Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Karolínu na jednom místě. Vyberte si!

Dnes je 14. července a svátek má Karolína.

Pokud nějakou znáte, rozhodně byste neměli zapomenout jí popřát!

Hledáte perfektní přání k svátku pro Karolínu?

Vyberte si jedno z našich!

Dali jsme pro vás dohromady nejlepší gratulace, básničky a obrázky.

A navíc jsou všechna blahopřání zcela zdarma!

Klasická blahopřání k svátku

Snažíte se najít decentní, srdečné a milé blahopřání k svátku pro Karolínu? Ukažte jí, jak moc vám na ní záleží. Pošlete jej buď jako zprávu a nebo vyrobte ruční přáníčko! Není nic krásnějšího než srdečná zpráva a ručně vyrobený dárek.

Drahá Karolíno, k tvému svátku ti přeji všechnu radost, kterou v tomto světě můžeš najít, protože jsi mi vždycky byla tou nejlepší kamarádkou. Všechno nejlepší!
Karolíno, přeji ti všechno nejlepší k svátku! Hodně štěstíčka, lásky a pohody ti přeje tvá …
Dneska máš svátek, Karolínko! Doufám, že si tenhle den užiješ na maximum. Nikdy si nepouštěj do života něco, co by ti bránilo ho žít naplno. Krásný svátek.
Přeji ti nádherný svátek, Karolíno. Vždy si mi byla skvělou kamarádkou. Ať ti život naděluje pouze radost, štěstí a lásku.
Vše nejlepší k svátku, Karolíno! Ať si všechny poklady tohoto světa najdou cestu k tvému prahu a naplní tvé srdce štěstím. Užij si svůj výjimečný den.
Přeji šťastné jmeniny nejúžasnější osobě ve vesmíru! Jsem více než hrdý na to, že tě mohu nazývat svojí kamarádkou. Všechno nejlepší k svátku, Karolíno.
Moje úžasná kamarádko, krásné jmeniny! Ať nebesa vždy naplní tvé srdce štěstím a rozzáří tvou tvář úsměvem. Přeji ti vše nejlepší k svátku, Karolíno.
V tento výjimečný den chci, abys věděla, jak moc jsem ti vděčná za všechnu lásku, péči a podporu, kterou jsi mi po celý můj život dávala. Šťastné jmeniny, Karolíno. Ať jsi dnes nejšťastnějším člověkem na světě.
Dnes je tvůj výjimečný den. A zasloužíš si, aby se k tobě všichni chovali jako ke královně, kterou jsi. Ať je tvůj den plný štěstí a sladkostí. Šťastné jmeniny, Karolíno. Mám tě ráda.
Dnes máš svátek a já se modlím za nikdy nekončící Boží požehnání ve tvém životě. Šťastné jmeniny, Karolínko. A ať je pro tebe tento den zatraceně báječný!
Kytice s růžovými růžemi a zelenými květinami.
pexels.com

Krásná veršovaná blahopřání

Napsat krásné verše nemusí být mnohdy jednoduché. Přesto jsou básničky oblíbeným způsobem, jak poslat přáníčko k svátku. Toužíte jedno takové přání k svátku Karolíně poslat? Stačí ho jednoduše zkopírovat!

Vše nejlepší k svátku Kájo, toto přání ti posílám… Nejkrásnější dary, lásku, kvítí, ať se štěstí jenom směje, spokojenost, dlouhé žití, to všechno Ti … přeje!
Káji svátek oslavíme, vše nejlepší popřejeme, báječně se pobavíme, bláznivě si užijeme! Všechno nejlepší!
Hodně lásky Karolínko! Ať tě žít život baví, a tvůj úsměv na tváři všem okolo den rozzáří.
Posílám ti přáníčko, lásku, štěstí, zdravíčko! Ty naše úžasná Karolínko, náš světe, naše sluníčko.
Naše milá Karolíno, zraješ nám tu jako víno, každý rok jsi pěknější, přejeme vše nejlepší.
Dobré ránko, Karolínko, nalej si dnes dobré vínko, úsměv na tvé tváři nechť neustále září. Krásný svátek přeje …

Vtipná přáníčka k svátku pro Karolínu

Přejete si poslat Karolíně veršované blahopřání k svátku, ale chcete ji zároveň pobavit? S našimi tipy jí nejenom vykouzlíte úsměv na tváři, ale zaručeně ji i pobavíte.

Zvolte jedno z přání, speciálně vytvořených pro vaši oslavenkyni.

Už je to tu zase, zliješ se jak prase. No holt mládí v tahu, nic s tím nenaděláš, nemarni snahu. Krásný svátek, Karolíno!
Více vrásek na čele? Horší vstávání z postele? nic si z toho nedělej, dobré vínko si nalej! Všechno nejlepší k svátku, Karolíno.
Všechno nejlepší k svátku Karolínko! Hodně štěstíčka, zdravíčka a doufáme, že nikdy nebudeš muset sdílet své krásné jméno s hrozivým hurikánem nebo bouřkou! 🙂
Doufám, že ti dnes spánek přinesl dostatek síly na pořádnou oslavu, protože ta tě dnes čeká! Krásný svátek Karolínko!
Rychle zajdi do lednice, překvápko tam čeká. Sladký dort přímo od pekárnice! Jen pro tebe, naše Karolínko. Ale jen dort? Neboj, bude toho více.
Kalendář nám ukazuje, že dneska máš, Karolínko, velký den! A co že nám to oznamuje? Že dort v lednici bude napaden, velmi rychle nakrájen a skvělým vínem zapíjen. Krásný svátek ti všichni přejeme!
Přeji krásný svátek mé úžasné kamarádce. Nechť máš všechnu lásku a klid světa a starosti ať se ti vyhýbají obloukem. I když momentálně jednu starost máš! Vymyslet jak ten tvůj svátek pořádně oslavit! Všechno nejlepší Karolíno.
Ráda bych našla slova, která bych ti dnes napsala, ale pomocí slov už ani nelze vyjádřit, co pro mě znamenáš, takže napíšu jen „Všechno nejlepší k svátku, Karolínko“. Asi to vypadá hloupě, ale ty moc dobře víš, jak moc tě mám ráda a taky vím že tušíš, že to dneska pořádně oslavíme!

Originální obrázkové gratulace

Nikde není řečeno, že jako přání musíte psát dlouhé řady rýmovaného textu. Mnohdy jeden hezký veselý obrázek vydá více než všechna ta slova dohromady.

Samozřejmě ale obrázek můžete doplnit i básničkou nebo jakýmkoliv jiným textem!

Velká kytice růží s blahopřáním k svátku.
tenor.com
Kočka s čepičkou a foukačkou.
tenor.com
Přáníčko k svátku s listy a růžovým textem.
tenor.com
Žába Kermit s blahopřáním.
tenor.com

Vyrobte vlastnoručně přáníčko z papíru!

Mnoho lidí říká, že není nic krásnějšího, než vlastnoručně vyrobený dárek.

Vyrobte mimořádné přáníčko k svátku z papíru a běžných věcí, které má doma každý. Není to složité a zabere to jen pár minut!

Bezpochybně to Karolínu moc potěší a bude mít vzpomínku, na kterou se bude moct i za pár let s úsměvem podívat.

Inspiraci najdete v tomhle videu.

Doufáme, že nyní už nad vymýšlením perfektního přáníčka netápáte.

Přáníčko k svátku je tradice, na kterou by se rozhodně nemělo zapomínat, protože proč neoslavit to, že můžeme hrdě nosit taková krásná jména, jako je třeba Karolína?

Neváhejte jí zlepšit den a pošlete Karolíně krásné blahopřání k svátku a k tomu třeba můžete koupit kytičku.

Je to jen na vás!

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X