Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vladana na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 9. ledna a svátek slaví Vladan.

Máte nějakého ve svém okolí? Tak to mu určitě nezapomeňte popřát! 

Hezké přání k svátku Vladanovi udělá velkou radost. 

Hodila by se vám ale trocha inspirace? Tady jí najdete spousty! 

Podívejte se na naše básničky, obrázky a texty a vyberte si to pravé blahopřání i vy. 

Navíc všechna přání jsou ke stažení zdarma, tak jdeme na to.

Básničky k svátku pro Vladana

Milé verše vždy potěší a k této příležitosti se výborně hodí! Ať už se jedná o vašeho kamaráda, kolegu, bratra či manžela, tady si jistě vyberete to pravé přání i vy. Navíc se vám krásně vejdou i do sms zprávy, tak můžete pogratulovat klidně hned.

Jmeniny má dneska náš milý Vladan, jen pro něj bude skvělý večírek uspořádán. Doufáme, že si ho pořádně užiješ, a nádhernou oslavu s námi prožiješ. Vladane, moc si užij dnešní svátek!
Ty máš dneska svátek, náš milý Vladane, snad tě tohle přání do dobré nálady dostane. K tomu ti přejeme lásku, zdraví a dobrou náladu, a taky ať se usmíváš až do slunce západu. Vladane, přejeme ti skvělé jmeniny!
Chceme popřát jen to nejlepší našemu Vladanovi, dneska si spolu dáme přípitek i nějaké cukroví. Už se na tebe všichni moc těšíme, až se dneska večer s tebou uvidíme. Vladane, přejeme ti báječný svátek!
V kalendáři dneska tvoje jméno vidím, až ti tu tvoji dnešní oslavu závidím. Přeju ti ať se ti všechna tvá přání vyplní, a tvé srdce láskou se zaplní. Vladane, přeju ti nádherné jmeniny!
Vladane, přejeme ti vše nejlepší ke svátku, ať celý den prožiješ jako nádhernou pohádku. Snad ti tohle přáníčko den vylepší, a my ti přejeme srdečně jen to nejlepší. Vladane, moc si užij dnešní den!
Kalendář nám tvoje jméno připomíná, musíme to oslavit i když je venku pořádná zima. Proto ti spoustu lásky a pohody posíláme, večer si pak i přípitek na tvé zdraví dáme. Vladane, přejeme ti krásné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale mělo by být blahopřání k svátku pro Vladana veselé a taky by ho mělo pobavit? Takových u nás najdete hned několik! Navíc se vám krásně vejdou i do sms zprávy a vy mu tak můžete poblahopřát klidně hned.

Svátek má dneska náš milý Vladan, ten kocour, co je mezi holkama žádan. Snad na dnešní oslavě nějakou oslovíš, a tu největší kočku z klubu ulovíš. Vladane, přejeme ti skvělé jmeniny!
Dneska se nám bude prášit pod nohama, musíme pořádně oslavit našeho Vladana. Na parketě to pořádně roztočíme, a až nad ránem k domovu vyrazíme. Vladane, dneska si to pořádně užijeme!
Pořádně musíme oslavit svátek s naším Vladanem, a domů se dostaneme až někdy nad ránem. Rozhodně nás čeká večer zajímavý, a my přežijeme ho ve zdraví. Vladane, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dneska večer vyrazíme si na pivo, i když je venku pořádně mrazivo. Tvůj svátek se totiž musí oslavit, tak se koukej zá námi do hospody zastavit. Vladane, přejeme ti krásné jmeniny!
Dárková krabice k svátku pro muže.
zdroj: marigoldgrey.com

Klasická přání k svátku pro Vladana

Dáváte přednost milým, decentním a upřímným blahopřáním? Taková klasická přáníčka u nás taky najdete, stačí si jen vybrat. Nádherně vypadají v papírovém blahopřání, ale i rychlá sms zpráva se počítá a udělá radost.

Vladane, sice jsme od tebe dneska hodně daleko a nemůžeme ti popřát osobně, ale i tak ti přejeme spoustu radosti, lásky, zdraví a nádherných chvil. Krásné jmeniny ti přejí …
Milý Vladane, celá rodina na tebe moc myslí a přeje ti z celého srdce jen to nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Snad se zase brzy shledáme a pořádně to oslavíme. S láskou …
Drahý Vladane, dneska je tvůj sváteční den a my doufáme, že si ho pořádně užiješ a taky že ho pořádně oslavíš. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
V kalendáři vidíme jméno Vladan a my bychom tomu našemu nejmilejšímu chtěli z celého srdce popřát mnoho radosti, žádné starosti a k tomu taky hromadu lásky a štěstí. Krásný svátek ti přejí …
Vladane, tento den je tady jen jednou v roce a proto doufáme, že bude naprosto jedinečný. Pořádně ho oslav s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Po roce je tady zase tvůj velký den a proto ti chceme popřát hlavně aby ti sloužilo zdraví, ty se stále jen bavil, usmíval a nikdy neměl žádné starosti. Tak všechno nejlepší, Vladane!
Vladane, jen k tobě letí tohle milé přáníčko! Snad se ti bude ve všem dařit a splní se ti všechna tvá nejtajnější přání. Moc si užij dnešní jmeninový den!
Náš milý Vladane, přejeme ti nádherné prožití tvého svátečního dne! Zatím posíláme jen tohle virtuální přáníčko a už se moc těšíme, až si s tebou připijeme na tvé zdraví. Přejeme ti skvělé jmeniny!

Obrázkové GIF gratulace

Hledáte něco originálního, co oslavence jak potěší, tak pobaví? Zkuste letos poslat obrázkovou gratulaci! Vybrali jsme ty obrázky, co se k této příležitosti výborně hodí. Odeslání zvládnete za pár vteřin. Vybraný GIF stačí jen zkopírovat a poslat.

Všechno nejlepší, Vladane!

GIF přání k svátku holka se skleničkou vína.
zdroj.giphy.com

Dneska si dej jedno na oslavu!

GIF blahopřání k svátku pes s pivem.
zdroj.giphy.com

Pořádně to dneska oslav, Vladane!

GIF blahopřání k jmeninám oslavujíci lidi.
zdroj.giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF přání k jmeninám dva borci na párty.
zdroj.giphy.com

Užij si dnešní jmeninový den!

GIF přání k svátku oslava se dvěma holkama.
zdroj.giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Dárky co vyrobíme sami udělají pokaždé radost a tohle není výjimka. Uvidíte sami, že takové blahopřání k jmeninám Vladana nadchne. Vám to zabere pár minut, ale není třeba se ničeho bát, je to velice snadné a taky zábavné. Pro inspiraci a postup jsme vám našli tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat básničku a nebo text a můžete jít gratulovat.


Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Vladanovi líbit a vy mu tento den uděláte hezčí a přijemnější. Které z nich se vám líbí nejvíce?

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X