Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Stelu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 4. března a v kalendáři je jméno Stela. 

Znáte nějakou slečnu a nebo paní s tímto jménem? Popřejte jí! 

Hezké přání k svátku Stele udělá vykouzlí úsměv na rtech. 

Nejste si ale jistí jaké blahopřání by bylo to pravé? 

Podívejte se na naše básničky, texty a obrázky a načerpejte inspiraci. 

Všechna přáníčka jsou navíc volně ke stažení. 

Tak které z nich to bude?

Básničky k svátku pro Stelu

Rýmované přáníčka se hodí pro každou oslavenkyni, ať už je to vaše kamarádka, kolegyně, dcera a nebo manželka. Najde se tady pro každou něco. Navíc tyhle verše nenajdete nikde jinde. Který z nich se vám líbí nejvíce?

To je mi ale skvělá novinka, svátek má dneska naše Stelinka. Přejeme ti lásku, zdraví a moře spokojenosti, a k tomu taky kopec radosti. Stelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Jmeniny má dneska naše milá Stelinka, snad bude stát za to každá hodinka. Nezapomeň to dneska pořádně oslavit, a spolu s kamarády se pobavit. Stelo, přejeme ti krásný svátek!
Svátek slaví moje nejdražší Stelinka, a vše nejlepší jí přeje maminka. Přeju ti ať jsi stále usměvavá a veselá, a že tě mám moc ráda chci abys věděla. Stelo, přeju ti ty nejbáječnější jmeniny!
Snad se budeš radovat a slavit den celý, jmeniny totiž dneska slaví Stely. Vůbec nemysli na starosti a na práci, a užij si pořádnou legraci. Stelo, přejeme ti báječné jmeniny!
V kalendáři vidím jméno Stela, a tak jsem ti hned gratulaci poslat musela. Snad se ti bude líbit tohle milé přáníčko, a budeš moc spokojená, holčičko. Stelo, přeju ti báječný svátek!
Svátek slaví naše milovaná Stela, že tě máme rádi chceme abys věděla. Snad se s tebou zase broz uvidíme, a tvoje jmeniny společně oslavíme. Stelo, přejeme ti krásné jmeniny!
Po roce je tady zase tvůj sváteční den, slavit ho můžeš klidně celý týden. Chceme ti říct jak jsi báječná, a snad tvoje oslava bude jedinečná. Stelo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Ať tvůj sváteční den plný sluníčka, Už tady na tebe čeká s dárkem krabička. Dostaneš k ní i voňavý karafiát, a snad splní se ti vše, co si budeš přát. Stelinko, přejeme ti kouzelné jmeniny!

Veselé rýmy k jmeninám

Přijdou vám klasická veršovaná přání moc formální a hledáte něco trochu veselejšího? V tom případě by mohly být tyhle básničky to, co hledáte. Stela bude mít radost, že jste si na ni vzpomněli a ještě ji rozveselíte.

Dneska se sejdou všechny tvoje kámošky, je přece svátek naší Stelušky. Vyhodíme si spolu z kopýtka, a budeš tančit zase jako dvacítka. Stelo, přejeme ti nádherné jmeniny!
Velká oslava na tebe večer čeká, a sklenička s vínem už přetéká. Zítra můžeš být celý den v posteli, dneska to ale pořádně to rozjedeme, milá Steli. Stelo, pořádně to dneska oslavíme!
Dneska si dáme na parketě pěkně do těla, to ani jinak nejde, když má svátek Stela. Tohle je prostě tvůj den, pak se z něho můžeš léčit třeba týden! Stelo, přejeme ti skvělé jmeniny!
Večer si dáme klidně i něco ostřejšího, třeba koktejl a nebo panáka toho nejlepšího. Pak to pořádně roztočíme na parketě, a oslavíme to s tou nejlepší kočkou na světě. Stelo, přejeme ti ty nejlepší jmeniny!
Červené růže k svátku v černém dárkovém papíře.
zdroj: wattpad.com

Klasická přání k svátku pro Stelu

Rozhodně neplatí, že by byly klasické a milé gratulace nudné. Tahle přáníčka jsou milá, upřímná a zahřejí u srdíčka. Můžete ho poslat v textové zprávě a nebo ho napsat do papírového blahopřání, oboje bude mít jistě úspěch.

Stelo, tvoje krásné jméno je dneska v kalendáři a my ti chceme povědět jak moc nám na tobě záleží. Všichni na tebe moc myslíme a přejeme ti nádherný svátek. S láskou …
Naše milá Stelo, tvůj významný den jen zase tady a my ti chceme z celého srdce popřát aby se ti vždy jen dařilo a ty byla stále jen usměvavá a veselá. Krásný svátek ti přejí …
Milá Stelo, snad dnešní sváteční den pořádně oslavíš a nebudeš si s ničím dělat starosti, ty odlož minimálně na zítra. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Drahá Stelo, přejeme ti z celého srdce nádherné jmeniny! Hlavně buď zdravá, veselá a všechny starosti hoď hlavu. To vše a mnohem více ti přejí …
Steluško, jsi naše zlatíčko a my ti přejeme jen to nejlepší k tvým dnešním jmeninám. Pořádně to oslav a pamatuj na to, že tě máme moc rádi!
Stela znamená hvězda a to jsi přesně ty, naše nejmilovanější hvězdička a my ti přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a dobré nálady. S láskou …
Milá Stelo, dnešek je tvůj zvláštní den který je jen jednou do roka. Proto doufáme, že ti bude celý den do zpěvu a budeš se jen bavit a usmívat. Nádherné jmeniny ti přejí …
Naše milovaná Stelo, přejeme ti mnoho úspěchů jak v pracovním, tak v osobním životě. K tomu ti také přejeme spoustu lásky, zdraví, pohody a výborné nálady. Užij si dnešní den!

Obrázkové GIF gratulace

Dalším výborným způsobem, jak popřát jsou obrázky! Uvidíte sami, že obrázkové blahopřání k svátku Stelu potěší a bude z něj mít radost celý den. Vybrali jsme pro vás ty GIFy, které se k této příležitosti hodí výborně. Odeslání je taky snadné, obrázek stačí jen zkopírovat a poslat.

Pořádně to oslav, Stelo!

GIF přání k svátku tančící pár.
zdroj: giphy.com

Na zdraví, Stelo!

GIF přání k jmeninám přípitek s koktejlem.
zdroj: giphy.com

Kytička pro tebe!

GIF blahopřání k jmeninám kytice rudých růží.
zdroj: giphy.com

Užij si dnešní oslavu!

GIF blahopřání k svátku party barbie, žirafa a slon.
zdroj: giphy.com

Nezapomeň si dát dneska drink na oslavu!

GIF přání k svátku žena v županu s velkou sklenicí Martini.
zdroj: giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová blahopřání

Taky už bude potřeba trochu času a zručnosti, ale uvidíte, že takové blahopřání k jmeninám Stelu rozzáří. Nemusíte se bát, není to nic složitého a zvládne to každý. Kdyby se vám hodila trocha inspirace tak se podívejte na tohle krátké video, které vás navíc navede krok za krokem. Do hotového přání pak už jen stačí napsat vaše srdečně věnování a můžete jít gratulovat. 

Doufáme, že se budou naše přání k jmeninám Stele líbit a vy jí tento den uděláte hezčí.

Svátek máme jen jednou v roce, tak jí udělejte radost třeba jen rychlou sms zprávou.

Autor článku
Petra Vykoukalová

Důvodů k oslavám a gratulacím je celá řada a my si tak můžeme udělat hezčí každý den. Jsem moc ráda, že můžu inspirovat ostatní a předávat krásná blahopřání dál.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X