Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Hanu na jednom místě. Vyberte si!


Dneska je 15. srpna a svátek slaví Hana. 

Znáte nějakou? Tak ji popřejte! 

Milé přání k svátku Haně určitě zvedne náladu. 

Občas se ale hodí trocha inspirace každému. 

Proto jsme sepsali ty nejhezčí texty, básničky a obrázky ze kterých si jistě vyberete. 

Navíc všechna přání jsou zdarma.

Básničky k svátku pro Hanu

Verše se vám líbí ale s jejich vymýšlením už je to horší? Nemusíte si s ničím lámat hlavu, básničky jsme napsali za vás, stačí když si vyberete to pravé pro tu vaš Hanu. Můžete je napsat i do papírového přání a nebo poslat ve zprávě.

Ty máš dneska svátek, naše milovaná, v kalendáři vidím jmeno Hana. Jen to nejlepší ti ze srdce přejeme, přesto že ti osobně popřát nemůžeme. Haničko, přejeme ty nejhezčí jmeniny!
Tahle básnička je jen pro tebe napsaná, svátek dneska totiž slaví Hana. Užij si tento významný den, však takový je v roce jen jeden. Haničko, přejeme ti báječné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví Hana, a tahle báseň je tobě věnovaná. Snad zahřeje tě aspoň trochu u srdíčka, to vše ti přeje tvoje babička. Haničko, užij si ten nejkrásnější svátek!
Venku krásně svítí sluníčko, a ty máš svátek, Haničko. Jen to nejlepší ti chceme přát, snad se budeš stále jen usmívat. Hani, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dej si dneska dortík a kafíčko, máš přece svátek, Haničko. Dneska by sis měla pořádně užívat, a ten nejkrásnější svátek prožívat. Hano, přejeme ti báječné jmeniny!
Přejeme ti hlavně lásku a zdravíčko, k tvému dnešnímu svátku, Haničko. Nesmíne zapomenout ani na štěstíčko, ať jsi moc spokojená, holčičko. Přejeme ti nádherné jmeniny, Hano!
Ty máš dneska svátek Hani, ať splní se ti každé tvoje přání. Nezapomeň to dneska pořádně oslavit, a taky se pořádně pobavit. Haničko, přejeme ti krásné jmeniny!
Ať je tvůj den naplněný oslavami, svátek přece slaví Hany. My té naší nejdražší nádherný den přejeme, a moc jí k jmeninám gratulujeme. Hano, přejeme ti skvělý sváteční den!


Veselá veršovaná blahopřání k jmeninám

Básničky se vám líbí, ale myslíte si že by Hana ocenila více humoru a nadsázky? V tom případě se povídejte na tyhle rýmy které oslavenkyni jistě zvednou náladu.

Se zase dostaneme domů až zrána, když svátek slaví naše Hana. Dneska si na tvé zdraví všichni připijeme, ale neboj, letos se moc neopijeme. Haničko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Dneska bys to měla oslavit s námi, když dneska jmeniny slavi Hany. Budeme to muset spolu pořádně zapít, tak se za námi zastav se něčeho dobrého napít. Hanko, přejeme ti krásný svátek!
Svátek dneska slaví naše kočička, v kalendáři vidím jméno Hanička. Oslava to bude dneska pořádná, tak kocovina snad ráno nebude žádná. Hani, přejeme ti nádherné jmeniny!
y máš dneska svátek, Hano, to znamená že bude o zábavu postaráno. Musíme si spolu dát aspoň dvě skleničky, jednu do každé nožičky. Přejeme ti báječné jmeniny, Haničko!
Bílá dárková krabice s růžovými tulipány.
zdroj: whitenoten.tumblr.com

Klasické přání k svátku pro Hanu

Dostáváme se k jednoduchým a decentním gratulacím které potěší snad každou oslavenkyni. Je jedno jestli je Hana vaše kamarádka, kolegyně a nebo příbuzná, mysleli jsme na všechny.

Naše milovaná Hano, po roce je tady zase tvůj významný den a my ti přejeme aby sis ho užila na maximum. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Hano, moc na tebe myslíme a srdečně ti k tvému svátku přejeme lásku, zdraví, štěstí a dobrou náladu. Krásné jmeniny ti přejí …
Milá Haničko, doufáme, že si dnešní sváteční den užiješ a strávíš ho přesně tak, jak sis to představovala. Ty nejbáječnější jmeniny ti přejí …
Drahá Hanko, přejeme ti aby se ti splnila všechna tvá nejtajnější přání a tužby a abys byla neustále tak veselá a spokojená jako jsi teď. Přejeme ti krásný svátek!
Milá Hano, sice ti nemůžeme k tvému významnému dni popřát osobně, ale i tak na tebe moc myslíme a přejeme ti lásku, zdraví, pohodu a taky štěstí. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Haničko, doufáme, že budeš neustále zdravá, veselá, šťastná a spokojená. To vše a mnohem více ti ze srdce přejí …
Drahá Hano, přejeme ti aby ti nikdy nezmizel úsměv ze rtů a taky aby se ti vždy a ve všem moc dařilo. Nádherné jmeniny ti ze srdce přejí …
Milá Haničko, dnešek by sis měla pořádně užít a my věříme, že ho skvěle oslavíš. K tvému svátku ti přejeme jen to nejlepší a doufáme, že se zase brzy uvidíme. Moc si užij dnešní svátek!
Naše drahá Hano, ze srdce ti přejeme úspěchy jak v osobním, tak pracovním životě a taky aby se ti splnilo vše, po čem toužíš a co si přeješ. To vše ti srdečně přejí …
Naše nejmilejší Haničko, po roce je tady zase tvůj sváteční den a my ti k němu přejeme rodinnou pohodu, dobrou náladu a hlavně co nejlepší oslavu. Pěkné jmeniny ti přejí …

Obrázkové gratulace k jmeninám

Blahopřání k svátku pro Hanu nemusí být jen text a nebo básnička, ale to co chcete můžete vyjádřit i obrázkem. Vybrali jsme pro vás ty co se pro tuhle příležitost hodí výborně. Odeslání je snadné, obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Víno na oslavu

GIF přání k svátku žena s vínem.
zdroj: giphy.com

Přípitek

GIF blahopřání k jmeninám přípitek.
zdroj: giphy.com

Oslava s konfetami

GIF přání k jmeninám žena s konfetami.
zdroj: giphy.com

Sexy sváteční taneček

GIF přání k jmeninám tanec chlapa ve slipech.
zdroj: giphy.com

Pusa ke svátku

GIF přání k svátku pusa.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená přáníčka

To nejlepší jsme si nechali na závěr. Takové blahopřání k jmeninám Hanu rozhodně dostane. Tady bude sice potřeba trochu času a zručnosti, ale výsledek bude stát opravdu za to. Pokud jste přáníčka ještě nikdy nedělali tak se můžete inspirovat tímto videem. Nezapomeňte pak přání doplnit o básničku a nebo hezký text.

Co myslíte, budou se naše přání k jmeninám Haně líbit?

My doufáme, že ano a vy jí tento významný den uděláte krásný a nezapomenutelný.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X