Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Horsta na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte si rady s přáním k svátku Horstovi? 

Jak začít psát, jaká slova zvolit a jaký obrázek do gratulace přidat? 

Podle toho, jak se rozhodnete přáníčko předat, jsme pro vás připravili přehled těch nejlepších svátečních textů, kterými oslavence ohromíte.

Přejeme příjemné čtení!

Přání ke jmeninám pro Horsta

Chcete Horstovi poblahopřát k jeho výjimečnému dni, ale nejste zrovna skvělými spisovateli? 

Nevadí! Přinášíme vám ty nejzajímavější gratulace, ze kterých si vybere každý.

Nechte se inspirovat

Všechno nejlepší k svátku, Horste! Užij si dneska svou facebookovou zeď, která bude jistě plná vzkazů od lidí, se kterými normálně nemluvíš.
Jsi sice starší, než jsi byl o minulých jmeninách, ale neboj se, jsi pořád mladší, než budeš o těch budoucích. Všechno nejlepší k svátku, příteli!
Nech minulost plavat. Nech budoucnost být. Zapomeň taky na přítomnost, protože ta se prostě děje. Nech svůj život plynout volně a přijímej s otevřeným srdcem vše, co ti vstoupí do života. Věřím, že to budou jen příjemné věci. Vše nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku jedinému člověku, jehož jmeniny si pamatuju, aniž by mi je připomněl kalendář. Užij si svůj den!
Všechno nejlepší ke jmeninám, Horstíku! Jsi chytrý, zábavný a báječný úplně stejně tak, jako já. Nikdy se neměň!

Podívejte se na další přání k svátku pro muže, které byste mohli ve svém blahopřání použít.

Zamilované gratulace

Zamilovala jste se do oslavence a chcete mu ve svém blahopřání přiznat své city?

Patři už Horst do vašeho života déle a vy byste mu ráda poděkovala za to, že tak hrdě kráčí po vašem boku? 

Pak si vyberte některou z následujících gratulací plných lásky!

Doufám, že ti každý den vykouzlí úsměv na tváři, a že se ti splní vše, co si přeješ. Doufám taky, na mě nikdy nezapomeneš tak, jako já nikdy nezapomenu na tebe. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Jsem tou nejšťastnější ženou na světě, protože mám po svém boku toho nejúžasnějšího člověka. Děkuji ti, že jsi mi vždy oporou. Miluji tě a přeji ti úžasné jmeniny!
Přeji ti, aby tvé jmeniny byly stejné krásné a plné lásky, jako je tvé srdce. Přeji ti vše nejlepší, protože si nic míň nezasloužíš. Prožij svůj den naplno, lásko!
Není dne, kdy bych na tebe nemyslela. Jsem uchvácena tvou láskou a jsem vděčná za to, že sis vybral mě, abych stála po tvém boku. Krásný sváteční den, miláčku!
Doufám, že budeš mít krásné jmeniny, zlatíčko! Miluji tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku!

Nemáte lásky ještě dost? Pak prozkoumejte další zamilovaná blahopřání k svátku!

SMS přání k svátku Horstovi

Gratulace vždycky nemusí být dlouhá jako slohová práce.

Pokud víte o oslavenci, že ocení stručnost a vy zase oceníte rychlost doručení vašeho blahopřání, je právě gratulace skrze SMS zprávu pro vás to pravé. 

Inspirujte se následujícími delšími i kratšími texty a vytvořte to nejlepší SMS přáníčko!

Nenech se vyvést z míry tím, že slavíš další jmeniny a s tím i stárneš. Náš věk, je jen počet let, po které obšťastňujeme tuto zem. Všechno nejlepší k svátku, příteli!
Horste, nebýt tebe, nikdy bych se nestal/a tím, kým jsem dnes. Děkuji ti, že jsi mi vzorem, přítelem a velkou oporou. Všechno nejlepší k svátku!
Kamaráde, děkuji ti za tvou podporu a neocenitelné životní lekce, které jsi mi kdy uštědřil. Připíjím dnes na tvé zdraví a přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Horste, jsi génius, supermuž a skvělý člověk! Nikdy se neměň, protože jsi mi obrovskou inspirací. Krásný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku, Horste! Doufám, že budu jednou stejně tak skvělým mužem, jako jsi ty. Díky za všechno!

Nevybrali jste si? Pogratulovat můžete také některým z dalších SMS blahopřání k svátku!

Sváteční obrázky a gify

Rozhodli jste se poblahopřát oslavenci elektronickým přáníčkem? 

Pak máte jedinečnou příležitost vložit do svého e-mailu, MMSky nebo zprávy na sociální síti barevný obrázek s gratulací nebo zajímavý a zábavný pohyblivý gif!

Pusťte se do vybírání a stahujte obrázky zdarma!

Přání k svátku Horstovi na pozadí dřevěných kostek s nápisem "31 december" a dvěma sklenicemi šampaňského.
zdroj: unsplash.com
Dvě, na talíři stojící, čokoládová prasátka s přáníčkem k svátku Horstovi.
zdroj: unsplash.com
Hořící prskavka v přírodě s blahopřáním ke jmeninám Horstovi.
zdroj: unsplash.com

Vybírejte také z dalších obrázkových svátečních přáníček!

Gify k svátku

Kreslený pohyblivý obrázek s tancujícím mimoněm ve slunečních brýlích.
zdroj: giphy.com
Blikající černobílý gif s nápisem "Party time!".
zdroj: giphy.com
Gif k svátku s mužem připíjejícím si pivem.
zdroj: giphy.com

Budete-li chtít ke své gratulaci připojit něco zajímavého, můžete připojit do blahopřání Horstovi básničku k svátku! Vyberte si některou z těch našich!

Zajímavosti o jméně Horst

Jméno Horst pochází ze staro-hornoněmeckého slova “horst”, které znamená “člověk z lesa, křoví, keře, živé ploty, les, hvozd, houština”. V moderní němčině je “horst” také ekvivalentem anglického “aerie”, orlího hnízda.

Horstům numerologie přiřazuje číslo osm a jejich barvami jsou tmavší barvy, jako je modrá a zelená

Muži, jménem Horst, bývají velmi úspěšnými muži, kteří umí rozeznat dobrou příležitost a patřičně ji využít. Jelikož se netají svým úspěchem, bývají obklopeni mnoha přáteli, ale i osobami, které je chtějí, pro jejich úspěch, jen využít. Horstové ale tyto lidi dokáží včas rozpoznat a ihned s nimi ukončit kontakt. 

Horstové jsou také velice chytří, moudří a rádi se o své “know-how” podělí s ostatními, pokud uznají, že je o jejich rady upřímný zájem.

Přezdívky a zdrobněliny jména Horst mohou být Horstek, Horstík, Horsty, Horstínek a další. A kdy má svátek Horst? Oslavovat společně s těmito muži můžete 31. prosince.

Ve stejný den, jako Horst, slaví svátek také Silvestrové. Znáte nějakého a chcete mu poblahopřát? Můžete se tedy inspirovat krásnými přáníčky k svátku Silvestrovi!

Přání k svátku Horstovi můžete pojmout čistě jako text, ale můžete jej “opepřit”, pokud ke svému textu přidáte barevný obrázek nebo zajímavý a zábavný pohyblivý gif. 

Chcete-li svou gratulaci ještě více ozvláštnit, můžete do svého textu přidat slova lásky a vyznat se oslavenci ze svých citů. Na takové přání Horst jistě nikdy nezapomene. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu své gratulace, nezapomeňte na to, aby působila upřímně, a hlavně optimisticky!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X