Nejlepší narozeninová přání k sedmdesátinám. Nabízíme vám velké množství nápadů!

Jaký text napsat na narozeninový pohled oslavence?

Zejména pokud jde o tak významné životní jubileum, měli bychom si dát záležet. 

Když si nevíte přesto rady, poradíme vám. 

Podívejte se na přání k 70. narozeninám, která jsme připravili.

Humorná přání k 70. narozeninám

Vybrat přání k 70. narozeninám není tak snadné, jak se to může zdát. Nejen, že existuje hned několik způsobů, jak dotyčnému popřát, ale ohled bychom měli brát i na osobnost oslavence. Slaví zrovna toto velké životní jubileum někdo, koho provází humor a optimismus celým životem? Pro tuto příležitost vám mohou přijít vhod právě tato vtipná narozeninová přání.

Je ti 70? To si raději svíčky na narozeninovém dortu zapal venku! Měj krásné narozeniny.
Máš více než půl století nashromážděných znalostí a moudrosti! To by bylo úžasné … kdyby sis na něco z toho pamatoval.
Gratuluji k 49. výročí Tvých 21. narozenin! Přeji Ti mnoho dalších let plných zdraví a radosti!
Nenech se stárnutím srazit dolů. Je příliš těžké vstát znovu.
Dobrá věc na špatné paměti je, že vtipy mohou být vtipné i vícekrát.
Narozeniny jsou pro Tebe jen dobré. Čím víc jich máš, tím déle žiješ!
Že stárneš, poznáš podle toho, že za svíčky zaplatíš více, než za samotný dort. Všechno nejlepší k Tvým 70. narozeninám!
Pamatuj, čím je víno starší, tím roste na kvalitě. Krásné 70. narozeniny!

Narozeninová přání mámu

Pogratulovat mámě můžete nejen k jejim kulatinám, ale také poděkovat za její péči a vyjádřit obdiv za její osobnost.

Všechno nejlepší k narozeninám nejhezčí a nejkrásnější 70leté matce na světě! Byla jsi vždy velmi výjimečná ve všech etapách života a mohu směle říci, že jsem nejšťastnější syn/dcera na této planetě.
Nedělej si starosti, mami, nejsou to vrásky. Jsou to linky úsměvu. Přeji Ti, aby jich za dalších 10 let bylo ještě mnohem více. Krásné 70. narozeniny.
Šťastné 70. narozeniny, mami! Doufám, že budu mít tolik moudrosti a energie, kterou máš! Díky za to, že jsi neuvěřitelná máma a skvělý přítel. Zasloužíš si štěstí a radost ze života a přeji Ti, aby byly nadcházející roky plné požehnání.
Mami, záříš každým rokem jasněji. V 70letech dělá Tvé zářivé světlo život jasnějším pro každého, koho se dotknete. Všechno nejlepší k 70. narozeninám.
Mami, chci Ti dnes k Tvým 70. narozeninám poděkovat za všechny roky lásky a vedení, které jsi nám poskytla. Jsi absolutně nejlepší. Všechno nejlepší k narozeninám!
Krásné 70. narozeniny nejlepší mámě pod sluncem. Vychutnej si toto významné jubileum.
Oslava 70. narozenin.
thorful.com

Přáníčka k sedmdesátinám pro tátu

Jestliže je tím šťastným oslavencem váš otec, máme pár tipů, jak formulovat právě tato narozeninová přání. 

Tati, ty nikdy nezestárneš. Jen se prostě měníš! Všechno nejlepší k Tvým 70. narozeninám!
Všechno nejlepší k 70. narozeninám muži, který nás všechny naučil, jak být nejlepšími lidmi, jakými můžeme být. Všechno nejlepší k narozeninám!
Strávit 70 let na této zemi je opravdu úžasný úspěch a musím se přiznat, že stále máš veškerou energii a dobrý vzhled okázalého mladého muže. Všechno nejlepší k narozeninám, tati!
Všechno nejlepší k 70. narozeninám, tati! Neřekl bych, že jsi starý. Řekl bych, že jsi mladý už delší dobu než kdokoli jiný.

Blahopřání k jubileu babičky

Vedle rodičů máme ve svém životě i další osoby, na kterých nám záleží. Jednou z nich je právě naše babička. Pokud právě oslavuje tento životní milník, nezapomeňte jí poděkovat za to, co pro vás dělá.

Všechno nejlepší k narozeninám, babičko! Tvá moudrost, láska a zkušenost v tomto životě jsou nebeské. Tento svět měl štěstí, že Tě měl 70 krásných let. Kéž jsi nadále velkým požehnáním, kterým jsi.
Babičko, k Tvým 70. narozeninám, jen chci, abys věděla, že jsi světlo mého vesmíru. Všechno nejlepší k narozeninám. Kéž se každý den Tvůj krásný úsměv na krásné tváři rozšiřuje.
Ze srdce bych Ti chtěl poděkovat za to, že jsi nejúžasnější babičkou na celém světě. Všechno nejlepší k Tvým 70. narozeninám, moje drahá babi.
Pokud by většina žen měla ladně stárnout jako Ty, babičko, pak by společnosti, které vyrábějí kosmetické výrobky, už byly bez obživy. Všechno nejlepší k Tvým 70. narozeninám.
Všechno nejlepší k narozeninám výjimečné babičce, která dnes slaví 70 let! Babi, jsi opravdu vážená. Kéž Bůh žehná této nové kapitole Tvého života.
Toto je Tvůj velký den, milovaná babičko. Když s Tebou oslavuji tento výjimečný den, chci Ti sdělit, že si vážím každého okamžiku, který spolu trávíme. Měj velmi šťastnou oslavu 70. narozenin!

Texty na pohled pro dědečka

Tápete, co byste popřáli svému dědovi? Pak už nemusíte! Máme pár nápadů, kterými jej můžete potěšit.

Milý dědečku, doufám, že se budeš skvěle bavit při oslavě Tvých nádherných let na zemi. Kéž budou roky před Tebou skvělé a krásné stejně jako Ty. Všechno nejlepší k 70. narozeninám!
Každý den přemýšlím o tom, jaký by byl život bez úžasného dědečka, jako jsi Ty. Děkuji, že je v mém životě tak úžasný člověk. Všechno nejlepší k Tvým 70. narozeninám.
Dědečku, pokud se Ti podaří na dortu sfouknout všechny svíčky, jsem si jistý, že až do příštího roku nebudeš muset cvičit plíce. Všechno nejlepší k Tvým 70. narozeninám.
Všechno nejlepší k 70. narozeninám, dědečku. Přeji Ti, aby tato nová fáze života, do které vstupuješ, přinesla pokoj, pevné zdraví a mnoho štěstí.
Máš 70. narozeniny, milovaný dědečku. Mým přáním pro Tebe je dlouhý a šťastný život plný Božího požehnání. Všechno nejlepší k narozeninám.
Všechno nejlepší k 70. narozeninám, dědečku. Mým přáním pro tento velký milník Tvého života je, aby ve Tvém srdci a duši nikdy nepřestal přebývat pokoj a radost.
Ukázka narozeninového přání k sedmdesátce.
lisaangel.co.uk

Přání k 70. narozeninám přítele

Hodit se vám jistě mohou i narozeninová přání pro vaše nejbližší přátele. Kromě samotného vyjádření gratulace můžete zmínit i vděčnost za vaše přátelství. Mezi texty také naleznete citáty slavných osobností.

Tvá mysl Ti možná řekne, že máš 70 let, ale Tvé srdce a duše mluví jinak. Všechno nejlepší mému nejmladšímu 70letému příteli.
70 je bezvadné číslo. Je to počet let, kdy jsi požehnal tomuto světu svou přítomností, laskavostí, smyslem pro humor a láskou.
Nechť je Tvůj den plný požehnání, Tvá sklenice plná šampaňského a Tvůj život plný lásky. Všechno nejlepší k 70. narozeninám, příteli.
Všechno nejlepší k narozeninám! I v 70letech vypadáš jako 60letý. Myslím, že je čas, abys mi dal ochutnat svou tajnou studnici mládí.
„Narozeniny jsou pro Tebe dobré. Statistiky ukazují, že lidé, kteří jich mají nejvíce, žijí nejdéle. “ – Larry Lorenzoni
„Stárnutí je povinné; dospívání je volitelné.“ – Chili Davis

SMS narozeninové přání k 70

Využít také můžete rychlejší varianty odeslání narozeninového přání. Mezi texty také naleznete básně.

“Šedivé vlasy jsou korunou slávy; získává se ve spravedlivém životě.”(Přísloví 16:31, Bible) Všechno nejlepší k 70. narozeninám!
Při této skvělé příležitosti Tvých sedmdesátých narozenin Ti dovoluji popřát oceány radosti a Boží požehnání. Dnes jsi nejen o rok starší, ale také o rok lepší a krásnější. Přeji Ti opravdu nezapomenutelné narozeniny.
V tento váš zvláštní den Ti chci jen oznámit, že se těším, až budu jako Ty, až mi bude 70 let. Šťastné 70. narozeniny!
Nejsi starý, protože Tvé srdce je mladé a to je to, na čem záleží! 70 je jen číslo, já to vím a Ty to víš. Usmívej se. Všechno nejlepší k narozeninám!
Všechno nejlepší k 70. narozeninám! Přeji Ti vše nejlepší, nejen pro dnešek, ale pro každý další den! Užij si svůj zvláštní den a pokračuj v tom, aby byl Tvůj život každý den trochu jasnější.
Je úžasné, jak rychle roky plynou, přesto se nezdá, že byste stárli. Krásné 70. narozeniny.
Dožít se do sedmdesáti let je velkým požehnáním a my jsme požehnanější, protože jsme se od Tebe naučili tolik cenných životních lekcí. Užij si dnešní den. Všechno nejlepší k narozeninám.
Uplynul další rok a Tvé 70. narozeniny jsou tady. Všichni Ti přejeme, aby byl Tvůj život naplněn nadějí, radostí, mírem a dlouhotrvajícím štěstím. Všechno nejlepší k 70. narozeninám!

Uvedli jsme si tedy hned několik druhů přání k 70. narozeninám. 

Pro usnadnění výběru jsme je ještě rozdělili do několika kategorií podle toho, komu jsou určena. 

Snad jsme vám to ulehčili na maximum a nebudete si tak příliš lámat hlavu. 

Vybrané texty klidně kombinujte, aby pasovaly na míru oslavenci. 

Autor článku
Zuzka Pitříková

Čas od času potřebujeme inspiraci, protože nás nenapadá vůbec nic. To platí i v oblasti blahopřání, která svým blízkým chceme vyjádřit při různých příležitostech. Jsem moc ráda, že mohu být součástí týmu, který přináší nové nápady pro tuto tématickou oblast.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X