Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Dobroslava na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. června a svátek slaví Dobroslav.

Když jste nás navštívili, tak jste si jistě dobře vědomi toho, jak krásný a důležitý svátek je.

Proto jsme krásná přání k svátku Dobroslavovi už připravili.

Máte na výběr ze srdečných blahopřání, láskyplných básní a veselých obrázků, které potěší vašeho tatínka, kolegu, nebo třeba bratra.

A že to všechno zní až moc dobře?

Tak to vás jistě překvapíme s tím, že všechna přáníčka jsou vám k dispozici zcela zdarma!

Hurá do gratulací!

Klasická přání k svátku pro Dobroslava

Tahle jednoduchá přáníčka vám zaručí, že se s volbou gratulace rozhodně nespletete. Jsou milá a vyjádříte s nimi všechny city, které k oslavenci cítíte. Ať už tedy je váš případ kamarádství od dětství nebo krátkodobá známost, určitě uděláte Dobroslavovi radost.

Dobroslave, dnes je den, kdy oslavujeme někoho kdo přináší radost do života každého, koho potká. Tímto člověkem jsi ty. Proto bychom ti rádi popřáli mnoho zdraví, smíchu a radosti do dalšího roku. Fantastický svátek ti přeje …
Dobroši, všechno nejlepší k svátku! Tento výjimečný den se objevuje jednou za rok, tak doufáme, že bude plný zábavy a dobré nálady. Báječný den ti s láskou přejí …
Náš nejmilejší Dobroslávku, všechno nejlepší k svátku! Teď je tvůj čas zazářit a my doufáme, že každá vteřina bude nezapomenutelná, od začátku až do konce. Moc si užij dnešní den. S láskou …
Milý Slávku, vždycky jsi byl typ člověka, který dával přednost pizze před dortem, a to se mi na tobě líbí! Přeji ti dnes kousek tvé nejoblíbenější dobroty! Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Náš milovaný Dobroslave, je tu tvůj svátek! Tento okamžik nastává jen jednou za rok, tak si ho moc užij. Dezert k snídani? Proč ne! My ti přejeme krásné okamžiky a pohodu v celém dalším roce. Úžasný den ti přejí …
Dobroši, slyšel jsem, že máš dneska svátek. Nezapomeň, že není lepší záminka než jmeniny, abys ses mohl jen tak odreagovat a užívat si rozmazlování. Všechno nejlepší ti s láskou přeje …
Přání k svátku s jarními květinami.
pixabay.com

Přání pro kolegu

Udržovat si dobré pracovní vztahy jsou základem každého dne, kdy se s radostí a nadšením budete vracet do práce. I když pracujete, můžete mít kolem sebe lidi, ke kterým budete vzhlížet a mít je rádi. No a když už ten jejich svátek přijde, posláním přáníčka jistě překvapíte a uděláte jim obrovskou radost. Tak co, přesvědčili jsme vás? Pojďte vybírat!

Všechno nejlepší k jmeninám, Dobroši. Nejsi pro mě jen kolega, ale jsi i můj přítel a jsem rád, že spolu pracujeme. Přeji ti, aby ti každý okamžik tvého života přinášel štěstí a radost. Nádherný svátek ti přeje …
Dobroslave, můj profesní život by byl tragický, pokud bys nebyl mým kolegou. Jsem ti vděčný z mnoha důvodů. Všechno nejlepší k jmeninám tomu nejlepšímu kolegovi na světě! S přátelským pozdravem …
Drahý Dobroši, dneska má svátek můj nejzábavnější a nejpřitažlivější kolega. Ano, jsi to ty! Přeji ti k tomuto výjimečnému dni hodně štěstí v životě. Všechno nejlepší k jmeninám ti přeje …
Slávku, je mi ctí být součástí stejného pracovního místa, kam patříš i ty. Díky tobě vypadá každý den v kanceláři jako rodinná sešlost. Všechno nejlepší k svátku ti srdečně přeje …

Červen už je pro mnohé měsícem cestování a poznávání. Popřejte svým nejbližším krásnou dovolenou s těmito přáníčky!

Básničky k svátku pro Dobroše

Veršovaná přání se mohou zdát trochu jako stará škola, ale je rozhodně důvod k tomu, že se právě básničky s námi drží již po staletí. Jsou krásné, umělecké, originální a speciální. A to jsou přesně čtyři důvody k tomu, proč byste takové přání k jmeninám Dobroslavovi měli poslat!

Přejeme ti k dnešnímu svátku, ať ze dne máš svou osobní pohádku. Hodně štěstí, lásky, úspěchu a zdraví a všechno pro to, ať tě to v životě baví. Dobroši, všechno nejlepší k svátku!
Cením si tvé dobré srdce, proto posílám ti přáníčko. Přeji ti, aby sis svátek užil báječně, a na cestě k úspěchům svítilo ti sluníčko. Přejeme ti překrásné jmeniny, Dobroslave!
Dnes máš svátek a já ti s láskou přeji: štěstí, zdraví, pohodu a naději. Prostě pro tebe všechno nejlepší ať máš jmeniny nejskvělejší! Slávku, přejeme ti báječný den!
K jmeninám přeji ti všechno nej, jen úžasně se dneska měj. Děkuji ti, že tu pro mě jsi, jsi kamarád nejlepší. Dobroslávku, přejeme ti fantastický svátek!
Obsah mého srdíčka, napsala jsem do tohohle přáníčka. Přeji ti, abys vždy radost měl, hodně štěstí, pohodu a zdraví, ať tě dnešní oslava moc baví a aby nikdo ti v životě nechyběl. Všechno nejlepší k svátku, Dobroslave!
Milovaný Dobroslávku, přejeme ti, ať nikdy nemáš nedostatku. Snad si dneska užiješ ten sváteční den, a tvůj život je krásný jako sen. Dobroši, přejeme ti báječný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Vyhněte se letos nudnému blahopřání. S našimi vtipnými básničkami pobavíte Dobroslava tak, že se bude usmívat od ucha k uchu. Přáníčka se nehodí však pro každého. Ujistěte se, že má oslavenec dobrý smysl pro humor a že je to takový váš smíšek. Pokud ano, nezapomeňte se za zkopírovanou gratulaci podepsat!

Přejeme ti s láskou k svátku, ať se ti krásně v životě vede. Snad budeš se mít jako u moře na lehátku, a tvoje auto vždycky krásně přede. Dobroslave, přejeme ti fantastické jmeniny!
Když je svátek Dobroslava, vyžaduje se nezapomenutelná oslava! Tak pojď oslavenče, každý na tebe čeká, ukážeme ti, jak se pořádá diskotéka. Dobroši, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Na svátek našeho Slávka, je potřeba jídla dodávka. Dneska rozdáme spoustu úsměvů, když hlasivky rozbolí nás ze zpěvu. Dobroslave, všechno nejlepší k svátku!
Náš nejmilejší Dobroši, přejeme ti oslavu nejlepší. Takovou, kde bude hudba do rána hrát, takovou, kdy vůbec nechceš jít spát. Přejeme ti nádherné jmeniny, Dobroslave!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Obrázek je mnohdy mnohem více, než dlouhé věty. Tyhle obrázky jsou navíc animované a k příležitosti, jako jsou zrovna jmeniny, se hodí nádherně. Nemusíte je však posílat samotné. Vypadají skvěle s jakýmkoliv dalším přáním, proto ať už si vyberete báseň nebo gratulaci, bude vaše letošní přání nezapomenutelné.

Přání k svátku s kreslenými postavičkami.
tenor.com
Přání k jmeninám se sklenicemi a šampaňským.
tenor.com
Blahopřání k svátku kresleným krabem vyrábějící srdce.
giphy.com
Gratulace k jmeninám se slečnou vystřelující konfety.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Dárky, které vyrobíte sami udělají vždy největší radost! Sice vám to zabere pár minut, ale věřte, že taková gratulace k jmeninám Dobroslava nadchne. Pokud budete přáníčko tvořit poprvé, tak by se vám mohlo hodit tohle krátké video kde najdete jak inspiraci, tak postup. A pokud chcete Dobruše opravdu překvapit, napište dovnitř třeba jednu z našich vtipných básní.

Zajímavosti o jméně Dobroslav

Mužské křestní jméno Dobroslav má slovanský původ. 

Jeho význam je skutečně „dobro oslavující“, jak je to z jména patrné na první pohled.

Jméno se vyskytuje i ve slovenštině, ruštině, chorvatštině a bulharštině.

V České republice se jím může pyšnit 567 mužů.

Mezi nositele jména Dobroslav patřil český malíř a grafik Dobroslav Foll. Jméno nosil i slovenský spisovatel a literární kritik Dobroslav Chrobák.

Doufáme, že se vám podařilo vybrat to nejkrásnější blahopřání k jmeninám Dobroslavovi vybrat a už jste mu s ním i stihli udělat radost.

Svátek máme přece jen párkrát za život, a proto si musíme navzájem dělat radost a třeba zhřešit dobrým zákuskem.

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X