Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Nikolu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 20. listopadu a svátek slaví Nikola.

Přáli byste si jí vykouzlit ten nejsladší úsměv na tváři?

Srdečné přání k svátku Nikol rozhodně zahřeje u srdce.

Mnohdy vymyslet ta pravá slova nemusí být jednoduché, proto jsme pro vás nachystali spoustu inspirace zcela zdarma!

Je jen na vás, jak s těmito přáníčky, básničkami a obrázky naložíte. 

Jsme si však jisti, že uděláte jmeninový den oslavenkyni výjimečný.

Která gratulace by jí asi udělala radost nejvíce?

Klasická přání k svátku pro Nikolu

Přijít na ta pravá slova může být náročné, ať už se chystáte přát k jmeninám vaší mamince, sestře, nebo třeba kolegyni. Právě proto jsme sepsali tato přáníčka, která se hodí pro kohokoliv a ve vyrobeném přáníčku či obyčejné sms se budou vyjímat!

Naše nejdražší Nikolko, po celý rok tvrdě pracuješ. Dnes si odpočiň a bav se. Svátek máš přece jen jednou za rok! Všechno nejlepší a mnoho lásky ti přejí …
Nikol, k tvému svátku bych ti chtěla říct, ať nezapomeneš být sama sebou. Jsi dokonalá taková, jaká jsi. Vždy jsi mě naplnila radostí a láskou, když jsem to potřebovala a za to jsem ti nesmírně vděčná. Fantastické jmeniny ti z lásky přeje …
Naše milá Nikčo, gratulujeme ti k úspěšnému překonání dalšího roku a přejeme ti krásný svátek! V dalším roce svého života se chop každého krásného okamžiku a překonej každou výzvu, která ti přijde do cesty. Všechno nejlepší ti přejí …
Milá Nikolo, přeji ti k svátku spoustu štěstí a zdraví. Ať je tvůj dezert sladší než kdy jindy a dárky k jmeninám ti vykouzlí úsměv na tváři. Báječný den ti přeje …
Milovaná Nikolko, doufáme, že ti tento sváteční den splní všechna přání tvého srdce. Obklop se dnes milovanými lidmi a svou mysl kouzelnými vzpomínkami. Krásné prožití svátku ti přejí …
Drahá Niky, přinášíš radost světu a štěstí mému srdci. Ať se ti k svátku dostane požehnání. Ten nejhezčí svátek a ještě hezčí rok ti přeje …
Přání k svátku s knihou a bílou růží.
pixabay.com

Přání pro vnučku

I když s vámi vaše vnučka pravděpodobně nežije pod jednou střechou, neměla by zůstat opomenuta s jmeninovým blahopřáním. Vykouzlete jí dnes ten nejkrásnější úsměv na světě a uvidíte, že se vám tento milý skutek milionkrát vrátí!

Všechno nejlepší k svátku té nejrozkošnější vnučce na světě! Doufám, že tvůj velký den bude naplněn tolika šťastnými okamžiky, že je ani nespočítáš, a že dostaneš všechno, co si přeješ. Zasloužíš si, abys měla v životě všechno štěstí. S pozdravem a láskou …
Nikolko, nejsem si jistá, jak se to stalo, ale podařilo se ti uchvátit mé srdce svými roztomilými a rozkošnými způsoby. Doufám, že tvé jmeniny budou alespoň z poloviny tak rozkošné, jako jsi ty. Báječný svátek ti přeje …
Drahá Nikolko, v mých nejchmurnějších dnech jsi krásnou duhou. Děkuji ti, že do mého života vždy přinášíš světlo, smích a lásku. Ať je tvůj rok plný zázračných okamžiků. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Nikolo, chci využít tento den k tomu, abych ti řekla, jak jsem vděčná, že ses narodila. Bez tebe by byl můj život prázdný. Jsem šťastná, že mám tak odvážnou, úžasnou a milující vnučku, jako jsi ty. Fantastické jmeniny ti přeje …

Máte kamaráda, co se rád na motorce předhání s větrem? Tak to by tahle přání k narozeninám pro motorkáře mohla být to, co hledáte!

Básničky k svátku pro Nikču

Skoro jako by to byl sen, když vám řekneme, že nejkrásnější básničky k jmeninám Nikoly jsme už dávno napsali za vás. Nemusíte tedy dlouze vymýšlet milé verše, protože ty už na vás bedlivě čekají, než si je vyberete a uděláte s nimi Nikolce radost.

Vím, že jsou dnes jmeniny Nikči, proto chtěl bych ti říct, že miluji tvé oči. Hodně štěstí a lásky k svátku, napiš si svoji života pohádku, v které bude všecičko. Miluji tě, zlatíčko! Nikolko moje, přeji ti ten nejkrásnější den!
V kalendáři vidíme jméno Nikolka, hleď, jmeniny má naše potvůrka! K tvému svátku přejeme tobě pohodu a radost v každé době. Taky zdraví dlouhá léta, s užij všechnu radost světa! Niky, přejeme ti fantastické jmeniny!
Klidně si pozvi tvé oblíbené holky, je totiž tvůj den – svátek Nikolky! Přeji, ať tě život baví, máš u mě bonbošku a kytičku, ty navždy budeš v mém srdíčku. S láskou ti přeji krásný den, Niky!
Když slaví svátek Nikolka, vzniká vždy z oslavy vtipná historka. S tebou je každý den je jiný, tak ať ten dnešní je nejlepší, přejeme ti k srdečně k svátku životní zážitky nejkrásnější. Niky, moc si užij dnešní den!
Dneska je den Nikolky, přeješ si dort nebo hranolky? K svátku bych ti popřáli rádi, ať u nohou ti leží celý svět, láskyplní jsou tví kamarádi, a kveteš nám nadále jako růže květ. Niky, všechno nejlepší k jmeninám!
Když má jmeniny naše Nikola, hřejivé dojmy to v nás vyvolá. Tak teda hodně štěstí, lásky, zdraví, protože to jsou ty pravý – věci, který potřebujeme. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přejeme. Ať máš dnes fantastický den, Nikčo!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Smích je světoznámý lék na všemožné problémy. Ať už máte špatný den nebo vás skolila nepříjemná nemoc, nikdy není od věci si spravit náladu dobrým humorem. Právě proto si myslíme, že byste měli vtipné blahopřání k svátku Nikole poslat! Bude ráda, že jste si vzpomněli a ještě k tomu se zasměje.

Kalendář asi pořádně chlastal… nebo tvůj opravdu fakt nastal? Ať je to tak nebo jinak, přejeme ti, ať radostí skáčeš až do oblak. Nikolko, fantastické jmeniny ti přejí …
Tam kde nuda končí, najdete oslavu Nikči. Svátek není žádná věda, musí se slavit ale už od oběda. Niky, přejeme ti báječné jmeniny!
Snad po oslavě Nikoly, nebudeme ráno jako mrtvoly. Teď ale trochu srandy do života, ať nikdy nepoznáš, co je to samota. Tímto ti chceme říct, že se nás nikdy nezbavíš! Užij si dnešní den naplno, Nikol!
Jedna láhev nám nestačí, slavíme totiž svátek Nikči! Tak odhoď dneska všechny starosti svoje, jdeme totiž zapít jmeniny tvoje. Ať máš dnes krásný den, Niky!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Přejete-li si přáníčko, které bude plné originality a dobrého nápadu, jistě vám pomohou tyhle krásné animované obrázky, které obohatí každou jmeninovou gratulaci! Vybrali jsme obrázky, které Nikol v její svátek potěší a udělá z vašeho přáníčka nezapomenutelnou vzpomínku. Pokud nevíte jak jej poslat, jednoduše ho zkopírujte a vložte do zprávy!

GIF přání k svátku s tančícím mužem.
giphy.com
GIF přáníčko k jmeninám se slavnostním přípitkem.
giphy.com
GIF gratulace k svátku s miniony s foukačkami.
tenor.com
GIF blahopřání k jmeninám s tančící holčičkou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Jestli si přejete se na chvíli oprostit od digitálního světa a darovat Niki blahopřání k svátku, na které nikdy nezapomene, už nemusíte hledat dál! Začínat však s bílým papírem může být děsivé, proto jsme pro vás našli tohle krásné video, které vás provede cestou za perfektním přáníčkem. Až budete mít hotovo, napište dovnitř vše, co máte zrovna na srdíčku.

Zajímavosti o jméně Nikola

Křestní jméno Nikola pochází z řečtiny.

Nese si však jednu zvláštnost – jeho nositelem může být jak žena, tak i muž.

Původ jména souvisí s řeckým jménem Nikólaos a překládá se jako „vítězný lid”, „vítěz/ka nad lidem”.

V České republice jméno nosí 31935 žen což ho dostává na 49. místo ve jmenném žebříčku.

Jméno nosí například česká herečka Nikol Štíbrová, moderátorka Nikol Lenertová nebo modelka Nikol Moravcová.

Jméno náleží i americké herečce Nicol Kidman nebo jejím kolegyním Nikki Reed a Nicollette Sheridan.

Doufáme, že naše blahopřání k jmeninám Nikol potěší a vy jí tento den uděláte překrásný. 

Jmeniny jsou tady přece jednou do roka, proto stojí za to ji potěšit hezkou gratulací!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X