Nejlepší přání k 25 letému výročí svatby na jednom místě. Inspirujte se!

Hledáte přání ke stříbrné svatbě, které přesně vyjádří to, co chcete sdělit?

Chcete potěšit manžele milými slovy, která budou nezapomenutelná?

Máte v úmyslu poblahopřát vtipem?

Pak čtěte a inspirujte se našimi texty, ve kterých si každý přijde na své! 

Krásná textová blahopřání ke svatebnímu výročí

Starý manželský pár, krájející společně dorts nápisem Mr and Mrs.
zdroj: unsplash.com

Chystáte se vyjádřit gratulaci manželům, kteří jsou 25 let spolu?

Popřejte manželům originálním textem, díky kterému na vaše přání nezapomenou! 

Pro manžele

Kdyby byl v každé rodině pár jako vy, byl by svět mnohem romantičtější, šťastnější a barevnější. Gratuluji ke stříbrnému jubileu!
Dnes je den romantiky, dnes je den nostalgie, dnes je den extáze, dnes slavíte úžasných 25 let manželství. Přeji vám šťastné výročí!
Vaše pětadvacetileté šťastné manželství je důkazem toho, že osudová přitažlivost skutečně existuje. Šťastné 25. výročí svatby!
Gratuluji vám k objevení nejvyhledávanějšího tajemství – tajemství šťastného manželství. Krásnou stříbrnou svatbu!
Láska nebyla tak silná, pokud zmizela. Ta vaše přetrvala a věřím, že bude trvat i nadále! Přeji vám vše nejlepší ke 25 letům výročí svatby!
Gratuluji vám i vašim dětem, kterým jste byli po celý život jedinečným vzorem. Šťastnou stříbrnou svatbu!
Ať je oslava těchto společných dvaceti pěti let prologem pohádky s krásným koncem. To vám přeji k 25. výročí svatby!
Gratulujeme k 25 letům výročí svatby! K dosažení úžasného milníku lásky a důvěry. Přejeme štěstí i do dalších let!
Gratuluji ke stříbrnému jubileu vaší svatby! Pouto, které máte vy dva, je pozoruhodné a je inspirativní podívanou.
Před 25 lety jste se vy dva stali jedním. Prošli jste dlouhou společnou cestu a silou své lásky jste zdolali každou překážku. Šťastné 25. výročí!

Pro jednoho z manželů

Bylo mi ctí strávit 25 let manželského života s tak úžasnou ženou, jako jsi ty. Těším se na dalších společných 100 let!
Každou dobrou věc, která se mi v životě, za těch 25 let stala, jsem chtěl sdílet jen a jen s tebou. Jsi má pravá spřízněná duše. Děkuji ti!
Když ses mě dotknul/a, stal se můj život kusem nebe. Jsi nejkrásnější anděl, kterého kdy Bůh na tento svět poslal. Miluji tě!
Je to krása tvého srdce, která udržela nás dva, po celých 25 let, pohromadě. Jsi požehnáním mého života a ani nevím, jak ti za to dostatečně poděkovat. Krásné výročí!
Velmi málo žen na světě má to štěstí mít manžela, jako jsi ty. Děkuji ti, že jsi všechny ty roky po mém boku!
Miláčku, dal/a jsi mi ty nejcennější okamžiky a nejsladší vzpomínky za posledních 25 let. Šťastné výročí! Buďme spolu navždy.
Nemůžu uvěřit, že jsme spolu strávili tolik let. Připadá mi to jako včera, když jsme se brali. Má láska k tobě je ale, i po 25 letech, čerstvá jako v den, kdy jsem tě potkal. Vše nejlepší ke stříbrné svatbě!
Za těch 25 let si nepamatuji den, kdy bych se do tebe znovu nezamiloval/a. Miluji tě a chci s tebou být až do skonání světa! Krásné výročí!
V průběhu let jsme se oba změnili, ale jiskra ve tvých očích je jasná jako vždy a má láska k tobě je stále silnější. Šťastné stříbrné výročí, lásko!
To, že jsi se mnou ještě po 25 letech od našeho seznámení, je pro mě důkazem, že mě vážně miluješ. Také tě miluji a přeji nám spoustu dalších společných let!

Pro rodiče

Šťastné výročí svatby 25 let, milí rodiče! Vy dva jste tím nejlepším příkladem toho, jak může pár překonat každou překážku a vybudovat krásnou rodinu.
Není to číslo, které definuje lásku, kterou k sobě chováte. Je to štěstí, které vás obklopuje po celou tu dobu. Mami a tati, vše nejlepší ke společným 25 letům!
Opravdu si přeji, abychom s partnerem měli tak krásný vztah, jako vy. Jste pro mě inspirací a mám vás rád/a! Gratulujeme k vašemu nádhernému stříbrnému výročí.
Děkuji, že jste spolu krásných 25 let a že jste mi dali tak úžasný domov, na který jsem hrdý/á. Dokazujete, že pravá láska zmůže na tomto světě cokoliv. Při této zvláštní příležitosti vám přeji vše nejlepší!
Pouze lidé, kteří jsou sobě předurčení, spolu mohou zůstat tolik let a vychovávat děti s takovou láskou a péčí. Přeji nejšťastnějšímu páru na světě krásné výročí svatby!
Láska by měla lepší pověst, kdyby existovalo více párů, jako jste vy. Svět by byl hned lepším místem. Přejeme vám dalších šťastných 25 let a víc!
Přeji vám, aby váš 25letý milostný příběh pokračoval dál a nikdy neskončil. Gratuluji!
Ani chuť toho nejlepšího vína se nemůže vyrovnat úžasné chuti vašeho 25letého manželství. Vše nejlepší!
Kéž vaše manželství i nadále každým rokem kvete, je plné smíchu a žádných slz – pouze těch, které jsou způsobeny štěstím.
Mnohokrát jsem viděl/a, jak navzájem tolerujete své chyby a vzájemně se učíte je neopakovat. Děkuji, že jste mě naučili trpělivosti a krásnému životu bez zbytečného trápení. Krásnou stříbrnou svatbu!

Poblahopřejte ke svatbě verši! Inspirujte se těmi nejkrásnějšími svatebními básněmi.

Nejen rodičům můžete vytvořit nápadité album, a to vlastníma rukama! Podívejte se na inspirativní video.

Vtipná textová svatební přáníčka k 25 letům výročí svatby

Nejen vážně je možné manželům poblahopřát. Inspirujte se a vyberte si takový text, o kterém si myslíte, že vykouzlí úsměv na tváři oslavenců. 

Ve svůj svatební den jste si slíbili, že se budete milovat ve zlých časech, v chudobě i v nemoci. Doufáme, že stříbrný svatební den vám přinese lepší vyhlídky a šťastnou budoucnost. Užívejte společného života!
Uvědomujete si, že i když jste o 25 let starší a vrásčitější, jste stále spolu? Gratulujeme vám k výdrži a přejeme vám jen to nejlepší do budoucna!
V tento den nastal čas, abyste zapomněli na všechno to trucování, hašteření a hádky. Vzpomínejte jen na ty úžasné okamžiky, které jste spolu strávili. Blahopřeji ke svatebnímu výročí!
Po 25 letech se to konečně stalo! Člověk se naučil nejdůležitější věc, aby přežil. Manželka má vždy pravdu! Šťastné výročí a vše nejlepší do dalších společných let!
Před 25 lety se Bůh rozhodl spojit vás dva dohromady. Zdá se, že i on má smysl pro humor, protože jste to spolu vydrželi. Přeji vám krásný svatební den!
25 let jeho chrápání. 25 let jejích diet. Přes všechny životní výzvy zůstala vaše láska silná. Takže se připravte a běžte si pro zlato! Jsem si jistý/á, že to zvládnete. Krásné 25leté výročí svatby!
Na svatební olympiádě jste získali stříbrnou medaili. Proč se nevydat za získáním té zlaté? Hodně štěstí!

Citáty k výročí svatby

Chcete manželům sdělit moudrá slova, která vycházejí z osobní zkušenosti někoho slavného? 

Inspirujte se větami slavných!

“Úspěšné manželství vyžaduje, aby se člověk zamiloval mnohokrát a vždy do stejné osoby.” – Mignon McLaughlin
“Být někým hluboce milován vám dává sílu, zatímco milovat někoho hluboce vám dodává odvahu.” – Lao Tzu
“Láska je symbolem věčnosti, maří všechny představy o čase, stírá všechny vzpomínky na začátek, všechny obavy z konce.” – Germaine De Stael
“Láska se skládá z jediné duše obývající dvě těla.” – Aristoteles
“Láska je stav, kdy je štěstí druhého člověka podstatné pro své vlastní.” – Robert Heinlein
“Výročí svatby je oslavou lásky, důvěry, partnerství, tolerance a vytrvalosti. Pořadí se v daném roce liší.” – Paul Sweeny
“Kdybych měl květinu za každou vzpomínku na tebe, mohl bych se procházet po své zahradě navždy.” – Lord Tennyson
“Není krásnějšího, přátelštějšího a půvabnějšího vztahu, společenství nebo společnosti než dobré manželství.” – Martin Luther
“Dvě duše s jedinou myšlenkou, dvě srdce, která bijí jako jedno.” – Friedrich Halm
“Je tak skvělé najít toho jediného výjimečného člověka, kterého chceš otravovat po zbytek života.” – Rita Rudner

Inspirujte se také dalšími citáty ke svatebnímu výročí.

Jak se svatební výročí nazývají

Pro jednotlivé roky, po které jsou manželé spolu, jsou vymezeny konkrétní názvy. 

Prohlédněte si tabulku a zjistěte, jak se říká také dalším výročím.

Tabulka s názvy výročí svateb

Gratulace nemusí být pouze o slovech. Popřejte ke stříbrné svatbě obrázkem!

Přání ke stříbrné svatbě potěší, pokud je věnováno od srdce. Inspirujte se tedy a vyberte si takový text, který odpovídá tomu, co chcete novomanželům skutečně říci. 

A jak ke svatebnímu výročí popřát?

Nemusíte se omezovat pouze na kartičky s textem. Blahopřání je možné poslat také elektronicky jako SMS, MMS nebo skrze e-mail, a to zdarma. 

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X