Nejkrásnější blahopřání k svátku pro Štěpánka na jednom místě. Vyberte si!

Nevíte, jak na přání k svátku Štěpánovi? 

Víte, co mu chcete říci, ale neumíte se správně vyjádřit?

Nebojte se! S našimi originálními tipy se vám blahopřání podaří vytvořit tak, že se mezi ostatními gratulacemi bude vyjímat. 

Gratulace ke jmeninám pro Štěpána

Oslavte se Štěpánem jmeniny ve velkém stylu. Začít můžete milými slovy a přáníčko pak klidně doplnit ještě zajímavým dárkem. 

Pusťte se do tvorby!

Jaké je to požehnání vidět, jak slavíš další svátek. Další rok je za tebou a ty jsi toho tolik zvládnul. Zasloužíš si pevné zdraví, krásnou rodinu a stále plnou ledničku. Všechno nejlepší, můj věrný příteli!
Svět je tvým jevištěm, na kterém jsi dosud pilně hrál. Doufám, že se ti v příštích letech bude dařit ještě více než doposud. Krásné jmeniny!
Štěpánku, jsem ti vděčný za to, že jsi se mnou prošel těmi nejtěžšími dny a pomohl jsi mi duševně vyrůst. Všechno nejlepší k svátku, kamaráde!
Díky dospívání si člověk uvědomí podstatu žití a užívání si života. Chci ti poděkovat, že jsi součástí mé cesty. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Štěpko, jsi jedním z mála přátel, kteří se mnou zůstali od mého dětství až doposud. Přeji ty nejkrásnější jmeniny neuvěřitelnému člověku, kterým ses stal. Připíjím na tvou skvělou budoucnost!
Dočkat se další oslavy jmenin je zázrak a požehnání. Připomínej si každé ráno, jak šťastný jsi, že jsi zdravý a máš kolem sebe tak skvělé lidi, kteří tě mají rádi. Přeji ti zářivý následující rok. Vše nejlepší ke jmeninám!
Štěpáne, vůbec nic ti nebrání v tom, aby sis splnil všechny své sny. Miluj a směj se ze všech sil. Posílám ti srdečné přání k svátku!
Všechno nejlepší ke tvému nádhernému jménu, které je stejně jedinečné jako ty. Rád/a bych ti popřál/a blažený rok plný lásky, radosti a božského požehnání. Jsem skutečně rád/a, že jsi mým přítelem.
Na novou etapu plnou pokroku a pozitivity. Cítím štěstí za to, že jsi naživu a že jsi zdráv. Přeji ti, aby se ti jen a jen dařilo. Krásné prožití jmenin, Štěpi!
Modlím se, abys byl dostatečně silný a ustál všechny překážky, které ti život na tvé cestě připraví. Zachovej klid a buď odvážný. Co nemůžeš změnit, přijmi a soustřeď se na věci, které můžeš řešit. Krásné jmeniny, Štěpánku!
Všechno nejlepší k svátku nesobecké, ambiciózní a kouzelné osobě, kterou ses stal. Nezapomeň být vděčný všem, kteří ti na tvé cestě pomáhají. Vše nej!
Jsi mužem, který své jméno umí nosit s takovou hrdostí, až mě to mrazí. Zůstaň stále takovým úžasným gentlemanem. Krásné prožití svátečního dne!
Jsem hrdý/á na to, že tě znám, Štěpáne! Přeji ti, aby se ti dařilo v plnění tvých snů a tvé snahy se neminuly účinkem. Všechno nejlepší!

Při tvorbě sváteční gratulace můžete vhodnou inspiraci najít také v blahopřáních k narozeninám pro muže. Prohlédněte si je!

Krátká přání k svátku Štěpánovi

Někteří lidé příliš neocení, pokud jim k svátku přejete až moc dlouze. 

Blahopřání by mělo vystihovat základní myšlenku a pocity, jež k oslavenci chováte. 

Vyhněte se zbytečné omáčce a popřejte oslavenci stručně!

Děkuji ti, že jsi mým parťákem, když se bavíme, ale taky, když potřebuju vyventilovat vztek. Užij si svůj den!
Jsem na tebe pyšný/á, Štěpáne! Jsi skvělý muž. Všechno nejlepší k svátku!
Všechno nejlepší ke jmeninám! Přeji ti mnoho dalších let plných zdraví a pohody.
Doufám, že si svůj výjimečný den užíváš. Ať ti život i nadále přináší jen pohodu, klid a radost. Krásné jmeniny!
Štěpi, děkuji ti, že žiješ tak, jak žiješ. Jsi nám všem příkladem a ukazuješ nám, že každý den stojí za to. Vše nejlepší!
Každý z nás si vytváří podobu svého života a tobě to jde, myslím, opravdu skvěle. Pokračuj v plnění svých snů. Hodně štěstí! Krásné jmeniny, Štěpánku!
Nikdo není jako ty a na to nikdy nezapomeň. Jsi jedinečný a zůstaň takový. Vše nejlepší!
Jsou přátelé a pak nejlepší přátelé a já mám to štěstí, že mým nejlepším přítelem jsi ty. Děkuji ti za vše. Krásné prožití jmenin přeji!
Dnešek je jen o tobě. Užij si ho a celý den jen oslavuj. Ty a tvé krásné jméno si oslavu zaslouží. Vše nej!
Přeji ti, aby se ti splnila všechna přání, která ti vyvstanou na mysl. Krásné prožití jmenin, Štěpáne!
Jsi na dnešní večer připraven? Mám v úmyslu s tebou dnes slavit tak, jako bychom slavili tvoje narozeniny. Vše nej, brácho!
Doufám, že se k tobě ostatní dnes budou chovat jako ke králi, protože si to zasloužíš. Dnes králem jsi. Všechno nejlepší!

Srandovní blahopřání ke jmeninám

Nejlepším dárkem je úsměv! 

Rozveselte Štěpána v den jeho jmenin a uvidíte, že na vaše blahopřání jen tak nezapomene. 

Život je příliš krátký na to, abys ho trávil s lidmi, které nemáš rád. Tak si dneska vyber, s kým budeš oslavovat. Já už jsem si samozřejmě čas vyhradil/a. Pojďme slavit! Vše nejlepší!
Máš další svátek, ale nesoustřeďme se na počet svátků, které jsi už oslavil a na to, jak jsi starý. Těšme se společně na další roky. Plánuji, že si spolu užijeme ještě spoustu legrace. Všechno nejlepší, kamaráde!
Dneska máš jmeniny a můžeš si dělat, co chceš. Dnes ti dovolím klidně i tancovat, ale opravdu jen dnes, protože ti to opravdu nejde. Krásné jmeniny, Štěpko!
Jsi chytrý, starostlivý, zábavný a je radost s tebou být. Připomínáš mi mě samotného/samotnou. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Zapomeň dneska na svůj věk a oslavuj tak, jako bys byl dítě. To ti půjde snadno. Krásné prožití svátečního dne!
Štěpáne, doufám, že nikdy nedospěješ, protože i když někdy vypadáš jako blázen, je s tebou neskutečná legrace. Zůstaň stejný. Všechno nejlepší!
Každý člověk, se kterým trávím čas, se stává lepším člověkem. Nemáš zač. Vidím, že ses naučil dělat to samé. Děláš životy jiných lidí šťastnější. Mám tě rád/a. Užij si dnešní výjimečný den!
Většina mých nejhezčích vzpomínek je spojena s tebou. A to, co si nepamatujeme, se naštěstí nestalo, říká se. Všechno nejlepší k svátku, parťáku!
Dneska je tvůj den, ty jsi král a my jsme tvými věrnými poddanými. Do jakých lumpáren by se dnes veličenstvo rádo zapletlo? Krásný sváteční den ti přeji!
Vždycky mi říkali, že máš na mě špatný vliv, protože když jsem byl/a s tebou, dostal/a jsem se do průseru. Dneska to otočíme, co říkáš? Pojď dělat blbosti a zapomenout na to, že jsme dospělí. Pojď se pořádně bavit! Prožij ten nejhezčí sváteční den!
Byl jsi můj osobní roztleskávač, terapeut a hlas rozumu. Hlavně jsi můj nejlepší přítel. Všechno nejlepší k svátku, parťáku a odpusť mi, že tě zítra asi bude trochu bolet hlava!
Nejsi zrovna princ Krasoň, ale ani já nejsem Brad Pitt / Angelina Jolie (v závislosti na pohlaví gratulujícího). Jsme ale oba jednoduše úžasní! Nikdy se neomlouvej za to, jaký jsi! Jsi nejlepší, Štěpáne! Všechno nejlepší k svátku!

Prozkoumejte také další humorná přáníčka k svátku!

Zamilované gratulace pro Štěpiho

Zjistili jste, že ke Štěpánovi cítíte něco víc a nevíte, jak mu to říct? 

Je Štěpán vaší láskou a vy mu chcete připomenout, jak moc je pro vás důležitý?

Jmeniny jsou skvělou chvílí, kdy můžete do svého blahopřání zakomponovat vyznání lásky. 

Pusťte se do toho!

Nikdy necítím úplné štěstí, pokud nejsem s tebou. Kéž by tě pravé štěstí, které mi přinášíš, provázelo navždy. Všechno nejlepší ke jmeninám!
Miláčku, v den tvých jmenin se za tebe modlím, abys byl obdarován životem, který bude stejně sladký jako tvé polibky a stejně krásný jako ty. Všechno nejlepší k svátku!
Den, kdy tě přestanu milovat, je dnem, kdy všechny řeky vyschnou. Všechno nejlepší, lásko moje!
Miláčku, vážím si tě víc než všeho svého majetku, včetně samotného života. Nic, než smrt mi nikdy nezabrání být s tebou a dělat tě šťastným. Slibuji ti věrnost po všechny dny mého života. Všechno nejlepší k svátku, Štěpánku!
Všechno nejlepší! Miláčku, láska, kterou k tobě chovám, bude trvat tak dlouho, dokud se planeta Země nerozpadne na cucky.
Dnes připíjím na nejúžasnějšího muže na světě. Ať tě nebesa obdaří sladkým požehnáním – nejen dnes, ale každý den tvého úžasného života. Krásné jmeniny, sluníčko moje!
Dokud budu naživu, bude žít i moje láska k tobě. Krásný sváteční den. Užívej si jej naplno!
Jsi naprosto úžasná duše a jsem moc ráda, že právě s tebou sdílím stejný sen. Přeji ti úžasné prožití jmenin. Miluji tě a přeji ti jen to nejlepší!
Jsi muž mých snů. S takovým výjimečným mužem po svém boku, jako jsi ty, už nic nepotřebuji. Slibuji ti, že tě budu vždycky milovat a budu tu pro tebe, ať se děje cokoliv. Všechno nejlepší k svátku, Štěpánečku!
Přítel, jako jsi ty, je v mém životě největším požehnáním. Kéž naše vzájemná láska stále roste. Všechno nejlepší k svátku!
Myslím na tebe každou vteřinu svého života, protože jsi ten nejúžasnější milenec a přítel na světě. Ať naše srdce navždy bijí jako jedno. Prožij nádhernou oslavu svého jména!
Všechno nejlepší k svátku, muži mých snů. Svět nás možná vidí jako milence, ale v mých očích jsi víc než to. Jsi všechno, co je v tomto vesmíru dobré. Budu tě milovat navždy!

Nenašli jste slova, která by vystihla, co ke svému Štěpánovi cítíte? Pak se inspirujte dalšími přáními z lásky.

Sváteční přáníčka pro děti 

Děti jsou také rády, když jim popřejete ke jmeninám milými slůvky. 

Nevíte jak na to? Použijte naše texty nebo se jimi inspirujte a upravte si je do takové podoby, která přesněji vyjádří, co máte na srdci.

Všechno nejlepší k svátku, sluníčko! V den tvých jmenin zař ještě jasněji než slunce, měsíc a hvězdy. Mám tě rád/a!
Milé princátko, ať jsou tvé jmeniny plné zábavy. Všechno nejlepší k svátku našemu milovanému andílkovi!
Všechno nejlepší ke jmeninám zářivé malé hvězdičce. Přeji ti svátek plný překvapení, smíchu a veselých vzpomínek.
Ať jsou tvé jmeniny plné duhy a jednorožců. Krásné jmeniny, miláčku!
Všechno nejlepší ke jmeninám geniálnímu klukovi! Jsi úžasný a velkolepý. Nikdy na to nezapomeň.
Dnes zobej jenom sladkosti a užívej si úžasnou oslavu. Zbožňuju tě a přeji ti všechno nejlepší k svátku, zlatíčko!
Dnes je tvůj den, kdy můžeš zářit jako ta největší superstar. Přeji ti úžasné jmeniny!
Přeji ti k svátku štěstí a sluníčko. Doufám, že se ti smutné dešťové mraky budou vyhýbat. Všechno nejlepší ke jmeninám, chlapečku!
K svátku ti přeji, aby z tebe vyrostl chytrý, moudrý a houževnatý muž. Všechno nejlepší k svátku, andílku!
Jsi neuvěřitelně úžasné dítě. Jsme požehnaní, že tě máme. Všechno nejlepší k svátku.
Zatím jsi sice maličký a drobný, ale už se ti podařilo ukrást nám všem srdce. Krásné jmeniny, lásko naše!
Úžasnému andílkovi, který dnes slaví své jmeniny, přeji zářivou a krásnou budoucnost. Užij si dnešní den podle svých představ, drahoušku!

Ještě jste si nevybrali? Možná tu pravou inspiraci najdete v přáníčkách ke Dni dětí!

Obrázkové gratulace

Obrázkem své přáníčko oživíte, a jelikož bude výraznější, oslavenec na něj jen tak nezapomene. 

Vybírejte z naší nabídky obrázkových blahopřání s vloženými gratulacemi.

Slavnostní tabule se sladkostmi, šampaňským, květinami a s přáním všeho nejlepšího k svátku!
zdroj: unsplash.com
Růžové balónky s bílým přáním krásných jmenin Štěpovi.
zdroj: unsplash.com
Přání k svátku Štěpánovi s barevnými lampiony na černém pozadí s nápisem Vše nejlepší!
zdroj: unsplash.com
Dav, vyhazující barevný prášek nad sebe s přáním krásného svátku.
zdroj: unsplash.com
Tři sklenice plné piva s přáním všeho nejlepšího Štěpánovi.
zdroj: unsplash.com

Prozkoumejte dalších 20 obrázkových gratulací k svátku, kterými můžete svého oslavence naprosto odzbrojit.

Gify k svátku

Má rád Štěpán moderní technologie? 

Využijte toho a překvapte ho pohyblivým gifem, který mu pošlete elektronickou cestou.

Kreslená pohyblivá animace s vyskakujícím dortem s polevou, svíčkou a usmívajícím se obličejem.
zdroj: giphy.com
Gif přání k svátku s tancujícím barevným nápisem Sweet day na světle modrém pozadí.
zdroj: giphy.com
Pohyblivý obrázek s usmívajícím se žlutým kuřátkem s námořnickou čepičkou, které vypouští ze své hrudi červené srdíčko.
zdroj: giphy.com
Kreslený gif s šedým a fialovým slonem, držícími se za choboty a tancujícími na provázku.
zdroj: giphy.com
Pohyblivá animace s bílým pejskem, kolem kterého se objevují barevné květiny s nápisem You deserve Flowers.
zdroj: giphy.com

Vybírat můžete také z dalších gif svátečních gratulací!

Zajímavosti o jméně Štěpán

Štěpán je jméno odvozené z řeckého jména Stephanos. Významem jména Štěpán je “koruna” nebo “věnec”

Jméno Štěpán bývalo velmi oblíbené mezi prvními křesťany v kontinentální Evropě a do Anglie ho přinesli Normané. 

Oblibu jména lze přičíst prvnímu křesťanskému světci, svatému Štěpánovi. Byl to křesťanský jáhen z 1. století v Jeruzalémě, který byl za obranu své víry ukamenován. 

Číslem Štěpánů je číslo tři a vhodnými barvami jsou všechny pastelové barvy, fialová a hnědá. 

Štěpánové bývají dobrými přáteli a jsou skvělými životními partnery. Jsou to osoby upřímné a velmi rychle odpouští. Tito muži jsou citliví, racionální a jsou schopni debaty a kompromisu.

Zdrobněliny a přezdívky pro jméno Štěpán mohou být Štěpík, Štěpánek, Štěpko, Štěpí, Štefan a další. A kdy má svátek Štěpán? Oslavovat můžete těsně po Vánocích, 26. prosince.

Je váš oslavenec cizinec? Popřejte mu k svátku v angličtině.

Vytvoření přání k svátku Štěpánovi nemusí být nic složitého. 

V klidu si sedněte a promyslete si, co chcete do své gratulace vložit a jak blízký je vám oslavenec. 

Podle toho se rozhodněte, zda pojmete blahopřání vtipně, vážněji nebo do svého přáníčka vložíte vyznání lásky. 

Teď už zbývá přidat k textu jen originální obrázek a máte hotovo!

Autor článku
Markéta Bieleszová

Sdílená radost je dvojnásobná radost. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, svatbu nebo jiné výročí, je nádherné sdílet tyto chvilky s ostatními. To je možné prostřednictvím upřímných slov. V mých článcích se snažím čtenáři nabídnout takové texty, které se dotknou lidského srdce a vykouzlí úsměv na tváři.

Líbil se vám tento článek? Dejte mu 5 hvězdiček. :)

Napsat komentář

Emailová adresa nebude zveřejněna a nebude uložena do žádné marketingové databáze.
Vyžadované informace jsou označeny *.

X