Ta nejlepší narozeninová přání k šestnáctinám pohromadě! Vybírejte z těch nejoriginálnějších textů

Napište přání k 16. narozeninám, na které bude oslavenec dlouho vzpomínat! 

Chcete napsat krásný text, kterým ohromíte? 

Potřebujete, aby bylo vaše přáníčko odlišné od těch ostatních? 

Inspirujte se našimi větami, nebo našimi obrázkovými gratulacemi a gify, které můžete stahovat zcela zdarma!

Vtipné gratulace pro teenagery

Ke každé oslavě patří zábava! 

Rozveselte oslavenci či oslavenkyni den hned z rána, kdy si od vás přečte humornou gratulaci! 

Začněte číst a zvolte takový text, který rozesměje nejen vás a oslavence, ale také hosty na případné oslavě! 

V 16 letech jsi teenagerem středního věku. Máš 3 roky za sebou a 3 roky před sebou v pubertě. Užívej si svobody, kterou 16 let přináší. Vše nejlepší!
16 let je skvělý věk. Můžeš se chovat více nezávisle, protože jsi brán/a už jako skoro dospělý člověk, ale neneseš za sebe ještě žádnou zodpovědnost. Užívej si života, ale nezneužívej svého věku. Krásné šestnáctiny!
Ten, kdo nazval tvůj věk “sladkými šestnáctinami”, asi nebyl z toho světa. Drž se. Všechno nejlepší!
Chtěl/a jsem ti k tvým 16. narozeninám poslat něco moc hezkého a výjimečného, ale nevešel/nevešla jsem se do obálky. Proto dostáváš toto narozeninové přání. Všechno nejlepší!
Trvalo 16 let, než se z tebe stal poměrně “normální” člověk, se kterým se dá hovořit jakš takš rozumně. Dočkali jsme se. Vše nejlepší!
Mám pro tebe jeden vtip: “Je těžké vysvětlit kleptomanům slovní hříčky, protože vždycky berou věci doslova.” Všechno nejlepší k tvým šestnáctinám!
Tohle je oficiální povolení k tomu, aby ses v den svých 16. narozenin úplně zbláznil/a. Užij si skvělou a bláznivou oslavu!
Chtěl/a jsem ti k narozeninám koupit něco super skvělého, super úžasného, jedinečného a krásného, ale pak jsem si uvědomil/a, že už mě máš! Všechno nejlepší, kamaráde!
Gratuluji ti k tvým narozeninám! Dnes je ti 16 a já ti uděluji povolení k tomu, abys byl/a opravdu šílená. Užívej si dnešní den, jako by byl poslední!
16 let je úžasný věk, ve kterém by sis měl/a uvědomit, že se toho můžeš ještě hodně naučit, ale můžeš toho taky hodně podělat. Tak přeji všechno nejlepší a dneska si to užij!
Trvalo ti 16 let, než ses stal/a dokonalým/dokonalou. Nevěřím, že by to mohlo být ještě lepší! Všechno nejlepší k narozeninám!
Dneska zapomeň na teenagerské deprese a užij si nádherný den. Zítra se k utápění ve svých myšlenkách budeš zase moct vrátit. Těším se na oslavu. Všechno nejlepší k šestnáctinám!

Chcete pogratulovat teenagerovi nějak originálně? Pošlete mu jedno z vtipných přání k narozeninám!

Blahopřání k šestnáctinám pro holku

Je oslavenkyní mladá dáma, která se pomalu stává dospělou ženou? 

Poblahopřejte jí k tomuto krásnému věku milými slovy, která si může uschovat a později si je pročítat při vzpomínce na vás!

Všechno nejlepší k narozeninám té nejkrásnější slečně, kterou znám. Opatruj se a užij si dnešní den se svými nejbližšími přáteli a rodinou!
Všechno nejlepší k šestnáctinám! Doufám, že si užíváš všech svobod a příležitostí, které s sebou přináší dosažení tohoto velkého milníku!
Všechno nejlepší k narozeninám jedné sladké šestnáctce, ze které vyrostla skutečně úžasná, chytrá a inteligentní dáma!
Všechno nejlepší k šestnáctým narozeninám mladé slečně, která je krásná uvnitř i navenek!
Mít šestnáct, to je opravdu nádherné období. Ať ti nadcházející rok přinese zábavu, dobrodružství, lásku, učení a růst!
Skvělé na šestnáctinách je to, že máš spoustu svobody, ale málo zodpovědnosti. Užívej si to, dokud to trvá! Všechno nejlepší, zlato!
Všechno nejlepší k 16. narozeninám výjimečné mladé slečně! Ať je tvůj nadcházející rok plný skvělých věcí a nezapomenutelných zážitků!
Nejsi jen sladká, ale také chytrá, talentovaná, vtipná a milá. Doufám, že budeš mít skvělé 16. narozeniny, které si zasloužíš. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší k 16. narozeninám opravdu milému člověku. Přeji ti jen to nejlepší, drahá!
Krásné 16. narozeniny! Ať je tvých sladkých šestnáct provázeno radostí a vzrušením!
Přeji ti narozeniny plné zábavy, na kterou budeš moct vzpomínat celý život. Mnoho lásky a požehnáni ti přeji. Vše nejlepší, princezno!
Ať ti tento výjimečný den přinese každý kousek požehnání a štěstí. Přeji ti sladkých šestnáct, drahá!

Narozeninové přání pro dceru

Vždycky jsi byla tak milou osůbkou. Teď je ti sladkých 16 a jsi ještě milejší. Všechno nejlepší k narozeninám mé nejkrásnější dceři!
Všechno nejlepší k šestnáctinám, dceruško! Jsi tou nejsladší součástí mého života. Mám tě moc rád/a!
Všechno nejlepší k 16. narozeninám! Stává se z tebe tak chytrá, talentovaná a milá mladá dáma, ale pokud jde o mě, budeš vždycky mou malou holčičkou.
Tvé šestnácté narozeniny jsou opravdu jedním z nejradostnějších dnů mého života, protože to znamená, že už je z tebe velká dáma, která se o sebe umí postarat. Ale neboj, vždycky tu pro tebe budu, abych se starala, i kdyby ti bylo sto let!
Posledních 16 let bylo nejsladších v mém životě. Všechno nejlepší k narozeninám mé chytré, talentované a krásné dceři.
Vidět svou holčičku v šestnácti je úžasné, smutné a upřímně řečeno i trochu děsivé. Doufám, že víš, že tě s tatínkem budeme vždy milovat a budeme tu pro tebe, i když už budeš dospělou, krásnou, inteligentní a nezávislou ženou.
Přeji ti nádherné a sladké šestnáctiny! Představa, že budeš už za dva roky řídit, je skoro stejně děsivá, jako představa, že budeš chodit s nějakým klukem už zanedlouho. Slituj se, prosím, nad svými rodiči a dávej na sebe pozor!
Z krásného miminka se stala krásná mladá dáma. Byla radost sledovat, jak rosteš. Šťastných a veselých 16 let od tvých hrdých rodičů!

Blahopřání k šestnáctinám pro kluka

Slaví 16 let chlapec a vy byste ho rádi pobavili nebo mu ve své gratulaci předali nějaké to moudro? 

Vyberte si z následujících textů takový, o kterém si myslíte, že bude mít pro oslavence nějakou přidanou hodnotu a třeba jej do budoucna povzbudí! 

Klukům, jako jsi ty, by se mělo říkat sluníčko, protože ty jsi doslova jasným denním světlem v našich životech. Všechno nejlepší k 16. narozeninám!
Vyrostl z tebe skvělý mladý muž. Nemůžu na tebe být více pyšný/á. Ať jsou tvé šestnácté narozeniny nezapomenutelné a nádherné! Všechno nejlepší!
Jsi čestný, pracovitý a úspěšný mladý muž. Jsi živoucím důkazem toho, že dobro v lidech existuje. Zůstaň pořád tak skvělých chlapcem, jakým jsi! Krásné 16. narozeniny!
Všechno nejlepší k 16. narozeninám, drahý nejlepší příteli. Jsi pro mě víc než přítel. Jsi jako můj bratr. Mám tě rád/a!
Vítej v klubu “Sladkých šestnáct”, kamaráde! Po šestnáctce jde život ztuha, ale doufám, že si ho budeš i tak užívat. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k narozeninám té nejúžasnější lidské bytosti, kterou znám! Vždycky jsem se považoval/a za šťastného/šťastnou, že mám takového kamaráda, jako jsi ty. Užij si svůj velký den a nezapomeň se pořád jen smát!
Všechno nejlepší k sladkým šestnáctinám mému nejmilejšímu chlapci! Nikdy jsem neviděl/a tak úžasného a pozitivního mladého člověk, jako jsi ty. Děkuji ti za to, jaký jsi a přeji ti, aby sis dnešní oslavu užil, jak se patří!
Doufám, že tvůj výjimečný den bude dokonalý a dostaneš všechno, co sis kdy přál a ještě mnohem víc. Krásné narozeniny!
Šestnáctiny trvají jen jeden rok, ale skvělé věci, které s tímto věkem přicházejí, trvají celý život. Užívej si života naplno! Krásné narozeniny!
Drahý, přeji ti, aby se ti v novém roce splnily všechny tvé sny! Krásné prožití šestnáctých narozenin!
Každý, komu je 16, není jako ty. Máš velké srdce a jsi moc hodný! Ať je tento rok skvělým obdobím tvého života. Užívej naplno. Vše nejlepší!
16 let je teprve začátkem skvělého života, který tě jistě čeká. Mám tě moc rád/a a přeji ti ty nejkrásnější narozeniny!

Přání k narozeninám pro syna

Posílám ti lásku, požehnání a přání všeho nejlepšího. Jsi můj skvělý syn, který dnes slaví 16 let a já ti moc gratuluji!
Všechno nejlepší k narozeninám, můj drahý. Modlím se, aby do tvého života přišlo všechno štěstí světa! Mám tě rád/a!
K tvým 16. narozeninám ti přejeme jen štěstí a spokojenost. Doufáme, že si splníš všechny své sny a vyrazíš vpřed směrem k úspěchu. Všechno nejlepší, synku!
Nemůžu uvěřit, že je mému chlapečkovi dnes už 16 let. Jsi pro mě darem od Boha. Chci, abys věděl, že, ať se stane cokoliv, máma tě bude vždycky milovat!
Bez ohledu na to, jestli z tebe bude starý muž, nebo mladý šestnáctiletý teenager, navždy zůstaneš mým malým uzlíčkem radosti. Všechno nejlepší k šestnáctým narozeninám, synáčku!
Všechno nejlepší, drahý synu. Kéž ti Bůh umožní rozlišovat mezi dobrem a zlem a vždy tě povede po správné cestě. Ještě jednou všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k šestnáctým narozeninám, synu. Jsi můj svět a mé štěstí. Nikdy mě nezklameš a já jsem na tebe opravdu hrdý/á. Kéž tě po celý život provází pohoda, klid a štěstí!
Všechno nejlepší k šestnáctým narozeninám, moje sluníčko! Ať už budeš v dospělosti čímkoliv, jedno je jisté, vždycky budeš mým nejmilovanějším synem.

16 let – to je období prvních lásek. Je oslavencem nebo oslavenkyní vaše dívka či chlapec? Nezapomeňte na tuto osobu na Valentýna a pošlete jí některé z našich přání k Valentýnu.

Přání k 16. narozeninám v obrázcích

Oslavenci nemusíte posílat pouze holý text. 

Pokud chcete, můžete jej ohromit obrázkem, který gratulaci již obsahuje, nebo přidat obrázek k vašemu vlastnímu textu. 

Začněte vybírat!

Černobílá fotografie s narozeninovým dortem a hořícími svíčkami ve tvaru číslic 1 a 6.
zdroj: unsplash.com
Přání k 16. narozeninám na pozadí komínku poskládaného z barevných makronek.
zdroj: unsplash.com
Vysypaná bonboniéra s nápisem "Nádherných 16".
zdroj: unsplash.com
Dívka v tygřím tričku držící stříbrné balónky ve tvaru číslic jedna a šest.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si také další obrázkové gratulace k narozeninám!

Narozeninové gify

Rozhodli jste se, že oslavence na jeho narozeniny potěšíte elektronickým blahopřáním? 

Pak tady pro vás máme pohyblivé gify, které rozesmějí, ale také možná i dojmou. 

Pusťte se do vybírání toho nejlepšího pohyblivého obrázku, kterým svou gratulaci zaručeně odlišíte od těch ostatních! 

Gif s diamantovým diadémem ve tvaru čísla šestnáct a s blikajícími hvězdičkami kolem.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek se zeleným pohárem se zmrzlinou ve tvaru basketbalového míče s číslem 16 a s objevující se rukou, která na zmrzlinu pokládá třešničku.
zdroj: giphy.com
Přání k 16. narozeninám ve formě gifu s nápisem "Sweet 16" na pozadí barevných balónků.
zdroj: giphy.com
Gif se záběrem na okraj basketbalového hřiště v hale s nápisem "Welcome to the sweet sixteen".
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s dívkou, která sfoukává narozeninový dort s nápisem "Sweet 16" na pozadí barevných nafukovacích balónků.
zdroj: giphy.com

Chcete poslat přáníčko ve formě textové zprávy? Při tvoření gratulace se inspirujte našimi SMS přáními k narozeninám!

Přání k 16. narozeninám asi nepíšete tak často, proto byste si na něm měli dát skutečně záležet. 

Zvažte, jaký vztah k oslavenci máte a zda se jedná o chlapce či dívku. Následně zvolte, zda chcete přáníčko psát vážnějším tónem nebo jej pojmete humorně. 

Chcete-li, můžete k textu přidat také obrázek nebo pohyblivý gif a poslat blahopřání oslavenci e-mailem, SMSkou, MMSkou nebo ve formě příspěvku či zprávy na sociální síti.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X