Nejkrásnější blahopřání ke jmeninám pro Marka na jednom místě. Vyberte si!

Potřebujete vytvořit přání k svátku Markovi? 

Nevíte, jakou gratulaci zvolit, zda přidat obrázek a jakou formou blahopřání předat?

S našimi tipy budete mít přáníčko hotové jedna dvě!

Blahopřání Markovi k svátku

Slaví váš blízký svátek a vy nevíte, jaká slova do gratulace použít?

Chcete Markovi popřát vše dobré, ale bojíte se, aby nebylo vaše přáníčko tuctové?

S našimi tipy se bude vaše gratulace mezi těmi ostatními zaručeně vyjímat!

Letošní rok byl náročný a provázený mnoha bolestmi a těžkostmi. Ty jsi to ale zvládl, hurá! Vnímej dnešní den jako nový start, nový začátek. Držím ti place. Vše nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku skvělému muži, kterým ses stal! Dotáhl jsi to skutečně daleko a věřím, že tvá cesta ještě nekončí. Dál hrdě překonávej výzvy a nenech se od dosažení svých cílů odradit. Jsem na tebe nesmírně pyšný/á!
Slzy, které jsi prolil a práce, kterou jsi do svého života vložil, to vše se konečně vyplatilo. Jsi úžasným mužem a tvá budoucnost vypadá opravdu pozitivně. Přeji ti pevné nervy a sílu v uskutečňování svých snů. Všechno nejlepší k svátku!
Rád/a bych ti popřál/a všechno nejlepší ke jmeninám a ještě dlouhý život. Vím, že tě čeká zářivá budoucnost plná lásky, naděje, rodiny a přátel. Nemůžu se dočkat na dnešní oslavu. Užij si krásný den!
Ze všeho nejvíc jsem vděčný/á za to, že jsi můj přítel a mohu s tebou sdílet tento výjimečný den. Přeji ti jen to nejlepší do života a splnění všech tvých přání. Krásné jmeniny, Marku!
Nezapomeň se usmívat, přestat držet diety a konečně si začít užívat život plnými doušky. Dnes nemysli na nic negativního a naplň svou mysl jen pozitivními myšlenkami. Mám tě rád/a a přeji ti všechno nejlepší k svátku, Máro!
Líbí se mi na tobě, že odmítáš být průměrným a nikdy se nebojíš následovat své sny. Věřím ve tvou velikost a přeji ti, aby tě v životě potkávaly jen krásné věci, které tě budou posouvat dál. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Nic mě nepotěší víc, než když vidím, že oslavuješ další svátek a tvůj den je plný smíchu, přátel a rodiny. Dnešní den je jen o tobě a já ti přeji spoustu lásky a pozitivních zkušeností. Buď zdráv, Marečku!
Obdivuji, jak se nikdy nevzdáváš, nepodceňuješ se a nepodléháš negativitě lidí. Zůstaň stále tak úžasný, jako jsi. Vše nejlepší k svátku!
Dnes slaví svátek někdo skutečně důležitý, a tím člověkem jsi ty! Přeji ti tu nejkrásnější oslavu jména, které tak hrdě umíš nosit jen ty. Všechno nejlepší!
Všechno nejlepší k svátku mému nejbližšímu příteli. Modlím se, abys měl nádherný den a aby se ti jen a jen dařilo. Krásné jmeniny, kamaráde!
Opět máš svátek a já jsem vděčný/á, že u toho opět mohu být. Přeji ti vše krásné, co život může nabídnout a jen milé a dobré lidi kolem sebe. Krásné prožití svátečního dne, Marku!

Prozkoumejte také další nabídku gratulací k svátku pro muže, které jsou plné zajímavých textů, obrázků, gifů i videí.

Krátká přáníčka

Gratulace nemusí být dlouhá. Inspirujte se našimi krátkými texty a poblahopřejte oslavenci stručně. Uvidíte, že vaši krátkou gratulaci oslavenec ocení!

Všechno je možné, když máš kolem sebe ty správné lidi, kteří tě podporují. Ve mě oporu máš. Všechno nejlepší, kamaráde!
Čím více oslavuješ svůj život, tím více je v životě co oslavovat. Dnešek si pořádně užij! Krásné jmeniny, Marku!
Svátek je milníkem, kdy končí jeden rok a začíná další. Ať je tvůj nadcházející rok plný smíchu, přátel, lásky a rodiny. Přeji ti úžasné jmeniny, kamaráde!
S každým svátkem jsi sice o něco starší, ale také jsi zkušenější, moudřejší a takový nějaký novější. Ber dnešní den jako nový start. Vše nejlepší!
Přeji ti, aby byl tento rok pro tebe tím nejlepším v životě. Krásné prožití jmenin, Marku!
Drž se a nikdy neměň to, jaký jsi, protože jsi ten nejúžasnější muž, kterého znám. Všechno nejlepší k svátku!
Ať jsou ti oslavy svátků stále tak nakloněny, protože pozoruji, že jsi s každými dalšími jmeninami moudřejší, hezčí a větší gentleman. Krásný svátek!
Moc ti přeji, aby sis dnešní výjimečný den užil a nedělal sis s ničím starosti. Užij si krásné jmeniny, Máro!
Všechno nejlepší k svátku, kamaráde! Ať je dnešní den dnem splněných přání!
Buď dnes obklopen jen usměvavými lidmi. Nechť se ti vše negativní vyhýbá, a to nejen dnes, ale po celý tvůj život. Krásný sváteční den!
Všechno nejlepší k svátku někomu, kdo je věčně mladý, hravý a na světě rád. Jsi mou inspirací. Krásné jmeniny!
Ať jsou tvé jmeniny jedním uzlíčkem plným radosti. Všechno nejlepší, drahý Marku!

Prohlédněte si gratulace ke jmeninám ve slovenštině. Třeba právě v nich najdete větu, která, jako by vycházela přímo z vašeho srdce.

Gratulace z lásky

Zamilovali jste se do Marka a nevíte, jak mu to říct?

Je Marek vaším partnerem či manželem a vy mu chcete připomenout, jak moc pro vás znamená?

Použijte některou z našich vět. Uvidíte, že oslavence velice mile překvapíte a potěšíte.

Díky tobě jsem celá. Bez tebe bych byla méně než já. Všechno nejlepší k svátku, lásko!
Milovat tě znamená milovat sám sebe, protože naše láska z nás dělá jedno. Všechno nejlepší k svátku, miláčku!
Můj život jsi ty, mé srdce jsi ty, má láska jsi ty, všechno nejlepší ke jmeninám!
Pokaždé, když tě vidím, znovu se do tebe zamiluji. Všechno nejlepší k svátku mému úžasnému muži!
Prožili jsme spolu rok plný emocí a vzpomínek. Děkuji za rok prožitý v plném štěstí a objetí osoby, kterou miluji. Všechno nejlepší k tvým dnešním jmeninám a k tisícům dalším. Miluji tě!
Všechno nejlepší k svátku, lásko! Přeji ti skvělou budoucnost a pevně věřím, že ji budeme prožívat spolu. Miluji tě, Marečku!
Ty jsi dřevo, které ve mě udržuje oheň a mé srdce při životě. Přeji ti jen to nejlepší, lásko, protože si nic míň nezasloužíš. Krásné jmeniny!
Sto srdcí by bylo příliš málo na to, aby unesly všechnu mou lásku k tobě. Krásné prožití svátečního dne, můj miláčku. Ať se ti splní vše, po čem toužíš.
Po tvé sladké tváři touží mnoho žen, ale jen já jsem měla to štěstí, že sis mě vybral za svou. Miluji tě a nepřestanu být vděčná za to, že jsi přišel do mého života. Všechno nejlepší k svátku, má lásko!
Láska je bohatství, které se nekupuje, neprodává, ale dává. Tenhle pocit je můj dárek k tvým jmeninám, protože, a to mi věř, tě miluji skutečně upřímně. Jsi má polovička a já nepřestanu děkovat Bohu, že nás svedl dohromady. Krásné jmeniny, Marečku!
Zasadili jsme semínko a stali jsme se společně silným stromem. Naše láska nezná mezí a věřím, že se bude stále zvětšovat. Miluji tě a děkuji ti, že mohu zažívat pocity, které mi způsobuješ jen ty. Vše nejlepší ke tvému nádhernému jménu, lásko!
Doufám, že si k dnešním jmeninám dopřeješ něco výjimečného. Nic míň si nezasloužíš, než abys byl tím nejšťastnějším člověkem na světě. Krásné jmeniny, moje životní lásko!

Lásky není nikdy dost. Proč tedy neprozkoumat další gratulace ke jmeninám z lásky?

Srandovní gratulace

Smích je důležitý a kdy jindy by se měl oslavenec pobavit, než v den své oslavy?

Pobavte Marka, rozveselte ho a rozsviťte mu den! 

Vyberte větu, která, podle vás, udělá Markovi den radostnější.

Obávám se, že musíme oba uznat, že s přibývajícím věkem se stáváme starými auty – stále je třeba více oprav a výměn. Všechno nejlepší k svátku, starouši!
Prozradím ti tajemství. Jestli si nechceš s každým dalším svátkem připadat zase o něco starší, žij poctivě, jez pomalu a lži o svém věku. Všechno nejlepší!
Děláš si starosti s vráskama? Nemusíš. Důležité je neztratit ve vráskách jiskru. Krásné jmeniny, starý pardále!
Až si z tebe, v den tvého svátku, bude někdo dělat srandu, že jsi zase starší, odpověz, že nejsi starý, ale jsi klasik a klasika je k nezaplacení. Krásné jmeniny, Marku!
Nelituj oslavy dalšího svátku. Dobrá zpráva je, že žiješ a že ho můžeš vůbec slavit. Krásné jmeniny!
Muži jsou jako víno. Někteří se mění v ocet, ale ti nejlepší se s věkem jen zlepšují. A to by eventuelně mohl být tvůj případ. Všechno nejlepší k svátku!
Děláš si starost s tím, že jsi zase o něco starší, když slavíš další svátek? Nemusíš. Na stárnutí je nejlepší to, že když něco nechceš dělat, můžeš říct, že jsi na to už starý, a to je k nezaplacení. Užij si super den, oslavenče! Vše nej!
Věk může dělat vrásky na tváři, ale nedostatek nadšení dělá vrásky na duši. Tak se raduj, že slavíš další jmeniny a měj veselý den! Krásné prožití svátku!
Dnes se jen hýčkej, protože s každým dalším svátkem bude tvoje tělo víc chátrat a při špatné péči se už moc dalších jmenin nemusíš dožít ve zdraví. Dneska ale na svůj věk zapomeň a užij si super den! Vše nejlepší!
Vyrostl jsi a můžeš se radovat z toho, že máš všechny radosti za sebou, protože mladí lidé mají všechny starosti před sebou. Dneska ale zapomeň na to, že jsi starý dědek a užij si super jmeniny, Marku! Vše nej!
Zábava je jako životní pojištění. Čím je člověk starší, tím víc stojí. Krásné prožití svátečního dne, kamaráde! Těším se na dnešní bohatou oslavu!
Jsi úžasný, krásný, chytrý a zábavný. Jednoduše jsi jako já. Všechno nejlepší k svátku, brácho!

Pobavte oslavence ještě větším množstvím vtipných gratulací k svátku!

Blahopřání pro malého Marečka

Chystáte se oslavit jmeniny dítěte nebo dospívajícího muže?

Vyberte si z našich blahopřání pro děti!

Všechno nejlepší ke jmeninám. Jsi super kluk ve všech směrech. Od dárků, přes dort, až po zábavu se všemi tvými kamarády. Doufám, že tvá oslava bude skvělá!
Krásné jmeniny, Marečku! Jsi super cool kluk, a to v každém ohledu. Jsem moc rád/a, že můžeme slavit jmeniny s tak skvělým klukem, jako jsi ty. Užij si každou minutu dnešního dne!
Je čas tančit, zpívat, křičet a skvěle se bavit, protože dnes slaví jmeniny někdo skutečně výjimečný, a to jsi ty, Marku! Krásné prožití jmenin!
Všechno nejlepší k svátku! Posílám ti lásku, objetí, polibky a úsměv, který snad rozzáří tvůj výjimečný den. Jsme moc rádi, že tě máme, drahoušku!
Nejúžasnějšímu dítěti, které dokáže svým milým úsměvem rozzářit den všem okolo, přeji, aby letošní oslava překonala všechny ostatní! Vše nejlepší!
Doufám, že si ve svůj výjimečný den užiješ spoustu zábavy. Dělej dnes jen to, co ti vykouzlí úsměv na tváři. Krásné jmeniny, drahý Marku!
Posílám ti ta nejupřímnější a nejzářivější přáníčka k svátku! Jsi naprostý miláček a já jsem vděčná, že jsi v mém životě. Užij si dnešní sváteční den, drahoušku!
Přeji ti všechno nejlepší ke jmeninám! Ať je tvůj den plný sluníčka, úsměvů a radosti. Věřím, že tvůj život bude jedna velká pohádka.
Ať se tvá dnešní oslava jmenin vydaří, zlatíčko! Jsi úžasný chlapec, proto se obklopuj jen lidmi, kteří to dokáží ocenit. Všechno nejlepší!
Mému sladkému drobečkovi přeji, abys měl nádherný den a celý život. Jsi mým světem a já tu pro tebe vždy budu. Mám tě moc rád/a! Krásné jmeniny, miláčku!
V okamžiku, kdy jsem tě poprvé uviděla, zamilovala jsem se do té nádherné tvářičky, která připomíná andílka. Jsi můj milovaný synáček a já tě budu vždy ochraňovat. Miluji tě a přeji ti vše nejlepší!
Doufám, že tvá dnešní oslava bude stejně tak speciální a úžasná, jako jsi ty sám. Krásné prožití jmenin, Marečku!

V den, kdy budou slavit svátek všechny děti, můžete použít některou z gratulací ke Dni dětí, které jsme pro vás připravili. Inspirujte se!

Obrázková přání k svátku Markovi

Textová gratulace je skvělá, ale pokud k ní přidáte ještě obrázek, můžete si být jistí, že se bude vaše blahopřání mezi ostatními vyjímat. 

Vyberte si obrázek s již vloženou gratulací a překvapte oslavence svou originalitou!

Žena, vyhazující barevný prášek do vzduchu na pozadí modré oblohy s přáním všeho nejlepšího k svátku Markovi.
zdroj: unsplash.com
Parta lidí, připíjející si pivy s přáním všeho nejlepšího k svátku.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Markovi na pozadí hořící prskavky ve tmě.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího Markovi na pozadí barevného vybuchujícího ohňostroje v noční přírodě.
zdroj: unsplash.com
Přání všeho nejlepšího ke jmeninám Markovi na pozadí červených květů.
zdroj: unsplash.com

Prohlédněte si ty nejoblíbenější sváteční obrázkové gratulace!

Sváteční gify

Gify ocení hlavně milovníci moderních technologií, mladí lidé a také ti, kteří s oslavencem nemohou být, v tento výjimečný den, v osobním kontaktu. 

Pohyblivý obrázek můžete Markovi zaslat prostřednictvím MMS, e-mailu nebo přes sociální síť. 

Začněte vybírat!

Pohyblivá animace s medvídkem v obleku, který připíjí šampaňským na pozadí přibývajících zlatých mincí.
zdroj: giphy.com
Kreslená pohyblivá animace s bílým zajíčkem posílajícím pusy ve tvaru srdíček.
zdroj: giphy.com
Gif s animovaným, usmívajícím se a tancujícím strašidýlkem s pěti očima.
zdroj: giphy.com
Nahý muž se sombrerem na hlavě připíjejícím tequillou.
zdroj: giphy.com
Kreslený pohyblivý obrázek s červeným kelímkem, do kterého padá pingpongový míček.
zdroj: giphy.com

Gifů není nikdy dost! Pokud jste si nevybrali z naší nabídky, můžete se podívat na další sváteční gif blahopřání!

Zajímavosti o jméně Marek

Jméno Marek je variantou jména Markus, které je římského původu. Toto jméno mohlo být odvozeno od jména římského boha války, Marse. 

Jméno se v Anglii používalo od středověku, ale až do 19. století bylo výjimečné, a ne příliš obvyklé. 

Slavným nositelem jména je svatý Marek, jeden z apoštolů, autor druhého evangelia a patron notářů a města Benátek. Předpokládá se, že byl zakladatelem alexandrijské církve. 

Ke jménu Marek řadíme číslo tři a vhodnými barvami jsou pastelové barvy, ale hlavně fialová a hnědá.

Markové bývají skvělými přáteli a věrnými partnery. Tito muži přirozeně vědí, co je v životě důležité a podle toho také žijí. Často se jedná o umělce a snílky. Zároveň jsou to ale lidé, kteří nikdy nedělají nic neuváženě a než se rozhodnou jednat, dobře si své kroky promyslí.

Markové jsou dobří muži schopní kompromisu a ústupků, nejen proto jsou často oblíbení v kolektivu. 

Zdrobněliny a přezdívky jména Marek mohou být Markus, Marko, Mareček, Mára, Mari a další. 

A kdy má svátek Marek? S muži tohoto jména můžete oslavovat jmeniny 25. dubna.

Den před Markem oslavuje jmeniny Jirka. Poblahopřejte Jiřímu k svátku prostřednictvím našich textů, které jej jistě potěší.

Přání k svátku Markovi může obsahovat nejen text, ale také obrázky nebo pohyblivé gify. 

Gratulaci je možné pojmout nejen jako pozitivní přání do života, ale také například jako vyznání lásky. 

Nechte se inspirovat uvedenými tipy a vytvořte přáníčko, na které bude oslavenec ještě dlouho vzpomínat!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X