Ta nejlepší blahopřání k narozeninám dědečkovi na jednom místě! Inspirujte se těmi nejoriginálnějšími texty a videi

Chcete napsat přání k narozeninám pro dědečka, kterým jej dojmete? 

Nechcete, aby vaše slova vyzněla tuctově, ale naopak, aby z nich byla cítit láska a vděčnost, kterou k dědečkovi cítíte?

Inspirujte se našimi klasickými i rýmovanými texty a vytvořte tu nemilejší gratulaci, na kterou oslavenec nikdy nezapomene!

Narozeninové básničky pro dědu

Potěšte svého dědu rýmovačkou, která odliší vaši gratulaci od ostatních. 

Neumíte skládat verše? Nevadí! 

Použijte některou z uvedených básniček! 

Když šediny ti nahrazují bujný vlásek, když denně přibývá ti nových vrásek, když hlídáš synáčkům děti, když baví tě i vyhazovat smetí, když začneš do kostela choditi, nuž, dědečkem začínáš býti. Vše nejlepší k narozeninám!
Když vyhaslo to, co kdysi tolik hořelo, když bolí to, co zdravím kypělo, když ubývají ti každý den síly, když lýtka máš samé modré žíly, když to, co jsi miloval, tě začne štvát, pak dědečkem se chystáš stát. Krásné narozeniny, dědečku!
Nejen hodně sluníčka v srdíčku k narozeninám ti přeji, ale také hodně štěstí, zdraví a lásky, abys neměl na čele od smutku vrásky. Na světě ať už prožíváš jen samé radosti a nemáš nikdy žádné starosti. Vše nejlepší, dědečku!
Když tvoje ruka třepavá, pohladí všechna vnoučata, její dotyk trochu těžký má v sobě ale hodně lásky. Je nekonečně laskavá ta tvoje ruka vrásčitá, její dotek rány léčí, jen tak, bez dlouhých řečí. Přeji nádherný narozeninový den!

Líbí se vám nápad s narozeninovou básničkou? Pak prozkoumejte další verše k narozeninám, mezi kterými třeba najdete tu pravou inspiraci pro svou gratulaci.

Originální přání k narozeninám pro dědečka

Starý muž v košili, držící v rukou malé dítě a přikládající si jeho čelo na své.
zdroj: unsplash.com

Chcete, aby bylo vaše blahopřání opravdu jedinečné? 

Nechcete používat často se opakující narozeninové fráze, na které můžete narazit v každém druhém narozeninovém přáníčku? 

Použijte některý z našich originálních textů. Uvidíte, že dědečka mile překvapíte!

Všechno nejlepší k narozeninám mému geniálnímu dědečkovi! Naučil jsi mě toho tolik o životě. Vážím si všech chvil, které jsme spolu strávili.
Dědečku, jsi ten nejlepší dárek, jaký jsem si kdy mohla přát! Doufám, že tvé narozeniny budou plné radosti. Krásný narozeninový den ti přeji!
Připíjím dnes na nejlepšího dědečka všech dob! Na zdraví! Na štěstí! Na to, abychom si celý další rok užívali příjemně strávených společných chvil! Všechno nejlepší!
Když si vzpomenu na všechno, co jsi mě naučil a co jsme spolu prožili, nezbývá, než jen sedět a usmívat se. Děkuji ti za vše. Vždycky jsi tu pro mě byl, dědo a já tě mám moc rád/a! Krásné narozeniny!
Život je určitě o hodně krásnější, když ho sdílíš s dědečkem, jako jsi ty. Užij si ten nejkrásnější narozeninový den. Mám tě moc rád/a!
Na světě určitě neexistuje úžasnější dědeček, než jsi ty! Mám to štěstí, že jsi mým dědečkem a miluju každou minutu, kterou spolu můžeme strávit. Přeji ti ty nejlepší narozeniny!
Od muškaření po šachy, od knížek po baseballové zápasy, nezáleží na tom, co děláme – vždycky je to nejlépe strávený čas, když jsem s tebou. Mám tě moc rád/a, dědo! Všechno nejlepší k narozeninám!
Tolik jsem se toho od tebe naučil/a. Díky lásce a vedení, které jsi se mnou sdílel, jsem dnes tím, kým jsem. Jsem tak šťastný/šťastná, že mohu oslavit další rok tvého úžasného života. Krásné prožití narozeninového dne!
Všechno nejlepší k narozeninám, dědečku! Jsi pilířem moudrosti a síly v naší rodině. Zapustil jsi hluboké kořeny, které nám všem umožnily vyrůst do výšky. Děkuji ti!
Ať se děje cokoli, zdá se, že si vždycky dokážeš poradit a skvěle se bavit. Doufám, že tvé narozeniny budou stejně veselé a plné života, jako jsi ty. Všechno nejlepší věčně mladému dědečkovi!

Poděkování dědečkovi 

Využijte dědečkových narozenin k tomu, abyste mu vyjádřili vděčnost za to, jak se o vás celé dětství staral. 

Poděkovat mu můžete také za to, jak vás podporoval a podporuje i v dospělosti. 

Jednoduše, zakomponujte do své gratulace upřímná slova díků, která dojmou a velice mile potěší! 

Svému rádci a nejlepšímu příteli přeji šťastný narozeninový den. Děkuji ti za všechno, protože čím jsem, jsem hlavně díky tobě. Všechno nejlepší!
Dědečku, děkuji ti za tvou nekonečnou lásku a moudrost. Přeji ti krásný narozeninový den!
Děkuji ti za vytvoření rodiny, kde láska a laskavost mají hlavní slovo. Šťastný narozeninový den, dědečku!
Nejlepšímu objímajícímu dědečkovi, kterého znám, přeji vše nejlepší k narozeninám! Děkuji ti, že jsi mi ukázal, co je to hrdost, moudrost, láska a disciplína. Díky tobě dokážu cokoliv!
Dědečku, děkuji ti za tvé příběhy a vzpomínky. Vážím si každé minuty společně stráveného času. Všechno nejlepší!
Dědečku, čas strávený s tebou, je nejoblíbenější vzpomínkou v mém životě. Děkuji ti za tvou nekonečnou lásku. Všechno nejlepší k tvým narozeninám!
Jsem vděčná, že tě mám, dědečku, ve svém životě. Krásný narozeninový den! Užij si jej podle svého.
Dědečku, děkuji ti za všechno, co jsi mě kdy naučil. Už mnohokrát mi tvé rady a zkušenosti v životě pomohly. Měj ty nejúžasnější narozeniny!
Jsi mým největším podporovatelem a fanouškem a já jsem ti za vše neskonale vděčný/vděčná! Oslav své narozeniny, jak se patří! Mám tě moc rád/a. Všechno nejlepší!
Děkuji ti za tvé vědomosti a rady, které jsi přinesl do mého života. Děkuji ti za radost, kterou spolu prožíváme vždy, když jsme spolu. Všechno nejlepší k narozeninám tomu nejlepšímu dědovi na světě!

Video návody na výrobu blahopřání dědečkovi

Chcete, aby byla vaše gratulace opravdu jedinečná? 

Vyrobte narozeninovou gratulaci pro dědečka vlastníma rukama! 

Jak na to? 

Inspirujte se jednoduchými návody v následujících videích.

Slaví váš děda narozeniny v období Velikonoc? Pak se při výrobě blahopřání můžete inspirovat také návody na výrobu velikonočních přání.

Narozeninové video gratulace

Pokud víte o dědovi, že má rád moderní technologie a chcete svou gratulaci ozvláštnit, pošlete nebo mu pusťte video gratulaci s veselou hudbou a milými obrázky! 

Slaví váš dědeček sedmdesátiny? Inspirujte se naší nabídkou přání k 70. narozeninám!

Přání k narozeninám pro dědečka může být delší, kratší, klasické nebo rýmované.

Chcete-li, můžete k přáníčku přidat video nebo vyrobit vlastní gratulaci pomocí jednoduchých video návodů. 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ přání, vložte do něj upřímnost, slova lásky a vděčnost.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X