45 rýmovaných přání k svátku na jednom místě. Inspirujte se!

Hledáte verše k svátku, které by vaše blahopřání učinily jedinečným? 

Máte rádi vtipné texty nebo spíše něco sentimentálního? 

Čtěte a vyberte si dle vlastních představ!

Textová přání k svátku ve verších obecně

Ať už přejete muži, ženě nebo dítěti, rýmovačkou nikdy nic nezkazíte! 

Inspirujte se našimi básněmi a uvidíte, že oslavence přímo ohromíte.

Ke jmeninám ti přeji hodně štěstí, zdraví nechť tě všichni nepřátelé místo sporů zdraví, klid v duši a pohodu, dobré vínko, ne vodu, ptačí zpěv a krásné květy, dobré jídlo bez diety, hodně krásných zpěvu tónů, radost z práce, šťastný domov.
Velmi si, (doplňte jméno), cením, že se můžu v den tvých jmenin, jak už bývá dobrým zvykem, přidat ke všem těm lidem, kteří ti k svátku popřát chtějí, mnoho štěstí, zdraví a žádné klení. Krásné jmeniny!
Přicházím dnes, v den tvých jmenin se skromným přáním a pozdravením, s přáním zdraví v dalším žití, bez bouřek a vlnobití. S přáním pojí se i prosba, aby ti i do budoucna dal Bůh hojnost milosti, hodně štěstí a radosti.
Je mi velkým potěšením popřát ti v den tvých jmenin hodně zdraví, hodně štěstí, všechno, ať k tobě vždy snadno letí. Hodně lásky, spokojenosti v celé tvé další budoucnosti. Úsměv na tváři, radost v oku, úspěch v každém žití kroku.
V dalších letech, milá Anno, ať je ti vše, co si přeješ, dáno. Hodně štěstí, zdraví, blaha, přejeme ti jen to nejlepší, drahá. Krásné jmeniny!
Hodně štěstí, zdraví, lásku a po boku plavovlásku. Vše nejlepší k svátku!
Nechť máš život jako sen, užívej si každý den. Od starostí žádné vrásky, v každé chvíli hodně lásky. Krásné jmeniny!
Přeji ti k svátku, který dnes máš. Spory, zlobu, hádky, ať nikdy nepoznáš.
Všechno dobré k tvému svátku, přijmi přání moje, nechť ti štěstí, zdraví, láska nablízku vždy zůstane.
Popřát štěstí, Slunce v duši, to se k svátku opravdu sluší. A nechť je i tělo zdravé, připijme si na oslavě. Vše nejlepší k jmeninám!

Veršované gratulace k svátku pro ženy

Kvetly květy jarní i zlatého léta, život naše kroky do zážitků splétal. Odevzdal nám dary nevýslovné krásy, někdy i zbraně k boji o přežití tasil. Přinesl nám poklad v očích našich dětí, škoda, že tak brzy od nás do dálky letí. Přijmi moje přání skromné v den tvého svátku, co ze srdce se vine, Přeji ti z celé své duše štěstí zdraví a přízeň Slunce. Miluji tě! Všechno nejlepší k svátku.
Vím, rým můj není jediný, pozdravit co chce jmeniny, které máš právě v dnešní den, popřát ti chci přeci jen. Přeji ti, má milá (doplňte jméno), nechť žití cesta započatá dále ti plyne poklidně, zdraví měj stále přehojně, radosti, štěstí ať hodně máš, ať nikdy nepoznáš, co je pláč.
Prožij ve štěstí a ve zdraví ještě roků velký sad, aby tě měl, moje milá, stále každý tak hrozně rád! Vše nejlepší k svátku!
K tobě dnes, (doplňte jméno), letí naše pozdravy. V krásný svátek popřát chci ti, nechť ti Slunce šťastně svítí, nechť ti zdraví stále přeje, nechť na míle vzdálená je od tebe vždy křivota v dalších letech života.
Přijmi k svátku, Adélo (doplňte jméno), hodně polibků na líčko, hodně vroucných objetí, ať všechna se spojí ti do jednoho přání: Žal, nechť tě nezraní a nechť všechna trápení na štěstí se přemění. V krásný svátek Adély (doplňte jméno) nechť ti Pán Bůh nadělí hojnost svých milostí, hodně štěstí, radosti.
(Doplňte jméno) naše milá, nechť se ti splní vše, o čem sníváš, všechno dobro v naději, nechť ti Pán Bůh, na tvůj svátek, milostivě nadělí všechny žití dobré klady, to vše ti přejeme – vždyť tě máme všichni rádi!
Zvěstoval nám úsvit ranní, že je krásný svátek Jany (doplňte jméno). Milá Jano (doplňte jméno), přeji ti, nechť ti Slunce štěstí svítí, nechť ti láska srdce hřeje, ať se tvůj milý na tebe stále směje. Nechť ti nikdy není smutno, nechť nikdy ti ničeho není líto. Vše nejlepší k svátku!
Aničce (doplňte jméno) přejeme dobrého zdravíčka nechť má vždy radostné úsměvy na tvářičkách, nechť se její žití sny vyplní a jsou jako ze zlata, nechť žije vždy v radosti a je šťastná a vysmátá.
Milá (doplňte), v den tvého jména neseme ti květů pár, nechť jsi zdravá a v pokoji, nechť je šťastná tvoje tvář. Přidáme taky pár růží, aby tě miloval ten, po kom toužíš.
V krásný svátek tvých jmenin, přicházíme s pozdravením, aby se ti skvěle vedlo, aby zklamání se ti vždy vyhnulo, abys byla zdravá, svěží, v lásce, v pokoji a obklopena štěstím. Ještě hodně roků žití, nechť tvé srdce nepocítí, co je bol a co je žal, aby Bůh při tobě vždy stál.

Žádný z veršů vás nenadchl? Možná pobavíte vtipem. Prozkoumejte vtipná blahopřání ke jmeninám pro ženy!

Veršované gratulace k svátku pro muže

Chtěla bych ti říct jen to hezké, co se nevejde do slov žádné básně. Chtěla bych ti vyjádřit slova velké vděčnosti, ale nejde mi to, život je už takový. Tak snad jen… Miluji tě! Přeji ti krásné jmeniny!
Dnes na listě v kalendáři významné nám číslo září, to nic jiného neznamená, jen to, že všechna jména nemohou se vyrovnat tomu tvému, přeji ti štěstí, zdraví, úspěch a už nikdy žádnou trému.
K tvému svátku, milý (doplňte jméno), chci ti popřát život hezký, přeji ti vše dobré bez nadsázky, hodně zdraví, štěstí, lásky. Krásné jmeniny!
Milý Tondo (doplňte jméno), nechť máš všechno, po čem toužíš, protože si to jednoduše zasloužíš. Přejeme ti zdraví tolik, kolik kvete květů v máji, nechť tě mají rádi lidi, rodina i kamarádi.
Dneska tobě patří, drahý (doplňte jméno) všechna úcta a láska naše, blahopřání, milá slova, kterými chceme všichni znova popřát ti k svátku zdraví hodně, ať máš všeho, co chceš, hojně. A hodně štěstí v dalším žití bez příkoří a vlnobití.
Ať se splní vše, co jsi kdy chtěl, měj vždy štěstí, zdraví dostatek. To ti, milý (doplňte jméno), přejeme všichni ze srdce. Všechno nejlepší k svátku!
Už je k svátku tvého jména oslavička připravena. Krásná slova, krásné dary, nechť se ti vždy všechno daří. V lásce, štěstí, život užij, zdraví stále nechť ti slouží. Ke jmeninám ti vše nejlepší přeje (doplňte jméno).
Co to vidím v kalendáři? Čí jméno tam dnes září? Zdá se, že máš jmeniny, tak nedělej koniny. Do baru si někam zajdi, cestu domů v noci najdi!
Četla jsem dnes noviny, a tak vím, že máš dnes jmeniny. Já ti přeji k tvému svátku šťastný život, pusu sladkou. Život dlouhý jako tunel, k tomu ženu jako cumel. Ať tě nikdy nic nebolí, vždyť máš přátele, s kterými vše přebolí.
K tvým dnešním jmeninám, přeji ti, nechť nejsi sám. Nechť ti radost duši plní, nechť sen se ti každý splní, nechť tě smutek obchází, nechť tě život nesráží!

Možná váš oslavenec ocení spíše klasický text. Inspirujte se, při psaní gratulace, vtipnými přáními k svátku pro muže

SMS verše k svátku

Někdo si na dlouhé texty a klasická blahopřání z papíru jednoduše nepotrpí. 

Pošlete oslavenci SMSku, jejíž výhodou je stručnost a rychlost doručení kamkoliv na světě!

Nechť tvé srdce nikdy nepocítí lásky klam, to ti všichni přejeme k tvým jmeninám.
Všechno dobré k tvému svátku, přijmi moje přání, nechť štěstí, zdraví, láska při tobě vždy stojí.
Tvoje jméno dnes září, právě si ho předčítám. Napsané je v kalendáři, proto: Všechno nejlepší ke jmeninám!
Řekly mi noviny, že máš dneska jmeniny. Tak ti přeji k tvému svátku hodně štěstí, málo zmatku. Nechť tě v srdci štěstí hřeje, to ti upřímně přeje (doplňte jméno).
Já ti přeji na tvůj svátek, aby tě čert nevzal v pátek. Aby tě vzal v sobotu, za tu tvoji dobrotu.
Přicházím dnes na den jmenin, s mým skromným pozdravením. S přáním zdraví v dalším žití, bez bouřek a vlnobití.
Miláčku můj jediný, dnes máš opět jmeniny. Hodně štěstí, zdraví, síly, žij nám dlouho, ty můj milý!
Vyrostla růže v den tvého jména a v mém srdci je zasazena. Růžičku každý den zalévám a jen na tebe při tom myslívám.
Nechť máš život jako sen, užívej si každý den. Od starosti žádné vrásky, v každé chvíli hodně lásky. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Přeji ti štěstí, přeji ti zdraví, nechť ti naše láska nikdy nezrezaví.

Obrázková přáníčka ke jmeninám s verši

Rýmovaný text je určitě skvělým způsobem, jak pogratulovat oslavenci. 

Podtrhněte sílu slov ještě obrázkem a uvidíte, že se vaše blahopřání setká s velkým úspěchem. 

Barevné nafukovací balónky na obloze s verši k svátku.
zdroj: unsplash.com
Svítící srdíčka s veršovaným blahopřáním k svátku.
zdroj: unsplash.com
Veršovaná gratulace k svátku s paní, držící deštník, na žlutém pozadí.
zdroj: unsplash.com
Vázaná kytice s přáním všeho nejlepšího ke jmeninám.
zdroj: unsplash.com
Barevná kytice na dřevěném pozadí se svátečním blahopřáním.
zdroj: unsplash.com

Gif přání k svátku

Synonymem každé oslavy by měla být zábava! 

Pobavte oslavence pohyblivým gifem, který můžete poslat skrze MMS, e-mail nebo sociální síť. 

Výhodou gifu je, že k němu můžete vymyslet jakýkoliv vlastní text, inspirovat se již existujícími texty nebo ho poslat, prostě jen tak, beze slov. 

Gif s pohybujícím se kresleným slonem a anglickým nápisem This is for you.
zdroj: giphy.com
Pohybující se kreslený bílý pejsek s barevnými květinami a anglickým nápisem You deserve Flowers!
zdroj: giphy.com
Kreslená obrázková animace s rozkvétající červenou květinou, která mrká jedním okem.
zdroj: giphy.com
Poletující červený nafukovací balónek s anglickým nápisem Have a happy day!
zdroj: giphy.com
Dvě smějící se, ťukající si pohyblivá piva s nožkami a obličeji.
zdroj: giphy.com

Verše k svátku jsou originální a odliší vaše přání od ostatních. 

Poblahopřejte svým blízkým delší básničkou nebo pošlete krátký rýmovaný text SMSkou. 

Přidat můžete také obrázky nebo pohyblivé gify. 

V každém případě ale vytvořte takové přání, které vychází přímo z vašeho srdce.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X