100 nejlepších veselých blahopřání k narozeninám na jednom místě zdarma

Zajímají vás vtipná přání k narozeninám, která vaši gratulaci odliší od ostatních?

Chcete zaujmout a být skutečně originální?

Inspirujte se našimi texty a vyberte si takové blahopřání, na které oslavenec jen tak nezapomene!

Vtipná narozeninová blahopřání pro muže

Muži, snad více než ženy, milují srandu. Popřejte oslavenci vtipně!

Pro přítele

Všechno nejlepší k narozeninám mému zábavnému, bláznivému a úžasnému příteli! Jsme spolu tak úžasní, jako bychom byli stvořeni pro nebe, lásko!
Všechno nejlepší, miláčku! Omlouvám se, že pro tebe nemám žádný dárek, ale buďme upřímní… Už jen to, že každý den můžeš vidět mou krásnou tvář, je dárek sám o sobě! Nemáš zač!
Všechno nejlepší k narozeninám mému milujícímu příteli, který je zatím tím nejlepším, co mě v životě potkalo. Zatím… Kdo ví, co přinese budoucnost.
Jediné, po čem jsem v životě toužila, bylo potkat svého okouzlujícího prince: laskavého, něžného a starostlivého muže, který by mi vyrazil dech a zamiloval se do mě. Vím, že to byl vysoký cíl a že bych mohla hledat donekonečna, ale ty máš tomu vysněnému princi dost blízko, takže jsem spokojená. Vše nejlepší, můj princi!
Přijmi narozeninové přání od člověka, který zná všechny tvé chyby, a přesto tě stále miluje. Teď ale vážně… tvé silné stránky daleko převyšují tvé nedostatky. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší!
V tento výjimečný den jsem se rozhodla říct ti, jak moc pro mě znamenáš. Přemýšlela jsem, jak na to a je to jednoduše tak, že tě miluji víc, než ty miluješ fotbal, a to už něco znamená! Toužím po dni, kdy mi budeš dávat tolik pozornosti, kolik jí věnuješ sledování fotbalového zápasu. Přeji ti krásné narozeniny, má lásko!
Lidé říkají, že musíš mít trpělivost světce, když mě snášíš. A mají pravdu! Děkuji ti, že jsi vždy klidnou a vyrovnanou osobou a za to, že přinášíš klid a pohodu do mého života. Přeji ti krásné narozeniny, má lásko!
Všechno nejlepší k narozeninám osobě, která vydrží žít s mou podivnou osobností po svém boku. Má lásko, mám štěstí, že jsem tě našla!
Krásné narozeniny, lásko! V den svých letošních narozenin můžeš mít vše, co si přeješ. Ale narovinu… co víc si přát, když už máš přítelkyni, jako jsem já!
Gratuluju ti, lásko! Jsi zase o rok starší, a přesto se ti podařilo stále udržet si stejně nízkou úroveň vyspělosti. Většina lidí má tendenci dospívat a s přibývajícím věkem zrát, ale já jsem ráda, že tobě se podařilo vzdorovat této společenské normě! Líbí se mi tvá hravost, a to je to, co tě dělá, kým jsi. Miluji tě!

Pro bratra

Přeji ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám, brácho. Strávil jsem s tebou tolik let, které byly plné smíchu, a jsem si jistý, že s tebou strávím ještě mnoho dalších. Mám štěstí, že mám tak zábavného bráchu!
Krásné narozeniny bráchovi, který mi v mnoha ohledech připomíná mě samotného. Je krásný, zábavný, milý a jednoduše úžasný!
Vše nej bráchovi, který si myslí, že je komik, ale ve skutečnosti… není. Ale i tak jsi docela vtipný – jen zatím neopouštěj svou současnou práci!
Vždycky jsi byl mým otravným bráchou a s potěšením můžu říct, že jsi jím stále. Jediné, co se za ta léta změnilo je to, že jsi zestárl a stal ses lepším a zkušenějším v objevování nových způsobů, jak mě naštvat! Všechno nejlepší!
Vše nej mému velkému bráchovi! Když se na nás lidi dívají, mají problém rozlišit, kdo je starší a kdo mladší, a to i přesto, že já mám stále svůj mladistvý vzhled a tobě začínají růst šedé vlasy. Ale neklesej na mysli! Pořád jsi ten nejlepší brácha na světě! Užij si svůj výjimečný den.
Přeju krásné narozeniny druhému nejoblíbenějšímu dítěti svých rodičů. Neboj se, třebaže jsem našich oblíbenec, ty budeš vždycky můj nejoblíbenější!
Vše nej, brácho! Jako spousta malých bratrů jsi byl zlobivý, rozpustilý, drzý a… někdy otravný a já jsem rád, že se za ta léta nic nezměnilo! Neměň se a zůstaň pořád tak skvělý, jak jsi, můj malý bratříčku!
Všechno nejlepší, bráško! Vím, že není snadné žít ve stínu tak báječné starší sestry, jako jsem já, ale ty odvádíš opravdu skvělou práci.
Jsem ta nejšťastnější sestra, že mám tenhle malý balíček roztomilosti a rozkošnosti. Mám tím na mysli, že v tobě nacházím bratra i kamaráda. Všechno nejlepší, bráško!
Můj brácha stárne. Uběhl další rok a my máme zase tolik nových vzpomínek. Vše nejlepší, brácho! Z celého srdce ti přeji jen to nejlepší a doufám, že čas začne zpomalovat, jinak z tebe bude brzy vážně stařík.

Pro tatínka

Neboj se, tati. Po pár skleničkách na dnešní oslavě už na tvém věku nebude tolik záležet. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší, tati. Jsi pořád raubíř až na kost a v pohodě jako vždycky!
Krásné narozeniny, tati! Připrav se na divokou party, která potrvá celou noc nebo alespoň do doby, než půjdeš spát.
Vše nej k narozeninám! Je čas na oslavu, tak si povol kravatu a odvaž se tak, jak to jen tvůj věk dovolí.
Všechno nejlepší! Vždycky budeš můj nejoblíbenější kámoš, se kterým si rád vypiju.
Na tátu s opravdovými super schopnostmi, jako je například říkat ano, když máma říká ne. Přeju ti ty nejkrásnější narozeniny!
Tati, máš vlastní představu o zábavě a dneska je tvůj den, proto si ho nenech nikým nabourat a užij si ho přesně tak, jak chceš. Všechno nejlepší k narozeninám!
Možná už jsi “starý pes”, ale pořád to umíš roztočit víc než kdejaký mladík. Měj ten nejskvělejší narozeninový den. Všechno nejlepší!
To, že máš na dortu už tolik svíček je úplně jedno, protože ve tvém případě to nic neznamená. Máš ten nejlepší smysl pro humor. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám, tati! Jsi zdrojem mé odvahy a povzbuzení, protože jsi tu vždy, abys mě podržel. Děkuji ti!

Inspirujte se také dalšími narozeninovými přáníčky pro muže.

Vtipná narozeninová blahopřání pro ženy

Žena ve žlutých šatech, namáčející obličej ženy v modrých šatech do narozeninového dortu.
zdroj: unsplash.com

Srandy není nikdy dost! Pobavte oslavenkyni svým přáníčkem, na které jen tak nezapomene.

Pro přítelkyni

Oslav své dnešní narozeniny, jako by neměl být zítřek. Všechno nejlepší, má královno!
Zítra už narozeniny mít nebudeš, proto si dnešek užij a nepromarni ani minutu! Krásné narozeniny, lásko!
Nedělej si starosti se svým věkem. Pořád jsi mladší, než budeš příští rok. Užij si dnešní oslavu. Vše nej, miláčku!
Všechno nejlepší k narozeninám, zlatíčko! Všichni víme, že oplýváš přitažlivostí roztomilé malé mořské víly a schopnostmi dobré víly. Dovol mi, abych navždy zůstal tvým princem a mohl tě ochraňovat před vším zlým na světě!
Co vůbec potřebuje tak krásná dívka, kterou jsi? Nic. Proto jsem ti vůbec nic nedal. Lásko, ty už totiž všechno máš – okouzlujícího, hezkého, odvážného, chytrého a vtipného přítele. Všechno nejlepší k narozeninám, má drahá!
Krásné narozeniny, má lásko! Jak je možné, že jsi zase o rok starší, ale vypadáš mladší než kdy dřív? Užij si dnešní den!
Tvé narozeniny jsou v podstatě jediné, které si pamatuji, a to hlavně proto, že by můj život neměl cenu, kdybych na ně někdy zapomněl! Vše nejlepší!
Vše nejlepší té nejúžasnější přítelkyni, jejíž trpělivost denně pokouším! Děkuji ti, že to se mnou vydržíš, lásko!
Jak stárneš, lásko, stáváš se krásnější a krásnější. A to neříkám jen tak, protože musím. Všechno nejlepší!
Hodně dívek si přeje pouze potkat perfektního vysněného muže. Ale ty máš štěstí, protože tvůj sen se stal skutečností, když jsi potkala mě. Všechno nejlepší, krásko!

Pro sestru

Moje sestra je ta nejlepší a nejvýjimečnější sestra… protože máme stejnou velikost, a tak mám dvojnásobný šatník. Přeji ti krásné narozeniny, sestřičko!
Mnohokrát jsem se v životě přistihl, že jsem si přál, abys nebyla moje sestra. Ale dnes toho určitě nelituji a posílám ti to nejmilejší přání k narozeninám. Užij si svůj den!
Narozeniny jsou pro mě výjimečnou věcí, protože je to jediná věc, o kterou jsme se, jako děti, nemuseli dělit. Všechno nejlepší!
Nejlepší na tom, že jsme sestry, je to, že mám v tobě i nejlepší kamarádku, která je skoro stejně krásná jako já. Přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!
Dřív jsem si myslela, že ses prostě narodila jako panovačná, ale pak jsem si uvědomila, že ses narodila jako první, takže jsi z toho asi venku, protože jsi prostě byla starší sestra a řídit jsi mě musela. Všechno nejlepší narozeninám té nejšéfovštější a nejlepší sestře!
Nikdo mě nedokáže rozesmát tak, jako ty. Zvlášť, když se podívám na tvůj obličej. Vše nej, ségro!
Mohl bych napsat milion slov o tvém půvabu a eleganci, ale maminka nás vždycky učila, že se nemá lhát. Krásné narozeniny, ségro!
Ze všech sourozenců, kterými mě život obdařil, jsi můj nejoblíbenější, protože jen ty dokážeš vidět humor v tom, že jako dárek dostaneš prázdnou krabici. Všechno nejlepší k narozeninám!
Pro tuto příležitost jsem měl připravený fakt srandovní vtip o tobě, ale pak jsem si uvědomil, že nechci, aby mě hosté na tvé oslavě viděli, jak dostávám na zadek od holky. Vše nejlepší!
Jsi ta nejlepší sestra pod sluncem. Až po mě samozřejmě. Přeji ti ten nejkrásnější narozeninový den, sestřičko moje!

Pro maminku

Všechno nejlepší mé nejdražší mamince! Přivádějme se k šílenství ještě spoustu dalších let.
Krásné narozeniny mamince, která nikdy neváhá rozdělit se i o ten poslední kousek narozeninového koláče s ostatními!
Vím, že jsi starší a chytřejší, ale nezapomeň, prosím tě, chovat se pořád mladě a bezstarostně. Všechno nejlepší, mami!
Krásné narozeniny, maminko! Jo… a děkuju ti za tvé geny, které mi daly tenhle skvěle vypadající vzhled, co mám.
Všechno nejlepší k narozeninám mamince, která vypadá dost mladě na to, aby si ji mohli plést s mou sestrou. No, až začneš vypadat mlaději než já, budeme mít problém.
Mami, gratuluju ti k narozeninám. Je úžasné vidět, jak jenom nepřežíváš, ale život si užíváš. Kéž bys takhle žila aspoň dalších 100 let. Nakopej životu zadek! Mám tě ráda.
Všechno nejlepší mamince, která je chytrá, vypadá skvěle a je s ní sranda! Spousta mladších holek na tebe absolutně nemá!
Krásné narozeniny, mami! Děkuju, že jsi mi v dětství utírala zadek a v dospělosti pomáhala řešit mé problémy.
Všechny maminky si zaslouží uznání, ale ty to největší, protože jsi dala život mě, té největší legendě. Všechno nejlepší, mami!
Všechno nejlepší mamince, dámě, o které víme, že za mazlíčka měla v dětství živého dinosaura. Jen legrace. Krásné narozeniny, mami!

Pročtěte si také další blahopřání k narozeninám pro ženy.

Veselá narozeninová přání k jubileu 

Každé výročí by se mělo řádně oslavit a ke každé oslavě patří nějaké to milé a nejlépe i veselé slovo! Popřejte oslavenci legračním textem! 

K 18. narozeninám

Osmnáctiny jsou důležitým mezníkem v životě každého člověka. Být dospělý má jistě svá privilegia – například kupovat si cigarety a výherní losy. Všechno nejlepší k narozeninám!
Osmnácté narozeniny by měly být státním svátkem! Dovol mi, abych uctil tvých 18 let života tím, že si vezmu volno. Všechno nejlepší!
Dnes je tomu osmnáct let, co jsi vyšel/vyšla z dělohy. Jaký to zázrak! Gratuluji k tvé dospělosti. Krásné narozeniny!
Doufám, že své dnešní narozeniny oslavíš bláznivě a divoce! Ale ne příliš bláznivě, protože pamatuj, že teď už budeš souzený/á jako dospělý/á. Vše nej!
Gratuluju ti k dalším narozeninám! Statistiky dokazují, že lidé, kteří mají více narozenin, žijí déle, takže jen tak dál. Všechno nejlepší!
V den tvých 18. narozenin se pořádně vyblbni! Sněz nějaký dort, způsob nějaké problémy, sundej si kalhoty! Nebo taky ne. Vše nej!
Jsi nejlepší! Kdybychom byli v Hunger Games, zabil bych tě jako poslední/posledního. Přeji ti krásné narozeniny!
Teď, když je ti 18, mám pocit, že ti musím dát tři zásadní rady. 1. Nikdy se nevzdávej svých snů. 2. Nikdy si neukousni větší sousto, než dokážeš sníst. 3. Nikdy, opravdu nikdy, si neber prášek na spaní a projímadlo zároveň. Všechno nejlepší k narozeninám!
V den svých osmnáctých narozenin bys měl/a myslet na svou budoucnost. Nezabývej se minulostí a rozhodně nemysli na přítomnost, protože pro tebe nemám žádný dárek. Vše nej!
Gratuluji k osmnáctinám! Už nejsi považován/a za špatného řidiče. Kéž se dožiješ tak vysokého věku, aby se tvoje jízda stala opět nebezpečnou. Přeji ti krásné narozeniny!

Ke 40. narozeninám

Říká se, že 40 je nová třicítka. Řekni to prosím mým kolenům. Doufám, že ta tvoje jsou v pohodě. Všechno nejlepší k narozeninám!
Bohužel ti to musím oznámit. Tvoje třicítka dneska vypršela. Krásné narozeniny!
Dnes je ti 40. Gratuluji. Jsi na půli cesty mezi dětskými plenkami a plenkami pro dospělé. Vše nejlepší!
Neděs se svého věku. Je ti 29 s 11 lety zkušeností. Přeji ti krásný narozeninový den!
Nebuď smutný/á z dalších narozenin. Čím víc jich oslavíš, tím déle žiješ. Všechno nejlepší!
Nejlepší na tom, že je ti 40, je, že většinu blbostí, cos udělal/a, jsi dělal/a v době, kdy se všechno nešířilo po internetu. Užij si dnešní narozeniny!
Nestresuj se tím, že ti s přibývajícím věkem odchází zrak. Je to způsob, kterým tě příroda chrání před šokem, když procházíš kolem zrcadla. Vše nejlepší ke čtyřicátinám!
Čtyřicítka je super věk! Jsi dost starý/á na to, aby sis uvědomoval/a své chyby, ale dost mladý/á na to, abys udělal/a další. Vše nej!
Nenech se rozhodit svými narozeninami. Mysli na to, že jsi zase o rok blíž k získání důchodcovských slev! Krásné narozeniny přeji!
Zapomeň na věk. Dokud zvládneš sfouknout svíčky na dortu, je všechno v pořádku. Všechno nejlepší ke 40. narozeninám!

K 50. narozeninám

Díky za připomenutí, že nejsem tak starý/á jako ty. Všechno nejlepší k 50. narozeninám!
Tolik let už ti táhne na třicet. Nejsem si zcela jistý/á, kolik ti to vlastně je. Možná je to tou padesátkou. Každopádně vše nejlepší k narozeninám!
Něco zvláštního ti vždy pomáhalo vyniknout v davu. Možná to bude ten věk. Vše nej!
Člověk nikdy nezestárne, může jen zmoudřet. Pamatuj si tento citát navždy a nikdy ti nebude smutno. Krásné narozeniny!
Jsi tak silný/á a odvážný/á. Myslím, že kromě tebe nikdo jiný dinosaury nepřežil. Všechno nejlepší!
Doufám, že padesátiny spolu budeme slavit ještě mnoho let. Tady máš ode mě všechno nejlepší k narozeninám v roce 1!
Pro mě jsou tvé narozeniny něco jako státní svátek. Ať dělám cokoli a kdekoli, vždy toho nechám a najdu způsob, jak tvé narozeniny oslavit. Vše nejlepší k padesátinám!
Zajímalo by mě, co by ti tví přátelé darovali k narozeninám, kdybyste byli v mém věku. Starověké papyrusové pohlednice?
Modlil/a jsem se k Bohu, aby tě učinil starší/m a moudřejší/m. Splnilo se jen to první. Všechno nejlepší k 50. narozeninám!
Ve věku 50 let se život zdá být kratší. Nemá smysl trávit ho tím, že se budeš snažit zmizet pomocí diet. Užij si narozeninový dort jako malé dítě. Krásné 50. narozeniny!

Inspirujte se dalšími narozeninovými texty k padesátinám.

k 70. narozeninám

To, že je ti sedmdesát znamená, že jsi přežil/a dvě věci – šedesátky a svých šedesát. Krásné narozeniny!
Tajemství, jak zůstat mladý? Žij poctivě, jez zdravě, často cvič, a hlavně lži o svém věku! Vše nejlepší k 70. narozeninám!
Věk je pouhá věc mysli. Pokud nepřemýšlíš, nestárneš. Vše nejlepší!
Čím jsi starší, tím jsi lepší. Pokud tedy nejsi banán. Vše nejlepší k sedmdesátinám!
Že jsi hodně starý/á poznáš, když jsou svíčky na tvůj dort dražší než samotný dort. Krásné 70. narozeniny!
Klid. Nestárneš, jen se zlepšuješ a získáváš na hodnotě. Všechno nejlepší!
Oslavuj letošní narozeniny, protože příští rok bude hůř – budeš o rok starší. Vše nej ke krásnému 70. jubileu!
Číslo 70 nevypadalo nikdy tak dobře. Jsi každým rokem krásnější. Vše nejlepší!
Nedívej se na své 70. narozeniny jako na poloprázdnou sklenici. Pokud ji tak opravdu vidíš, tak ji naplň svým oblíbeným alkoholickým nápojem a na svůj věk zapomeň. Na zdraví!
Říká se, že zapomnětlivost je známkou stáří. Proto využij příležitosti 70. narozenin, bav se a jednoduše zapomeň, že nejsi teenager. Přeji ti šťastné 70. narozeniny!

Popřát můžete oslavenci také dalšími texty k sedmdesátinám.

Obrázková vtipná přání k narozeninám 

Pokud oslavenci darujete tištěné blahopřání, můžete k němu připojit také obrázek, který text rozveselí. 

Můžete ale také popřát elektronicky a k textu připojit vtipný pohyblivý obrázek neboli gif. Takové přáníčko pak můžete poslat e-mailem, SMSkou, MMSkou nebo prostřednictvím sociálních sítí. 

Kreslený tancující panáček s dárkem a dortem v rukou.
zdroj: tenor.com

Selátko, sedící na zadním sedadle auta, vykukující z okna s narozeninovými větrníčky.
zdroj: tenor.com

Muž, vyfukující třpytky ze své dlaně a s nápisem Happy Birthday.
zdroj: tenor.com

Tančící Leonardo DiCaprio z filmu Vlk z Wall Street a s nápisem Happy Birthday.
zdroj: tenor.com

Vtipný narozeninový gif s dívkou, které žena, stojící za ní, ponoří obličej do narozeninového dortu.
zdroj: tenor.com

Pohyblivý obrázek se psem, který má narozeninovou čepičku, sluneční brýle a před sebou narozeninový dort s nápisem Happy Birthday.
zdroj: tenor.com
Gif se třemi psy, z nichž pes uprostřed sní narozeninové dorty oběma psům, kteří sedí vedle něj.
zdroj: tenor.com

Vtipná přání k narozeninám jednoduše patří k oslavám! 

Potěšte oslavence milými slovy, nad kterými se zasměje. Vykouzlit člověku úsměv na tváři je přeci ten nejkrásnější dárek. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X