30 super gratulací k svátku kamarádovi, s kterými vytvoříte to nejoriginálnější blahopřání

Hledáte přání k svátku pro kamaráda, kterým byste mu řekli pár milých slov a zároveň jej pobavili? 

Inspirujte se našimi kratšími, ale také delšími či vtipnými texty a potěšte svého blízkého tím, že na něj, v den jeho jmenin, myslíte!

Textové gratulace ke jmeninám

Slaví váš blízký kamarád jmeniny? 

Chcete mu popřát opravdu originálně? 

Vyberte si některou z našich gratulací, která oslavenci vykouzlí úsměv na tváři!

Jmeniny, a hlavně jmeniny tak výjimečného člověka, jako jsi ty, si zaslouží oslavu, na kterou nikdo nezapomene. Užij si super sváteční den, kamaráde!
Opakovaně se v kalendáři objevují data, která si snadno zapamatujeme, jiná zase, na která bychom nemohli zapomenout, protože jsou spojena s lidmi, kteří jsou nám blízcí. Ty jsi nedílnou součástí druhého seznamu. Krásné jmeniny!
Jedinečnost člověka nedělá jméno, ale osoba, která jméno dělá jedinečným. Přeji ti ty nejvýjimečnější jmeniny, kamaráde!
Na důležité dny, jako je tento, se jednoduše nezapomíná. Jsi pro mě výjimečným přítelem a já ti přeji vše nejlepší k tvému svátku!
Rád/a bych našel/našla slova, která bych ti napsal/a, ale slovy jednoduše nedokážu vyjádřit, jak moc štěstí ti ke tvým jmeninám přeji. Všechno nejlepší!
Dnešní den je výjimečný a důležitý, protože slaví jmeniny výjimečný a důležitý člověk. Jsi jediný, kdo umí tohle jméno nosit tak vznešeně. Krásné prožití jmenin!
Posílám objetí speciálnímu člověku, který dneska slaví jmeniny. Krásný sváteční den! Užij si jej naplno!
Baví mě tvůj hlas, tvoje myšlenky a tvoje jméno. Těším se na dnešní oslavu tvých jmenin. Bude to zase velká sranda – o tom nepochybuj! Všechno nejlepší!
Ze všech hezkých věcí, které pro tebe tví rodiče udělali, je jednou taky to, že ti dali tak super jméno. Užij si své jmeniny, chlape!
Dneska slaví jmeniny hodně lidí, ale jenom tvé jmeniny jsou pro mě speciální. Přeji ti všechno nejlepší k svátku, kamaráde!

Chcete popřát k svátku také některé ženě ve svém okolí? Inspirujte se přáními k svátku pro ženy.

SMS přání k svátku kamarádovi

Využijte moderních technologií a poblahopřejte svému kamarádovi ke jmeninám rychle, pohodlně a odkudkoliv. 

Pošlete mu gratulaci v SMS zprávě!

Přeji ti, aby tě štěstí a zdraví provázelo po všechny další dny. Přeji ti, abys mohl i nadále nosit své jméno s hrdostí jako do teď. Krásné jmeniny!
Krásné jmeniny! Kamaráde, přeji ti z celého srdce to nejúžasnější, co ti život může nabídnout. Ať je nebe nad tebou vždy bez mráčku!
Dovol mi, abych ti popřál zdraví – protože bez něj se nedá žít, štěstí – protože bez něj se člověk ztratí, lásku – protože díky ní se země točí. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Tvé jméno je hodno oslavy, proto se dnes obklop rodinou a přáteli a pořádně oslavuj.
Bůh žehnej tvému jménu! Přeji ti, aby z tvé duše zmizela všechna bolest a smutek. Aby tvá duše byla plná radosti a tvé sny se staly skutečností. Vše nejlepší k svátku!
Spoustu radosti a žádné starosti. Spoustu štěstí a málo bolesti. Mnoho krásných dnů, během nichž se ti budou plnit sny. To vše ti přeji k tvému jménu. Vše nej, kámo!
Kamaráde, ať ti tvé jméno přináší štěstí na každém kroku. Ať jsi energický a žiješ ještě minimálně sto let. Všechno nejlepší!
Přeji ti, kamaráde, zdraví a dny bez mráčku. Štěstí, teplo, krásu a lásku. Ať je všeho pozitivního ve tvém životě dostatek. Krásné jmeniny!
Přeji ti všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám. Ať tě všichni svatí ochraňují na každém tvém kroku, kamaráde. Užij si svůj den!
Přeji ti, ať máš kolem sebe rodinu, co tě miluje a přátele, co jsou ti věrní. Přeji ti ten nejkrásnější sváteční den. Vše nej!

Prohlédněte si také další SMS přání k svátku pro muže i ženy!

Vtipná přání k svátku pro kamaráda

Má váš kamarád v oblibě humor? 

Víte o něm, že snese mírnou ironii? 

Využijte jeho jmenin k vytvoření veselé atmosféry a pošlete mu humornou gratulaci!

Kéž se dožiješ takového počtu oslavených jmenin, že už jen pohled na tebe bude děsit děti a bývalé milenky. Vše nej, kámo!
Dnes máš jmeniny! Oslavuj, protože nikdy nevíš, kolik jich ještě bude. Ne, dělám si legraci a přeji ti ještě spoustu svátečních oslav, kamaráde. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší! Doufám, že tyhle jmeniny oslavíš stejně, jako ty první – nahý a s křikem!
Ať je tvé srdce dnes stejně plné radosti, jako bude tvá facebooková zeď plná přání od lidí, které možná ani neznáš. Vše nej k svátku!
Jsem tvůj opravdový přítel / tvá opravdová přítelkyně, proto tě nebudu otravovat zbytečnými slovy a rovnou tě pozvu na večerní party, která bude končit tím, že si budeme myslet, že slavím svátek já a ty mě zveš. Vše nejlepší ke jmeninám!
Dneska slavíš jmeniny. Víš, co to znamená? Je čas, aby ses trapně usmíval, zatímco se přátelé a rodina budou bavit na tvůj účet. Vše nej k svátku, kámo!
Tedy, máš mě, takže nevím, co si ještě k dnešním jmeninám můžeš přát. Popřeju ti tedy jen všechno nejlepší, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Myslím, že je skvělé… jak jsi býval mladý při těch minulých oslavách.
Tvé jmeniny se stávají vážným nebezpečím, protože vážně hrozí, že se dneska probudíme až pozítří! Všechno nejlepší, kámo!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému skutečnému příteli! Ti se v dnešní době shánějí hůř než toaletní papír.

Vtipu není nikdy dost! Nenašli jste humorný text, který by vám sednul? Prohlédněte si tedy další vtipná přání k svátku pro muže, mezi kterými možná najdete tu pravou gratulaci!

Překvapte svého kamaráda tím, že mu vytvoříte přáníčko vlastníma rukama. Prohlédněte si následující návod ve videu. Přání k svátku s ním vytvoříte “jedna dvě”.

Chcete poblahopřát svému známému nejen k svátku, ale také k jeho narození? Prozkoumejte naše přání k narozeninám kamarádovi!

Přání k svátku pro kamaráda můžete pojmout jako klasický text na kartičce, ale také jako vtípek nebo krátkou SMS.

Pokud si vyberete text na kartičce, můžete jej předat na vlastnoručně vyrobeném přáníčku, s jehož výrobou vám pomůže video.

V každém případě na svého kamaráda, v den jeho jmenin, nezapomeňte, protože praví přátelé jsou opravdu vzácní.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X