30 top dětských blahopřání k svátku, díky kterým se bude vaše gratulace mezi ostatními vyjímat!

Chcete napsat přání k svátku dětem rychle a jednoduše?

Nevíte, jestli napsat dlouhý či krátký text, nebo jaký do přáníčka zakomponovat obrázek? 

Prohlédněte si naše gratulace, obrázky a pohyblivé gify – jistě se vám podaří vytvořit blahopřání, na které malý oslavenec bude rád vzpomínat!

SMS přání k svátku pro děti

V dnešní moderní době má snad už každé dítě mobilní telefon. 

Udělejte mu radost a pošlete oslavenci gratulaci v podobě SMS. 

Pusťte se do čtení a vyberte si to nejlepší sváteční přáníčko!

Všechno nejlepší k svátku tomu nejúžasnějšímu dítěti na světě! Ať je tvůj den plný zábavy a dárků.
Přeji tomu nejrozkošnějšímu dítěti, které znám, všechno nejlepší ke jmeninám! Ať máš vždycky široký úsměv na tváři. Bůh ti žehnej.
Dítě, myslím, že v životě dosáhneš velkých věcí. Je to taková velká čest být svědkem skromných začátků velkého člověka. Ať tě krásné úsměvy provázejí po celý život. Všechno nejlepší k svátku, můj drahý maličký / moje drahá maličká!
Všechno nejlepší ke jmeninám, můj andílku. Ve tvůj výjimečný den se modlím za to, aby tvé malé a milující srdíčko vždy překypovalo štěstím, protože přinášíš sluneční svit do života každého, s kým se setkáš. Užij si svůj den!
Jsi vskutku vzácným darem pro své rodiče a celý svět, má krásná zářící hvězdo. Ať vždy sebevědomě kráčíš vstříc svým snům! Všechno nejlepší ke jmeninám!
Posílám sladké přání ke jmeninám tomu nejúžasnějšímu dítěti ve vesmíru. Ať je tvůj velký den stejně sladký jako tvé sladkosti, které dnes určitě dostaneš.
Doufám, že tvé jmeniny budou plné zábavy, smíchu, dárků, balónků a spousty dobrot, co máš rád/a! Všechno nejlepší k svátku tomu nejsladšímu a nejrozkošnějšímu dítěti na světě!
Dnes má jmeniny jedno velmi roztomilé dítě. Miláčku, ať ti tvůj výjimečný den přinese oceány štěstí a výjimečné dárky. Doufám, že si užiješ každý okamžik tohoto krásného dne! Vše nejlepší!
Přeji ti ke jmeninám spoustu cukrovinek a limonády. Ať je tvůj výjimečný den sladší než ten nejsladší med na světě. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám, moje drahé děťátko! Ať tvé jmeniny provází spousta dobrot a dárků. Doufám, že se budeš po celý den jen usmívat.

Líbí se vám myšlenka gratulace skrze textovku? Podívejte se tedy na další seznam krásných SMS přání k svátku!

Textová přání k svátku dětem

Nenapadají vás ta správná slova, kterými byste malému oslavenci sdělili, co máte na srdci? 

Nevadí! V našich textech pro kluky a holky jistě najdete tu správnou gratulaci ke jmeninám, kterou odlišíte své přáníčko od těch ostatních.

Pro kluky

Slyšel/a jsem, že máš dneska jmeniny a myslím si, že tak skvělý kluk, jako jsi ty, si zaslouží dostat všechno, co si přeje. Takže ti k tomuto výjimečnému dni přeji všechno nejlepší!
Každý den je výjimečný, protože jsi můj syn, ale dnes je ještě o něco výjimečnější, protože slavíš jmeniny. Přeji ti, aby byl tvůj den jedním z těch nejveselejších! Mám tě moc rád/a!
Musím říct, že jsi opravdu roztomilý chlapec a jsem moc rád/a, že jsi součástí mého života. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Miluji tě, chlapečku, z celého srdce. Doufám, že se ti dnes splní všechna přání a budeš se celý den chechtat, až se budeš za bříško popadat. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Jsem hrdý/hrdá, že jsem tvůj táta / tvoje máma, protože jsi ten nejroztomilejší kluk, kterého znám. Zasloužíš si ty nejšťastnější jmeniny, tak doufám, že si je užiješ naplno. Všechno nejlepší, drahoušku!
Chytří chlapci chtějí hračky, okouzlující chlapci mají rádi hračky, rozkošní chlapci milují hračky. Všechno nejlepší ke jmeninám chlapci, který je vším výše uvedeným!
Posílám přání ke jmeninám chytrému chlapci, který se vždycky ptá na otázky, na které neumím odpovědět. Všechno nejlepší k svátku, andílku!
Krásně se na tebe dívá, protože jsi tak šťastný mladý chlapec. Nabíjíš mě svou úžasnou energií a já ti za to děkuji. Jsi naše zlatíčko! Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny!
Tvoje objetí je to nejlepší, co znám a tvůj úsměv je tak nádherně sladký. Doufám, že tvé jmeniny budou dnem, který si užiješ podle svého. Krásný sváteční den ti přeji.
Doufám, že tvé jmeniny budou kouzelné a doufám, že se ti splní všechna přání. Všechno nejlepší k svátku!

Je oslavenec vaším synem a blíží se oslava jeho narozenin? Poblahopřejte mu v daný čas některým z našich přání k narozeninám pro syna.

Pro holky

Posílám objetí nejkrásnější dívce, kterou znám. Tvé jmeniny jsou výjimečné a ty jsi vzácná. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Ke jmeninám přeji krásné dívce, kterou znám, den plný zábavy a úžasných dárků. Vše nejlepší k svátku!
Přeji své holčičce krásné jmeniny a požehnaný rok. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Doufám, že ke svým jmeninám dostaneš všechno, co si holčička může přát. Měj krásný sváteční den, drahoušku!
K tvým jmeninám ti přeji stejně obrovskou radost, jakou jsi mi udělala, když ses narodila. Všechno nejlepší, lásko naše!
S každým dalším rokem je moje holčička rozzářenější, zábavnější a sladší. Jsem tak rád/a, že jsi moje dcera. Mám tě moc rád/a. Všechno nejlepší k svátku!
Každý má dnes jmeniny, ale ty jsi jediná, u které mám pocit, že jsou opravdu výjimečné. Posílám ti láskyplná přání všeho nejlepšího, lásko naše!
Ať jsou tvé jmeniny naplněny takovým vzrušením, jaké přináší přijímání dárků. Všechno nejlepší ke jmeninám, andílku!
Moje láska k tobě, zlatíčko, bude trvat opravdu navždy. Ale neboj, nejen tento dárek ode mě dneska dostaneš. Všechno nejlepší ke jmeninám, holčičko!
Pro mě jsi princezna, takže se k tobě jako k princezně budu chovat. Všechno nejlepší k svátku, zlatíčko. Ať se ti splní i to nejtajnější přání!

Prozkoumejte také dětská přání k narozeninám! Třeba v nich najdete inspiraci pro své blahopřání.

Dětské přání k svátku s obrázky

Děti jednoduše milují barevné věci. Obohaťte proto o barvičky také svou sváteční gratulaci. 

Stáhněte si některé z našich obrázkových blahopřání zdarma a udělejte oslavenci radost.

Kreslené přání k svátku dětem s barevnými dětmi s narozeninovými čepičkami a balónky.
zdroj: dreamstime.com
Kreslené přání k svátku pro děti s kreslenými tancujícími a zpívajícími dětmi na oslavě.
zdroj: vectorstock.com
Kreslené smějící se a radující se děti s narozeninovými čepičkami, balónky, konfetami a nápisem "Krásné prožití jmenin, miláčku!".
zdroj: vectorstock.com
Kreslené slavící děti s balónky, narozeninovým dortem se svíčkami na růžovém pozadí s nápisem "Vše nejlepší k svátku!".
zdroj: vectorstock.com

Gif přání ke jmeninám

Gify jsou oblíbené, a to hlavně u mladých, kteří je rádi posílají ve zprávách na sociálních sítích nebo v MMSkách. 

Vyberte si z naší nabídky a překvapte oslavence svou nápaditostí!

Pohyblivá barevná animace s malou sovičkou v plovoucím kruhu v podobě donutu s potápěčskými brýlemi.
zdroj: giphy.com
Kreslený sváteční gif s malým pejskem vystřelujícím narozeninové konfety.
zdroj: giphy.com
Kreslené gif přání k svátku dětem s chlapcem trhajícím květiny na louce a sedícím pejskem.
zdroj: giphy.com
Animovaný gif s myškou v bundě a teniskách s kyticí a létajícími motýlky kolem.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s vykukujícím kresleným mrkajícím pejskem ze strany.
zdroj: giphy.com

Až budou slavit svátek všechny děti, můžete dětem ze svého okolí popřát některým z našich přáníček ke Dni dětí!

Přání k svátku dětem můžete pojmout jako klasický text, ale také jej poslat jako zajímavou textovou zprávu prostřednictvím mobilu. 

Zvažte, zda chcete pogratulovat holčičce nebo chlapci, a na základě toho vyberte gratulaci, která je tomu uzpůsobena. 

Jelikož se jedná o děti, nemělo by přáníčko postrádat nějaký veselý obrázek nebo pohyblivý gif, který můžete poslat prostřednictvím e-mailu, MMS nebo zprávy na sociální síti.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X