Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Milenu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 24. ledna a svátek slaví Milena.

Věděli jste, že význam tohoto jména je milující, milá?

Pokud nějakou slečnu, kamarádku nebo kolegyni s tímto krásným jménem znáte, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát. 

Milé přání k svátku Mileně zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. 

Pro inspiraci jsme pro vás napsali ty nejkrásnější přáníčka, básničky a obrázky, speciálně pro tu vaši oslavenkyni. 

Všechna přání jsou zcela zdarma, takže jen vyberte to, které se vám líbí nejvíce! 

Klasické přání k svátku pro Milenu

Tahle přáníčka potěší opravdu pro kohokoliv, ať už je Milena kamarádka nebo pouze kolegyně z práce. S některým z těchto přáníček k svátku Mileně vám garantujeme, že jí rozhodně vykouzlíte úsměv na tváři. 

Odeslání je jednoduché. Jednoduše si přáníčko k svátku zkopírujte a odešlete jako sms. Ale pozor! Perfektně se hodí i do vlastnoručně vyrobeného papírového přáníčka.

Naše milovaná Milenko, rok se s rokem sešel a my bychom ti chtěli již tradičně popřát, aby se ti v životě dostalo všeho, co sis kdy přála, aby jsi byla navždy veselá a spokojená a hlavně ať tě zdraví nikdy neopouští. Všechno nejlepší k svátku ti přejí…
Drahá Mileno. Nastal tvůj sváteční den a my bychom ti chtěli popřát všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdraví, pohody a hlavně dobré nálady. Ať se ti vždycky daří jak v osobním, tak i v pracovním životě. Nádherný svátek ti přejí…
Milá Mileno. Kalendář nám dneska prozradil, že slavíš svátek! Chtěli bychom ti popřát hodně štěstí, zdraví, dobré nálady a hlavně ať se ti splní všechna tvá nejtajnější přání. Užij si dnešní den na maximum. Ten nejkrásnější svátek ti přejí…
Naše milá Mileno, i když ti letos nemůžeme popřát osobně, což nás velice mrzí, chtěli bychom ti popřát aspoň takto. Neboj se však, že bychom to neoslavili později! Do dnešního dne i do všech dalších ti chceme popřát, aby sis je užila na maximum a byla navždy veselá. Báječný svátek ti přejí…
Milovaná Mileno, po roce je tady opět tvůj sváteční den a my bychom ti chtěli popřát, ať ti dnešek vyjde přesně podle tvých představ. Nezapomínej na to, že svátek chodí jenom jednou za rok, a proto se dnes v ničem neomezuj! Všechno nejlepší k svátku ti dnes přejí…
Moje milovaná Milenko, dneska máš svátek, a proto bych ti chtěla popřát všechno nejlepší, hodně lásky, štěstí a pohody. Užij si dnešek na maximum, neomezuj se v dortících a nenech tvůj krásný úsměv opustit tvou tvář. Ten nejkrásnější svátek ti přeje… !
Drahá Mileno, tohle přání ti posílám jako připomínku, ať dneska nemyslíš na svoji postavu, protože jsi stejně krásná a dej si všechno na co máš jen chuť! Užij si dnešek podle tvých představ. Všechno nejlepší k svátku ti přeje…
Naše milovaná Mileno. Velice nás mrzí, že ti letos bohužel nepopřejeme osobně. Myslíme však na tebe, a proto ti posíláme tohle přání. Ať už se ti v životě bude dít cokoliv, tak doufáme, že budeš navždy šťastná, veselá a hlavně zdravá! Všechno nejlepší k jmeninám ti přejí…
Milá Mileno, po roce jsou tu opět tvůj svátek a my bychom ti chtěli popřát, aby jsi byla navždy spokojená, veselá, plná štěstí a radosti. Užij si dnešní den s lidmi, které miluješ na maximum. Všechno nejlepší k svátku!
Oslava k svátku Mileny.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Milenu

Napsat hezkou básničku není mnohdy jednoduché. Nemusíte se však bát pokud nejste zrovna rozeným básníkem. Veršované blahopřání k svátku Mileně jsme napsali totiž za vás!

Vaším jediným úkolem je vybrat si, které se přáníčko vám líbí nejvíce a tyhle milé verše vaší oslavenkyni pošlete. 

S milou básničkou rozhodně nešlápnete vedle!

Naše drahá Mileno, všech milovaná ženo, chtěli bychom k svátku přát, ať vždycky máš důvod se smát. Všechno nejlepší k svátku, Milenko!
Když má svátek naše Milena, oslava už je připravena. Tak snad dostaneš hezkou kytičku, a s námi si otevřeš lahvičku. Přejeme ti nádherný svátek!
Dnes má svátek Milena, žena naše oblíbená. Tak oslav svátek s kamarády, a s lidmi, co tě mají rádi. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku!
Doufáme, že naše Milena, bude navždy spokojená. Že bude mít v životě vždycky pohodu, a vychutná si život jako nejsladší jahodu. Milenko, přejeme ti nádherný svátek!
Dnes máš svátek, Mileno, tak ať splní se ti vše, co ti je slíbeno. Ať jsi vždycky zdravá, šťastná, a nepřestaneš být tak krásná! Přejeme ti ten nejkrásnější svátek, Milenko!
Naše milá Milenko, oblíbená ženuško, vždy se v životě usmívej a dnes si vesele zazpívej. Přeji ti všechno nejlepší k svátku!
Snad se brzy uvidíme, a na tvůj svátek si připijeme, když je svátek naší krásky, a hele, ještě nemá ani vrásky! Všechno nejlepší k svátku, Milenko!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Pokud se vám líbily básničky, ale máte pocit, že jim chyběla trochu vtipu pro rozveselení sváteční atmosféry, tak tyhle gratulace k svátku Mileně budou zaručeně to pravé. Pokud má Milena ráda smích, má dobrý smysl pro humor a věci bere s nadsázkou, bude tohle právě to perfektní přání.

Když má svátek naše Míla, všichni víme, že to bude príma. Prázdná místnost se dárky zaplní, a skleničky se vínem naplní. Milenko, všechno nejlepší k jmeninám!
Víno už je vychlazený, protože je svátek naší Mileny. Však ťuknout na zdraví musí se, tak snad ráno nepřijde opice. Milenko, přeji ti nádherný svátek.
Už se na tebe moc těšíme, oslavit tvůj svátek musíme. Tak připrav si svůj oslavenecký tanec, protože dnes oslavy nebude konec! Všechno nejlepší k svátku, Mileno!
Svátek Mileny musíme oslavit, a u toho se pořádně pobavit. Proto přejeme ti nejvíce, ať nerozbijí se ti dnes sklenice. Všechno nejlepší k svátku, Milenko!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

I když se to asi zdá zvláštní, tak veselý animovaný obrázek namísto přáníčka je krásným způsobem, jak někomu popřát. Věříme, že obrázkové přání k jmeninám Mileně se bude zaručeně líbit. Vybrali jsme ty obrázky, které se pro tuhle příležitost hodí přímo perfektně. Tak si vyberte jeden z nich a pošlete ho vaší oslavenkyni. Pokud chcete, doplňte jej o jednu z našich milých básniček nebo blahopřání.

Přáníčko k svátku Mileny se šampaňským.
giphy.com
Veselé přáníčko k jmeninám Mileny s papouškem.
tenor.com
Blahopřání k svátku s veselým králem.
tenor.com
Veselé přáníčko k svátku pro Milenu s medvídky.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Už je to skoro jako bychom si to nejlepší nechali na konec. A je to tak! S tímhle videonávodem můžete vyrobit přáníčko k jmeninám Miladě, na které nikdy nezapomene. Nejen, že se vaše přání bude vyjímat mezi ostatními, ale zároveň vaší oslavenkyni vyrobíte vzpomínku, na kterou se bude moct kdykoliv s tím nejsladším úsměvem podívat.

Pokud nevíte jak na to, nemusíte se ničeho bát. Příprava není vůbec náročná a zvládne to opravdu každý. Připravte si proto pár kancelářských potřeb a trochu vašeho volného času. Jak budete mít hotovo, vepište do něj milé přáníčko nebo básničku.

Pusťme se s chutí do toho!

S celého srdce doufáme, že se naše blahopřání k jmeninám Miladě budou líbit.

Nezapomínejme na to, že čas od času je hezké si ukázat, co pro sebe navzájem znamenáme, tak proč nevyužít zrovna svátku a milých přáníček?

Tak co, které to dneska bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X