Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Blahoslavu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 30. dubna a svátek slaví Blahoslava. 

Jestli znáte nějakou ženu s tímto krásným ojedinělým jménem, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát! 

Milé přání k svátku Blahoslavě zaručeně udělá její sváteční den krásnější! 

Pro inspiraci jsme pro vás napsali nádherné básničky, texty a obrázky, speciálně pro vaši oslavenkyni. 

Vyberte si přáníčko, které se vám líbí nejvíce a upravujte si ho jak je libo.

Všechna blahopřání jsou zcela zdarma!

Klasické přání k svátku pro Blahoslavu

Jistě hledáte přáníčko k svátku pro Blahoslavu, které ji nadchne. Proto jsme napsali krásná a formální blahopřání, které potěší opravdu každého. Ukažte vaší oslavenkyni, že jste si na ni v její významný den vzpomněli! Přání se vyjímá nejen v obyčejné SMS, ale také v papírovém přáníčku, které můžete sami zkusit vyrobit. 

Milovaná Blahoslavo, dneska nadešel tvůj sváteční den a my bychom ti k němu chtěli srdečně popřát mnoho lásky, pohody, zdraví a hlavně ať se ti splní každičké tvé přání. Moc na tebe myslíme a přejeme ti ten nejkrásnější svátek. Tvoji …
Naše milovaná Blahoslavo, nadešel tvůj velký den… Máš svátek! Doufáme, že bude tento den nádherný stejně jako všechny, které tě čekají a budeš se jen bavit, radovat a starosti tě budou obcházet obloukem. Překrásný svátek ti přejí …!
Milá Blahoslavo, k tvému dnešnímu svátku bychom ti chtěli z celého srdce popřát, aby tě v životě čekalo mnoho krásných úspěchů a doufáme, že budeš stále veselá a usměvavá jako jsi teď. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše nejdražší Blahoslavo, za celou naši rodinu bychom ti velice rádi popřáli všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hodně lásky, zdraví, pohody a hlavně mnoho krásných zážitků. Užij si dnešek přesně podle tvých představ! Ten nejlepší svátek ti přejí …
Drahá Blahoslavo, v kalendáři na nás dnes zazářilo tvé jméno a k této krásné příležitosti bychom ti rádi popřáli, ať tě v životě potká nespočet velkých úspěchů a prožíváš ty nejkrásnější zážitky. Nádherný svátek ti přejí …
Milá Blahoslavo, velice nás mrzí, že ti dneska nemůžeme k svátku popřát osobně, ale velice na tebe myslíme a přejeme ti, aby jsi byla navždy plná elánu, radosti a dobré nálady. Užij si dnešek na maximum. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …!
Naše drahá Blahoslavo, rok se s rokem sešel a my máme opět tu možnost ti s úsměvem na tváři popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku. Doufáme, že budeš navždy veselá a nebudeš mít v životě žádné starosti. Překrásný svátek ti přejí …
Naše milovaná Blahoslavo, velice na tebe dnes myslíme a doufáme, že si svůj svátek užiješ jak se patří. Přejeme ti spoustu zdraví, lásky a spokojenosti nejen dnes, ale i do všech dalších dní. Ty nejkrásnější jmeniny ti přejí …
Hezký obrázek k svátku Blahoslavy.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Blahoslavu

Básničky jsou vskutku překrásným způsobem, jak někomu k svátku popřát. Proto jsme pro gratulaci k svátku pro Blahoslavu napsali ty nejkrásnější básničky, které jí zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Vyberte si tu, která se vám líbí nejvíce a pro zaslání ji jednoduše zkopírujte a pošlete. 

Už je tady tvůj sváteční den, tak užij si ho, je jen jeden! Tak užij si ho plnými doušky, snad na tebe život nechystá žádné zkoušky. Všechno nejlepší k svátku, Blahoslavo!
To je nám ale velká sláva, že dnes je v kalendáři napsané Blahoslava. Přejeme ti opravdu jen to nejlepší, ať máš v životě úspěchy největší. Všechno nejlepší k tvým jmeninám, Blahoslavo!
Dnes Blahoslava svátek slaví, my jí přejeme štěstí a zdraví. Taky velkou pohodu, a v životě žádnou nehodu! Blahoslavo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Dneska na mě v kalendáři, tvé krásné jméno krásně září. Proto bych ti chtěla přát, ať každý den máš proč se smát. Všechno nejlepší k svátku, Blahoslavo!
To je ale nádherná zpráva, že má svátek Blahoslava. Přejeme ti svátek nejhezčí, a ať v životě tě čeká jen to nejlepší. Blahoslavo, přejeme ti nádherný svátek!
K svátku ti přejeme nádherné chvilky, v okruhu tvé milované rodinky, ať se máš vždy vesele, a v životě se máš fakt skvěle. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Blahoslavo!
Dneska na tvůj svátek si přípitek dáme, pozdravy a lásku ti posíláme, ať máš nádherné jmeniny, a užiješ si den jako žádný jiný. Blahoslavo, všechno nejlepší k svátku!
Dnes tvůj svátek vesele oslavíme, a u toho se náramně pobavíme. Přeji ti do života hodně lásky a pohody, a jenom ty nejhezčí příhody. Všechno nejlepší k svátku, milovaná Blahoslavo!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Jestli je Blahoslava osoba, která má úžasný smysl pro humor a ráda se směje všemu okolo, bude jedna z těchto básniček přímo perfektní. I když nejsou zrovna plné formality, zaručeně s nimi oslavenkyni rozesmějete! Udělejte Blahoslavě její sváteční den veselejší! 

Blahoslava má svátek dneska, no to ale ale vskutku pecka! Už aby jsme oslavu šli připravit, ať to s tebou můžeme pořádně oslavit. Blahoslavo, přejeme ti překrásný svátek!
Dneska neexistuje slovo únava, má totiž svátek Blahoslava! Už chystáme nám sklenice, snad ráno se nám vyhne opice. Všechno nejlepší k tvému svátku!
Dneska pořádně slavit budem, víno a bublinky potečou proudem. Čeká nás úžasná zábava, přece jen má svátek Blahoslava! Přejeme ti nádherný svátek, Blahoslavo.
Dneska budeme jenom ve veselém stavu, protože už teď máme sváteční náladu. Užijeme si krásné jmeniny, holky naší jediný! Blahoslavo, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Jistě vás někdy napadlo, že krásné přáníčko k jmeninám může být i veselý obrázek. Jestli jste tímto způsobem nikdy nikomu nepogratulovali, rozhodně byste měli obrázkové blahopřání k svátku Blahoslavě poslat! Vybrali jsme ty obrázky, které pro tuhle příležitost hodí přímo perfektně. Jednoduše jej zkopírujte, pošlete jako zprávu a doplňte o milý text! 

Animované přáníčko k svátku Blahoslavě.
giphy.com
Přáníčko k jmeninám s Pokémony pro Blahoslavu.
giphy.com
Přáníčko k jmeninám s veselým tučňákem pro Blahoslavu.
tenor.com
Přáníčko k svátku pro Blahoslavu s oslavující ženou.
tenor.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Vyrobili jste někdy přáníčko z papíru?

Pokud ne, tak vás vyzýváme, abyste to letos zkusili. Vlastnoručně vyrobené přání k jmeninám Blahoslavu zaručeně ohromí! Navíc příprava je opravdu jednoduchá. S trochou inspirace a trpělivostí to zvládnete levou zadní. Pro inspiraci jsme pro vás našli krásné video. Až budete mít hotovo, vepište do papírového přání třeba hezkou básničku.

Tak s chutí do toho! 

Srdečně doufáme, že se naše blahopřání k jmeninám Blahoslavě budou líbit. 

Nikdy není moc pozdě na to, aby jsme někomu udělali radost a svátek je perfektní příležitost! 

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X