Nejlepší blahopřání ke dni matek na jednom místě. Vyberte si!

Chcete potěšit maminku nebo babičku? 

Nevíte jak vyjádřit, co k ní cítíte

Svátek matek je ideální příležitost! 

Nemusíte kupovat drahé dárky, i malé přání dá vaší mamince najevo, že na ni myslíte.

Vyberte si některý originálně napsaný text přání ke dni matek, všechny jsou vytvořené s láskou a k dispozici online ke stažení. 

Můžete je buď přepsat do papírového přání, nebo poslat jako elektronické či sms přání.

Krásné přáníčko pro maminku

Originální online přání ke Dni matek můžete poslat jen tak, nebo připojit k drobnému dárečku. Popřejte své mamince všechno nejlepší k svátku matek a nezapomeňte ani na babičku!

Svátek matek je jen jednou v roce, ale ty jsi maminka každý den. Užij si dnešek a přeji ti krásný den všech maminek.
Maminku máme na světě jen jednu, ale dokáže nám dát všechnu lásku světa. Všechno nejlepší k Svátku matek přeje
Milá maminko, dala jsi mi veškerou lásku, péči i sílu co jsi měla a i když si to neříkáme nahlas, každý den ve svém životě tě mám moc ráda. Všechno nejlepší k dnešnímu svátku všech maminek.
Ty nejlepší maminky to dotáhnou až na babičky. Děkuji ti za to, jaká jsi skvělá maminka a ještě úžasnější babička. Všechno nejlepší k dnešnímu Dni Matek.
Být maminkou není lehké. Každý den ze sebe vydáváš kus sebe, abys udělala ze svých dětí dobré lidi. Děkuji ti za všechno, co nám dáváš a přeji ti krásný svátek matek.
Maminka je jako slunce, které svítí i když venku prší. Děkuji ti, že pro mě svítíš každý den. Všechno nejlepší k svátku matek přeje
Přeji ti krásný svátek všech maminek, který je právě dnes. Dnes zkus nemyslet jen na ostatní a užij si trochu lásky a péče, kterou nám dáváš po celý rok. Máme tě moc rádi.
Být maminkou je ta nejtěžší, ale i nejkrásnější věc na světě. Děkujeme za všechno, co nám dáváš a přejeme ti krásný Den matek.
Být maminkou je náročné, být babičkou je krásné. Děkuji ti za obojí a přeji krásný Svátek Matek.
Mít děti je požehnání, které vyžaduje pokoru, trpělivost a sílu. Vím, že je to někdy náročné, ale jsi úžasná maminka. Všechno nejlepší k svátku matek přeje
Jsi ta nejlepší maminka na světě! I když křičíš, nenajdeš dvě stejné ponožky nebo se ti nepovede oběd. Máme tě moc rádi takovou, jaká jsi a nevyměnili bychom tě za nic na světě! Všechno nejlepší k svátku matek přejí
Když Bůh stvořil maminku, zapomněl jí dát do vínku schopnost chvíli nedělat nic. Proto i ty dnes na chvíli zapomeň na všechny povinnosti a nedělej nic. Přejeme ti krásný Den Matek.

Veršované přání ke dni matek

Básnička na Den matek nepatří jen k malým dětem. Můžete ji klidně napsat na papírové přání pro maminku nebo poslat formou sms. Zkuste letos vytvořit originální přáníčko s fotkami dětí nebo vnoučat, stačí je vytisknout a připojit text přání mamince.

Aby nebyl žádný zmatek. dnes slavíme svátek matek. dej si v klidu kafíčko, ty jsi naše sluníčko. Všechno nejlepší ke Dni matek.
Krásný den je v kalendáři, všechny maminky dnes září, přejeme ti všechno nej, ať je ti tu s námi hej!
Maminko má nejmilejší, já už budu nejhodnější, zlobit přece neumím, co rozbiju, napravím. Všechno nejlepší k svátku matek.
Dnes je svátek maminek, venku slunce svítí, malí nesou kamínek, velcí zase kvítí. Přijmi od nás dárečky, co jsme venku našli, abys měla radost z nich, z lásky dáme mašli.
Máma ta má život tvrdý, jsem však na ni za to hrdý, buď vždy hodný, tatínku, na tu naši maminku. My ji máme rádi moc, od jara až do Vánoc. Všechno nejlepší k svátku matek.
Láska je věc přehezká, zvláště když je mateřská. Díky za tvou péči, něhu, líp vyjádřit nedovedu. Užij si svůj velký den, vždyť máš svátek dneska jen. Všechno nej ke Dni matek!
Nejkrásnější vztah matky a dcery.
pixabay.com

Vtipné přání

Má vaše maminka nebo babička smysl pro humor? Pošlete jí originální vtipné přání ke dni matek, které ji potěší i rozesměje. Nezapomeňte, že každá máma si taky ráda odpočine, proto k přáníčku k svátku matek přidejte i něco dobrého a slavnostní oběd si třeba objednejte z vaší oblíbené restaurace.

Hoď si nohy na stůl mámo, dnes ti každý říká dámo. Zapomeň na prádlo, myčku, do zákusku zaboř lžičku. Vždyť máš svátek, tak jen seď, zítra přijde zase šeď. Všechno nejlepší k svátku matek přeje
Máma lítá mezi stoly, každý den ji nohy bolí. Vaří, stará se a pere, občas ji to pěkně se*e. Dneska si dej mámo klid, na Den matek to má být.
Maminko milá, dnes je tvůj den, nech práci doma a vyraz ven. Dopřej si procházku, vždyť svítí sluníčko, za rohem v klidu dopřej si pivíčko. Víme že staráš se vzorně o nás, tak si dej dneska konečně oraz. Všechno nejlepší k svátku matek.
Mateřská láska nezná hranic, nevyměnil bych tě za nic. Skvělý je každý tvůj oběd i vypraná ponožka, škoda že trpí u toho tvá pokožka. Dopřej si dnes pleťovou masku, já zatím otevřu ti flašku. Užij si ten tvůj svátek matek, zítra už začne zase zmatek.
Dítě dělá z dámy mámu, víno zase z mámy dámu. Připijme si proto dnes, ať ten život není děs. Všechno nej, dneska se slaví, ať tě život s námi baví. Všechno nejlepší k svátku matek.
Veselý den nastal nám, popřejeme všem mámám. Připijeme jednou, dvakrát, a pak ještě možná párkrát. A pak už si nebudeme nic pamatovat protože budeme úplně na plech. Veselý den matek ti přeje…

Nevybrali jste si? Podívejte se také na ta nejlepší přání k MDŽ, které můžete použít také pro maminku.

DIY přání ke dni matek – výroba, kterou zvládnete i vy

Každou maminku jistě potěší ručně vyrobené papírové přáníčko s krásným textem blahopřání. Vyzkoušejte jednoduchý videonávod, podle kterého vyrobíte originální přání během chvilky:

Každá maminka ze sebe každý den vydává kus sebe a proto si alespoň jednou za rok zaslouží vědět, že na ni myslíte. Připojte k přáníčku ještě vlastnoručně natrhanou kytičku, vždyť je jaro! Věřte, že i malá kytička udělá mamince nebo babičce velikou radost.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X