Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Vítězslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 21. července a v kalendáři je jméno Vítězslava. 

Máte nějakou ve svém okolí? 

Tak to ji určitě potěšte milou gratulací! 

Nevíte ale jaké přání k svátku Vítězslavu potěší nejvíce? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přání jsou volně ke stažení, stačí si jen vybrat.

Básničky k svátku pro Vítězslavu

Chtěli byste poslat milé, veršované blahopřání, ale nejste zrovna básník? Tak to ani nemusíte, protože jsme pro vás napsali spoustu rýmů, které jsou navíc přímo na míru pro oslavenkyni. Na vás už jen bude vybrat tu, se kterou chcete udělat radost.

To jsou ale skvělé zprávy, jsou tady jmeniny naší Vítězslavy! My jí přejeme spoustu lásky, pohody a radost, a taky štěstí, toho totiž není nikdy dost! Přejeme ti úžasný svátek, Víťo!
Je tady sváteční den naší Vítězslavy, snad bude tvůj den plný zábavy. Ať jsi stále jen veselá a splín se ti vše, po čem toužíš, protože ty si to opravdu zasloužíš. Slávko, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny dneska slaví naše milá Vítězslava, my jí přejeme hlavně aby byla zdravá. K tomu přejeme taky spoustu lásky a hlavně pohody, a jen samé veselé příhody. Slávko, užij si tento sváteční den!
Svátek má dneska Slávinka, tak jí jen to nejlepší přeje celá rodinka. Ať jsi stále jen spokojená a stále se usmíváš, a podaří se ti vše, na co se jen podíváš. Přejeme ti nádherné jmeniny, Vítězslavo!
V kalendáři je dneska naše skvělá Slávka, už jí letí pozdravů a gratulací celá stovka. My ti taky posíláme tohle virtuální přáníčko, snad tě potěší a udělá ti radost aspoň maličko. Přejeme ti báječný svátek, Víťuško!
Přejeme ti krásných gratulací záplavy, jsou tady totiž jmeniny naší Vítězslavy. Doufáme, že si tento den náramně užiješ, a ten nejbáječnější svátek prožiješ. Slávko, přejeme ti úžasný jmeninový den!

Veselé rýmy k jmeninám

Chcete, aby bylo blahopřání k svátku pro Vítězslavu veselé a aby ji především pobavilo? Tak to by se vám mohla líbit některá z těchto vtipných básniček, se kterými ji určitě pobavíte až do večera. Pokud k tomu ještě přidáte pozvání na sklenku něčeho dobrého, bude vaše gratulace perfektní.

Jsou tady jmeniny naší Slávky, to budeme tančit až do rána bez přestávky. Určitě spolu zase prošoupeme střevíce, na to se těším ze všeho nejvíce. Vítězslavo, ať dnešní oslava stojí za to!
Svátek dneska slaví naše skvělá Vítězslava, tak snad nás ráno nebude bolet hlava. Proto to do sebe nesmíš dneska tak moc klopit, a hned ze startu se nám opít. Slávko, přejeme ti úžasné jmeniny!
Dáš si panáka vodky a nebo hrušky? Klidně oboje, jsou tady jmeniny naší Vitušky! Dej si ale pozor na opici, ať nemotáš se potom po ulici. Slávko, přejeme ti skvělý sváteční den!
Máme tady jmeniny naší Slávinky, tak už se nám v lednici chladí bublinky. Dej si ale pozor, ať nepadne celá lahvinka, a tebe nebolí pak ráno hlavinka. Víťo, přejeme ti úžasnou sváteční oslavu!
Přípitek s šampaňským a prskavkami kolem.
zdroj:shape.com

Klasická přání k svátku pro Vítězslavu

Občas jsou to právě jednoduchá a upřímná blahopřání, co umí udělat největší radost. I na to jsme mysleli a najdete tady takových celou řadu. Nádherně budou vypadat v papírovém blahopřání, ale počítá se i rychlá textová zpráva.

Naše milá Vítězslavo, po roce je tady zase tvůj významný den a proto ti chceme popřát spoustu nádherných chvil, spokojenosti, zdraví a hlavně lásky. Nádherné jmeniny ti přejí …
Drahá Slávko, kalendář mi dneska připomněl tvé jmeniny a proto ti chci z celého srdce popřát jen to nejlepší. Hlavně ať se ti stále daří jak v pracovním, tak v osobním životě a ty jsi stále jen šťastná. Krásný svátek ti přeje …
Vítězslavy slaví dneska svátek a já chci té mojí nejmilovanější popřát spoustu spokojenosti, lásky, nádherných okamžiků a taky moře splněných přání. To vše a mnohem více ti přeje …
Naše drahá Vítězslavo, je tady den tvých jmenin a nám je to moc líto, že ti k tomuto významnému dni nemůžeme popřát osobně. Moc na tebe myslíme a chceme ti popřát jen to nejlepší. Užij si tento den!
Vítězslavo, dneska nás od sebe dělí mnoho kilometrů a bohužel ti musím poslat jen tohle virtuální přáníčko. Moc na tebe myslím a přeju ti jen to nejlepší. Až se zase setkáme, tak to spolu pořádně oslavíme. Úžasné jmeniny ti přeje …
Milá Víťo, ten rok utekl jako voda a je tady opět tvůj sváteční den. Jako každý rok ti přejeme spoustu radosti, lásky, porozumění a taky spoustu úžasných zážitků. Krásný jmeninový den ti přejí …
Přejeme ti nádherný svátek, milá Vítuško! Hlavně ať jsi stále jen spokojená, zdravá a především veselá. Ty nejbáječnější jmeniny ti srdečně přejí …
Naše milovaná Slávko, doufáme, že si tento významný den užiješ naplno s těmi, na kterých ti záleží nejvíce. Tento den je tady jen jednou do roka, tak by ses měla jen bavit, radovat a slavit. Krásné jmeniny ti přejí …

Blíží se narozeniny někoho blízkého? Překvapte je nádherným narozeninovým přáním a udělejte tak jejich den ještě hezčí.

Obrázkové GIF gratulace 

Nevybrali jste žádnou z básniček ani tradičních přáníček? Přání k svátku pro Vítězslavu může být i obrázkové! Našli jsme pro vás ty, které se v tento den výborně hodí a vy už je tak nemusíte nikde hledat. Odeslání je taky velice snadné. Vybraný obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Ať dnešní oslava stojí za to, Slávko!

GIF přání k svátku oslavující holky s party rekvizitami.
zdroj:giphy.com

Víťo, pořádně dnešní svátek oslav!

GIF přání k svátku děcko s korunou na hlavě.
zdroj:giphy.com

Slávko, pořádně dnešní den oslav!

GIF blahopřání k svátku party žirafy.
zdroj:giphy.com

Slávko, k svátku ti posíláme tohoto tanečníka!

GIF přání k jmeninám tanečník v černém oblečení.
zdroj:giphy.com

Užij si dnešní jmeninový den, Víťo!

GIF blahopřání k jmeninám kočka v koktejlové skleničce.
zdroj:giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka 

Takové blahopřání k jmeninám Vítězslavu určitě ohromí. Dáte jí tak totiž najevo, jak moc je pro vás důležitá. Sice vám to zabere o něco více času, než jen poslat sms zprávu, ale o to větší radost můžete udělat. Nemusíte se ničeho bát, samotná výroba není nic složitého a zvládne to opravdu každý. S inspirací a návodem vám navíc pomůže tohle krátké video. Až budete mít hotovo tak už jen stačí doplnit vaše srdečné blahopřání a můžete vyrazit za oslavenkyní.

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Vítězslavě líbit a vy jí tento den uděláte hezčí a příjemnější. 

Sváteční den je tady jen jednou do roka a stojí za to poslat třeba jen rychlou textovou zprávu.

Zajímavosti o jméně Vítězslava |

Tohle křestní jméno u nás nosí 953 žen a řadí se tak na 197. příčku oblíbenosti.

Vítězslava má stejně jako její mužský protějšek slovanský původ a mají také stejný význam, a to slavný vítěz”, „slavící vítězství” či „slavný svojí mocí”. 

Jméno bylo velmi oblíbené v 50. – 80. letech minulého století, pak ale začala jeho obliba klesat.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X