30 nejlepších gratulací ke jmeninám bráchovi! Vybírejte z těch nejoriginálnějších textů

Píšete přání k svátku pro bratra, ale pořád to není ono? 

Chcete, aby byla vaše gratulace originální a veselá?

Pusťte se do čtení našeho článku, ve kterém najdete ty nejlepší sváteční texty pro vašeho sourozence!

Krátká sváteční přáníčka

Neradi se rozepisujete? 

Víte o oslavenci, že ocení stručnost? 

Udělejte svému bratrovi radost krátkou gratulací!

Všechno nejlepší ke jmeninám, můj úžasný bratříčku! Ať je tvůj den krásný a plný radosti a lásky.
Všechno nejlepší k svátku, brácho! Jsi úžasný a zasloužíš si jen to nejlepší.
Všechno nejlepší, bráško! Ať je zbytek tvého života naplněn štěstím a úspěchem.
Všechno nejlepší ke jmeninám, můj skvělý bráško! Přeji ti hodně úspěchů v životě a ve všem, co děláš.
Mému nejdražšímu bratrovi přeji jen to nejlepší ke jmeninám! Děkuji ti, že jsi pro mě zdrojem inspirace. Vždy za tebe budu vděčný/vděčná.
Jediná věc na tomto světě, která zůstane vždy stejná, je silné pouto, které spolu sdílíme. Všechno nejlepší k svátku, bráško!
Doufám, že tvůj výjimečný den bude plný lásky a štěstí a že tento rok bude tvým nejlepším rokem v životě. Všechno nejlepší!
Vždycky jsi byl mým věrným a nejlepším přítelem, který o mě ví opravdu všechno. Děkuji ti. Vše nejlepší!
Vše nejlepší ke jmeninám, můj sladký bratře! Sledovat, jak rosteš je opravdu radost. Jsi skvělý muž. Krásný sváteční den!
Je mi velkou ctí mít v životě bratra, jako jsi ty. Nemohl/a bych si přát lepšího přítele, s kterým vše sdílím už tolik let. Krásné jmeniny!

Chcete popřát k svátku příteli? Inspirujte se našimi přáními k narozeninám kamarádovi, která lze upravit na přání ke jmeninám!

SMS přání k svátku pro bratra

Nemůžete být s bráchou, v den jeho jmenin, osobně?

Chcete patřit mezi první gratulanty a své blahopřání poslat co nejrychleji a odkudkoliv? 

Pošlete oslavenci sváteční SMS zprávu!

Všechno nejlepší ke jmeninám, můj bratře! Vím, že si někdy příliš dlouho nepovídáme, ale chci, abys věděl, že na tebe často myslím a vážím si každé chvíle, kdy jsme spolu.
Všechno nejlepší ke jmeninám, bratříčku! Každé jmeniny jsou o něco výjimečnější – možná proto, že s přibývajícím věkem se rodina stává důležitější. Dnes je pro mě obzvlášť důležité, abys věděl, jak moc tě mám rád/a a jak jsem vděčný/vděčná, že tě mám za bratra!
Přeji ti ty nejkrásnější jmeniny, bráško. “Bratři jsou děti stejných rodičů, z nichž každý je naprosto normální, dokud se nesejdou.” – Sam Levenson
Bratříčku, nemůžu vyřešit všechny tvé problémy, ale můžu ti slíbit, že tady pro tebe budu vždy, abych ti je pomohl/a vyřešit. Všechno nejlepší k svátku!
Není lepšího kamaráda, než je bratr. Děkuji ti za tvé celoživotní a upřímné přátelství. Všechno nejlepší k svátku!
Největším darem, který mi kdy rodiče dali, je bráška, jako jsi ty. Všechno nejlepší k svátku, nejlepší příteli!
Přeji ti krásné jmeniny, bráško a jak říká jeden citát: “Být bratrem je někdy ještě lepší než být superhrdinou.” – Marc Brown
Jen bratr dokáže milovat jako otec, otravovat jako sestra, starat se jako matka a podporovat jako přítel. Všechno nejlepší k svátku tomu nejlepšímu bráchovi všech dob!
Být sestrou a bratrem znamená být tu jeden pro druhého. Jsem ráda, že tady pro tebe můžu být. Mám tě moc ráda, bráško! Všechno nejlepší k svátku!
Můj bratr má toho nejlepšího sourozence na světě! A já ho mám samozřejmě taky. Všechno nejlepší k svátku!

Slaví jmeniny také váš otec? Prohlédněte si naše přání k svátku pro tatínka a vytvořte mu krásné blahopřání!

Vtipné sváteční gratulace

Ukažte bratrovi, že máte smysl pro humor. A kdy jindy by byla lepší příležitost než v den oslav jeho jmenin? 

Pošlete oslavenci humorné přáníčko!

Být mým příbuzným je opravdu jediný dar, který potřebuješ. Tak ode mě dneska nic moc nečekej. Všechno nejlepší, brácho!
Všechno nejlepší k svátku, bratře! Posílám obrovské blahopřání ke jmeninám bratrovi toho nejúžasnějšího bratra / té nejúžasnější sestry na světě. Měj ten nejlepší den – mám tě rád/a!
Ať tě ani nenapadne utahovat si ze mě na dnešní oslavě tvých jmenin, protože i já znám tvá malá tajemství, kterými bych mohl pobavit. Dělám si legraci. Vše nejlepší k svátku, brácho!
Dneska je dobrý čas, naučit se rozpoznat všechny lháře kolem sebe. Nenech se zmást tím, kdo ti tvrdí, že jsi stále mladý a krásný. Všechno nejlepší k svátku, bratře! Mám tě rád/a.
Všechno nejlepší ke jmeninám, můj milovaný bratře! Prožijme spolu dneska při oslavách všechny ty super chvilky, o kterých jsme našim nemohli nikdy říct. Pojď to dneska pořádně rozjet! Všechno nejlepší.
Tajemství, jak zůstat mladý, je žít poctivě, jíst pomalu a lhát o svém věku. Neboj se, věk se řeší na narozeniny. Nikdo nebude vzpomínat na to, že jsi s každým dalším svátkem starší. Kromě mě. Všechno nejlepší, bráško!
Snažil/a jsem se vymyslet nějakou vtipnou gratulaci, ale všichni vědí, že ty jsi tady ten, co umí dělat vtipy. I tak ti přeji všechno nejlepší k svátku!
Žádný jiný bratr není tak vtipný jako ty, pokud teda nepočítáme mě, protože já jsem tady tím nejvtipnějším. Přeji ti ty nejlepší a nejšťastnější jmeniny!
Bráško, jestli ti můžu poradit, jako tvůj moudrý a starší sourozenec, užívej si každý den svého mládí. Věř mi, jednou budeš starý a seschlý, jako všichni staříci. Všechno nejlepší k svátku!
V uplynulých letech bylo pár momentů, kdy jsem přemýšlel/a o tom, že jsi nejspíš adoptovaný/adoptovaná, ale v hloubi duše vím, že jsi opravdu můj bratr. Všechno nejlepší k svátku od tvého krásného, úžasného a super vtipného bráchy / od tvé krásné, úžasné, a super vtipné sestry!

Prozkoumejte také další vtipná přání k svátku pro muže!

Chcete pro brášku udělat něco opravdu výjimečného? Vyrobte mu přáníčko vlastníma rukama! Pomůžou vám níže uvedené video návody.

Přání k svátku pro bratra můžete napsat v delší nebo kratší formě. Nemůžete-li být se svým sourozencem osobně, můžete mu poslat gratulaci prostřednictvím SMS zprávy.

Pokud víte, že bráška ocení humor, zvažte napsání vtipné gratulace. 

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv formu blahopřání, nezapomeňte jím zvednout oslavenci náladu a rozveselit den.

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X