Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Jeronýma na jednom místě. Vyberte si!

Chcete napsat přání k svátku Jeronýmovi tak, abyste jej skutečně zaujali? 

Nechcete, aby vaše gratulace vyzněla tuctově? 

Pusťte se do vybírání! S našimi tipy bude vaše blahopřání jedním z nejlepších! 

Textová blahopřání pro Jerka

Potěšte oslavence originálním textem, na který jen tak nezapomene. 

V našich textových přáních jistě najdete takové, které bude přesně odpovídat tomu, co Jeronýmovi přejete.

Možná s tebou dneska nebudu moct být osobně, ale věř mi, že na tebe myslím a přeji ti nádherné prožití jmenin, Jeronýme!
Přeji ti, aby se ti splnila všechna přání, která nosíš v srdci, a to takovým způsobem, jakým si představuješ, nebo možná i lepším. Všechno nejlepší k svátku!
Děkuji ti, že jsi tady nejen pro mě, ale pro všechny ve tvém okolí. Jsi tak nápomocný a laskavý člověk a já jsem moc vděčný/vděčná za naše přátelství. Přeji ti krásný sváteční den!
Jerku, přeji ti šťastné prožití jmenin! Kéž se ti dostane všeho, co si zasloužíš a věř, že si zasloužíš jen to nejlepší. Užij si svůj den naplno!
Všechno nejlepší k svátku, Jeronýme! Ať tě na tvé cestě životem provází štěstí a všechny překážky ti samy uhýbají z cesty. Oslavuj, jako by nebylo zítřka!
Všechno nejlepší k svátku jednomu z mých nejlepších přátel. Dneska budeme připíjet na další rok, kdy se budeme smát vlastním vtipům a udržovat se navzájem při smyslech. Krásný sváteční den, kamaráde!
K tvému svátku ti přeji, abys byl zdravý a šťastný a aby se to nikdy nezměnilo. Užij si nádherné jmeniny, Jeronýme. Všechno nejlepší k svátku!
Ani neumím vyjádřit, jak jsem vděčný/vděčná, že mám takového přítele, jako jsi ty. Kéž jsou tvé jmeniny plné úžasných chvil, na které budeš dlouho vzpomínat. Buď zdráv! Vše nejlepší k svátku, Jerouši!
Přítel jako ty je k nezaplacení. Jsi nejen silný a moudrý, ale také laskavý a pozorný. Tvé jmeniny jsou ideální příležitostí ukázat ti, jak moc mi na tobě záleží. Všechno nejlepší k svátku!
Doufám, že dnes na své oslavě budeš slavit s radostí a vášní ty nejlepší jmeniny ze všech. Užij si den jen a jen podle svého. Všechno nejlepší k svátku!

Slaví jmeniny váš tatínek? Pogratulujte mu některým z přáníček ke jmeninám pro taťku!

Blahopřání z lásky

Je Jeroným vaší láskou? 

Jedná se o muže, který zatím netuší, že k němu chováte jisté city? 

Využijte příležitosti jmenin a předejte oslavenci zamilovanou gratulaci!

Milovat tě je výsada, Jeronýmku. Ale být tebou milována, to je požehnání. Být s tebou je splněné přání a já doufám, že se ti v tento výjimečný den splní všechna přání. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému milenci, mému největšímu kritikovi, mému nejzarytějšímu podporovateli, mému komplici, mé spřízněné duši, mé lásce a mému všemu!
Jsem tak okouzlena tvou láskou. Děkuji ti, že jsi tak svobodný a ochotný dát mi své srdce. Dnes, v den tvých jmenin, a po celý rok, chci, abys věděl, jak moc jsem za tebe vděčná! Přeji ti nádherný sváteční den, miláčku!
V den tvých jmenin ti dávám tento slib – navždy tě budu milovat a opatrovat. Budu tě vždy ctít a respektovat, dokud budu naživu. Ať naše láska sílí a vydrží po celý život. Všechno nejlepší k svátku, Jeronýme!
Nic pro mě nemá větší cenu než tvůj úsměv, protože ten mi vždycky udělá krásnější a šťastnější den. Všechno nejlepší ke jmeninám, zlatíčko!
S tebou je moje cesta přímá a pevná, ale nikdy ne nudná. Doufám, že tvé jmeniny budou zábavné a plné lásky. Přeji ti ty nejšťastnější jmeniny, lásko!
Jedna věc je někoho přitahovat a druhá milovat. Ty jsi mě naučil, jak si vybrat lásku, a já ti slibuji, že si vždy vyberu lásku. Miluji tě, zlatíčko! Všechno nejlepší ke jmeninám!
Není dne, kdy bych na tebe nemyslela. Jsem uchvácena tvou láskou a jsem vděčná, že sis mě vybral, abych ti stála po boku. Miluji tě a doufám, že máš krásné jmeniny!
Nemůžu se dočkat, až spolu strávíme jmeniny, protože být po tvém boku je jedno z mých nejoblíbenějších míst. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Všechno nejlepší k svátku tomu nejlepšímu Božímu stvoření! Pokud jde o mě, jsi dokonalý ve všech ohledech.

Chcete ještě více zamilovaných svátečních přáníček? Pusťte se do čtení!

SMS přání k svátku Jeronýmovi

Nemůžete být o jmeninách s Jeronýmem osobně? 

Chcete, aby byla vaše gratulace mezi prvními, které oslavenec dostane? 

Využijte rychlé a pohodlné cesty a pošlete blahopřání Jeronýmovi prostřednictvím SMS!

Všechno nejlepší ke jmeninám! Tvůj život právě nabral rychlost, tak si tu cestu užij a vytvoř něco úžasného.
Jeronýme, ke jmeninám ti přeji hojnost štěstí a lásky! Ať se všechny tvé sny promění ve skutečnost a ať tvůj domov dnes navštíví paní štěstěna. Všechno nejlepší!
Ke jmeninám ti přeji, aby se ti splnilo vše, co si přeješ, protože ty si to zasloužíš. Jsi jedním z nejmilejších lidí, které znám. Všechno nejlepší k svátku, Jeronýme!
Ať jsi obdarován největšími životními radostmi a nikdy nekončící blažeností. Koneckonců ty sám jsi darem pro zemi, takže si zasloužíš to nejlepší. Všechno nejlepší k svátku!
Tyto jmeniny jsou tvým novým začátkem a časem, kdy se můžeš pustit do nového úsilí v dosahování nových cílů. Jsi výjimečný člověk a já jsem moc rád/a, že tě znám. Krásné prožití svátečního dne!

Líbí se vám nápad pogratulovat textovkou? Pak si prohlédněte také další SMS blahopřání k svátku!

Gratulace v obrázcích a pohyblivé gify

Text vždycky víc zaujme, pokud je doplněn zajímavým obrázkem, který upoutá čtenářovu pozornost. 

Vyberte si některou z uvedených obrázkových gratulací nebo pošlete oslavenci vtipný pohyblivý gif.

Světelný řetěz ze žárovek s přáním k svátku Jeronýmovi.
unsplash.com
Přáníčko ke jmeninám pro Jeronýma na pozadí cesty v lese lemované spadaným listím.
zdroj: unsplash.com
Molo ve vodě s rákosím s gratulací ke jmeninám Jeronýmovi.
zdroj: unsplash.com
Rozkvetlá louka s růžovými květy a svátečním přáníčkem pro Jeronýma.
zdroj: unsplash.com
Fialová květina na pozadí pole s přáním krásných jmenin Jeronýmovi.
zdroj: unsplash.com

Sváteční gify

Gif s dětma na dětské oslavě s dortem.
zdroj: giphy.com
Gif s mužem v obleku vyhazujícím konfety do vzduchu.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace se dvěma dětmi sedícími v lavicích v sombrerech a štěrkajícími na rumba koule.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s dívkou s narozeninovou čepičkou házející narozeninový dort na zem.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý gif s radujícím se dítětem s korunou na hlavě a s nápisem "Celebrate!".
zdroj: giphy.com

Hledáte nějaké básničky k svátku pro Jeronýma? Prozkoumejte texty, kterými byste mohli ozvláštnit svou gratulaci!

Zajímavosti o jméně Jeroným

Jméno Jeroným pochází ze starořeckého slova “Hīerṓnumos”, které se skládá z prvků “hierós” – spojený s bohy, nadpřirozený, svatý, posvátný, zasvěcený, pod božskou ochranou) a “ónoma” – jméno. Ve výsledku lze jméno přeložit jako “posvátné jméno”

Jméno Hieronymos, které používali již staří Řekové, zřejmě odráží starověký náboženský eufemismus, který se pravděpodobně používal jako perifráze k označení určitého pohanského božstva. 

V historii můžeme najít také svatého Jeronýma, patrona překladatelů a římského křesťanského kněze, zpovědníka, teologa a historika, který se stal doktorem církve. 

Numerologie Jeronýmům přisuzuje číslo jedna a barvami, které se k těmto mužům hodí, jsou tmavé barvy, ale hlavně červená a oranžová

Jeronýmové bývají velmi pevní ve svých zásadách, ale najdou se i takoví, kteří mají sklon ke zločinu. Tito muži se vyznačují také pravdomluvností a upřednostňují upřímnost a férové jednání. 

A jak říkat Jeronýmovi? Přezdívky a zdrobněliny pro toto jméno mohou být Jero, Jeronýmek, Jerko, Jeroušek a další. Kdy Jeronýmovi pogratulovat? Oslavovat společně s těmito muži můžete 30. září.

Jste rodičem Jeronýma? Přizpůsobte tomu své blahopřání a popřejte mu některou ze svátečních gratulací pro syna.

Přání k svátku Jeronýmovi můžete napsat klasicky na kartičku, ale také jej poslat elektronicky, například e-mailem, MMSkou nebo jako zprávu na Facebooku. 

Zvažte, jakou formu by oslavenec přivítal a přizpůsobte tomu svou gratulaci. 

Uvědomte si také, jaký vztah k oslavenci máte a vložte podle toho do svého textu rady, poučení, přání nebo třeba i vyznání lásky. 

V každém případě se snažte o upřímnost a nezapomeňte se snažit svým přáníčkem oslavence rozveselit.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X