Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Agnes na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 2. března a svátek slaví Agnes. 

Znáte nějakou slečnu s takovým krásným jménem! 

Tak to byste v žádném případě neměli zapomenout jí popřát.

Krásné přání k svátku Agnes rozhodně udělá obrovskou radost. 

Psát přáníčko ale nemusí být mnohdy jednoduché, proto vám přinášíme spoustu inspirace! 

Napsali jsme ty nejkrásnější básničky, blahopřání a obrázky, speciálně pro vaši oslavenkyni. 

A navíc jsou všechny zcela zdarma! 

Klasické přání k svátku pro Agnes

Tyhle gratulace jsou perfektní pro kohokoliv. Ať už je Agnes vaše kolegyně, kamarádka nebo stará známá, zaručeně se jí bude přáníčko líbit. Právě tyhle jsou plné formálnosti, lásky a milých slov, které oslavenkyni udělají den krásnější. Přáníčko se vyjímá v obyčejné SMS, ale také ve vlastnoručně vyrobeném přání!

Milovaná Agnes, tak jako každý rok bychom ti chtěli srdečně popřát všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, hodně štěstí, zdraví, lásky a samozřejmě pohody. Užij si dnešek jak moc to jen jde! Nádherný svátek ti přejí …
Naše drahá Agnes, k tvým dnešním jmeninám ti z celého srdce přejeme moře lásky, zdraví, spokojenosti a hlavně nespočet nezapomenutelných zážitků. Snad v každém dni najdeš důvod se usmívat a budeš navždy veselá! Báječný svátek ti přejí …
Milovaná Agnes, tvé nádherné jméno na nás dneska vykukuje v kalendáři a my bychom ti chtěli vesele popřát spoustu štěstí, zdraví, skvělé nálady a jen ty nejlepší lidi po tvém boku. Máme tě rádi. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše milovaná Agnes, svátek ke každému z nás chodí jen jednou za rok a dneska to padlo na tebe! Doufáme, že tento významný den oslavíš naplno s lidmi, na kterých ti záleží nejvíce. Myslíme na tebe a přejeme ti jen to nejlepší! Tvoji …
Naše drahá Agnes, za mě i celou naši rodinu bych ti chtěla popřát hodně štěstíčka, zdravíčka, skvělých úspěchů a hlavně doufám, že se ti splní všechna tvá nejtajnější přání. Užij si dnešek na maximum! Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Milá Agnes, velice nás mrzí, že ti letos nemůžeme popřát osobně, ale přesto bychom ti poblahopřát k tvému svátku. Snad budeš mít v životě vždy vše, co si budeš přát a budeš navždy spokojená, zdravá a hlavně usměvavá. Myslíme na tebe. Všechno nejlepší k svátku ti přejí …
Naše nejdražší Agnes, rok se s rokem sešel a opět jsou tady tvoje jmeniny! Chtěli bychom ti z celého srdce poblahopřát a doufáme, že se ti bude vždy ve všem dařit a budeš vždy stejně usměvavá a veselá jako jsi teď. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Naše nejdražší Agnes, srdečně doufáme, že se ti tvůj dnešní sváteční den vydaří přesně tak, jak sis ho vysnila. Snad ho strávíš s lidmi, které miluješ nejvíce a do dalších dní budeš plná energie, lásky a štěstí. Ten nejkrásnější svátek ti přejí …
Kytice modrých květin k svátku pro Agnes.
pixabay.com

Básničky k svátku pro Agnes

Pokud se vám klasická přáníčka nezdají dostatečně sváteční, jistě si něco najdete v těchto milých verších. Napsali jsme ty nejkrásnější veršované blahopřání k svátku pro Agnes, které rozhodně potěší. Vyberte si básničku, která se vám líbí nejvíce a jednoduše jí zkopírujte a pošlete ve zprávě. 

V kalendáři se píše dnes, že má svátek naše milovaná Agnes. K svátku jen to nejlepší ti chceme přát, hlavně ať jsi šťastná napořád! Agnes, všechno nejlepší k svátku!
Dneska svátek slaví Agnes, snad ti každý dáreček přines. My ti posíláme z lásky přáníčko, a přejeme ti zdraví, pohodu, štěstíčko. Agnes, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
Na svátek naší milované Agnes, jsme se těšili až dodnes. Tak jsme se konečně dočkali, a naše přáníčko ti poslali. Agnes, přejeme ti jen to nejlepší!
Posíláme ti blahopřání milé, jakožto naší oslavenkyni roztomilé. Přejeme ti štěstí, lásku, zdravíčko, ať každý den ti svítí sluníčko. Agnes, přejeme ti nádherný svátek!
Dnešek si užij doušky plnými, užij si ho mezi svými milovanými, my ti přejeme lásku, zdraví, pohodu, hlavně nikdy žádnou nehodu. Všechno nejlepší k tvému dnešnímu svátku, Agnes!
Copak nás to čeká dnes? Je to svátek naší Agnes! Už tu na tebe čeká hora sladkostí, tak snad budeš dnes plná radosti! Přejeme ti všechno nejlepší k svátku, Agnes!
Svátek chodí v roce jenom jednou, tak si ho užij s milovanou rodinou. Přejeme ti moře lásky a radosti, ať vyhýbají se ti všechny ošklivé starost. Agnes, všechno nejlepší k svátku!
Dneska, Agnes, slavíš svátek, a proto přeji ti krásných dnů začátek. Ať je ti vždy do zpěvů, a rozdáš moře nejkrásnějších úsměvů. Všechno nejlepší k svátku, Agnes!
Dnes je tvé jméno v kalendáři, tak snad je úsměv na tvé tváři. Užij si tvůj velký den s rodinou, a oslav ho pořádnou hostinou! Agnes, přejeme ti ten nejkrásnější svátek!
To jsou mi ale skvělé noviny, že máš dneska velký den! tak užij si každičké hodiny, snad bude to krásné jako ten nejlepší sen! Agnes, přejeme ti báječný svátek!

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Zda-li hledáte přáníčko k svátku pro Agnes, které jí nejen potěší, ale také skvěle pobaví, jedno z těchto přání bude určitě to pravé! 

Jestli je vaše oslavenkyně slečna, která má skvělý smysl pro humor a ráda se směje všemu okolo, zaručeně dneska zabodujete! 

V kombinaci s vtipným dárkem máte recept na perfektní blahopřání! 

Dneska svátek slaví Agnes, tak sklenice a láhve přines. Budeme spolu pořádně slavit, tak se nevymlouvej a jdeme se bavit! Agnes, všechno nejlepší k svátku!
Dnešní oslavenkyní je naše Agnes, tak zapomeňme na nějaké fitness, protože dneska budeme pořádně pít, tak se opovaž nepřijít! Agnes, přejeme ti nádherný svátek!
Už chladí se nám bublinky, aby jsme měli krásné vzpomínky. První dáme milý přípitek, ale nesmíme se zase opít jako dobytek! Agnes, všechno nejlepší k svátku!
Dokud zítra nebude svítat, s odchodem nemůžeš počítat. Svátek Agnes budeme pořádně slavit, a nádherný čas spolu trávit. Všechno nejlepší k svátku, Agnes!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Zkusili jste někdy poslat obrázkové přáníčko místo dlouhých řádků textu? Pokud ne, vyzýváme vás, abyste to dneska zkusili! Obrázková gratulace k svátku Agnes překvapí a nadchne. Vybrali jsme pro vás ty obrázky, které se pro tuhle speciální příležitost hodí perfektně. Vyberte si ten, který se vám líbí, klikněte na kopírovat a vložte jej do zprávy! Pokud chcete, můžete jej doplnit o milý text nebo verše. 

Žena s konfety oslavující svátek Agnes.
Giphy.com
Přání s kočičkou k svátku pro Agnes.
tenor.com
Přáníčko k svátku se srdíčkem.
tenor.com
Oslava svátku Agnes se šampaňským.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Hledáte-li způsob, jak vaši oslavenkyni zaručeně ohromit, máme pro vás perfektní typ. Vyrobte jí přáníčko z papíru! Vlastnoručně vyrobené papírové přání k jmeninám Agnes stoprocentně ohromí!

Nemusíte se ničeho bát, opravdu to není nic složitého. Zabere vám to pouze pár minut a zvládne to opravdu každý. Našli jsme pro vás krásné video, ve kterém můžete najít plno inspirace. 

Až budete mít hotovo, vepište třeba hezkou básničku! 

Věříme, že se naše blahopřání k jmeninám Agnes bude líbit. 

Nezapomínejte, že svátek slavíme pouze jednou do roka, a proto je přáníčko skvělým způsobem, jak ukázat city. 

Tak co, které přáníčko to bude?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X