36 úžasných blahopřání k narozeninám kámošce, kterými ji zaručeně potěšíte

Chcete vytvořit přání k narozeninám pro kamarádku, na které nikdy nezapomene? 

Rádi byste ohromili nejen ji, ale také případné další čtenáře vašeho blahopřání? 

V následujícím textu najdete přehled těch nejoriginálnějších narozeninových textů, které jsou kamarádkám “ušity na míru”.

Pusťte se do čtení a nechte se inspirovat!

Milé narozeninové gratulace

Kamarádky jsou důležitou součástí našich životů, proto byste neměli svou gratulaci odbýt. 

Zamyslete se nad tím, co chcete oslavenkyni sdělit a při tvorbě blahopřání se nechte inspirovat našimi narozeninovými texty!

Jsem vděčný/vděčná, že jsi součástí mého života. Všechno nejlepší k tvým narozeninám, kámoško!
V dobrých i zlých časech ti budu vždy stát po boku. Všechno nejlepší k narozeninám, kamarádko moje!
Všechno nejlepší k narozeninám! Zasloužíš si dnes všechny dorty, lásku, objetí a štěstí. Užij si svůj den, holka!
Ať tě Bůh dnes a navždy zahrne požehnáním. Všechno nejlepší k narozeninám mé nejlepší kamarádce!
Přeji ti šťastné, krásné, zdravé a jednoduše výjimečné narozeniny, drahá! Užij si svůj den jen a jen podle svého. Vše nejlepší!
Vždycky jsi tu pro mě byla – v dobrém i ve zlém a já ti za to moc děkuji. Měj ty nejkrásnější narozeniny, na které budeš ještě dlouho vzpomínat. Všechno nejlepší!
Díky za další rok, kdy jsi mi byla úžasnou přítelkyní. Nezasloužíš si nic míň než to nejlepší, co může život nabídnout. Užij si nádherný den!
Rozumíš mi jako nikdo jiný a beru tě nejen jako svou kamarádku, ale také jako svou sestru. Všechno nejlepší k narozeninám!
Děkuji ti, že jsi mi vždy naslouchala. Mám velké štěstí, že sis právě mě vybrala za svou kamarádku. Užij si své narozeniny. Vše nej!
Jsem tak vděčná a šťastná, že jsme nejlepší kamarádky. Užij si své narozeniny a z dnešního dne vyždímej, co se dá. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám mé nejlepší kamarádce, která se směje mým hloupým vtipům a stále stojí při mě a to i když dělám velké pitomosti!
Nejlepší kamarádka je někdo, s kým můžeš být sama sebou, někdo, s kým můžeš vést nesmyslné rozhovory, někdo, kdo tě má pořád rád, i když jsi divná, někdo, kdo ti zapomene koupit dárek k narozeninám… proto jsem vymyslela tohle. Všechno nejlepší k narozeninám, moje nejlepší kamarádko!

Zakomponujte do své gratulace přání hezkého dne. Uvidíte, že oslavenkyni mile překvapíte!

Dlouhá přání pro nejlepší kamarádku

Narozeniny jsou skvělou příležitostí, jak své blízké kamarádce sdělit, co máte na srdci. 

Vytvořte delší gratulaci, která bude obsahovat vše, co oslavenkyni chcete říct!

Jsi úžasná kamarádka! Ať ti tento den přinese spoustu smíchu a úsměvů. Všechno nejlepší k narozeninám opravdové přítelkyni, kterou by si každý mohl jenom přát.
Ať máš víc a víc požehnání, než sis kdy dokázala představit. Ať je tento den pro tvůj život výjimečný. Všechno nejlepší k narozeninám, děvče moje!
Všechno nejlepší k narozeninám, výjimečná dámo! Dnes je nádherný den a nejen proto, že svítí slunce, ale hlavně proto, že se na světě objevila ta nejlepší kamarádka všech dob. Mám tě moc ráda!
Nejlepší chvíle jsou vždycky ty, které sdílíme s přáteli. Dnes je tvůj výjimečný den a já ti přeji jen to nejlepší a spoustu lásky a požehnání. Bav se naplno!
Přeji ti k tomuto výjimečnému dni plno zábavy, lásky, zdraví a štěstí! Ať je tvůj den naplněn spoustou skvělých lidí a zážitků. Všechno nejlepší k narozeninám, krásko!
Všechno nejlepší k narozeninám, děvče moje! Je to další krásný rok, kdy můžeš začít život znovu. Tak toho využij a začni si plnit sny. Minulost je pryč a je čas začít psát novou kapitolu svého života. Držím ti palce.
Jsi tak starostlivá kamarádka – jediná svého druhu. Jsi opravdová a vzácná přítelkyně. Moc ti děkuji za vše, co jsi pro mě kdy udělala a přeji ti ty nejšťastnější a nejkrásnější narozeniny!
Všechny mé nezapomenutelné chvíle jsem zažil/a s tebou. Jsi úžasná kamarádka a já ti přeji ty nejkouzelnější narozeniny. Všechno nejlepší dnes a navždy!
Přítel je ten, kdo se dotkne tvého srdce. Ty jsi mou přítelkyní, a to jedinečnou. Ať je tento den ve tvém životě zářivý a krásný. Všechno nejlepší, krásko!
Přeji ti krásný den plný oslav a dobré nálady. Všechno nejlepší k narozeninám té nejúžasnější dámě, kterou znám!
Naše přátelství je jako hvězda. Vždycky září. Přeji ti to nejlepší, co ti život může nabídnout, a to nejen pro dnešní den, ale po zbytek tvého života. Krásné prožití narozenin, má nejlepší kamarádko!
Ve chvílích, jako jsou tvé narozeniny, přemýšlím o našem přátelství. Vzpomínám na všechny kroky, které jsme společně v životě udělali/udělaly. A že je na co vzpomínat. 🙂 Děkuji ti, že jsi, jaká jsi. Všechno nejlepší!

Vtipná přání k narozeninám pro kamarádku

Chcete, aby vaše blahopřání působilo originálně a neobvykle? 

Zakomponujte do svého textu vtip a mírnou ironii. 

Rozesmějte oslavenkyni zábavnou gratulací, která neurazí a pobaví!

K tvým narozeninám jsem ti chtěl/a dát něco, co je okouzlující a zároveň vtipné, ale vzpomněl/a jsem si, že mě už máš. Takže ti jen přeji všechno nejlepší!
Vidím, jak jsi s přibývajícími roky stále moudřejší. Proto bys měla být na svůj věk hrdá. Vlastně bys ho měla mít napsaný na čele. Přeji ti všechno nejlepší k narozeninám!
Vím, že dostaneš spoustu přání k narozeninám, ale nikdo ti nepřeje skutečně to nejlepší tak, jako já. Takže… všechno nejlepší, děvče!
Všechno nejlepší k narozeninám, děvče! Mám pro tebe všechna narozeninová přání, o kterých jsi vždycky snila. Jsou přímo tady u mě. Tak se stav! Krásné narozeniny!
Přibyl ti další rok. Ale neboj, nestárneš, pouze se zlepšuješ. Přeji ti úžasný narozeninový den!
Bez ohledu na to, kolik ti je, předstírej, že je ti osmnáct a ono ti osmnáct, alespoň pro dnešek, bude. Všechno nejlepší!
Vím, že je pro tebe těžké přijmout svůj věk, ale radím ti, smiř se s ním a jdi dál. Už nejsi mladá, tak neztrácej čas. Vše nej k narozeninám!
Milé děvče, u příležitosti tvých narozenin mi dovol, abych ti dal/a radu. Usmívej se co nejvíc s tím, že budeš pořádně ukazovat zuby, protože brzy přijde čas, kdy už nebudeš mít zuby k ukazování. Krásné prožití narozenin!
Je čas přivítat nové vrásky na tváři a šediny na hlavě. Přijmi svůj nový věk a buď na sebe hrdá. I přes všechny ty projevy času jsi pořád super baba! Vše nejlepší!
Vím, že si celý rok šetříš na dovolenou, ale na to se vykašli a raději ty peníze investuj do nás a pojď pořádně oslavit své narozeniny. Všechno nejlepší!
Kéž se dožiješ takového věku, že už jen pohled na tebe bude děsit děti a tvé bývalé milence. Všechno nejlepší k narozeninám, kamarádko moje!
Máš narozeniny – výročí dne, kdy jsi vítězně unikla z matčina lůna. Je to na tom světě docela fajn, ne? Krásné narozeniny, drahá!

Prohlédněte si také další vtipná přání k narozeninám pro ženy!

Obrázková narozeninová přání kamarádce

Váš text v blahopřání bude vypadat mnohem lépe a zajímavěji, když jej obohatíte o hezký narozeninový obrázek. 

Stáhněte si některou z našich obrázkových gratulací zdarma!

Kreslené přání k narozeninám pro kamarádku s ženou v brýlích, která fouká na dort se svíčkami a nápisem "Happy birthday to you bestie".
zdroj: wisheshippo.com
Kreslené narozeninové přání kamarádce s květinami a nápisem "Happy birthday".
zdroj: homemade-gifts-made-easy.com
Bílá narozeninová gratulace pro kamarádku s kreslenou ženou v červených šatech, držící drink a nápisem "Happy Birthday".
zdroj: twizler.co.uk
Přání k narozeninám pro kamarádku na zeleném pozadí s barevnými balónky, hvězdičkami a nápisem "Happy Brithday".
zdroj: maryimmaculateschool.org
Malované přáníčko k narozeninám pro kamarádku s ženami stojícími zády k pozorovateli, držícími se za ramena a nápisem "Dearest friend, happy birthday".
zdroj: jamescoatesfineart.co.uk

Líbí se vám obrázkové gratulace? Pak se podívejte také na další narozeninová blahopřání s obrázky.

Přání k narozeninám pro kamarádku může být textové, obrázkové, kratší, delší, nebo může mít humorný nádech.

Pokud víte, co má kamarádka ráda, přizpůsobte tomu svou gratulaci a nezapomeňte do ní přidat milá slova, která ji potěší a zahřejí u srdíčka.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X