Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Sama na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete přání k svátku Samuelovi napsat rychle?

Nejste v psaní blahopřání příliš zběhlí, ale chtěli byste svou gratulací zaujmout?

Nevíte, jak začít, co by mělo přání obsahovat a jakým způsobem jej oslavenci předat? 

Nebojte! S našimi tipy vše zvládnete hravě.

Gratulace ke jmeninám pro Sama

Pogratulujte oslavenci milými slovy, která jej potěší a kterými se bude rád chlubit svým blízkým. 

Inspiraci k tomu správnému blahopřání jistě najdete v následujícím textu. 

Dnes pro tebe začíná zase další kapitola tvého života. Jsi naživu a dnešní den můžeš brát jako start v uskutečňování svých snů. Jdi si za svým a nevzdávej se. Přeji ti úspěch a všechno nejlepší ke jmeninám!
Dnes máš jmeniny. Zajdi si na své oblíbené jídlo a dej si trojitý čokoládový dort se zmrzlinou, který máš tak rád. V den tvých jmenin kalorie jako by neexistovaly. Všechno nejlepší, kamaráde!
Všechno nejlepší ke jmeninám někomu skvělému, krásnému, talentovanému a milému. Kdo by to jen mohl být? Přemýšlej. Ano, jsi to ty. Přeji ti ve tvůj výjimečný sváteční den jen to nejlepší. Užij si své jmeniny naplno!
Jsou tu další jmeniny. Uplynulý rok byl plný vzestupů a pádů, ale ty jsi ho přesto zvládl. Doufám, že dnešek bude novým začátkem a následující rok bude plný příležitostí a požehnání. Všechno nejlepší k svátku, Same!
Mnoho lidí je na tobě v mnoha věcech závislých a já obdivuji, jak tuto zodpovědnost zvládáš. Jsi mým skvělým přítelem a já ti přeji, aby byl tvůj dnešní den plný radosti, odpočinku, lidí a dobrot, které máš rád. Měj nádherné jmeniny!
Dnešek je především o tobě, Samueli. Dopřávej si všech požitků, které život nabízí, a věz, že jsi milovaný svou rodinou a přáteli. Máme tě všichni opravdu moc rádi. Vše nejlepší!
Tento rok byl náročný, provázený mnoha boji a těžkostmi. Překonal jsi je a já tě za to obdivuji. Dnešek ber jako nový začátek. Všechno nejlepší k svátku!
Doufám, že tě dnes ptáci probudili sladkým zpěvem, slunce ti zářivě svítilo do oken a chladný vánek tě jemně pohladil. Věřím, že dnešek bude plný radosti a smíchu. Krásné jmeniny, Samíku!
S dnešními jmeninami začíná nová etapa, která pro tebe bude, doufám, skutečně požehnaná. Přeji ti do života jen to nejlepší. Krásné jmeniny!
Až dnes na oslavě uvidíš všechny své blízké, poděkuj za ně. Jsou to lidé, kteří ti pomohli v těžkých chvílích, utěšili tvou bolest a vykouzlili úsměv na tváři ve smutných dnech. Stejně, jako ty bys měl být vděčný za ně, věz, že my všichni jsme vděční za tebe. Krásný sváteční den!
Drahý můj, vedl sis po celý uplynulý rok opravdu dobře. Zasloužíš si všechno dobré, co ti přijde do cesty. Prožil jsi boje, smích i lásku. Gratuluji ti, protože jsi všemi zkouškami prošel na výbornou. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Mé srdce je plné štěstí a má duše je naplněna radostí, protože mám to štěstí, že jsem svědkem tvých dalších jmenin. Když vidím, jak se ti daří, jsem skutečně hrdý/á! Vše nejlepší k svátku!
Tolik ti věřím. Máš na to, abys byl tou nejlepší verzí sebe sama. Jsi skvělý muž a jsi schopen dosáhnout všeho, čeho si zamaneš. Držím ti palce a přeji ti jen to nejlepší k tvému svátečnímu dni!

Prohlédněte si další blahopřání přímo pro muže.

Srandovní přáníčka

Ke každé oslavě jmenin patří zábava! 

Rozesmějte oslavence, sebe i případné další hosty svým nápaditým a humorným blahopřáním!

Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo si pamatuje, jak se tancuje Macarena!
Vše nejlepší ke jmeninám někomu, kdo dobře vypadá, je velmi chytrý, charismatický a okouzlující! Ups, myslel/a jsem vše nejlepší “od někoho”.
Loňská oslava tvých jmenin byla asi tak úspěšná, že ses rozhodl slavit je zase. No, dobře, nechám tě při tom a přijdu. Vše nejlepší!
Znáš to, jak se říká, že čím jsi starší, tím jsi moudřejší? Dřív jsem si myslel/a, že je to pravda, ale pak jsem potkal/a tebe. Dělám si legraci. Vše nejlepší ke jmeninám, příteli!
Přestaň brečet, že jsi zase o rok starší a slavíš další jmeniny. To můžeš dělat až na své narozeniny. Dneska budeme pít, jíst a oslavovat, že jsi mezi námi. Všechno nej!
Zapomeň dneska na vrásky, bolavé klouby, zapomnětlivost a šediny. Slavíš jmeniny a tvé jméno, na rozdíl od tebe, nestárne. Krásný sváteční den!
Jen chci, abys věděl, že to, že jsi zase o rok starší, protože slavíš další svátek, nemusí znamenat, že se musíš přestat chovat jako děcko. Stejně bys to asi nedokázal. Zůstaň, jaký jsi! Krásné jmeniny!
Hele, myslím si, že se nejmenuješ Samuel, ale Superman. Prošel jsi ohněm a vyšel jsi z něj bez jediného škrábnutí. Gratuluju, superhrdino!
Jsem zvědavý/á, kolik lidí se už zotavilo z tvé minulé oslavy jmenin a přijde i letos. Vše nejlepší, šílenče!
Když ti dá život citrony, měl bys udělat limonádu. Nebo počkej, mám lepší nápad! Měl bys najít někoho, komu dal život vodku a uspořádat pořádnou party. Užij si dnešní jmeniny!
Pamatuj na to, že příroda ti dala mladou tvář a je jen na tobě, jak budeš vypadat při oslavě svých padesátých jmenin. Tak se moc nerozčiluj, abys neměl příliš mnoho vrásek. Krásné jmeniny, kamaráde!
Pamatuješ si, cos dělal o minulých jmeninách? Ne? To bude věkem. Tak všechno nejlepší k svátku, starouši!

Slaví váš známý zanedlouho narozeniny? Prozkoumejte narozeninová přání plná vtipu!

Krátká blahopřání

Víte o oslavenci, že neocení dlouhé projevy? 

Chcete mu popřát, ale nevíte, jak vše, co chcete říci, smrsknout do jedné krátké věty? 

Vyberte si z našich tipů! Jistě najdete, co hledáte.

Dnes slavíš další svátek a jsi pořád úžasný. Jak to jen děláš? Vše nejlepší!
Přeji ti k svátku spoustu zábavy, radosti a smíchu. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Všechno nejlepší ke jmeninám jednomu z nejlepších lidí, které znám!
Jsem tak vděčný, že jsi součástí mého života. Přeji ti ke jmeninám jen to nejlepší!
Přeji ti výjimečné jmeniny a skvělý následující rok, Samueli!
Vše nejlepší, kámo! Ať se ti splní všechny tvé sny.
Počítej svůj život podle úsměvů, ne podle slz. Svůj věk počítej podle přátel, ne podle let. Krásné prožití svátečního dne, Same!
Všechno nejlepší k svátku! Doufám, že se ti splní všechna tvá přání a sny.
O cokoliv požádáš, ať dostaneš, cokoliv hledáš, ať najdeš, cokoliv si přeješ, ať se ti splní. Užij si dnešní sváteční den naplno!
Čeká tě další rok plný dobrodružství. Přivítej ho tím, že své jmeniny oslavíš s pompou a velkolepostí. Vše nej!
Ať se ti dnes vrátí všechna radost, kterou jsi mezi lidi šířil v minulosti. Dneska se pořádně bav! Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Tvůj život právě nabírá rychlost a vystřeluje do stratosféry. Připoutej se a nezapomeň si tu cestu užívat!

Je Samuel vaším tatínkem? Pak můžete využít také některého z přání ke Dni otců!

Zamilovaná přání k svátku Samuelovi

Je Samuel vaším manželem, partnerem nebo mužem, který o vašich citech ještě nic netuší? 

Využijte příležitosti jmenin a vyznejte oslavenci svou lásku. Uvidíte, že bude mile překvapen a vaše slova jej zahřejí u srdce.

Všechno nejlepší ke jmeninám mému nejlepšímu příteli a milenci. Chci ti říct, že jsi to nejlepší, co mě v životě potkalo. Miluji tě!
Samíčku můj, ode dne, kdy jsem tě poznala, jsem věděla, že mé štěstí je být s tebou. Proto jsem tě popadla a už tě nikdy nepustím. Všechno nejlepší ke jmeninám, lásko. Doufám, že se v tento výjimečný den budeš mít skvěle!
Přeji ti krásné jmeniny, lásko! Víš, že jsi pro mě nejdůležitější osoba a doufám, že s tebou budu až do konce života. Miluji tě!
Všechno nejlepší k svátku, má lásko, můj králi! Vím, že to často neříkám, ale jsi to nejcennější, co v mém životě existuje. Miluji tě každým úderem svého srdce a jsem hrdá na to, že jsi můj muž a já tvá žena na celý život. Budu tě milovat, opatrovat a podporovat, dokud budu žít. Přeji ti krásný den!
Všechno nejlepší k svátku králi mého srdce, muži mých snů a lásce mého života. Modlím se, aby ti bylo požehnáno a splnilo se ti každé přání, které chováš ve svém srdci. Ještě jednou všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Dnešní den je velmi výjimečný, protože dnes je muž, kterého miluji, tím nejdůležitějším v celém mém světě. Přeji ti, aby se ti podařilo dosáhnout všech cílů, které sis vytyčil. Všechno nejlepší ke jmeninám, drahoušku!
Jsi největším požehnáním pro všechny kolem sebe. Tvá laskavost a radost dokáže vykouzlit úsměv na tváři i těm největším nešťastníkům. Všechno nejlepší ke jmeninám. Miluji tě jako nikdo jiný na světě!
Můj drahý, máš srdce čistší než křišťálově čistá voda a krásnější než ten nejnádhernější západ slunce. Krásné prožití jmenin, má lásko!
Ten den, kdy jsem tě poprvé viděla usmívat se, jsem věděla, že musím udělat všechno proto, abys byl šťastný navždy. Všechno nejlepší ke jmeninám, můj miláčku!
Dnešní den je výjimečný, protože má svátek můj úžasný přítel. Doufám, že se ti splní všechna přání a že tvá budoucnost bude plná radosti a štěstí. Krásné jmeniny!
Všechno nejlepší ke jmeninám tomu nejlepšímu milenci na světě. Zamilovat se do tebe bylo mnohem snazší než ti napsat toto přání, protože slovy nemohu vyjádřit, jak nádherně se cítím, když jsem s tebou. Chci jen, abys věděl, že jsi moje lepší polovička a že bez tebe bych byla na tomto světě ztracená. Všechno nejlepší ke jmeninám, má lásko!
Nikdy jsem nepotkala tak hodného a milého člověka, jako jsi ty. Možná proto jsem do tebe tak zamilovaná. Blahopřeji ti k tvému svátku, Samuelku!

Prozkoumejte také další sváteční přání plná lásky. Na jmeniny není zamilovaných slov nikdy dost!

Sváteční gratulace malému Samíkovi

Nejen dospělí, ale také děti jsou velice rády, když je překvapíte milými slovy s přáním k svátku. 

Vyberte si to pravé přáníčko, které udělá právě vašemu oslavenci skutečnou radost!

Posílám ti hodně lásky a přeji ti vše nejlepší ke jmeninám. Jsi to nejkrásnější dítě ve vesmíru!
Jsi ten nejodvážnější a nejúžasnější kluk, kterého znám. Přeji ti do života jen to nejlepší! Krásné jmeniny.
Přinesl jsi nám do života tolik radosti, maličký. Doufám, že se dnes na oslavě budeš dobře bavit. Všechno nejlepší k svátku!
Už ode dne, kdy ses narodil, jsme věděli, že budeš nejideálnějším synem, jakého jsme si kdy mohli vysnít. Vždycky jsi byl a budeš výjimečný. Přeji ti požehnaný život, synku!
Dnes máš právo jíst víc sladkostí a vyžadovat vyšší kapesné než obvykle. Máme tě moc rádi. Užij si nádherný sváteční den!
Přeji ti úžasné jmeniny, miláčku! Ať je následující rok plný úspěchů a úžasných objevů.
Dnes je jeden z mých nejoblíbenějších dnů, protože slaví jmeniny můj nejoblíbenější synovec na světě! Ať je tvůj den plný zábavy a nezapomenutelných okamžiků!
Všechno nejlepší ke jmeninám mému milovanému dítěti. Nikdo na tebe není pyšnější než já. Jsi má pýcha a radost a zasloužíš si všechno štěstí na světě. Užij si své jmeniny, výjimečný chlapče!
Přeji ti fantastické jmeniny plné objetí, polibků a spousty lásky a štěstí. Mám tě rád/a!
Všechno nejlepší k svátku nejskvělejšímu a nejsilnějšímu chlapci, kterého znám. Jsi úžasný kluk plný talentu a kreativity. Užij si svůj výjimečný den!
V mnoha ohledech jsi jedinečný a zářivý. Chci, abys věděl, že skutečně rozjasňuješ životy mnoha lidí, kteří tě obklopují. Přeji ti, abys měl ty nejlepší jmeniny!
Všechno nejlepší, Samíčku! Přeji ti jmeniny plné dobrot, které máš rád a spoustu zábavy. Mám tě rád/a!

Až nadejde den, kdy budou slavit svátek všechny děti, můžete se při psaní gratulace inspirovat přáními ke Dni dětí!

Obrázky s přáními ke jmeninám

Děti i dospělí, jménem Samuel, jistě potěší barevné blahopřání s obrázkem. 

Vyberte si z naší nabídky svátečních gratulací vložených přímo do obrázku!

Chlapec s létajícím balónkem u moře při západu slunce na pozadí létajících ptáků a s přáním všeho nejlepšího k svátku Samovi.
zdroj: unsplash.com
Papírová kartička s přáním k svátku Samuelovi zasazená do kytice.
zdroj: unsplash.com
Dámská ruka držící průhledný nafukovací balónek s přáním krásného prožití svátečního dne Samíkovi.
zdroj: unsplash.com
Ruka držící barevné narozeninové balónky s přáním všeho nejlepšího Samuelovi k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání krásných jmenin Samovi na pozadí hořící prskavky v travnaté louce.
zdroj: unsplash.com

Možná oslavence potěšíte jinými obrázkovými svátečními gratulacemi. Prohlédněte si naše další tipy!

Sváteční gify

Překvapte oslavence pohyblivým obrázkem a pošlete mu blahopřání MMSkou, e-mailem nebo po sociální síti. 

Tuto možnost ocení především mladí lidé a také ti, kteří jsou od sebe daleko a nemohou tento výjimečný den trávit spolu. 

Sváteční gif s bílým zajíčkem posílajícím pusinky ve tvaru srdíček.
zdroj: unsplash.com
Kreslený pohyblivý obrázek s medvídkem tahajícím vozík plný žlutých srdíček.
zdroj: unsplash.com
Kreslený pohyblivý gif s bílým pejskem nabízejícím divákovi růžovou květinu v květináči.
zdroj: unsplash.com
Sváteční gif se sklenicí na víno a šampaňské, které o sebe vzájemně ťukají.
zdroj: unsplash.com
Dvě ruce připíjející si šampaňským ve sklenicích.
zdroj: unsplash.com

Prozkoumejte další sváteční gify, které by vašemu oslavenci mohly udělat radost. 

Zajímavosti o jméně Samuel

Význam jména Samuel pochází z hebrejského Shemiel. Jedná se o jméno složené ze slov “shem – jméno” a “el – Bůh”

Slavným nositelem a patronem tohoto jména byl biblický Samuel. Podle Starého zákona (Kniha Samuelova) se narodil své matce Haně ve zralém věku. 

Hana nemohla po léta počít dítě, zatímco druhá manželka jejího manžela děti měla. Jednoho dne se Hana modlila a slíbila, že dá své dítě do Boží služby, pokud jí bude požehnáno úspěšným těhotenstvím. Bůh její modlitby vyslyšel a ona svůj slib splnila tím, že Samuela uložila do chrámu. 

Když byl Samuel ještě malý chlapec, Bůh ho povolal, aby se stal prorokem. Jako dospělý muž se stal soudcem a váženým mužem, který pomazal Saula a Davida za izraelské krále. 

Číslem Samuelů je osmička a barvami, které s těmito osobami rezonují, jsou odstíny zelené a modré. 

Osoby tohoto jména jsou velice chytré, inteligentní a přitahují k sobě úspěch. Mají vrozený instinkt pro nalézání skvělých příležitostí a vědí, jak je správně využít.

Samuelové mají úspěch nejen v oblasti peněz, ale také v oblasti sociální. Nikdy nebývají sami. Ostatní k sobě přitahují jako magnet. Mezi těmi všemi známými ale dokáží rozlišit, kdo je upřímný a kdo by je chtěl jen využít. S takovými lidmi nemají slitování a ze svého života je vyškrtnou. 

Samuelovy přezdívky a zdrobněliny mohou být Sam, Samík, Samy, Samek, Samuelek a další.

A kdy má svátek Samuel? Tito muži oslavují jmeniny 1. září.

Popřejte k svátku Adéle, která slaví svátek hned druhý den po Samuelovi. Znáte nějakou?

Vytvořte přání k svátku Samuelovi pomocí textu, obrázku nebo pohyblivého gifu. 

Vyberte si z vtipných, vážnějších nebo stručných textů a nezapomeňte do svého blahopřání vložit upřímnost.

Chcete-li, můžete se inspirovat také texty plnými vyznání lásky a připomenout oslavenci, co pro vás znamená. 

Při tvorbě přání se hlavně nezapomeňte uvolnit a vložit do svých slov srdce.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X