Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Pamelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 1. května a svátek slaví Pamela.

Rádi byste slečně nebo paní s tímto exotickým jménem udělali radost?

Milé přání k svátku Pamela rozhodně ocení a vykouzlí jí úsměv na tváři.

Je však vaše kreativita na bodě mrazu a to perfektní přáníčko vás ne a ne napadnout?

Neváhejte a vyberte si jeden z našich nejlepších tipů, který potěší kamarádku i babičku.

Na výběr máte z milých obrázků, klasických gratulací a dokonce i z vtipných básniček, tak si vyberte to, které promlouvá k vašemu srdci.

To všechno je navíc zcela zdarma!

Klasická přání k svátku pro Pamelu

I když tahle přáníčka nazýváme jako klasická, rozhodně to neznamená, že jsou nudná! Hodí se úplně pro každého a jsme si jisti, že si u nás to pravé najdete. Klasické gratulace jsou i perfektní pro ozdobu vlastnoručně vyrobeného papírového přání, na které u nás také najdete návod! 

Pamelko, děkuji, že jsi tu pro mě vždycky byla a že jsi vždycky byla sama sebou. Doufám, že tvé jmeniny budou stejně skvělé, jako ty jsi kamarádka. Všechno nejlepší k svátku ti s láskou přeje …!
Milovaná Pamčo, dnes si přiťukneme na zdraví tobě a všem úžasným věcem, které děláš! Nalej si pořádnou skleničku tvého oblíbeného vína, zatímco ti přejeme ty nejkrásnější jmeniny. Přání s láskou posílá …
Naše drahá Pamelko, posíláme ti tohle srdečné přání a přejeme ti hodně lásky nejen k svátečnímu ale i po celý rok. Ty nejkrásnější jmeniny ti ze srdce přejí …
Má milá Pamelo, jestli je někdy den, kdy si můžeš opravdu dopřát, pak jsou to tvé jmeniny! Tak vyraž ven, naplň své bříško všemi hříšnými pochoutkami a nezapomeň, že kalorie se v den tvých jmenin nepočítají. Báječný svátek a krásné prožití dnešního dne ti přeje…
Naše nejdražší Pamelko, přejeme ti radost, lásku a hodně štěstí k tvým dnešním jmeninám! Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Pusu a gratulaci ti posílá …
Naše milovaná Pamelo, doufáme, že budeš mít rok plný štěstí a bohatství, počínaje tvými dnešními jmeninami! Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Přání k svátku s růžovými tulipány.
pixabay.com

Přání pro tetu

Tetičky jsou významnými členkami rodiny, bez ohledu na to, kolik kilometrů od vás bydlí nebo jak často se vídáte. V žádném případě by neměly být opomenuty jmeninovým přáníčkem, proto jsme jich hned několik pro vaši tetu Pamelu napsali. Je jen na vás, jak s nimi naložíte, tak kopírujte a upravujte jak je libo!

Milá tetičko, v tento významný den ti přeji k svátku hodně radosti, lásky a zdraví. Nikdo si nezaslouží od života to nejlepší více než ty. Já ti upřímně přeji, abys našla velké štěstí po všechna následující léta. Přáníčko ti s láskou posílá …
Teta, která je tak vřelá, laskavá a starostlivá jako ty, je opravdu dar. Máš tu nejsladší duši a největší srdce ze všech, které znám. Přeji ti mnoho dalších nádherných let, kdy budeš šířit radost a štěstí zvláštním a jedinečným způsobem, který umíš jen ty. Všechno nejlepší k svátku ti přeje …
Přeji ti všechno nejlepší k svátku jako mé tetě, která je pro mě takovou druhou maminkou! Mám štěstí, že mám ve svém životě někoho tak výjimečného, jako jsi ty! Fantastické jmeniny ti přeje …
Pamelko, dnes je výjimečný den, protože máš svátek! Přeji ti hodně lásky a mnoho dalších let života. Jsi radostí v životě každého člověka a já jsem šťastná, že tě mám za tetu. Přeji ti, abys našla v životě vše, co hledáš. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …

Maminky tady pro nás vždycky byly, a proto byste se jim měli odvděčit pomocí milého přání k svátku maminkám! Co myslíte?

Básničky k svátku pro Pamču

Rádi byste poslali krásné veršované přáníčko, ale zrovna vás rýmy nenapadají? Vůbec si s nimi nemusíte lámat hlavu, protože básničky k svátku Pamely jsme už dávno napsali a čekají tu na vás! Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce a udělejte s ní oslavenkyni radost.

No já to rozhodně věděla, že má dnes svátek Pamela. Jak já bych mohla zapomenout! Přeji ti, ať z tvého života zmizí všechen zmatek, hodně štěstí, pevné zdraví a nádherný svátek. Pamčo, přejeme ti fantastické jmeniny!
Když dneska slaví Pamela, ne abys celý den v posteli ležela! Srdečné přání k tobě vzduchem letí, všechno nejlepší k svátku přejeme ti, ať usmíváš se jak sluníčko, máme tě moc rádi, holčičko. Pamelko, přejeme ti krásný den!
Dnes je psáno jméno Pamela, a já ti přeji, abys dostala vše, co jsi chtěla, ať máš dobré zdravíčko, ať se tě drží štěstíčko a svítíš dál jako sluníčko. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Pamelko!
Moje milovaná Pamelo, přeji si velice, aby ti tohle přání sladce v uších znělo. a užila sis dnešní den nejvíce. ať rozkoše lásky tě hřejí a svět je krásný nejvíce. Pamelko, užij si svůj svátek naplno!
S ženou jménem Pamka, je to občas trošku hádanka. Máš však svátek a já ti přeji všechno, co máš nejraději, ať skvělý je celý tvůj svět, a o krásných zážitcích můžeš vyprávět. Pamelko, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Naše nejdražší Pamelka, je vskutku ta nejlepší dcerka, kterou bychom si mohli přát, tak snad bude tě tohle přání u srdíčka hřát. Tak ať ani ten nejkrásnější sen, netrumfne dnešní sváteční den. Pamelko, všechno nejlepší k tvým jmeninám!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám zamlouvají, ale přece jen chcete, aby bylo blahopřání k svátku Pamely veselé a aby ji pobavilo? Pokud má oslavenkyně dobrý smysl pro humor, tak se vám to s těmito vtipnými rýmy jistě povede. Navíc se vám vejdou i sms zprávy, takže jí můžete popřát třeba právě teď.

Kampak nám zase zmizela, naše milovaná Pamela? Snad do sebe neklopí všechny sklenice, kdo pak pořeší ty ranní opice. Pamelko, přeji ti krásný svátek a ještě krásnější oslavu!
Dívka jménem Pamča, není žádná káča. Rotočí to však když hraje muzika, s ní je vždy zábava veliká. Pamelko, všechno nejlepší k tvému svátku!
Když slaví svátek Pamelka, musí se nachystat oslava velká. Domů asi půjdeme docela malátně, ale snad nám ráno nebude moc špatně. Pamelko, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Dnešní den bude vskutku prča. Proč? Protože slaví svátek Pamča! Barman už nám chystá na panáky skleničky, a v lednici se nám už chladí dortíčky. Pamelo, užij si svůj dnešní den naplno!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Hledáte něco speciálního, co oslavenkyni zvedne náladu? S těmito pohyblivými obrázky se vám to zaručeně povede! Vybrali jsme navíc obrázky, které se k tomuto významnému dni výborně hodí. Odeslání navíc zvládne každý. Stačí si jen vybrat ten, který se vám líbí nejvíce, zkopírovat ho a poslat s milým věnováním.

GIF přání k svátku s radující se kočkou.
tenor.com
GIF přání k svátku s lidmi dávající si přípitek.
tenor.com
GIF přání k svátku s kočkou posílající polibek.
giphy.com
GIF přání k svátku s oslavujícími lidmi ve vířivce.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Takové přáníčko k jmeninám Pamelu ohromí. Uvidí totiž, že vám na ní skutečně záleží, když jste místo kupovaného přáníčka zvolili vlastní výrobu. Nemusíte se bát, příprava není složitá a zvládne ji každý. Pro inspiraci by se vám mohlo hodit tohle krátké video. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečné věnování nebo třeba vtipnou básničku. Tak s chutí do práce!

Zajímavosti o jméně Pamela

Pamela je ženské křestní jméno řeckého původu.

Význam se dá vyložit jako “samý med”, “plná zpěvu”, “plná jablek”.

Jedná se tedy o romantické jméno lichotící každé nositelce.

Domácké varianty jsou například Pamuška, Pamelka, Melka, Pamka apod.

V České republice je celkem 234 žen tohoto jména.

Mezi významné nositelky můžeme zařadit například americkou herečku Pamelu Anderson nebo německou fitness trenérku Pamelu Reif.

Doufáme, že se vám povedlo to nejkrásnější blahopřání k jmeninám Pamely vybrat a udělali jste jí v její sváteční den velkou radost.

A jak se přáníčka líbila vám? 

Napište nám do komentářů!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X