Nejlepší blahopřání k ukončení studia na jednom místě. Vyberte si!

Máte ve svém okolí čerstvého absolventa?

Nevíte, jak mu pogratulovat?

Pošlete mu veselé přání k ukončení studia!

Zakončení školních let si zaslouží pozornost a pokud zrovna nemáte slinu, využijte naši databázi přání. 

Vybírejte vtipné, krásné nebo veršované texty bez omezení, všechny jsou ke stažení zdarma!

Krásné přání k ukončení školy

Není nic snazšího než poslat jednoduchou sms gratulaci, která vám zabere jen pár chvil a udělá oslavenci velkou radost. Potěšte čerstvého absolventa školy milý přáním. Pokud nemáte básnické střevo, vyberte si z naší databáze přání, které stačí jen zkopírovat a přeposlat. Jak snadné!

Milý pilný studente, máš za sebou několik let dřiny a odříkání, ale také dobrodružství a chvil s přáteli. Spolu jste zažívali krásné i složitější okamžiky, ale vaše společné vzpomínky vám zůstanou. Hodně štěstí k ukončení studia přeje …
Škola ti dala znalosti, dovednosti a mimo těch teoretických tě naučila spoustu věcí, o kterých ani nevíš. Věř, že ty se ti budou v životě hodit, když to budeš nejméně čekat. Gratulujeme k ukončení školy.
Gratuluji k absolvování studia a přeji mnoho štěstí i kuráže při vstupu do pracovního života. To ti ze srdce přeje…
Milý absolvente, srdečně gratulujeme k ukončení studia a posíláme mnoho sil, trpělivosti i dravosti při vstupu na pracovní trh. Všechno nejlepší přejí …
Blahopřejeme k ukončení školních let a přejeme všechno nejlepší při hledání práce snů.
Hodně štěstí, kuráže, trpělivosti a vytrvalosti při vstupu na pracovní trh ti přeje… Gratuluji k ukončení studia!
Na dnešní den ses těšil po mnoho let a najednou je tu. Zvládl jsi ujít kus cesty a ne vždy jsi měl na růžích ustláno. Posílám ti nyní srdečné gratulace k úspěšnému zakončení školy a přeji mnoho štěstí při hledání toho pravého uplatnění ve světě pracujících.
Nejlepší léta jsou prý za tebou, ale když se budeš držet hesla “jaký si to uděláš, takový to máš”, může být i život v pracovním kolotoči vlastně procházkou růžovým sadem. Srdečné blahopřání k ukončení školy ti posílá …

Humorná přání k absolutoriu

Ukončení školy je důvodem k radosti a jakmile jsou všechny školní povinnosti za námi, už se můžeme jen smát. Pokud máte ve svém okolí čerstvého absolventa školy, využijte této příležitosti a pošlete vtipné přání ke skončení školy i vy. Nemusíte dlouze vymýšlet vtipy a veselé rýmovačky, všechnu práci už jsme udělali za vás!

Roky nespoutaného mládí a záškoláctví jsou za tebou a nyní nezbývá než se poohlédnout po nějakém teplém místečku, kde v klidu vyčkáš penze. Gratulujeme k ukončení školy.
Pokud sis doteď myslel, jak trpký je studentský život, pak věř, že pracovní kolotoč, výchova dětí a placení popelnic ti dovolí vzpomínat na školní léta s úsměvem na tváři. Gratuluji k ukončení studia a přeji mnoho štěstí do dalších let.
Ještě před pár lety jsi byl nesmělý prvňáček s aktovkou a dneska bys nejraději řídil svět. Však už na to máš papír, tak neváhej a chop se toho správného vesla! gratuluji k úspěšnému zakončení studia a přeji mnoho zdaru při dobývání pracovního světa.
Kdo se bojí studovat, nebude vlast budovat. Společnost chce lidi chytré, spolehlivé, hbité, bystré. Ty sis papír na vzdělání houževnatě vysloužila, tak buď na sebe dnes pyšná, však sis to fakt zasloužila. Srdečně gratulujeme k ukončení školy a přejeme mnoho štěstí při hledání práce snů. To ti přejí …
První láska, lyžák, zkouška, sem tam s nápovědou do ouška. Kamarádi, nepřátelé, věčně přísní učitelé. Školní zvonek dozněl ti, teď zas přijdou starosti. Kde vzít práci, platit daně, jen si neber půjčku na ně. Kdo se umí otáčeti, uživí i deset dětí. Tak se k dílu směle měj a bude ti vždycky hej. Gratuluji k ukončení školy a přeji hodně štěstí při vstupu na pracovní trh!
Student v ruce diplom drží, brýle se mu při tom mlží. Gratulace, ovace, jak by byly Vánoce. Místo dárků s obálkami, mávají ti tety, mámy. Tak si dnešek užívej, dokud je ti ještě hej. Zítra čeká na vás jen, úřad práce v mlze zahalen. Buď však přece optimista, volej na pracovní místa. Jednou to snad vyjít musí, a ty skvělou práci zkusíš. Gratuluji k absolvování školy a přeji mnoho štěstí při vstupu na pracovní trh.

Studentka se učí na zkoušky k absolvování školy.
pixabay.com

Básnička nejen k maturitě

Úspěšné ukončení školy je důvodem k oslavě. Připojte se k zástupu gratulantů i vy a pošlete čerstvému absolventovi veršované blahopřání. Nezáleží na tom, jestli má v kapse výuční list nebo maturitní vysvědčení, upřímná gratulace potěší každého.

Maturita, maturita, kdo by se jí bál. Když ses učil poctivě, tak ti osud přál. Teď je čas si hledat práci, leštit kliky nejvyšších, ty to jistě hravě zvládneš, vždyť máš styl i švih. Gratuluji k ukončení studia.
Všechno dobré jednou končí, se školou to stejné je. Teď ti teprve začínají ty pracovní galeje. Neměj ale žádné strachy, ty jsi přece kabrňák. Nabrus svoje ostré lokty a zvládneš to vždycky ňák. Blahopřeji k ukončení školy a do dalších let přeji mnoho zdaru.
Velká chvíle přišla dnes, ukončuješ školu přec. Každý kdo to někdy zkusil, u učení se tiše mučil, musí dneska hold ti vzdát, srdečně gratulovat. Máš před sebou velkou výzvu, dobrou práci přece chceš, neboj se však pranic že to nedej bože nezvládneš. Gratuluji k ukončení studií a přeji šťastnou ruku při volbě příštího povolání.
Školní zvonek naposledy shání všechny neposedy. Jak dostanou papír k ruce, vyrazí hned do ulice. Vždyť je důvod k oslavě, škola už za námi je. Tak se připoj k slávě taky a zapomeň na rozpaky. Připíjím ti tímto teď, na ten velký pracovní svět! Gratuluji k absolvování školy.
Veselý den dneska je, Komenský se raduje. Další z jeho oveček, na vzdělání už má věk. Úspěchy tvé studijní, patří už do dávných dní. Teď si dobrou práci najdi, občas zavzpomínat zajdi.
Maturitní zkoušení, bývá velké trápení. Kdo si má snad pamatovat, všechna data, vzorce pořád? Tys to zmákla na jedničku, zasloužíš si oslavičku. S velkým dortem, lahví vína, v práci už to bude jiná. Hodně štěstí v prvních pracovních dnech a srdečné gratulace k ukončení studia ti posílá …
Máme tady studentku, co má v ruce papír. Že je chytrá, vzdělaná, tak se pojďme napít. Připijme dnes na zdraví, štěstí, slávu, vědu, však on život pracovní zklidní i neposedu. Blahopřejeme k ukončení školy a přejeme vše nejlepší do dalších let.
Velká chvíle už je tady, radosti je plno všady. Přivítejme oslavence, co zaslouží si věnce. Za to jak se s školou popral, všechno věděl, diplom dostal. Tak si dejme na zdraví, jen ať nám všem představí, své nové a chytré já, kdo ví co z něj bude dál. Gratulujeme k absolvování školy!

Nevybrali jste si? podívejte se na další přání k maturitě, které potěší každého pilného studenta!

Návod na papírové přáníčko

Chcete poslat úspěšnému studentovi vzpomínku, kterou si bude moci ponechat po celý život? Vyrobte originální přání z papíru, které podle snadného videonávodu zvládne úplně každý. Dovnitř můžete napsat některý z našich hotových textů přání a pokud připojíte drobný obnos do začátku, určitě se zavděčíte.

Vyzkoušejte třeba snadný návod na DIY přáníčko podle videa:

Vybrali jste si některý z textů přání pro čerstvého absolventa?

Pak už stačí jen poslat jej jako sms, email nebo třeba papírové přáníčko. Ukončení školy je velký okamžik a zaslouží si trochu pozornosti.

Čeká vás promoce? Nezapomeňte čerstvému absolventovi poslat také přání k promoci.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X