Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Elsu na jednom místě. Vyberte si!

Dneska je 5. října a svátek slaví Elsa. 

Chcete jí v její velký den udělat radost, ale nevíte jak? 

Nechte to na nás! 

Napsali jsme ta nejkrásnější přáníčka k svátku Else, které jí vykouzlí úsměv od ucha k uchu. 

Ať už byste rádi krásnou básničku, klasické přání, nebo třeba obrázek, ujišťujeme vás, že jsme mysleli na všechno. 

Vaším jediným úkolem je tedy zvolit tu gratulaci, kterou dnes oslavenkyni uděláte radost. 

Která to asi bude? 

Klasická přání k svátku pro Elsu

Dělat radost druhým je základem každého vztahu či kamarádství. Elsa proto jistě s úsměvem ocení to, když jí dnes pošlete srdečnou gratulaci. Tyhle jsou navíc vhodné úplně pro každého, ať už se jedná o vaši kamarádku, přítelkyni, nebo třeba maminku. Tak neváhejte a pojďte vybírat! 

Drahá Elsičko, jeden rok utekl, ale nezoufej. Čeká tě další rok plný nezapomenutelných dobrodružství. Uvítej ho tím, že své jmeniny oslavíš s láskou a velkolepostí. Přejeme ti šťastný den plný zábavy! Báječný svátek ti přejí …
Milovaná Elso, k svátku ti přeji hojnost štěstí a lásky. Ať se všechny tvé sny promění ve skutečnost a ať tvůj domov dnes navštíví paní štěstěna. Všechno nejlepší k svátku jedné z nejmilejších žen, které jsem kdy poznala. S pozdravem a láskou …
Má milá Elso, zapomeň na minulost, nemůžeš ji změnit. Zapomeň na budoucnost, nemůžeš ji předvídat. A zapomeň na dárek, protože jsem ti žádný nestihl sehnat. Ale přeji ti ten nejkrásnější svátek, jaký ti svět může nabídnout. S pozdravem …
Milá Eli, svátek je nový start, kdy se můžeme pustit do nových aktivit a dosáhnout dlouho vysněných cílů. Postupuj vpřed se sebedůvěrou a odvahou. Jsi výjimečná. Ať je tvůj dnešní den a všechny další dny úžasné! To vše ti s láskou přeje …
Elso, máš dnes svátek, což znamená, že jsi zase o rok starší. Neboj se však vrásek ani šedin. Náš věk je jen počet let, po který má svět tu čest si nás užívat! Ty nejkrásnější jmeniny ti srdečně přeje …
Naše nejmilejší Elso, k tvému svátku nás napadlo dát ti ten nejroztomilejší dárek na světě. Ale pak jsme si uvědomili, že to není možné, protože ty sama jsi ten nejroztomilejší dárek na světě. Moc si dnešek užij. Pusu a obrovskou gratulací posílá …
Gratulace k svátku s dárečkem.
pixabay.com

Přání pro dceru

Každá malá i velká princezna si zaslouží přání plné velké lásky a citů. Jelikož je dnes její výjimečný den, mnoho takových přání jsme pro vaši oslavenkyni už připravili. Ať je tedy malá školačka, nebo již pracující dospělá žena, rozhodně na ni dnes nezapomeňte. 

Má milovaná dceruško, v životě ti přeji mnoho věcí: úspěch, zdraví a štěstí, to jsou jen některé z nich. Ale je tu jedna věc, kterou ti přeji ze všeho nejvíc, abys jednoho dne poznala radost z toho, že máš tak úžasnou dceru, jako mám já. Nádherný svátek ti přeje maminka.
Elso moje milovaná, vyrostla z tebe chytrá, krásná a úžasná žena. To máš určitě po mně! Děkuji ti, že je tak snadné být na tebe hrdá. Všechno nejlepší k svátku, ty můj andílku!
Eli, čas jako by utekl. Ještě nedávno jsi sotva stála na nohou a teď se můžu dívat, jak běháš po světě! Sledovat, jak rosteš, je taková radost, a vím, že tě čekají jen samé velké věci. Ať jsou tvé jmeniny stejně úžasné jako jsi ty. S láskou …
Dceruško, nikdy jsem nevěděla, že bych mohla něco tak malého tak milovat, ale v den, kdy jsi vstoupila do mého života, jsem byla ohromena veškerou láskou, kterou jsem k tobě cítila. Děkuji ti, že jsi mi ukázala, jak úžasné je to být rodičem. Přeji ti ten nejkrásnější svátek, Elso!

Vaše rodina očekává nového člena? Narození miminka je radostná událost pro celou rodinu. Pošlete proto přání k narození vnoučátka ještě dnes!

Básničky k svátku pro Elsu

Věděli jste, že básně tady byly už 25. století před naším letopočtem? I přes ta dlouhá léta si stále drží svou oblibu a my se tomu vůbec nedivíme. Verše totiž dodávají přáníčku svou výjimečnost. A to je důvod, proč si myslíme, že byste právě takové blahopřání k svátku Else měli poslat. Nebojte, rýmy už jsme vymysleli za vás. 

Naše milovaná Elsičko, snad tohle přání zalíbí se ti maličko. Přejeme ti, ať na světě děláš parádu, a budeš s lidmi, co tě naplňují. Ať užíváš si skvělou náladu, a starosti se ti vyhýbají. Všechno nejlepší k tvému svátku!
Co by k svátku naše Ela, asi z lásky dostat chtěla? Že by dobrou čokoládu, ale ne, té má hromadu. Co takhle ať se jí ve světě daří, a vždycky má úsměv na tváři? To bude ono! Elso, přejeme ti báječný svátek!
Už dávno jsme přece věděli, že máš svátek, ty naše drahá Eli. Přejeme ti spoustu pohody, štěstí lásky, nikdy s nikým žádné neshody, a k tomu dostaneš pusu na vlásky. Všechno nejlepší k svátku, Elso!
Dnes slaví svátek Elsa? To je ale krása! Přeji ti moře lásky, a taky zdraví, a ať tě to žití na světě baví. Eli, přejeme ti kouzelné jmeniny.
Milovaná Elsičko, dnes dostaneš pusinku na líčko. Jsi totiž ta velká oslavenkyně, ta nejlepší přítelkyně, za kterou jsem tuze rád, a miluji se s tebou smát. Lásko, všechno nejlepší k svátku.
Naše nejmilejší Eli, už dlouho jsme na tebe mysleli. K svátku ti posíláme štěstí a taky pozdrav, hlavně to dneska pořádně oslav! Elso, přejeme ti báječný den.

Veselá rýmovaná přání k jmeninám

Hledáte blahopřání se špetkou dobrého humoru? Pokud máte pocit, že by právě takové přáníčko k jmeninám Elsa ocenila, protože právě ona ráda vtipkuje a rozveseluje všechny okolo, potěšte ji touhle veselou básničkou.

Naše nejdražší Elsičko, jsi našich životů sluníčko. Když byla tma, přinesla jsi světlo, svým humorem a tím, jaké jsi pometlo. Už bychom ani nevěděli, co si bez tebe počít, proto musíme oslavy začít! Elso, přejeme ti ty nejhezčí jmeniny.
Přípitek bude jen lehká rozcvička, slaví totiž svátek naše Elsička. Musíme to dnes pořádně roztočit, a všechny ty rundy pořádně protočit! Elso, přejeme ti skvělý svátek.
Slavící morálka nikdy neklesá, když svátek slaví naše Elsa. Tak přijď, už chladíme bublinky, které necháme si stoupnout do hlavinky. Eli, všechno nejlepší k jmeninám!
Holka jménem Elsa, je našich životů spása. S ní je totiž každá oslava bláznivá, obzvlášť u svátku nekončí u piva. Přejeme ti s láskou ten nejkrásnější svátek!

Veselé obrázkové gratulace k svátku

Tak takové blahopřání k svátku Elsa rozhodně ještě nedostala! Tyhle krásné animované obrázky jsou perfektním originálním přáníčkem, ať už je pošlete samotné nebo jako doplnění k milé básničce. Tak si jeden vyberte. Nebo třeba všechny! 

GIF přání k svátku s barevným jmeninovým textem.
tenor.com
GIF přáníčko k jmeninám s tančící kočkou.
tenor.com
GIF blahopřání k svátku s tančícím mužem.
giphy.com
GIF gratulace k jmeninám s probouzejícím se oslavencem.
giphy.com

Vlastnoručně vyrobená papírová přáníčka

Třešničkou na dortu našeho článku je návod na vlastnoručně vyrobené přání. Není nic krásnějšího než z lásky vytvořený předmět, do kterého jste vložili své úsilí a volný čas. Jsme si jisti, že takové přání k jmeninám Elsu ohromí a kdykoliv se na něj znovu s úsměvem na tváři podivá. Tak popadněte barevné tužky a papíry, třeba nějakého malého pomocníka a s pomocí tohoto hezkého videa to zvládnete levou zadní! 

Zajímavosti o jméně Elsa

Elsa je zajímavé jméno hebrejského původu.

Jedná se o odvozeninu od jména Eliška, proto sdílí stejný původ a význam.

Má v sobě křesťanského ducha, protože se význam uvádí jako “Bůh je má přísaha”, “přísahám na svého Boha”.

V České republice je jen 145 žen tohoto jména. 

Domáckou podobou se Else říká Eli, Elis, Lízo. 

Jméno proslavily například české královny jako Eliška Přemyslovna, Eliška Rejčka a manželka Karla IV., Eliška Pomořanská.

Našemu článku se blíží konec ale my doufáme, že vašich jmeninových oslav to je teprve začátek!

Nestyďte se Else ukázat, jak moc ji máte rádi, protože přátelství je to nejcennější, co nám život může nabídnout.

Které přání jste dnes vybrali?

Autor článku
Monika Buchtíková

Každý den se nám naskytuje příležitost někomu udělat radost. Proč ji neudělat pomocí milých a upřímných slov! Sepisuji pro vás přáníčka, které příjemce zahřejí u srdíčka a vykouzlí mu úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X