové gratulace

Už jste někdy poslali k svátku obrázek místo textu nebo básničky? Pokud ne, tak k tomu máte dneska skvělou příležitost. Tyhle obrázky nejen ukážou že na oslavenkyni myslíte, ale také jí zvednou náladu v tento její významný den.

GIF přání k svátku holka s vínem.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k svátku děda se sklenicí vína.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám kocour dává kočce kytky.
zdroj: tenor.com
GIF přání k jmeninám tančící postavičky.
zdroj: tenor.com
GIF blahopřání k svátku oslavující zvířátka.
zdroj: tenor.com


Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

A to nejlepší nakonec! Blahopřání k jmeninám pro Dianu můžete i vyrobit sami doma a nemusíte kvůli tomu chodit do papírnictví. Možná vás to překvapí, ale není na tom nic složitého a s tímto snadným video návodem to zvládnete za chvilku. Pak už jen stačí dovnitř napsat text dle libosti a máte hotovo.

Myslíte, že se budou tahle přání k svátku Dianě líbit?  

Ať už vyberete jakékoli tak určitě nešlápnete vedle. Oslavenkyni jistě potěší, že jste na ni v tento významný den nezapomněli a přání jste jí poslali.

Tak které z nich to bude?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X