Nejlepší blahopřání k narození holčičky na jednom místě. Vyberte si!

Narodila se ve vašem okolí holčička? 

Chcete potěšit novopečené rodiče milým přáníčkem

Vyberte si originální texty přání k narození holčičky a pošlete je emailem nebo sms zprávou

. Veršované gratulace se také skvěle hodí k přepsání do papírového přáníčka a všechny jsou ke stažení zdarma!

Přání k narození holčičky – básnička

Veršované blahopřání k narozená děvčete je krásný způsob, jak pogratulovat novopečeným rodičům. Stačí text přání zkopírovat do sms, určitě udělá velkou radost.

Na svět přišlo děťátko, co usmálo se zakrátko. Co má malé culíčky, malé ručky, malé nožičky. Je to malý poklad, který do vašeho života přinese velkou hromadu lásky. Gratulujeme k holčičce.
Není na světě nic krásnějšího, než zrození nového života, Vždyť každá nová kapka se na tomto světě počítá. Ať váš zázrak malinký v náručí své maminky, propluje tímto světem tak, že smete životní nástrahy jako lehký prach. Gratulujeme k novému životu a přejeme hlavně hodně zdraví do prvních dnů…
Na svět přišla holčička, čerstvá jako rosnička. Brzy ráno vstávala, úsměvy všem dávala. Oči velké jako mráčky, líce vlídné plné lásky. Gratulujeme k narození krásné holčičky!
Není nic krásnějšího, než pohled na ten uzlíček. Co právě přišel díky vám, na svět se hned podíval! Děkujeme za tu krásku, která srdce naplnila a samotu vyplnila. Gratulujeme k narození té nejúžasnější holčičky.
Krásná jako z růže květ, radost na ni pohledět. Človíček se vyklubal, mamince hned pusu dal. Radost nechť vás provází a v životě nic neschází. Díky vaší holčičce se sny stávají skutečností. Gratulujeme.
Když se láska zhmotní v tělo, šampáňo to bouchnout chtělo. Narodil se něžný tvor, v srdcích už není světabol. Ručičky má maličké, nebudou nikdy stařičké. Krásný máte dar, přijměte gratulace od všech dál.
Slavík zpívá písničku, o narození uzlíčku. Co přinesl vám čáp, bez něj už nikdy nebudete usínat. Krásná je po mamince, moudrá zase po tatínkovi. Má to nejlepší z vás! Gratulujeme.
Ráno si to špitali, vrabci střešní v posteli. Že narodilo se děvčátko, krásnější jak princátko. Očka modrá jako voda, pusinkou nás všechny vítá. Křičí – kde jsi, maminko? To ozývá se na ten svět, radost na něj pohledět. Ať vám dělá jenom samou radost! Srdečné blahopřání k narození děvčátka posílají…
Rychle k vám už spěcháme, na novinu čekáme. Donesla se k nám novina, že uzlíček lásky na svět přišel. Říká se jí Barunka a očka má jak pomněnka. Ať ten kvítek malý máte stále rádi. Gratulujeme k té nejkrásnější pomněnce.
Je jak malá kočička, schoulená celá do klubíčka. Očička má zavřená a v pusince paleček, je to ten nejkrásnější dáreček. Gratulujeme k narození holčičky.

Krásné přání k narození miminka (holčička)

Narození dcery rozněžní každého tatínka a splní sen všem maminkám, které touží po malé princezně. Pošlete čerstvým rodičům dojemné a milé gratulace k narození holčičky, můžete si vybrat veršované přáníčko nebo sms blahopřání k dceři.

Vypadá jak zlatíčko, stačí jenom maličko, a než se všichni nadějeme, do školy ji povedeme. Přejeme vám, ať ty maličké chvíle neplynou rychle a každá minuta se vryje navždy do vaší paměti. Gratulujeme.
Je to tu – máte krásku, plnou vlásků, malých ručiček a roztomilých nožiček. Je na světě snad něco krásnějšího? Vypadá jako růžička, podívejte na líčka. Blahopřejeme rodičům k překrásné holčičce!
Je na světě něco krásnějšího, než nový život? Ten vámi vytvořený je přímo dokonalý. Gratulujeme k holčičce a celé rodině posíláme přání pevného zdraví.
Láska k dítěti je ten největší životní dar, který vám mohl být dán. Vaše dcera za to stojí, odteď budete žít pouze pro ni. Přejeme krásný společný život a gratulujeme k tomu nejlepšímu dárečku.
Láska vás dvou vytvořila něco jedinečného. Malé stvoření plné lásky a malých radostí. Gratulujeme k narození holčičky a přejeme hlavně hodně zdraví.
Když láska mezi mužem a ženou, zplodí ideálního tvorečka. Svět se dostane do rovnováhy a nasměruje vás ke svému smyslu. Srdečné blahopřání k narození holčičky posílají…
Tato malá panenka je největší životní štěstí. Co provázet vás bude světem a ukáže vám míru lásky, která nezná hranic. Gratulujeme k tomu největšímu dárečku.
Když se na ni díváme, libé písně zpíváme. Vykřičet to všude chceme, krásku stvořila naše země. Ať dělá vám jen radost na vaší společné cestě životem.
Narození miminka je pro rodinu velká událost.
pixabay.com

Vtipné přání (sms)

Narození děvčátka je důvodem k oslavám, ale také získání životního nadhledu, který budou novopečení rodiče v budoucnu potřebovat. Pošlete jim humorné blahopřání k holčičce a připojte pár dobrých rad do života, fantazii se meze nekladou!

Krásná je to holčička, očka má jako panenka, vlásky jako sněženka, ručky jako medvídek, nožky jako motýlek. Už chybí jen dudýnek. Gratulujeme k narození děvčátka.
Když se narodí kluk, máma se chystá na věčně rozbitá kolena. Když se narodí holka, táta si pořizuje brokovnici. Hodně štěstí a zdraví vaší malé princezně přeje…
Prý jste se zase rozrostli! Tak ať má slečna dcera pevné zdraví, jiskru v oku a talent odzbrojit sebevětšího tvrďáka mrknutím oka! To vše a kopec lásky jí ze srdce přejí…
Miminko se narodilo a ne jen tak ledajaké! Budoucí lamačka mužských srdcí a královna krásy! Užijte si krásné dny s vaší malou princeznou a celé rodině posíláme přání pevného zdraví.
Holky zrají jako víno, tak si rovnou dejte jedno na zdraví. Gratulujeme k narození holčičky!
Podívejte na ten nosík, na ty ručky, očička, to je vaše holčička. Když nahoře čarovali, vaší dcerce darovali krásu, co se nevidí a údiv velký od lidí. Je překrásná! Gratulujeme k narození dcery.
Narodilo se děvčátko, kdy si prozpěvovali všichni zakrátko, že je to nejkrásnější stvoření. Při pohledu na něj se všem srdce rozbuší. Tak jsme tady, Abychom si to ověřili – a mají pravdu! Gratulujeme k dceři.
Na svět přišlo děvčátko, ten nejkrásnější dar, co vám Bůh jen dal. Opatrujte ji celý život, je to poklad nevyčíslitelné hodnoty. Přejeme vám krásné rodičovství a noci plné kvalitního spánku.

Křesťanská blahopřání k děťátku

Jste vy nebo rodiče holčičky věřícími lidmi? 

Přejete si, aby mělo vaše blahopřání náboženský nádech? 

Pusťte se do čtení a vyberte si tu nejkrásnější křesťanskou gratulaci!

Gratuluji vám! Skrze vás se stal zázrak. Ať je vaší rodině požehnáno! Kéž vám Pán dá vedení a moudrost pro rozhodnutí, která učiníte, a dá vám trpělivost, abyste snášeli výzvy, kterým budete muset čelit. Kéž rostete ve své víře tak, jak poroste vaše dceruška.
Pán koná zázraky každý den a vaše dítě je jedním z nich. Kéž vaše dítě skrze vás pozná obrovskou lásku našeho nebeského otce. Gratuluji vám k narození dcerky!
Jsem velice šťastný/šťastná, že se Bůh rozhodl požehnat vám tento nový život! Jen Bůh zná velké plány, které má s vaší dcerkou. On už totiž ví, co je pro ni nejlepší, protože ji miluje.
Ten, který stvořil život, vás jako rodiče pověřil velkou zodpovědností. Kéž neustále hledáte Jeho moudrost. Budu se za vás, v tomto radostném období, modlit. Gratuluji!
Žádný návod na výchovu dítěte neexistuje, ale nejblíže k němu máte, když si přečtete Bibli. Byli jste vyvoleni, abyste měli na život své malé princezny velký vliv. Dovolte, aby skrze vás zářila Boží láska, aby vaše dcera poznala lásku Kristovu. Gratuluji vám!

Podívejte se na zajímavá a originální přáníčka k narozeninám pro dceru.

Gratulace k narození vnoučete od prarodičů

Když se z rodičů stanou prarodiče, čeká je krásný čas neomezeného rozmazlování. Pošlete novopečené babičce gratulaci k narození vnoučete nebo naopak blahopřání k holčičce od prarodičů. Správných babiček a dědečků není nikdy dost!

Není nic krásnějšího, než tato šťastná novina, že jste celá rodina. Ať vám děvče do krásy roste, samou radost jenom dělá, jsem rád, že jsem zase děda!
Princezna se na svět směje, okolí vám s láskou přeje, ať vám samou radost dělá, jsem tak rád, že už jsem děda! Gratuluji vám k mojí vnučce.
Na svět přišlo štěstí co jmenuje se …. . Po mamince je celičká, po tatínkovi má čelíčko, po bráškovi nosánek. Vítáme ji do rodiny a těšíme se na první seznámení. Babička a dědeček.
Krásnějšího tvora není, než je vaše panenka. Růžová líce se smějí, ručky za hlasem se otáčejí, očka stále kmitají, nožky chůzi hledají. Vítáme naši vnučku na tomto světě!
Dívej na ty očka malá, co nám všechno na svět dala. Samou radost, krásu, štěstí, co přes noc už moc nespí. Uzlík malý lásky, ať nedělá vám vrásky. Gratulujeme k počátku rodičovství. Prarodiče.
Po světě se nese zpráva, že na svět přišla holčička. Rychle za vámi spěcháme, malé dárky předáme. Pochováme poklad malý, radost z něj jsme velkou měli. Je dokonalá! Gratulujeme k narození vnučky.

Nevybrali jste si? Podívejte se také na univerzální přání k narození miminka, které potěší všechny novopečené rodiče.

Obrázková přání k narození miminka

Své blahopřání můžete oživit barevným nebo černobílým obrázkem, který můžete vytisknout nebo jej, společně se svou gratulací, poslat elektronickou cestou. 

Stahujte obrázky zdarma!

Detail na nožky ležícího miminka.
zdroj: unsplash.com
Černobílé přání k narození dcery s detailem na spící miminko obklopené mužskými a ženskými dlaněmi.
zdroj: unsplash.com
Detail na nožky miminka se žlutou květinou mezi prstíky, v dlaních dospělého člověka.
zdroj: unsplash.com
Fotografie dospělé dlaně držící malé nožky miminka.
zdroj: unsplash.com
Detail na dospělou ruku, jejíž prst drží malá ručka miminka.
zdroj: unsplash.com

Líbí se vám přání s obrázky a někdo z vašich dospělých známých slaví narozeniny? Inspirujte se obrázkovými gratulacemi k narozeninám!

Elektronická přání k narození dcery

Co takhle být moderní a poslat svou gratulaci elektronicky? 

Překvapte svou nápaditostí a připojte ke svému blahopřání tematický pohyblivý gif!

Kreslená pohyblivá animace s letícím čápem nesoucí uzlíček ozdobený srdíčkem.
zdroj: giphy.com
Gif přání k narození dcery s nápisem "Welcome home baby" a padajícími konfetami.
zdroj: giphy.com
Fialový gif s čápem a hvězdnou oblohou s obláčky a nápisem "So happy for you. Congratulations! Welcome baby".
zdroj: giphy.com
Pohyblivé kreslené gif přání k narození dcery s unavenou maminkou houpající miminko v kolébce dnem i nocí.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s letícím čápem pouštějící ze zobáku miminko s leteckými brýlemi otevírající padák s nápisem "Congrats for your new baby".
zdroj: giphy.com

Návod na výrobu papírového přání

Pokud máte raději blahopřání z papíru, není nic snadnějšího než si takové baby přáníčko vyrobit doma! Vyzkoušejte jednoduché videonávody, podle kterých zvládnete vyrobit krásné přáníčko k narození miminka za pár minut:

Narození miminka je nejkrásnější okamžik v životě všech rodičů i prarodičů a to si žádá povedenou gratulaci! Využijte slavnostní příležitost a pošlete děťátku vzpomínku, kterou si uchová po celý život.

Autor článku
Martina Nosálková

Miluji život a věřím, že každý den se najde důvod k oslavě. Píši pro vás přání všeho druhu a jsem ráda, že tak můžu předat radost druhým.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X