30 ohromujících náboženských přání ke jmeninám pohromadě! Pogratulujte svým blízkým opravdu jedinečným způsobem

Křesťanská přání k svátku s námi napíšete opravdu rychle! 

Nevíte, jak začít, co do přání vložit a jak přáníčko ukončit? 

Nenapadají vás ta správná slova, kterými byste vystihli, co krásného oslavenci přejete? 

Pusťte se do čtení a inspirujte se těmi nejlepšími texty a obrázky, které můžete stahovat zdarma!

SMS sváteční duchovní blahopřání 

Nemůžete být s oslavencem v tento výjimečný den osobně? 

Chcete přání poslat jednoduše, rychle a víceméně odkudkoliv?

Pošlete gratulaci prostřednictvím SMS!

Kéž bůh splní všechny tvé sny a zachová tvé štěstí. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší k svátku! Doufám, že Bůh pro tebe v příštích letech naplánoval úžasné věci!
Kéž tě Bůh nikdy nepřestane zasypávat svým požehnáním. Všechno nejlepší ke jmeninám! Ať máš požehnaný den dnes i navždy. Užij si svůj den!
Věz, že se za tebe stále modlím a přeji ti jen to nejlepší. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Kéž Bůh zahřeje tvé srdce a dá ti pokoj nejen v den tvých jmenin, ale po každý den tvého života. Vše nejlepší k oslavě tvého jména!
Kéž Bůh vyslyší všechny tvé modlitby a naplní tvůj život štěstím a úsměvy. Přeji ti krásné jmeniny!
K tvým jmeninám ti přeji, aby tvá víra v Boha ještě více zesílila a aby tě Boží láska držela při životě. Všechno nejlepší k svátku!
Vždy pamatuj, že mé modlitby jsou s tebou, ať jsi jakkoliv daleko. Jsi krásná duše a Bůh tě miluje. Krásné prožití svátečního dne ti přeji!
Modlím se, aby tě Bůh vždy vedl po správné cestě. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Krásné prožití tvých jmenin! Jsi můj nejoblíbenější člověk. Kéž tě bůh udržuje stále šťastným/šťastnou!

Líbí se vám myšlenka gratulace přes mobil? Až bude slavit někdo z vašich blízkých den narození, můžete se při tvorbě blahopřání inspirovat SMS přáními k narozeninám!

Neobyčejná křesťanská přání k svátku

Popřejte ke jmeninám svým blízkým neobyčejnými slovy, která v jejich srdcích uvíznou na dlouhou dobu, ne-li navždy.

Inspirujte svou gratulací k lepšímu a šťastnějšímu životu!

Modlím se za to, aby krása Boží lásky obydlela tvé srdce a mysl, abys každý den prožíval/a úžasnou radost. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Život je cesta a Bůh je cíl. Oslavme den, kdy ti bylo dáno tvé nádherné jméno. Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Kéž ti Bůh dá u každé bouře duhu, u každé slzy úsměv, u každé starosti odhodlání a sílu obstát v každé zkoušce. Všechno nejlepší k svátku!
Každý uplynulý den tvého života je skutečným darem shůry. Nezapomeň strhnout balící papír z dárků a vychutnat si štědrou esenci toho, co je uvnitř. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Bůh nepočítá peníze v bance, ale lásku ve tvé duši. Naštěstí se u tebe dokáže dopočítat opravdu vysoko. Přeji ti ty nejvíc požehnané jmeniny!
Každý den je skvělým dnem k oslavě Božích úžasných skutků. Dnešek je však skvělým dnem pro oslavu tvého jména a tebe, jednoho z nejobdivuhodnějších Božích tvorů. Všechno nejlepší k svátku!
Bůh věděl, co dělá, když tě stvořil. Věděl, že svět potřebuje někoho jedinečně úžasného a nakažlivě laskavého. Jsi tak požehnaný/požehnaná! Přeji ti krásné prožití tvého svátku!
Kéž Všemohoucí splní všechna přání tvého srdce a zůstaneš přitom takový/taková jaký/jaká jsi. Lepšího/lepší (doplňte slovo na základě vztahu, který k oslavenci máte) jsem si nemohl/a přát! Přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám!
Modlím se, aby tě Bůh v tento tvůj výjimečný den i nadále hřál u srdce a povznášel na duchu a zároveň ti také dopřál pokoj a vyrovnanost. Užij si nádherné jmeniny!
Jsi obdařen/a dobrým vzhledem a skvělými vlastnostmi. Tvé jmeniny jsou příležitostí k vděčnosti za to, co jsi dostal/a od Boha a co jsme od něj, skrze tebe, dostali my. Krásné prožití jmenin!

Až bude mít oslavenec narozeniny, můžete jej překvapit něčím neobyčejným. Použijte do své gratulace některý z našich biblických veršů k narozeninám!

Pro ženy

Vždycky jsi důvodem mého úsměvu. Jsi pro mě kouskem nebe. V tento den, miláčku, se modlím k Bohu za tvé štěstí a úspěch. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko moje!
V tento tvůj výjimečný den věz, že ti vždy přeji jen to nejlepší, ať se děje cokoliv. Kéž ti Všemohoucí dodá odvahu čelit každému smutku, utrpení a těžkostem. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Kéž tě Bůh obdaří všemi těmi velkými ctnostmi a pomůže ti vytvořit úžasnou lidskou bytost, kterou se máš stát. Kéž tě ochrání před každou špatnou situací. Všechno nejlepší k svátku, děvče moje!
Všechno nejlepší k svátku, drahá! Modlím se, aby tvá víra v Boha byla ještě silnější než kdykoliv předtím, aby tě nikdy nepřestal milovat a žehnat ti.
Kéž ti Bůh pomáhá rozlišovat mezi dobrem a zlem a kéž ti urovnává cestu na každém kroku tvého života. Všechno nejlepší k svátku, krásko!

Prozkoumejte další sváteční gratulace pro ženy!

Pro muže

Pamatuj, že Bůh měl svůj záměr, když tě stvořil. Proto se vždy považuj za výjimečného/výjimečnou. Všechno nejlepší k svátku, drahý! Přeji ti jen to nejlepší do života.
Modlím se, aby se ti nakonec vždy dostalo všeho, co si přeješ. Doufám, že v tento den může tvůj život osvítit Boží sláva. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Ve tvůj výjimečný den chci poděkovat Bohu, že tě stvořil jako krásného člověka a poslal mi tě do života. Jsi skutečným požehnáním. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahoušku!
Všechno nejlepší k svátku! Přinesl jsi do mého života tolik štěstí, že si to ani neumíš představit. Za všechno ti moc děkuji. Kéž tě Bůh chrání dnes, v den tvých jmenin, stejně jako další dny.
Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, muži mého života! Chci poděkovat Bohu za jeho nesčetná požehnání a milosrdenství. Ať jsou tvé dny plné pokoje a štěstí. Vše nejlepší!

Při tvorbě gratulace můžete vybírat také z dalších tipů na přání k svátku pro muže.

Obrázky do gratulace

Zvýrazněte svou gratulaci barevným obrázkem, který můžete nejen vytisknout, ale můžete jej poslat také elektronickou cestou, a to e-mailem, MMSkou, nebo zprávou na sociální síti. 

S obrázkem text vždy více vynikne, proto neváhejte stahovat obrázky zdarma!

Kaplička s křížem na pozadí dvou sedících lidí pod hvězdným nebem při zapadajícím slunci.
zdroj: unsplash.com
Jezero obklopené horami, na které svítí sluneční paprsek vycházející ze zatažené oblohy.
zdroj: unsplash.com
Detail na bibli, položenou na kameni, na pozadí podzimního lesa.
zdroj: unsplash.com
Ruka vztahující se k horizontu na konci jezera, za které zapadá slunce.
zdroj: unsplash.com

Líbí se vám obrázková blahopřání, ale žádný z uvedených obrázků vám nevyhovuje? Zkuste si vybrat z našich dalších obrázkových přání k svátku. Třeba právě v nich najdete ten pravý obrázek pro vaši gratulaci.

Křesťanská přání k svátku můžete poslat ve formě SMS, ale také je napsat klasicky na papírovou kartičku. 

Zvažte, zda jmeniny slaví muž či žena a přizpůsobte tomu svou gratulaci. Uvidíte, že milá slova, psaná na míru, oslavence nebo oslavenkyni skutečně mile potěší.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X