Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Evženii na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 22. dubna a svátek slaví Evženie. 

Jestli nějakou slečnu nebo paní s tímto krásným ojedinělým jménem znáte, rozhodně byste jí měli poslat srdečné přáníčko. 

Hezké přání k svátku Evženii zaručeně zlepší její oslavenecký den. 

Najít inspiraci však nemusí být mnohdy lehké. 

Proto jsme pro vás připravili ty nejkrásnější blahopřání, básničky a obrázky.

Navíc všechna přáníčka jsou zcela zdarma a můžete si je upravovat jak je libo!

Klasické přání k svátku pro Evženii

Hledáte-li přáníčko k svátku pro Evženii, které zaručeně neurazí a je plné radosti, formality a milých slov! Tak si rozhodně vyberete jedno z těchto milých textových přání. Ukažte oslavenkyni co k ní cítíte a že jste si na ni v její velký den vzpomněli. Tyhle gratulace se hodí opravdu pro kohokoliv, ať už je Evženie vaše kamarádka, kolegyně, nebo třeba sestra! 

Naše nejmilejší Evženie, po roce opět je tu opět tvůj sváteční den a my bychom ti k němu chtěli z celého srdce popřát, aby tě životem provázela láska, zdraví a hlavně dobrá nálada! Ten nejkrásnější svátek ti srdečně přejí …
Milá Evženie, doufáme, že si dnešní den užiješ vskutku naplno. Tento sváteční den máš pouze jednou v roce a na to musíš při oslavách myslet! Přejeme ti hodně pohody a té nejlepší nálady. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Naše drahá Evženie, k tvému dnešnímu svátku ti chceme ze srdce popřát, aby se ti vždy ve všem dařilo a to jak v osobním, tak v pracovním životě. Věříme, že budeš navždy zdravá a veselá jako teď. Všechno nejlepší k tvému svátečnímu dni ti přejí …
Naše milovaná Evženie, je nám velice líto, že ti letos nepopřejeme v tvůj den osobně, ale to v ovšem neznamená, že to neoslavíme o něco později! Prozatím ti přejeme hodně štěstí, zdraví a dobré nálady dnes, i do dalších dní. Moc na tebe myslíme a máme tě rádi. Tvoji …
Milá Evženie, doufáme, že sis nemyslela, že bychom na tebe letos zapomněli. Jako každý rok máme opět tu čest ti s radostí popřát všechno nejlepší k svátku, hodně štěstíčka, pohody a dobré nálady. Krásný svátek ti přejí…
Naše drahá Evženie, ze srdce ti přejeme, aby sis dnešní den užila přesně tak, jak si sis ho vysnila a doufáme, že se ti splní všechna tvá nejtajnější přání. Myslíme na tebe a máme tě moc rádi. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše nejdražší Evženie, ze srdce ti bychom ti chtěli popřát, aby sis dnešní den pořádně užila a ho oslavila s lidmi, které máš na světě ráda nejvíce. Všechno nejlepší k tvým jmeninám ti přejí …
Naše milovaná Evženie, dnešní den musíš pořádně oslavit, užívat si a hlavně hoď dneska všechny své starosti za hlavu. Přeji ti, aby jsi byla navždy veselá, zdravá a měla v životě pohodu. Ten nejkrásnější svátek ti přeje …
Veselý obrázek k svátku pro Evženii.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Evženii

Věděli jste, že básničky jsou již po desetiletí oblíbeným způsobem, jak někomu popřát k svátku? My se tomu vůbec nedivíme! Napsali jsme krásné veršované blahopřání k svátku pro Evženii, které vyčnívají svojí krásou. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce. Bude se krásně vyjímat nejen v obyčejné zprávě, ale i ve vyrobeném papírovém přáníčku. 

Dnes tvůj svátek oslavíme, pořádně se pobavíme. Popřejeme ti štěstíčko, naše milá holčičko! Krásně si užij svůj svátek, Evženie!
Naše drahá Evženie, snad je tvůj život jedna krásná komedie. Uděláme ti velkou oslavu, jakou jsi neměla ani představu. A tvůj velký den oslavíme, když na tebe si připijeme! Všechno nejlepší k svátku, Evženie!
Když slaví naše holčička, všude blikají světýlka. Všichni tvůj svátek pořádně slaví, když přejí ti hodně zdraví, aby jsi taky štěstí měla, a dostala co vždycky chtěla. Všechno nejlepší k jmeninám, Evženie!
Víno tady teče proudem, všichni ti přejí lásku s klidem, hodně štěstí, taky zdraví, co je špatné, ať se spraví! Krásný svátek, Evženie!
K svátku bychom ti chtěli vesele přát, ať sluníčko tě může hřát, ať jsi holka navždy šťastná, a vyhýbá se ti nálada špatná. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Evženie!
S naší milovanou Evženií, je život tou nejkrásnější komedií. Proto přejeme jí srdečně, ať její zdraví trvá věčně. Evženie, ten nejkrásnější svátek ti přejí …
My ti dneska chceme přát, ať se máš proč usmívat. Buď vždy naše sluníčko, naše milovaná ženuško. Nezapomeň si svůj den náramně užít, a svého svátku pořádně využít. Všechno nejlepší k svátku, Evženie!
Že bude dnes tvůj svátek, víme už nějaký ten pátek. Přání jsme si připravili, aby jsme tě překvapili. A proto ti přejeme, měj se vždycky vesele! Všechno nejlepší k svátku, Evženie!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Básničky se vám líbily, ale máte pocit, že jim scházela třeba trocha vtipu? V tom případě si určitě vyberete jednu z těchto vtipných gratulací pro Evženii. Pokud je oslavenkyně věčně plná vtipů a dobrého smyslu pro humor, zajisté ji dneska potěšíte. I když přání nejsou zrovna nejvíce formální, věříme, že potěší a hlavně rozesmějí! 

Na tvůj svátek si připijeme, snad se moc neopijeme. Ale když velké dny se musí zapít, a proto my se jdeme napít. Přej si něco hezkého, zdraví, štěstí, muže krásného! Evženie, ten nejkrásnější svátek ti přejí…
Zapijeme ten tvůj svátek vínem, whisky, rumem, nebo snad pivem? Dnešní sváteční den je jenom tvůj, tak pořádně oslavuj! Evženie, všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Dnes máš opět po roce svátek, však je ti už nějaký pátek. Ale neboj, jsi furt kráska, milá holka, žádná vráska. Všechno nejlepší k tvému svátku, Evženie!
Dneska budou znít skleničky, když láhve vytáhneme z ledničky. Abychom si připili, v čase se i vrátili, připomeneme si staré časy, zažijeme spoustu krásy! Všechno nejlepší k svátku, Evženie!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

S tímhle přáníčkem k jmeninám Evženii určitě překvapíte. Buďte letos originální a pošlete jí k svátku veselý animovaný obrázek. Vybrali jsme ty, které se pro tuhle příležitost sváteční příležitost hodí nádherně a nemusíte ani k nim nic doplňovat. Odeslání navíc není vůbec složité. Jednoduše na obrázek klikněte, zkopírujte a vložte do zprávy! 

Veselé animované přáníčko pro Evženii.
giphy.com
Přání k jmeninám s lidmi oslavující svátek Evženie.
giphy.com
Gratulace k svátku pro Evženii s oslavujícím mužem.
tenor.com
Přáníčko k jmeninám s pejskem pro Evženii.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

To nejlepší jsme si vskutku nechali na konec!

Nenechte se odradit pocitem, že by výroba  přáníčka mohla být náročná. Můžeme vás ujistit, že výroba papírového přání k jmeninám pro Evženii nebude vůbec složitá a zvládne to opravdu každý! Jistě se však budete potřebovat maličko inspirovat, a proto jsme pro vás našli krásné video. Připravte si trošku trpělivosti a volného času a vyrobte Evženii přáníčko, které ji ohromí. Až budete mít hotovo, napište dovnitř třeba hezkou básničku.

Tak s chutí do toho!

Věříme, že se naše gratulace k jmeninám Evženii budou líbit.

Nezapomínejme dělat lidem radost. Svátek je perfektní příležitost začít!

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X